Oficiální Výsledková listina Libouchecký ultramaraton
29. 5. 2021

50 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Vainert JiříÚstí nad Labem#238#muži1.05:58:34Detail
2. Kohl OtakarHappyloopteam#214#muži2.06:11:35+00:13:01.00Detail
3. Zelená MarieSkialp Ještěd#242#ženy1.06:21:20+00:22:46.00Detail
4. Pleyer JanRozběháme Litoměřicko#224#muži3.06:33:53+00:35:19.00Detail
5. Bedenk PetrHoledeč#203#muži4.06:40:43+00:42:09.00Detail
6. Smíšková KateřinaDěčín#231#ženy2.06:41:42+00:43:08.00Detail
7. Kalenský PavelSUL Ústí nad Labem#213#muži5.06:44:10+00:45:36.00Detail
8. Hingar MilošUsti nad Labem#206#muži6.06:53:11+00:54:37.00Detail
9. Putala JanOdolena Voda#227#muži7.06:53:52+00:55:18.00Detail
10. Mikulecká MarcelaRunSportTeam#221#ženy3.06:56:59+00:58:25.00Detail
11. Chalupný JakubOhníč 15#210#muži8.06:59:18+01:00:44.00Detail
12. Kejzlar TomášDěčín#244#muži9.06:59:39+01:01:05.00Detail
13. Plìšek JanRozběháme Úst#225#muži10.07:08:05+01:09:31.00Detail
14. Šváb KarelBicykl Team Ústí nad Labem#235#muži11.07:13:14+01:14:40.00Detail
15. Zelenka JiříRockpoint Runnig Team#249#muži12.07:15:57+01:17:23.00Detail
16. Svoboda MiroslavÚstí nad Labem#248#muži13.07:42:23+01:43:49.00Detail
17. Vlach PavelBožSko#239#muži14.07:46:09+01:47:35.00Detail
18. Kouba DaribolHappyLoop#216#muži15.08:05:27+02:06:53.00Detail
19. Jiránková IvaUsk Provod#212#ženy4.08:05:27+02:06:53.00Detail
20. Kotová HelenaRozběháme Litoměřicko#215#ženy5.08:13:43+02:15:09.00Detail
21. Sysala RobertVelké Přílepy#233#muži16.08:15:57+02:17:23.00Detail
22. Matušinec MiroslavForclimbers.cz#220#muži16.08:15:57+02:17:23.00Detail
23. Horyna Daniel#208#muži18.08:15:59+02:17:25.00Detail
24. Matuš MiroslavÚstí nad Labem#219#muži19.08:17:32+02:18:58.00Detail
25. Horváth Pavel Teplice #207#muži20.08:42:25+02:43:51.00Detail
26. Řezníček FilipRunning Lizard#228#muži21.08:48:58+02:50:24.00Detail
27. Lang JaroslavFABRIKAMAN#245#muži22.08:58:12+02:59:38.00Detail
28. Kubíčková Radana #218#ženy6.08:59:15+03:00:41.00Detail
29. Hradecký PavelŠkvorec#209#muži23.08:59:26+03:00:52.00Detail
30. Aussenbergová IvanaZen Trail#201#ženy7.09:11:18+03:12:44.00Detail
31. Koudelková MarieVelké Opatovice#217#ženy8.09:17:59+03:19:25.00Detail
32. Ouředník VaclavÚstí nad Labem#223#muži24.09:28:11+03:29:37.00Detail
33. Šrumová IlonaParťáci z Krásné#234#ženy9.09:44:18+03:45:44.00Detail
34. Schovánek PavelParťáci z Krásné#230#muži25.09:44:21+03:45:47.00Detail
35. Vlková IvaBožSko#241#ženy10.09:50:25+03:51:51.00Detail
36. Vlachová MartinaBožSko#240#ženy11.09:50:34+03:52:00.00Detail
37. Tříšková MarieRyjice#237#ženy12.09:55:19+03:56:45.00Detail
38. Ptáčková JanaÚstí nad Labem#226#ženy13.10:16:57+04:18:23.00Detail
39. Nykel Lumír1.PKO Praha#246#muži26.10:51:00+04:52:26.00Detail
DNF Moravec ZdeněkJílové#222#mužiDetail
DNF Dlouhá KateřinaNové Strašecí#205#ženyDetail
DNF Fukala Dalibor#243#mužiDetail
DNF Kulík MichalTK Novis Praha#250#mužiDetail
DNS Seifertová LucieBlázni z Radimovky#229#ženyDetail
DNS Troníček JanBlázni z Radimovky#236#mužiDetail
DNS Baxová IrenaBeroun 1#202#ženyDetail
DNS Javůrek TomášDěčín 21#211#mužiDetail
DNS Studnička VáclavKrupka#232#mužiDetail
DNS Blaschke KarelSkialp nad Hrobem#204#mužiDetail
DNS Sovová Kateřina#247#ženyDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz