Průběžná Výsledková listina Poděbradský Triatlon
13. 9. 2020

hlavní závod muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Procházka JakubFORT SMC#61#M20-291.01:21:48.6400:10:45.4500:00:47.2100:43:28.0900:00:31.7800:26:16.10Detail
2. Skotálek JanFORT SMC#66#M20-292.01:22:58.66+00:01:10.0100:10:55.3500:00:52.0800:43:12.5300:00:37.1300:27:21.54Detail
3. Vodehnal JanOMT#81#M40-491.01:24:36.55+00:02:47.9000:10:47.9000:00:40.8900:43:43.8300:00:32.5700:28:51.34Detail
4. Schoval František2BWINNER TEAM#64#M30-391.01:25:44.34+00:03:55.6900:10:47.2500:00:39.6500:45:32.4500:00:27.4600:28:17.51Detail
5. Šlauf DaliborIndividuální#73#M30-392.01:26:19.18+00:04:30.5300:10:03.4300:00:42.3600:43:14.5100:00:27.7300:31:51.13Detail
6. Mecko PeterElab#47#M30-393.01:26:22.53+00:04:33.8800:10:32.7100:01:14.1300:45:13.5400:00:31.6700:28:50.47Detail
7. Král ŠtěpánIndividuální#39#M30-394.01:27:47.05+00:05:58.4000:11:20.5100:01:04.4700:44:34.1900:00:32.5900:30:15.27Detail
8. Svěntý RadekSuche listi prdel cisti#71#M30-395.01:27:59.05+00:06:10.4000:12:28.8000:01:17.2900:45:09.1600:00:42.9300:28:20.86Detail
9. Houška MichalIndividuální#22#M40-492.01:28:59.14+00:07:10.4900:11:24.8800:00:40.3600:46:56.1600:00:37.8000:29:19.92Detail
10. Harran Guillaume#16#M20-293.01:29:10.37+00:07:21.7200:11:30.0900:00:55.4200:47:27.9100:00:39.0000:28:37.94Detail
11. Hrubý JanCSG TRI TEAM#25#M30-396.01:30:01.41+00:08:12.7600:12:35.7100:01:39.8000:45:27.8600:00:51.6900:29:26.34Detail
12. Šubrt DavidTT LOKO Beroun#75#M20-294.01:30:03.17+00:08:14.5200:11:56.7900:01:08.3100:45:58.5500:00:30.0000:30:29.51Detail
13. Lištinský JánStáj Poříčí#97#M40-493.01:30:33.56+00:08:44.9100:10:40.7300:01:18.3000:48:20.9800:00:43.4600:29:30.07Detail
14. Vávra TomášIndividuální#80#M30-397.01:31:04.14+00:09:15.4900:13:39.4200:00:51.3500:48:17.4100:00:30.2400:27:45.70Detail
15. Kašpar TomášLoko Trutnov#33#M40-494.01:31:15.65+00:09:27.0000:13:09.7700:01:06.9000:45:55.7700:00:39.9500:30:23.24Detail
16. Kučírek TomášOMT Pardubice#42#M20-295.01:31:15.68+00:09:27.0300:12:12.5200:00:55.4100:48:12.5200:00:33.4200:29:21.79Detail
17. Krapítek VojtěchTTT#41#M30-398.01:31:38.05+00:09:49.4000:10:42.5400:00:55.9600:48:39.8800:00:34.1000:30:45.55Detail
18. Imríšek Lukáš#28#M20-296.01:32:01.52+00:10:12.8700:12:13.2200:00:44.5300:49:37.6900:00:39.7500:28:46.31Detail
19. Kašpar LukášLoko Trutnov#32#Junioři1.01:32:01.75+00:10:13.1000:10:50.3200:00:52.1300:48:36.6800:00:31.3300:31:11.26Detail
20. Heřman TomášZebra Sports Team#18#M40-495.01:32:18.40+00:10:29.7500:11:39.9700:00:48.7900:46:44.7900:00:49.0400:32:15.78Detail
21. Tichý PetrGranfondo #76#M40-496.01:33:44.39+00:11:55.7400:12:29.2800:01:10.2700:47:18.9200:00:45.2500:32:00.66Detail
22. Matějka JindřichDexter Cycling#93#M50-591.01:33:57.20+00:12:08.5500:14:03.7300:01:31.4800:46:18.2500:00:59.6400:31:04.07Detail
23. Gurnik Stanislav2BWINNER TEAM#15#M30-399.01:34:21.24+00:12:32.5900:12:27.1400:01:27.2900:47:27.1900:00:43.7300:32:15.87Detail
24. Kahánek StanislavDýmka míru#30#M30-3910.01:34:22.56+00:12:33.9100:10:39.4200:01:26.9000:48:50.2300:00:34.0400:32:51.95Detail
25. Beneš VladimírJoskatel Team#2#M50-592.01:34:36.34+00:12:47.6900:12:45.9500:01:25.2100:48:57.3400:00:44.5800:30:43.24Detail
26. Najman DavidJOSKATEL TEAM#120#M40-497.01:36:01.88+00:14:13.2300:13:33.6400:01:34.3800:47:48.0100:00:42.1500:32:23.68Detail
27. Franc PetrTriatlon Mladá Boleslav#11#M40-498.01:36:35.76+00:14:47.1100:13:54.1000:01:46.6400:48:44.0800:01:03.6500:31:07.27Detail
28. Poupa PetrPot a krev#59#M30-3911.01:36:35.93+00:14:47.2800:13:21.6800:01:08.4200:49:46.8500:00:33.2500:31:45.71Detail
29. Mišík Juraj#49#M20-297.01:36:36.57+00:14:47.9200:12:27.6100:00:41.3400:49:51.0400:00:27.0400:33:09.52Detail
30. Novák Roman#54#M40-499.01:36:59.00+00:15:10.3500:15:08.4400:01:39.4300:46:15.8600:01:01.2200:32:54.03Detail
31. Šťovíček MartinJoskatel Team#74#M40-4910.01:37:14.60+00:15:25.9500:13:50.8800:01:14.6700:47:41.8500:00:54.0900:33:33.09Detail
32. Insausti JavierLa grupetta#29#M30-3912.01:38:03.67+00:16:15.0200:13:47.2700:01:43.8600:49:21.8700:00:39.9700:32:30.69Detail
33. Pokorný Matyáš#57#M30-3913.01:38:05.51+00:16:16.8600:13:29.4000:02:17.7100:55:27.9900:00:34.5000:26:15.88Detail
34. Paroulek JaroslavSKP Nymburk#55#M50-593.01:38:32.33+00:16:43.6800:16:04.7400:00:52.3700:47:42.9200:00:38.9800:33:13.30Detail
35. Smékal Jan#67#M30-3914.01:38:36.09+00:16:47.4400:14:11.0500:01:49.1900:50:43.0000:00:34.4900:31:18.34Detail
36. Hurych Roman#96#M40-4911.01:38:45.35+00:16:56.7000:14:08.4100:00:40.0000:50:39.5600:01:08.6500:32:08.71Detail
37. Griščík Matúš#86#M30-3915.01:39:33.13+00:17:44.4800:13:43.0800:01:11.1300:50:01.2400:00:41.2000:33:56.46Detail
38. Sobotka VáclavTRI sport ČEKO Sokolov#68#M50-594.01:39:57.40+00:18:08.7500:10:26.4800:01:06.8200:52:25.6900:00:48.6500:35:09.73Detail
39. Svoboda Václav1na1#99#M20-298.01:40:51.11+00:19:02.4600:13:08.1000:02:23.4300:50:39.6400:00:49.7200:33:50.21Detail
40. Kopecky Ivo#38#M30-3916.01:40:57.90+00:19:09.2500:13:46.0000:01:01.3600:51:08.0600:00:53.8100:34:08.66Detail
41. Krejčí Vlastimil#119#M40-4912.01:41:47.84+00:19:59.1900:14:09.3900:01:24.3900:49:43.5900:00:53.9200:35:36.52Detail
42. Ber Tobiáš#3#M20-299.01:43:01.19+00:21:12.5400:15:33.2400:02:11.0300:49:29.9000:01:07.1200:34:39.88Detail
43. Golda VáclavBCS Boudy+#14#M40-4913.01:43:23.56+00:21:34.9100:14:48.1900:01:18.3200:50:42.7600:00:37.3800:35:56.89Detail
44. Bendl Martin#89#M30-3917.01:43:41.36+00:21:52.7100:14:16.2100:01:13.6500:50:12.9900:01:05.6400:36:52.84Detail
45. Navrátil Jakub#53#M30-3918.01:44:13.23+00:22:24.5800:14:43.7700:00:41.4000:52:15.8800:00:59.1800:35:32.98Detail
46. Kesner Radek#35#M50-595.01:44:34.62+00:22:45.9700:13:56.5200:02:11.4700:50:39.5700:00:54.3200:36:52.72Detail
47. Kébl KarelTriatlon Mladá Boleslav#34#M50-596.01:44:37.42+00:22:48.7700:14:01.1700:01:48.3100:52:33.4300:01:02.0200:35:12.45Detail
48. Šiml JanNOVIS TK Praha#72#M50-597.01:45:13.50+00:23:24.8500:11:08.6000:01:11.2800:53:48.3200:00:51.3200:38:13.96Detail
49. Hoferek KarelTriatlon Mladá Boleslav#19#M40-4914.01:45:27.40+00:23:38.7500:12:04.7300:01:36.0000:50:54.8100:01:06.4000:39:45.43Detail
50. Primas Aron#60#M20-2910.01:45:43.20+00:23:54.5500:19:22.7200:02:36.1000:47:43.1100:01:36.6900:34:24.56Detail
51. Garlík Michal#13#M40-4915.01:46:10.70+00:24:22.0500:12:25.4700:02:53.6500:53:48.4700:01:21.0000:35:42.08Detail
52. Vrba Vaclav#87#M30-3919.01:46:14.00+00:24:25.3500:16:53.9100:03:07.4601:02:46.1300:01:29.4400:21:57.04Detail
53. Karabut VadimStepp Praha#31#M30-3920.01:46:22.33+00:24:33.6800:10:57.4200:01:25.0600:51:52.0000:00:59.5200:41:08.33Detail
54. Bergmann DavidIndividuální#4#M40-4916.01:46:31.89+00:24:43.2400:15:19.2900:03:22.2600:53:02.2500:01:37.6700:33:10.41Detail
55. Galek Tomáš#12#M30-3921.01:46:44.92+00:24:56.2700:14:11.1500:01:21.2700:55:43.8000:00:34.2300:34:54.45Detail
56. Žalud LadislavTriatlon Mladá Boleslav#85#M40-4917.01:46:48.92+00:25:00.2700:14:54.1700:01:30.8100:51:19.3700:00:52.3500:38:12.20Detail
57. Váňa RadekKanoistika Poděbrady#91#M40-4918.01:47:27.43+00:25:38.7800:16:15.9300:01:00.4200:53:10.4300:00:51.4100:36:09.21Detail
58. Hrubý Aleš#24#M30-3922.01:49:10.80+00:27:22.1500:14:01.6500:01:54.0900:56:44.9800:00:39.0700:35:50.98Detail
59. Andrle RichardPK Vysoké Mýto#1#M40-4919.01:49:14.26+00:27:25.6100:12:19.7900:01:28.4000:55:28.8100:00:33.9500:39:23.28Detail
60. Mejzlík PetrTJ Spartak Třebíč#48#M60-691.01:49:54.97+00:28:06.3200:13:36.6300:00:56.1200:51:04.9000:00:43.3400:43:33.96Detail
61. Uriča Aleš#78#M40-4920.01:53:43.73+00:31:55.0800:16:42.3000:01:26.3900:54:31.2600:01:12.1100:39:51.66Detail
62. Cimpl Marek#88#M30-3923.01:54:07.02+00:32:18.3700:19:26.4000:01:40.5300:56:00.9700:01:11.6000:35:47.51Detail
63. Iaskal Ievgenii#27#M30-3924.01:55:07.89+00:33:19.2400:15:11.7700:02:42.5801:02:53.8000:00:35.9900:33:43.72Detail
64. Dolný Martin#8#M40-4921.01:55:30.28+00:33:41.6300:16:11.7500:01:29.8700:55:09.6800:01:20.1300:41:18.83Detail
65. Stach JanTJ Zentiva#69#M40-4922.01:55:49.81+00:34:01.1600:11:44.0200:01:46.2700:53:46.6700:01:11.8000:47:21.02Detail
66. Nádhera Petr#52#M50-598.01:56:22.43+00:34:33.7800:19:39.8900:02:07.5600:56:44.9200:01:36.2000:36:13.84Detail
67. Pinkas Aleš#56#M30-3925.01:56:37.43+00:34:48.7800:13:44.0100:01:31.1400:59:47.6400:00:58.0500:40:36.58Detail
68. Canal Priel#5#M30-3926.01:57:21.66+00:35:33.0100:13:39.9900:03:43.4500:58:12.6400:01:05.2400:40:40.33Detail
69. Vosatka Jan#82#M40-4923.01:57:31.70+00:35:43.0500:17:08.5800:01:34.4200:58:30.9700:01:06.4900:39:11.21Detail
70. Klamert Rudolf#92#M60-692.01:57:40.73+00:35:52.0800:16:34.0500:01:22.5000:55:51.6600:01:07.2700:42:45.24Detail
71. Sirakov Marek#65#Junioři2.01:57:47.59+00:35:58.9400:16:10.7300:02:42.5201:02:11.4400:01:17.3000:35:25.58Detail
72. Pokorný Miroslav#58#M60-693.01:58:45.06+00:36:56.4100:15:52.9600:02:03.9801:01:59.0000:00:22.9800:38:26.12Detail
73. Lukášek JiříIndividuální#45#M30-3927.02:00:46.70+00:38:58.0500:14:54.8900:01:08.6700:57:25.2100:01:05.0300:46:12.88Detail
74. Čornej Jan#98#M40-4924.02:02:27.82+00:40:39.1700:14:57.8400:02:58.0501:01:55.7900:01:29.1300:41:06.99Detail
75. Zloský Petr#84#M40-4925.02:03:35.05+00:41:46.4000:14:32.4400:01:26.8100:55:24.2600:01:08.1700:51:03.35Detail
76. Havránek Richard#17#M30-3928.02:04:25.27+00:42:36.6200:20:05.1600:02:15.4101:00:24.4000:01:27.5600:40:12.72Detail
77. Hrabek Jakub#23#M30-3929.02:05:51.76+00:44:03.1100:16:20.8900:02:07.1900:58:44.5200:01:30.6900:47:08.45Detail
78. Elsner Ben#9#M60-694.02:06:05.57+00:44:16.9200:16:31.9600:02:17.3200:58:22.0500:01:07.6900:47:46.54Detail
79. Čížek PetrPoděbrady#6#M30-3930.02:08:31.99+00:46:43.3400:18:34.9600:01:19.5200:58:22.6900:00:47.3700:49:27.43Detail
80. Kolouch David#37#M30-3931.02:16:09.17+00:54:20.5200:14:54.2900:02:53.6500:58:07.3000:01:06.2300:59:07.67Detail
DNS Dočkálek LiborIndividuální#7#M40-49DNS Detail
DNS Chalabala Pavel#26#M40-49DNS Detail
DNS Khýr RostislavBetri#36#M40-49DNS Detail
DNS Kudrna DavidTJ Slavoj Čáslav#43#M40-49DNS Detail
DNS Lhotský Michal#44#M40-49DNS Detail
DNS Moravec PavelTC DOBRUŠKA#50#M40-49DNS Detail
DNS Riečičiar JurajDolnolhotský triatlon#62#M40-49DNS Detail
DNS Horáček ZdeněkCK Kolokrám#21#M30-39DNS Detail
DNS Maršíček Jan#46#M30-39DNS Detail
DNS Moštěk Dominik#51#M30-39DNS Detail
DNS Saulich LukášWTC#63#M30-39DNS Detail
DNS Stára František#70#M30-39DNS Detail
DNS Zigl MichalIndividuální#83#M30-39DNS Detail
DNS Fiedler MartinTJ Sokol Podlázky#10#M20-29DNS Detail
DNS Tomka AdamGymnasťáci#77#M20-29DNS Detail
DNS Valent ViliamIndividuální#79#M20-29DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz