Oficiální Výsledková listina Hradecký terénní triatlon
1. 8. 2021

Hlavní závod

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Bednarský VojtěchTITAN TRILIFE#2#M1.M2 20-291.01:05:26.5600:09:48.9500:00:32.3600:41:22.62 00:00:50.0000:12:52.62 Detail
2. Bednarský VáclavTITAN TRILIFE#3#M2.M2 20-292.01:07:13.44+00:01:46.8700:09:05.2800:00:30.7000:42:31.92 00:00:50.7100:14:14.81 Detail
3. Janda DavidHarfasport team#152#M3.M3 30-391.01:09:37.43+00:04:10.8600:09:19.0800:00:30.5700:44:44.05 00:00:32.2100:14:31.50 Detail
4. Hellmich JonášCzech MultiSport Coaching#24#M4.M1 16-191.01:10:54.45+00:05:27.8800:09:23.3200:00:34.2700:45:51.67 00:00:32.6700:14:32.49 Detail
5. Škobrtal MichalCykloAdam#71#M5.M3 30-392.01:13:39.13+00:08:12.5600:10:24.9200:00:32.1700:47:29.17 00:00:36.8000:14:36.06 Detail
6. Petiška OndřejSK RN HK#52#M6.M2 20-293.01:13:58.66+00:08:32.0900:09:53.7700:00:37.4200:47:53.73 00:00:54.2700:14:39.45 Detail
7. Veselka ZdeněkHSK-cycling team #81#M7.M4 40-491.01:14:06.51+00:08:39.9400:11:47.8000:00:31.8400:45:01.95 00:00:33.7300:16:11.17 Detail
8. Strnad TomášIndividuální#68#M8.M2 20-294.01:14:10.18+00:08:43.6100:09:14.7300:00:23.7200:50:58.32 00:00:22.0500:13:11.34 Detail
9. Bulava FrantišekTT LOKO Beroun#4#M9.M5 50p1.01:14:14.76+00:08:48.1900:10:42.0700:00:40.9900:47:14.88 00:00:34.5000:15:02.31 Detail
10. Vidner ŠtěpánTSK PRAHA#83#M10.M3 30-393.01:15:33.34+00:10:06.7700:10:00.9900:00:48.9600:47:39.07 00:00:35.3300:16:28.97 Detail
11. Lebeda PetrTT ASTRA Benešov - ŽS#41#M11.M4 40-492.01:15:56.63+00:10:30.0600:11:25.3800:00:41.9500:48:31.45 00:00:28.6900:14:49.14 Detail
12. Štěrba MarekKrnov Město#165#M12.M5 50p2.01:15:59.90+00:10:33.3300:11:39.7500:00:36.5200:48:21.63 00:00:32.8000:14:49.18 Detail
13. Roubalová MarkétaSK Kola Víšek#63#F1.Z2 20-291.01:16:50.35+00:11:23.7800:09:36.0200:00:54.1400:49:19.06 00:00:52.6000:16:08.51 Detail
14. Jócsik OndřejTriatlon Plzeň#33#M13.M2 20-295.01:17:08.52+00:11:41.9500:09:32.5700:00:46.0500:49:21.99 00:00:29.6200:16:58.26 Detail
15. Poláčková PavlínaKONRAD TOOLS TEAM#56#F2.Z2 20-292.01:17:51.34+00:12:24.7700:09:09.3600:00:32.3900:53:24.45 00:00:32.6200:14:12.51 Detail
16. Netík LukášSKRN#158#M14.M3 30-394.01:18:13.80+00:12:47.2300:10:25.6400:00:37.2900:49:47.12 00:00:43.1400:16:40.59 Detail
17. Polák Tomáš#142#M15.M3 30-395.01:18:44.23+00:13:17.6600:11:35.2000:01:21.9500:48:50.51 00:00:55.2500:16:01.30 Detail
18. Hejda Martin#22#M16.M3 30-396.01:19:35.65+00:14:09.0800:12:22.9600:01:08.2300:50:48.60 00:00:37.4100:14:38.42 Detail
19. Vícha JanHK#125#M17.M4 40-493.01:20:28.01+00:15:01.4400:12:58.3700:00:45.5800:49:53.41 00:00:39.1100:16:11.52 Detail
20. Chobotský David#27#M18.M3 30-397.01:20:53.63+00:15:27.0600:12:58.9900:00:44.5300:50:19.54 00:00:38.4400:16:12.11 Detail
21. Chaloupský DavidOK99 Hradec Králové#148#M19.M5 50p3.01:21:01.04+00:15:34.4700:13:15.0700:01:00.8800:49:31.01 00:00:39.8300:16:34.23 Detail
22. Jelínek PetrKostelec u HM#30#M20.M4 40-494.01:21:32.10+00:16:05.5300:09:40.3600:00:54.7100:53:18.46 00:00:58.7000:16:39.85 Detail
23. Lhotský LuděkEMA#162#M21.M4 40-495.01:22:12.87+00:16:46.3000:12:07.6300:01:27.2200:50:13.41 00:00:39.5300:17:45.04 Detail
24. Moravec ŠtěpánSkpNy #164#M22.M1 16-192.01:22:17.11+00:16:50.5400:09:56.7500:00:50.8100:53:20.32 00:01:02.6400:17:06.57 Detail
25. Fulka JiříREDPOINT Team#17#M23.M5 50p4.01:23:53.11+00:18:26.5400:11:32.9700:00:53.9400:51:35.02 00:01:04.3200:18:46.84 Detail
26. Gajdoš DušanEMA#18#M24.M4 40-496.01:24:16.47+00:18:49.9000:11:38.3300:01:05.5800:55:14.92 00:00:38.6700:15:38.96 Detail
27. Theodor Ondřej#76#M25.M3 30-398.01:24:17.49+00:18:50.9200:12:26.0200:01:10.4900:53:41.72 00:00:49.0200:16:10.22 Detail
28. Portyš Jakub#57#M26.M3 30-399.01:24:26.11+00:18:59.5400:13:05.2300:01:12.2600:52:46.73 00:01:03.6600:16:18.21 Detail
29. Metelková TáňaOK99 Hradec Králové#44#F3.Z4 40-491.01:24:30.38+00:19:03.8100:12:20.2300:01:21.0300:55:33.89 00:00:24.4200:14:50.79 Detail
30. Počekajlo Václav#154#M27.M3 30-3910.01:24:47.22+00:19:20.6500:12:04.2300:01:01.2700:56:15.83 00:00:48.5900:14:37.28 Detail
31. Dyntar RadekEMA#13#M28.M4 40-497.01:25:16.14+00:19:49.5700:11:54.8600:00:54.8700:53:21.45 00:01:08.3700:17:56.57 Detail
32. Staněk MarekIndividuální#66#M29.M4 40-498.01:25:50.59+00:20:24.0200:13:36.4000:01:00.0400:53:43.48 00:00:54.3500:16:36.30 Detail
33. Slavata TomášKrušnoman Team#122#M30.M4 40-499.01:25:57.36+00:20:30.7900:11:23.2400:00:38.5600:55:35.60 00:00:45.3000:17:34.65 Detail
34. Cón MarekHYDRANT#5#M31.M2 20-296.01:26:13.68+00:20:47.1100:14:51.7300:01:13.2900:52:33.33 00:01:17.5000:16:17.80 Detail
35. Černý Jan#7#M32.M4 40-4910.01:26:19.87+00:20:53.3000:11:39.0000:00:54.3300:55:28.08 00:00:52.2000:17:26.24 Detail
36. Kucharova KarolinaTriatlon Plzeň#39#F4.Z1 16-191.01:26:38.32+00:21:11.7500:09:55.9300:00:31.4900:56:14.14 00:00:43.2000:19:13.54 Detail
37. Lužný IvoTTC Olomouc#42#M33.M5 50p5.01:28:11.98+00:22:45.4100:12:58.8100:00:47.3300:53:08.22 00:00:44.6100:20:32.98 Detail
38. Sameš VojtěchSK Janské Lázně#64#M34.M3 30-3911.01:29:13.31+00:23:46.7400:12:02.8400:01:30.0000:55:48.20 00:00:56.9400:18:55.31 Detail
39. Vodák Tomáš---#151#M35.M3 30-3912.01:29:15.63+00:23:49.0600:12:50.5500:01:02.4600:57:32.44 00:00:23.8600:17:26.29 Detail
40. Špaček Petr#159#M36.M2 20-297.01:29:26.57+00:24:00.0000:13:00.7000:01:58.9800:56:53.88 00:00:28.5500:17:04.44 Detail
41. Andrle RichardPKVM#155#M37.M4 40-4911.01:29:28.57+00:24:02.0000:10:02.6000:01:22.0500:59:54.45 00:00:25.5100:17:43.94 Detail
42. Tošil Marek#79#M38.M3 30-3913.01:29:52.72+00:24:26.1500:13:21.0600:01:07.2700:55:56.87 00:01:03.8000:18:23.69 Detail
43. Veselský Martin#82#M39.M4 40-4912.01:30:00.47+00:24:33.9000:11:54.2200:01:06.0000:57:35.27 00:01:35.5300:17:49.44 Detail
44. Protiva Marek#156#M40.M3 30-3914.01:30:18.38+00:24:51.8100:11:31.8100:00:40.0600:58:51.61 00:00:50.1300:18:24.75 Detail
45. Grubner TomášTRI Chrudim#20#M41.M5 50p6.01:30:24.80+00:24:58.2300:12:05.0400:01:19.0100:56:00.10 00:00:51.0500:20:09.58 Detail
46. Pošík VítStarý Kolín#58#M42.M2 20-298.01:30:27.27+00:25:00.7000:11:44.9600:02:30.0300:56:08.66 00:00:47.7200:19:15.87 Detail
47. Pojda LukášGepard Pardubice#55#M43.M4 40-4913.01:30:27.82+00:25:01.2500:11:55.6200:01:32.2400:57:28.97 00:00:56.0000:18:34.97 Detail
48. Folberger RomanStarý Kolín#16#M44.M5 50p7.01:30:28.04+00:25:01.4700:13:01.9300:01:19.3600:56:15.40 00:00:57.3000:18:54.03 Detail
49. Moravec PavelSkpNy #163#M45.M5 50p8.01:30:29.90+00:25:03.3300:10:00.6900:01:03.4600:56:01.96 00:01:11.0300:22:12.75 Detail
50. Neradilek Martin#48#M46.M2 20-299.01:30:57.82+00:25:31.2500:11:03.9200:01:39.0901:01:26.72 00:00:56.1100:15:51.96 Detail
51. Pícha JanTJ Březiněves#53#M47.M3 30-3915.01:31:03.71+00:25:37.1400:12:19.2200:01:07.2700:57:49.88 00:00:35.0000:19:12.33 Detail
52. Víchová EvaHradec Králové#124#F5.Z3 30-391.01:31:06.98+00:25:40.4100:13:00.2000:00:47.9501:00:09.56 00:00:51.0300:16:18.21 Detail
53. Drahovzalová Markéta#12#F6.Z2 20-293.01:31:07.44+00:25:40.8700:13:06.2900:01:13.8900:56:37.54 00:00:45.9500:19:23.75 Detail
54. Pevný TomášEMA#149#M48.M4 40-4914.01:31:08.09+00:25:41.5200:14:49.7600:01:29.0700:53:52.85 00:00:56.1800:20:00.22 Detail
55. Dostál Michal#11#M49.M3 30-3916.01:31:16.87+00:25:50.3000:13:09.0900:01:29.7000:59:03.72 00:00:56.0100:16:38.33 Detail
56. Strnad PetrKSM Hrádek#67#M50.M5 50p9.01:31:32.68+00:26:06.1100:15:32.2200:00:50.0500:55:38.13 00:01:05.4700:18:26.80 Detail
57. Patka OndřejMOLS Team#50#M51.M4 40-4915.01:31:33.32+00:26:06.7500:14:01.5700:01:28.1900:56:33.90 00:00:59.1500:18:30.49 Detail
58. Suchomel Otto#69#M52.M5 50p10.01:31:34.84+00:26:08.2700:12:48.5400:00:59.7100:55:34.25 00:01:32.0600:20:40.25 Detail
59. Toman JiříK.O.K#77#M53.M3 30-3917.01:31:41.33+00:26:14.7600:13:06.9300:02:57.6100:57:54.69 00:00:24.4700:17:17.60 Detail
60. Žďárský JanPOD KOMÍNEM VE SKŘIVANECH#89#M54.M3 30-3918.01:32:21.28+00:26:54.7100:13:28.0400:01:35.6500:55:20.88 00:00:25.3800:21:31.31 Detail
61. Bartoň Jan#157#M55.M3 30-3919.01:32:46.37+00:27:19.8000:15:44.0800:01:25.7400:58:27.11 00:00:27.6600:16:41.75 Detail
62. Tomášová LenkaAC Gomango Högner#78#F7.Z4 40-492.01:33:22.35+00:27:55.7800:12:42.7200:01:35.8000:58:31.51 00:00:48.0000:19:44.30 Detail
63. Čapounová MarcelaZazoo#150#F8.Z4 40-493.01:33:35.48+00:28:08.9100:12:32.4300:01:33.9700:59:35.02 00:01:01.7500:18:52.29 Detail
64. Hejdová Jana#23#F9.Z3 30-392.01:34:15.54+00:28:48.9700:12:59.7500:01:04.3501:02:30.95 00:00:26.5700:17:13.89 Detail
65. Čepková HanaČeský běžecký klub#6#F10.Z4 40-494.01:34:54.45+00:29:27.8800:14:11.6300:01:40.7200:58:56.77 00:00:40.3400:19:24.97 Detail
66. Putna Jan#60#M56.M5 50p11.01:35:26.72+00:30:00.1500:12:31.9100:01:20.3000:58:27.94 00:01:40.3100:21:26.23 Detail
67. Šimáková KateřinaKočky +#70#F11.Z4 40-495.01:35:30.59+00:30:04.0200:13:15.9700:02:30.2000:58:59.71 00:00:28.8300:20:15.85 Detail
68. Hendrych PavelPoprvé a naposled#25#M57.M3 30-3920.01:35:33.94+00:30:07.3700:12:36.2400:02:31.6500:59:03.33 00:00:33.6800:20:49.02 Detail
69. motl TomášNejlepší den#138#M58.M3 30-3921.01:35:38.11+00:30:11.5400:12:33.9000:01:15.3901:01:41.01 00:00:53.8500:19:13.94 Detail
70. Grossová PetraKOK#19#F12.Z2 20-294.01:36:04.99+00:30:38.4200:12:59.2200:01:27.6801:02:10.52 00:00:25.6100:19:01.94 Detail
71. Žíla MartinPoprvé a naposledy#90#M59.M3 30-3922.01:36:33.01+00:31:06.4400:14:52.8900:02:30.0800:58:50.55 00:00:27.3700:19:52.10 Detail
72. Medynský Tomáš#43#M60.M2 20-2910.01:37:29.30+00:32:02.7300:13:33.4400:01:11.4801:02:55.47 00:00:36.9200:19:11.96 Detail
73. Štěpán Marek#73#M61.M4 40-4916.01:37:52.06+00:32:25.4900:11:36.2800:01:04.9401:06:32.81 00:00:24.5000:18:13.50 Detail
74. Sixta Miloš#65#M62.M3 30-3923.01:38:43.22+00:33:16.6500:14:21.6200:01:10.0401:00:15.91 00:00:37.5300:22:18.11 Detail
75. Fejfárková Pavla#15#F13.Z2 20-295.01:39:07.44+00:33:40.8700:12:27.0500:00:55.3901:04:46.99 00:01:13.5200:19:44.48 Detail
76. Medynský PavelPavel Medynský#160#M63.M5 50p12.01:39:20.18+00:33:53.6100:16:19.8400:02:36.8801:01:02.47 00:00:49.4000:18:31.56 Detail
77. Jirásko LubomírSK SRCH#32#M64.M5 50p13.01:39:38.31+00:34:11.7400:12:24.7500:01:22.3401:03:03.89 00:01:19.6900:21:27.62 Detail
78. Patkova RomanaMOLS Team#51#F14.Z3 30-393.01:39:57.57+00:34:31.0000:13:23.6500:01:38.7201:05:57.12 00:00:51.6500:18:06.41 Detail
79. Zwettler TerezaMusher klub JCC#86#F15.Z2 20-296.01:40:11.11+00:34:44.5400:12:27.2300:02:08.5201:05:47.56 00:00:51.8900:18:55.89 Detail
80. Faltová EliškaTri club Česká Lípa#14#F16.Z1 16-192.01:40:21.59+00:34:55.0200:11:36.5500:00:49.1801:08:03.89 00:00:40.4300:19:11.52 Detail
81. Zwettler RomanMusher klub JCC#87#M65.M4 40-4917.01:41:47.61+00:36:21.0400:15:45.1400:02:04.5801:00:53.47 00:01:38.9200:21:25.47 Detail
82. Knýřová JitkaSK Maxtri Liberec#36#F17.Z5 50p1.01:42:02.67+00:36:36.1000:15:43.7700:01:14.3701:03:58.91 00:01:15.7300:19:49.87 Detail
83. Vosátka Dominik#84#M66.M3 30-3924.01:42:18.52+00:36:51.9500:13:13.6700:01:58.1401:06:56.22 00:01:16.4200:18:54.05 Detail
84. Dolanský PavelHobýci#10#M67.M5 50p14.01:44:45.81+00:39:19.2400:15:39.4300:01:31.0701:04:30.36 00:01:34.9000:21:30.03 Detail
85. Holomba Daniel#26#M68.M2 20-2911.01:44:50.17+00:39:23.6000:15:37.1000:01:37.2001:07:10.38 00:00:30.0600:19:55.41 Detail
86. Kasík LukášDLAM#35#M69.M2 20-2912.01:45:04.97+00:39:38.4000:14:02.3400:02:27.6501:04:33.65 00:00:36.7700:23:24.54 Detail
87. Janeček Josef#29#M70.M4 40-4918.01:45:05.53+00:39:38.9600:15:03.9700:01:12.1401:10:38.91 00:00:27.5300:17:42.96 Detail
88. Pastvová Kristýna#49#F18.Z2 20-297.01:49:39.38+00:44:12.8100:13:10.0700:01:49.9101:11:09.48 00:00:40.3700:22:49.53 Detail
89. Tesner Vladimír#75#M71.M4 40-4919.01:49:55.85+00:44:29.2800:14:51.9200:01:15.6201:08:16.38 00:01:14.5000:24:17.41 Detail
90. Touš JakubTJ Roztoky#80#M72.M3 30-3925.01:50:25.08+00:44:58.5100:14:20.0400:02:31.8701:06:13.42 00:01:08.9000:26:10.83 Detail
91. Jenčík Karel#31#M73.M3 30-3926.01:53:36.92+00:48:10.3500:14:18.4200:02:44.1001:10:12.08 00:01:19.1700:25:03.14 Detail
92. Žáková AnnaTJ Sokol Maxičky Děčín#88#F19.Z3 30-394.01:59:16.67+00:53:50.1000:15:35.2300:02:41.5801:17:26.25 00:01:04.7700:22:28.82 Detail
93. Píšová VěraKočky+#54#F20.Z4 40-496.01:59:49.74+00:54:23.1700:15:50.2400:02:35.3601:17:45.04 00:00:27.4600:23:11.62 Detail
94. Bartoš Miroslav#1#M74.M4 40-4920.02:03:34.01+00:58:07.4400:17:15.1500:01:56.9301:16:22.00 00:01:05.1000:26:54.81 Detail
95. Hanzlová MarkétaSvaz českých bohémů#21#F21.Z4 40-497.02:12:02.28+01:06:35.7100:13:51.8800:03:48.7601:17:54.47 00:00:30.3400:35:56.82 Detail
96. Konrádová Jitka#37#F22.Z4 40-498.02:14:32.67+01:09:06.1000:15:37.8500:01:54.8901:31:20.99 00:00:33.0000:25:05.92 Detail
97. Karasova Kamila#34#F23.Z4 40-499.02:14:33.06+01:09:06.4900:15:42.5600:01:48.8101:31:24.02 00:00:31.7100:25:05.94 Detail
DNF Purm MarekHYDRANT#59#MM2 20-2900:12:06.9000:00:59.0700:46:19.09 Detail
DNF Mužík Jan#46#MM4 40-4900:12:57.6400:00:47.15Detail
DNF Nosek Filip#161#MM2 20-2900:12:55.0700:01:18.93Detail
DNS Činovec Daniel#8#MM3 30-39Detail
DNS Dermek Martin#9#MM3 30-39Detail
DNS Imlaufová Eliška#28#FZ2 20-29Detail
DNS Kovačič Marek#38#MM5 50pDetail
DNS Lán JakubFC Slavia HK#40#MM3 30-39Detail
DNS Mynář MarianDex team#47#MM3 30-39Detail
DNS Ráž Martin#61#MM3 30-39Detail
DNS Révay Jozef#62#MM2 20-29Detail
DNS Šťastný Jiří#72#MM3 30-39Detail
DNS Štrobich Pavel#74#MM5 50pDetail
DNS Zeman Daniel#85#MM3 30-39Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz