Oficiální Výsledková listina FM Cyklocup 4. ročník
4. 9. 2021

50 m 

# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Jirout MatyášLibušín#158#158A - B Odráž. kluci1.00:00:25.47DetailFoto
2. Zub RichardVelká Dobrá#128#128A - B Odráž. kluci2.00:00:28.99+00:00:03.51DetailFoto
3. Kadeřábek VáclavBeroun#145#145A - B Odráž. kluci3.00:00:31.30+00:00:05.82DetailFoto
4. Wittmann Eward#180#180A - B Odráž. kluci4.00:00:33.87+00:00:08.39DetailFoto
5. Sládek AdamKladno#86#86A - B Odráž. kluci5.00:00:34.10+00:00:08.62DetailFoto
6. Švrček OliverKladno#161#161A - B Odráž. kluci6.00:00:37.36+00:00:11.88DetailFoto
7. Slavik Benjamin DanielHostoun#33#33A - B Odráž. kluci7.00:00:39.15+00:00:13.67DetailFoto
8. Pašková TerezaKladno#164#164H - CH Odráž. holky1.00:00:39.36+00:00:13.88DetailFoto
9. Hlůže JonášCafe Calabrone Cykloservis#44#44A - B Odráž. kluci8.00:00:39.89+00:00:14.41DetailFoto
10. Mach Martin#185#185A - B Odráž. kluci9.00:00:39.93+00:00:14.45DetailFoto
11. Pilnajová LenkaRoudnice nad Labem#13#13H - CH Odráž. holky2.00:00:53.00+00:00:27.52DetailFoto
12. Košařová Štěpánka#175#175H - CH Odráž. holky2.00:00:53.00+00:00:27.52DetailFoto
13. Procházková AuréliePraha#140#140H - CH Odráž. holky4.00:00:54.13+00:00:28.65DetailFoto
14. Sršňová Tereza#82#82H - CH Odráž. holky5.00:00:56.13+00:00:30.65DetailFoto
15. Chmelar JakubKladno#60#60A - B Odráž. kluci10.00:00:59.40+00:00:33.92DetailFoto
16. Frolík VítVelo akademie Kladno#57#57A - B Odráž. kluci11.00:01:04.14+00:00:38.66DetailFoto
17. Štrynclová Ella#182#182H - CH Odráž. holky6.00:01:06.13+00:00:40.65DetailFoto
18. Kverka TomášKladno - Rozdělov#95#95A - B Odráž. kluci12.00:01:14.26+00:00:48.78DetailFoto
19. Hozová Eliška#160#160H - CH Odráž. holky7.00:01:16.13+00:00:50.65DetailFoto
20. Konov Maxim#176#176A - B Odráž. kluci13.00:01:32.46+00:01:06.98DetailFoto
21. Smrž AdamKladno#99#99A - B Odráž. kluci14.00:19:59.41+00:19:33.93DetailFoto
22. Štrynclová Ella#183#183A - B Odráž. kluci15.00:37:05.44+00:36:39.96DetailFoto
23. Bartáková Sára#170#170H - CH Odráž. holky8.00:47:59.72+00:47:34.24DetailFoto
24. Pissinali DanielKladno#90#90A - B Odráž. kluci16.02:04:25.96+02:04:00.48DetailFoto
25. Strnad SamuelHamr sport#105#105A - B Odráž. kluci17.02:20:38.65+02:20:13.17DetailFoto
Eibner Radek#93#93A - B Odráž. kluciDetailFoto
Gruncl Jáchym Kladno #21#21A - B Odráž. kluciDetailFoto
Ukraintseva EkaterinaKladno#29#29H - CH Odráž. holkyDetailFoto
Fichtner LukášUnhošť#65#65A - B Odráž. kluciDetailFoto
Hlůže JonášCafé Calabrone Cykloservis#138#138A - B Odráž. kluciDetailFoto
Broz MaxmilianSlatina#153#153A - B Odráž. kluciDetailFoto
Kapičková Alžběta#189#189H - CH Odráž. holkyDetailFoto
Miklovičová Elen#220#220A - B Odráž. kluciDetailFoto
Malátová Annika#203#203H - CH Odráž. holkyDetailFoto
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz