Oficiální Výsledková listina Hradecký terénní triatlon
1. 8. 2021

Easy

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Maloch AlešOMT Pce#131#M1.M40-491.00:30:18.3000:03:02.3100:00:37.4300:20:39.2700:00:25.3800:05:33.89Detail
2. Pavel TomášNight Run#147#M2.M40-492.00:32:02.24+00:01:43.9300:02:59.2300:00:36.2300:21:18.4300:00:32.6000:06:35.74Detail
3. Slavata TomášKrušnoman Team#121#M3.M40-493.00:32:41.99+00:02:23.6800:02:58.3900:00:34.1800:22:43.4700:00:34.9900:05:50.93Detail
4. Veselý Vladimír#118#M4.M50p1.00:33:53.72+00:03:35.4100:04:00.1700:01:18.5900:22:24.7900:00:23.8600:05:46.30Detail
5. Maloch VáclavCzechTRI K. Team#126#M5.Dorostenci1.00:34:07.18+00:03:48.8700:03:09.6200:00:47.1300:23:34.4300:00:37.6800:05:58.30Detail
6. Rybanský JakubHK#133#M6.M20-391.00:34:16.31+00:03:58.0000:03:42.6100:00:48.5400:22:48.2400:00:44.0000:06:12.90Detail
7. Rederer JanKachna je pankáč!#112#M7.M20-392.00:36:15.31+00:05:57.0000:04:25.8900:01:21.9300:24:21.2100:00:26.0800:05:40.17Detail
8. Váňová Jana#145#F1.Z40-491.00:36:32.24+00:06:13.9300:03:38.4500:00:57.6200:24:58.8200:00:23.9800:06:33.37Detail
9. Stohwasser PetrRaven#143#M8.M20-393.00:36:32.26+00:06:13.9500:03:16.9400:01:11.0300:25:07.2800:00:26.6600:06:30.34Detail
10. Čechová Iva#98#F2.Z40-492.00:36:56.48+00:06:38.1700:03:35.2500:00:56.8500:26:23.5900:00:21.0100:05:39.77Detail
11. Beneš VráťaTriatlon Beneš Elektro#128#M9.M40-494.00:36:58.75+00:06:40.4400:03:43.6900:01:08.5200:24:44.3700:00:25.0500:06:57.10Detail
12. Hornáková EliškaPardubice#141#F3.Z20-391.00:37:05.64+00:06:47.3300:03:38.1900:01:04.8500:24:56.3600:00:27.4400:06:58.78Detail
13. Malochová Barbora#127#F4.Z40-493.00:38:04.32+00:07:46.0100:03:23.3300:00:50.0600:25:54.5200:00:46.8700:07:09.52Detail
14. Suchomel OttoHradec Králové#144#M10.M20-394.00:38:19.73+00:08:01.4200:03:04.4000:01:10.5500:25:41.0700:01:04.3600:07:19.34Detail
15. Procházka Rostislav#110#M11.M20-395.00:38:21.35+00:08:03.0400:03:00.4300:01:37.3400:26:19.1100:00:35.6000:06:48.86Detail
16. Kalvová ŠárkaAC Česká Lípa#140#F5.Z20-392.00:38:47.18+00:08:28.8700:04:09.0200:00:56.2400:26:42.4000:00:32.1200:06:27.37Detail
17. Pozlerová EditaOMT#109#F6.Juniorky1.00:39:13.40+00:08:55.0900:02:29.0100:00:32.4500:25:28.3400:00:33.3400:04:28.87Detail
18. Utinek Pavel#117#M12.M40-495.00:39:18.59+00:09:00.2800:03:10.6000:01:28.7300:27:11.1900:00:30.6100:06:57.45Detail
19. Hubený Petr#102#M13.M40-496.00:39:21.84+00:09:03.5300:04:24.2200:01:48.6500:26:10.1900:00:27.1700:06:31.59Detail
20. Rybanská Dagmar#132#F7.Z20-393.00:39:26.65+00:09:08.3400:03:46.3100:00:43.7000:27:19.0300:00:30.5100:07:07.08Detail
21. Darius Roman#99#M14.M40-497.00:40:13.99+00:09:55.6800:04:28.3600:01:18.5800:27:01.1300:00:32.1600:06:53.74Detail
22. Najmanová Marcela#107#F8.Z40-494.00:40:23.58+00:10:05.2700:03:45.6900:01:11.6100:28:39.7600:00:24.6000:06:21.91Detail
23. Příhodová Pavlína#139#F9.Z40-495.00:40:29.14+00:10:10.8300:04:10.4400:01:27.7100:27:34.9000:00:26.4200:06:49.65Detail
24. Hudcová KateřinaSIMUNEK FAMILY#103#F10.Z20-394.00:41:15.10+00:10:56.7900:04:13.5200:01:23.2700:27:30.7800:00:21.5000:07:46.01Detail
25. Kučírková Anna#106#F11.Juniorky2.00:43:22.17+00:13:03.8600:04:08.3400:01:01.3500:31:10.7900:00:23.2400:06:38.42Detail
26. Rajnochová Věra#111#F12.Z20-395.00:44:05.82+00:13:47.5100:04:20.0100:01:24.1300:30:18.7300:00:29.3500:07:33.58Detail
27. Jarošová Michaela#104#F13.Z20-396.00:44:26.41+00:14:08.1000:04:53.6300:00:57.6500:30:35.1800:00:33.0800:07:26.86Detail
28. Horvát JuliusAuthor#123#M15.Dorostenci2.00:44:28.82+00:14:10.5100:04:45.0900:01:33.1200:30:50.9900:00:28.6400:06:50.97Detail
29. Redererová Nikola#113#F14.Z20-397.00:44:32.74+00:14:14.4300:04:22.1200:01:39.1000:30:21.9800:00:40.7000:07:28.82Detail
30. Kolínová Michaela#105#F15.Z40-496.00:44:41.82+00:14:23.5100:03:55.5000:01:02.6300:31:16.1600:00:57.6500:07:29.86Detail
31. Hemelíková LenkaHK#137#F16.Z40-497.00:44:49.43+00:14:31.1200:04:07.2800:00:52.3000:31:06.6300:00:32.9300:08:10.27Detail
32. Sahulková Jana#114#F17.Z50p1.00:44:59.29+00:14:40.9800:04:30.5000:01:21.2100:30:52.8200:00:33.9800:07:40.76Detail
33. Peichtová Margaréta#136#F18.Z20-398.00:45:46.72+00:15:28.4100:04:03.1200:01:45.6800:30:30.2100:00:40.4600:08:47.23Detail
34. Krátký JosefLABE TRI CLUB#146#M16.M50p2.00:46:22.50+00:16:04.1900:04:47.7000:01:15.9200:31:36.9200:00:33.5300:08:08.41Detail
35. Vyčítalová Magdaléna#236#F19.Juniorky3.00:46:57.33+00:16:39.0200:05:11.2600:01:45.8200:32:03.8800:00:27.0700:07:29.29Detail
36. Tauchmanová Michaela#129#F20.Z20-399.00:46:59.83+00:16:41.5200:03:56.5200:01:37.9400:33:25.7500:00:59.4100:07:00.19Detail
37. Zasadilová Tereza#120#F21.Juniorky4.00:47:07.08+00:16:48.7700:04:49.3600:01:21.7800:33:26.8100:00:25.4600:07:03.65Detail
38. Maťašová Zuzana#134#F22.Z20-3910.00:47:23.86+00:17:05.5500:04:44.3600:02:53.7800:30:33.5700:00:33.5700:08:38.55Detail
39. Dočkalová Markéta#100#F23.Z40-498.00:49:44.96+00:19:26.6500:04:00.8300:01:25.7400:37:10.8500:00:29.1700:06:38.36Detail
40. Doleželová Marta#101#F24.Z40-499.00:51:40.05+00:21:21.7400:03:50.2200:01:03.2000:36:19.6600:01:11.6400:09:15.32Detail
41. Šmarda Milan#115#M17.M40-498.00:51:56.94+00:21:38.6300:07:12.5800:01:43.3600:35:05.8400:00:32.4800:07:22.66Detail
42. Vyčítalová EliškaTraitlon Hradec Králové#235#F25.Juniorky5.00:53:26.23+00:23:07.9200:06:27.9700:01:39.5100:35:55.4600:00:26.2600:08:57.00Detail
43. Wildt Silvie#119#F26.Z40-4910.00:55:10.78+00:24:52.4700:05:09.9900:02:33.2800:38:00.5600:00:36.1900:08:50.74Detail
44. Benešová Hanakočky+#96#F27.Z40-4911.00:59:17.04+00:28:58.7300:04:46.2600:03:05.5900:42:37.4700:00:31.2200:08:16.47Detail
Müller Matěj#45#MM20-39Detail
DNS Brandová Petra#97#FZ20-39Detail
DNS Portychová Alena#108#FZ20-39Detail
DNS Štěrbová Monika#116#FZ20-39Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz