Oficiální Výsledková listina FM Cyklocup 3. ročník
13. 6. 2020

2600 m

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. Kohout JindřichVelo Akademie Kladno#6#F kluci1.00:07:11.8300:03:30.1500:03:41.68DetailFoto
2. Zelená LucieBitters Superior Cyklolive Team #132#L holky1.00:07:44.43+00:00:32.5900:03:42.8900:04:01.54DetailFoto
3. Zazvonil JáchymVelo Akademie#14#F kluci2.00:08:03.70+00:00:51.8600:03:51.0000:04:12.70DetailFoto
4. Kázmer Lukáš#137#F kluci3.00:08:26.02+00:01:14.1800:04:20.7300:04:05.29DetailFoto
5. Krecek MikulasDOS Ojos #4#F kluci4.00:08:28.73+00:01:16.8900:04:05.8800:04:22.84DetailFoto
6. Polcar JonášVelo Akademie#37#F kluci5.00:08:30.31+00:01:18.4700:04:07.9700:04:22.33DetailFoto
7. Frolíková MichaelaVelo Akademie#113#L holky2.00:08:31.20+00:01:19.3600:04:11.8200:04:19.37DetailFoto
8. Rusňáková KamilaVelo Akademie Kladno #8#L holky3.00:08:38.31+00:01:26.4700:04:15.2600:04:23.04DetailFoto
9. Smržová AdélaVelo Akademie#26#L holky4.00:08:40.46+00:01:28.6200:04:17.5600:04:22.90DetailFoto
10. Dragoun Vojtěch#45#F kluci6.00:08:50.40+00:01:38.5600:04:24.5600:04:25.83DetailFoto
11. Fritsch JakubVelo Akademie#141#F kluci7.00:08:55.08+00:01:43.2400:04:28.1000:04:26.97DetailFoto
12. Butala JiříVelo academi#22#F kluci8.00:09:04.71+00:01:52.8700:04:10.1200:04:54.58DetailFoto
13. Volf AlbertVelo Akademie#139#F kluci9.00:09:21.58+00:02:09.7400:04:40.9400:04:40.64DetailFoto
14. Petřík MatyášVelo Akademie Kladno#41#F kluci10.00:09:23.20+00:02:11.3600:04:26.8300:04:56.37DetailFoto
15. Troková Aneta#197#L holky5.00:09:35.60+00:02:23.7600:04:44.9900:04:50.60DetailFoto
16. Pečinková Rozálie#142#L holky6.00:09:37.54+00:02:25.7000:04:47.8600:04:49.67DetailFoto
17. Radosta MaximVelo Akademie#12#F kluci11.00:09:43.38+00:02:31.5400:04:36.3400:05:07.03DetailFoto
18. Pinkavová KarolínaVeloAkademie#35#L holky7.00:09:46.19+00:02:34.3500:04:50.9500:04:55.24DetailFoto
19. Suda Dominik#174#F kluci12.00:10:08.16+00:02:56.3200:05:05.8300:05:02.33DetailFoto
20. Skála DanielVelo akademie#25#F kluci13.00:10:14.06+00:03:02.2200:05:07.2000:05:06.85DetailFoto
21. Kubát Martin#87#F kluci14.00:10:15.68+00:03:03.8400:05:21.2900:04:54.39DetailFoto
22. Kronka Jan#98#F kluci15.00:10:21.55+00:03:09.7100:05:08.6300:05:12.92DetailFoto
23. Pakosta Daniel#187#F kluci16.00:10:23.20+00:03:11.3600:05:08.4700:05:14.72DetailFoto
24. Černohorský Ondřej#74#F kluci17.00:10:23.38+00:03:11.5400:05:20.5300:05:02.84DetailFoto
25. Týbl Ondřej#134#F kluci18.00:10:25.82+00:03:13.9800:05:23.9500:05:01.86DetailFoto
26. Čtrnáctý AntonínVELO AKADEMIE KLADNO#11#F kluci19.00:10:28.79+00:03:16.9500:05:29.9700:04:58.81DetailFoto
27. Lameika Michael-#100#F kluci20.00:10:37.02+00:03:25.1800:05:25.6200:05:11.40DetailFoto
28. Eidelpes Adam#184#F kluci21.00:10:37.56+00:03:25.7200:05:26.2200:05:11.33DetailFoto
29. Káclová Beátka#78#L holky8.00:11:49.92+00:04:38.0800:05:51.5700:05:58.34DetailFoto
30. Dlouhá Tereza#168#L holky9.00:11:53.88+00:04:42.0400:05:55.6000:05:58.28DetailFoto
31. Borek Tobiáš#193#F kluci22.00:13:06.52+00:05:54.6800:06:29.2300:06:37.29DetailFoto
32. Kohlíček Vít#105#F kluci23.00:18:53.42+00:11:41.5800:09:49.0900:09:04.33DetailFoto
Gutmanová Lucie#107#L holkyDetailFoto
DNF Petřík Daniel#85#F kluci00:09:12.2000:00:58.01DetailFoto
DNF Čáp Kryštof#61#F kluci00:11:19.93DetailFoto
DNS Kučera TomášHbc kladno#59#F kluciDetailFoto
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz