Oficiální Výsledková listina Hradecký terénní triatlon
1. 8. 2021

Dětský

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12345
1. Utinek Antonín#220#M1.D1 kluci1.00:03:01.3600:00:35.8600:00:27.4800:01:11.2600:00:26.7100:00:20.02Detail
2. Rajnoch Kryštof#215#M2.D1 kluci2.00:03:38.77+00:00:37.4000:00:39.1100:00:33.3300:01:37.9500:00:24.3800:00:23.97Detail
3. Váňová MarieNechanice#242#F1.D2 holky1.00:03:44.37+00:00:43.0000:00:49.8300:00:25.6300:01:25.0500:00:23.0300:00:40.82Detail
4. Škobrtal Michal#246#M3.D2 kluci1.00:03:47.49+00:00:46.1200:00:54.5300:00:24.9400:01:23.4800:00:22.1800:00:42.34Detail
5. Počekajlo Jan#245#M4.D1 kluci3.00:03:53.13+00:00:51.7600:00:51.3900:00:37.0800:01:27.0100:00:30.3000:00:27.33Detail
6. Zeman DanielHoděšovice riders#240#M5.D2 kluci2.00:03:53.29+00:00:51.9200:00:51.4700:00:30.4100:01:24.9600:00:21.0400:00:45.39Detail
7. Brzobohatá JohannaTJ Šumperk#201#F2.D2 holky2.00:04:12.59+00:01:11.2200:00:57.7400:00:27.5100:01:29.5000:00:33.0200:00:44.79Detail
8. Štěpánová-Drymlová Tereza#217#F3.D2 holky3.00:04:24.68+00:01:23.3100:00:56.0700:00:36.8500:01:48.1100:00:20.5600:00:43.06Detail
9. Puš KryštofSK Studenec#226#M6.D1 kluci4.00:04:27.43+00:01:26.0600:01:02.0700:00:36.6100:01:42.7500:00:32.9000:00:33.08Detail
10. Knypl Matouš#211#M7.D2 kluci3.00:04:29.60+00:01:28.2300:00:55.0600:00:35.4000:01:35.2000:00:39.8800:00:44.05Detail
11. Rajnoch Vojtěch#216#M8.D2 kluci4.00:04:32.31+00:01:30.9400:01:04.2000:00:33.8800:01:39.1500:00:25.1100:00:49.95Detail
12. Řezníček OndřejBolehošť#230#M9.D2 kluci5.00:04:39.33+00:01:37.9600:01:02.7500:00:44.0100:01:30.7600:00:26.2400:00:55.55Detail
13. Vyčítal Matyáš#234#M10.D2 kluci6.00:04:39.57+00:01:38.2000:01:04.2200:00:35.1500:01:53.4400:00:22.7700:00:43.97Detail
14. Drápal ŠtěpánSK Studenec#225#M11.D2 kluci7.00:04:46.03+00:01:44.6600:01:06.0200:00:30.6500:01:55.7300:00:22.3600:00:51.25Detail
15. Fiala PavelHradec Králové#233#M12.D2 kluci8.00:04:57.82+00:01:56.4500:01:05.2500:00:46.6800:01:49.7800:00:21.9000:00:54.20Detail
16. Zemanová BibianaHoděšovice riders#241#F4.D1 holky1.00:04:58.72+00:01:57.3500:00:48.7200:00:57.5400:02:04.7600:00:38.5800:00:29.09Detail
17. Tesner Vladimír#219#M13.D2 kluci9.00:05:00.57+00:01:59.2000:01:05.7000:00:35.8900:01:54.7700:00:24.8200:00:59.37Detail
18. Schmied Jakub#135#M14.D2 kluci10.00:05:03.62+00:02:02.2500:00:58.8900:00:46.9700:02:02.4000:00:19.8000:00:55.54Detail
19. Brzobohatý LudvíkTJ Šumperk#202#M15.D1 kluci5.00:05:13.53+00:02:12.1600:00:58.3600:00:53.5800:02:17.0100:00:31.8600:00:32.70Detail
20. Štěpánová-Drymlová Anna#218#F5.D1 holky2.00:05:15.53+00:02:14.1600:00:59.8300:00:41.3700:02:28.9000:00:32.1100:00:33.30Detail
21. Jandová KamilaJanda Team#250#F6.D1 holky3.00:05:38.50+00:02:37.1300:01:10.0000:00:56.0700:02:06.4700:00:39.7200:00:46.21Detail
22. Bauer ArianeTýniště n/Orlicí#231#F7.D2 holky4.00:05:42.01+00:02:40.6400:01:08.9200:00:35.3100:02:37.8900:00:27.0000:00:52.87Detail
23. Krušinová NinaAN run bike team Hořice#213#F8.D2 holky5.00:05:44.94+00:02:43.5700:01:06.8100:00:35.2600:02:36.2000:00:27.8300:00:58.82Detail
24. Malochová Alžběta#239#F9.D3 holky1.00:05:53.71+00:02:52.3400:01:57.0100:00:22.8800:01:25.9600:00:19.7700:01:48.08Detail
25. Bauer SebastianTýniště n/Orlicí#232#M16.D2 kluci11.00:05:55.63+00:02:54.2600:01:10.1000:00:43.6900:02:36.2200:00:32.3300:00:53.27Detail
26. Vokrouhlecká SáraVOKOLOPOLE#229#F10.D3 holky2.00:05:58.39+00:02:57.0200:01:58.0000:00:23.8000:01:25.0200:00:19.5400:01:52.02Detail
27. Tichý Filip#222#M17.D2 kluci12.00:06:00.48+00:02:59.1100:01:11.3500:00:48.2000:02:46.4700:00:21.8700:00:52.57Detail
28. Vorlíčková TerezaBruslařský klub Hradec Králové#224#F11.D3 holky3.00:06:25.37+00:03:24.0000:01:57.3700:00:29.4900:01:38.0400:00:21.5500:01:58.89Detail
29. Famfulíková BarboraBAKAKO Nová Paka#206#F12.D3 holky4.00:06:27.00+00:03:25.6300:02:15.7400:00:22.4800:01:18.4400:00:26.9000:02:03.42Detail
30. Váňa JanNechanice#243#M18.D3 kluci1.00:06:39.42+00:03:38.0500:02:10.2900:00:26.6000:01:31.6000:00:21.5500:02:09.36Detail
31. Víchová AmelieSokol Hradec Králové#227#F13.D3 holky5.00:06:40.99+00:03:39.6200:01:57.4100:00:27.7600:01:36.2900:00:28.6700:02:10.84Detail
32. Krušinová Andělacarla.kupkolo.cz#212#F14.D3 holky6.00:06:57.32+00:03:55.9500:02:15.2800:00:25.9400:01:44.6900:00:22.7900:02:08.60Detail
33. Víchová ElenSokol Hradec Králové#228#F15.D3 holky7.00:07:08.88+00:04:07.5100:02:17.4800:00:25.6400:01:48.3800:00:24.8300:02:12.53Detail
34. Roušavý Matyáš#300#M19.D1 kluci6.00:07:10.44+00:04:09.0700:01:45.1500:00:54.6200:02:49.2600:00:49.1200:00:52.28Detail
35. Netíková LillySK RN Hradec Králové#249#F16.D1 holky4.00:07:11.17+00:04:09.8000:01:31.9700:01:05.5500:02:38.7100:01:05.6100:00:49.30Detail
36. Čechalová KláraSKP Nmburk#203#F17.D3 holky8.00:07:19.37+00:04:18.0000:02:05.5600:00:24.2800:01:45.1600:00:19.2300:02:45.11Detail
37. Zasadilová Zuzana#221#F18.D3 holky9.00:07:30.63+00:04:29.2600:02:18.6200:00:26.5600:01:53.0600:00:24.6700:02:27.70Detail
38. Formánek PavelIndigo#237#M20.D4 kluci1.00:08:01.68+00:05:00.3100:03:03.5200:00:21.4500:02:12.4600:00:19.3700:02:04.87Detail
39. Rašner JiříIndividuální#223#M21.D4 kluci2.00:08:10.92+00:05:09.5500:03:13.0800:00:29.2100:02:12.0200:00:22.8100:01:53.77Detail
40. Holan MatějCarla Kupkolo.cz#248#M22.D4 kluci3.00:08:50.47+00:05:49.1000:03:37.7400:00:23.4000:02:21.2700:00:17.1600:02:10.88Detail
41. Holanová AnežkaCarla Kupkolo.cz#247#F19.D4 holky1.00:08:51.41+00:05:50.0400:03:35.4500:00:23.2600:02:18.2500:00:18.9600:02:15.47Detail
42. Dariusová Kateřina#205#F20.D4 holky2.00:09:07.30+00:06:05.9300:03:22.1900:00:24.1600:02:39.1700:00:21.1000:02:20.66Detail
43. Dariusová Adélka#204#F21.D3 holky10.00:09:14.53+00:06:13.1600:02:41.8000:00:41.5000:01:52.9000:00:26.8300:03:31.49Detail
44. Benešová MichaelaTriatlon Beneš Elektro#244#F22.D3 holky11.00:09:33.84+00:06:32.4700:02:49.4300:00:33.6000:01:44.5800:00:34.6900:03:51.54Detail
45. Raim LadislavNHK#130#M23.D4 kluci4.00:09:55.99+00:06:54.6200:03:51.0500:00:23.3100:02:34.2600:00:19.6400:02:47.71Detail
46. Jaroš Ondřej#209#M24.D3 kluci2.00:10:04.28+00:07:02.9100:02:42.3900:00:45.7300:01:53.8300:00:26.6100:04:15.69Detail
47. Hanyková Adéla#238#F23.D4 holky3.00:10:21.15+00:07:19.7800:03:47.7400:00:27.5600:02:31.4500:00:19.8700:03:14.51Detail
48. Jarošová Beáta#210#F24.D3 holky12.00:10:25.95+00:07:24.5800:02:49.9700:00:40.4200:02:23.4500:00:31.1700:04:00.92Detail
Havelková Emma#208#FD3 holkyDetail
Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové#214#FD3 holkyDetail
DNS Franc Ondřej#207#MD1 kluciDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz