Průběžná Výsledková listina Poděbradský Triatlon
13. 9. 2020

hlavní závod ženy

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Pičmanová ZuzanaTCV Jindřichův Hradec#115#Z20-291.01:34:49.7500:10:28.7000:00:35.8600:51:04.0800:00:22.4100:32:18.68Detail
2. Nováková NatálieIndividuální#90#Z20-292.01:39:08.41+00:04:18.6500:10:59.6900:01:08.8100:52:31.7400:00:35.1900:33:52.97Detail
3. Marholdová Klára#111#Z20-293.01:40:37.18+00:05:47.4200:12:23.2900:01:06.7100:53:14.6600:00:52.3000:33:00.21Detail
4. Krajhanzlová Martina#108#Z30-391.01:41:42.75+00:06:52.9900:14:05.6700:01:43.1500:53:34.5900:00:49.8000:31:29.52Detail
5. Holubová Šárka#20#Z20-294.01:43:13.29+00:08:23.5300:13:21.4500:01:00.8900:52:03.7100:00:44.7300:36:02.49Detail
6. Schovalová TerezaTJ Sokol TRI SKI Horní Počernice #117#Z20-295.01:43:48.75+00:08:58.9900:11:25.2700:00:41.7200:53:46.7700:00:28.4200:37:26.54Detail
7. Petržílková NatálieBetri#114#Z20-296.01:45:34.49+00:10:44.7300:12:16.7400:01:14.3400:54:11.6700:00:42.8400:37:08.87Detail
8. Nepomucká Zuzana#113#Z30-392.01:46:19.15+00:11:29.3900:14:24.3900:01:23.5700:53:42.7100:00:39.0200:36:09.45Detail
9. Rožánková Tereza-0#116#Z40-491.01:47:52.93+00:13:03.1700:12:59.2700:01:51.3200:56:45.3000:00:57.1400:35:19.88Detail
10. Kubová MichaelaTriatlon Mladá Boleslav#109#Z40-492.01:49:28.31+00:14:38.5500:12:33.3800:01:27.9100:55:05.4200:00:46.8800:39:34.71Detail
11. Kramolišová Markéta#40#Juniorky1.01:49:34.64+00:14:44.8800:15:25.3400:02:06.8900:57:04.3200:00:35.8500:34:22.23Detail
12. Dugová Barbora#102#Z20-297.01:51:00.15+00:16:10.3900:14:23.7700:01:28.3500:57:37.3500:00:46.4500:36:44.21Detail
13. Zloská EvaKlub plavců mělnických#118#Z40-493.01:51:36.43+00:16:46.6700:12:42.7700:01:02.2300:56:27.3300:00:46.0700:40:38.02Detail
14. Dočkálková MartinaNordic Team#101#Z40-494.01:52:43.83+00:17:54.0700:15:44.4800:01:21.3700:53:21.1200:00:52.6000:41:24.25Detail
15. Englová EvaBetri#103#Z20-298.01:53:02.35+00:18:12.5900:15:30.7100:01:56.2100:57:05.3400:00:54.3300:37:35.72Detail
16. Majerová Jana#95#Z40-495.01:56:47.01+00:21:57.2500:18:35.6300:01:22.7800:55:19.1000:01:09.1100:40:20.37Detail
17. Prokopová Hana#94#Z50-591.01:57:41.17+00:22:51.4100:18:15.4700:01:39.6100:54:39.0800:01:03.3600:42:03.61Detail
18. Klírová JanaSATT #106#Z50-592.02:02:26.22+00:27:36.4600:17:11.9600:01:16.2700:57:50.0400:01:07.3500:45:00.58Detail
19. Policarová Martina1na1#100#Z40-496.02:03:48.27+00:28:58.5100:17:50.4000:03:08.3701:00:45.8400:02:01.9500:40:01.69Detail
20. Kesnerová Natálie#105#Juniorky2.02:04:56.87+00:30:07.1100:15:52.8900:01:24.4800:58:44.9300:01:06.5700:47:47.99Detail
21. Jenčová Barbora#104#Z50-593.02:09:49.82+00:35:00.0600:15:45.1300:01:03.4800:59:48.3700:00:54.5500:52:18.28Detail
DNS Lázňovská Markéta#110#Z30-39DNS Detail
DNS Martin Pauline#112#Z30-39DNS Detail
DNS Kocková TerezaHISPORT Team#107#Z20-29DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz