Oficiální Výsledková listina FM Cyklocup 4. ročník
4. 9. 2021

1800 m

# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Žižka VojtaVeloakademie#111#111E1 kluci 1.00:04:10.24DetailFoto
2. Hlůže KryštofCafe Calabrone Cykloservis#43#43E2 kluci 1.00:04:11.49+00:00:01.24DetailFoto
3. Lhotáková SofieRohozec Amulet Team#134#134K holky1.00:04:15.96+00:00:05.71DetailFoto
4. Jirka Jan Velo akademie kladno#18#18E2 kluci 2.00:04:36.24+00:00:25.99DetailFoto
5. Širc ProkopSlaný#131#131E2 kluci 3.00:04:44.64+00:00:34.39DetailFoto
6. Výdová SophiaSlaný#47#47K holky2.00:04:53.34+00:00:43.09DetailFoto
7. Doležal MatějVelo Akademie Kladno / Sambar#71#71E1 kluci 2.00:04:55.57+00:00:45.32DetailFoto
8. Polcarová Julie Velo akademie Kladno#3#3K holky3.00:04:55.92+00:00:45.67DetailFoto
9. Rycka MatějKladno#25#25E2 kluci 4.00:04:59.26+00:00:49.01DetailFoto
10. Smržová BarboraVelo Akademie Kladno#101#101K holky4.00:05:06.89+00:00:56.64DetailFoto
11. Jorg Matyáš#191#191E2 kluci 5.00:05:09.70+00:00:59.45DetailFoto
12. Šafus MartinKladno#83#83E1 kluci 3.00:05:12.75+00:01:02.50DetailFoto
13. Mottl AdamSmečno#107#107E1 kluci 4.00:05:18.72+00:01:08.47DetailFoto
14. Suchan JanKladno#35#35E2 kluci 6.00:05:21.40+00:01:11.15DetailFoto
15. Klícha JindřichRychnov nad Kněžnou#154#154E2 kluci 7.00:05:23.89+00:01:13.64DetailFoto
16. Šťastný Václav#236#236E1 kluci 5.00:05:24.45+00:01:14.20DetailFoto
17. Špryňar TobiasKLADNO#79#79E2 kluci 8.00:05:24.80+00:01:14.55DetailFoto
18. Strnad OliverHamr sport#104#104E1 kluci 6.00:05:27.50+00:01:17.25DetailFoto
19. Čapková JulieTJ Sokol Vysoká u Mělníka#11#11K holky5.00:05:29.47+00:01:19.22DetailFoto
20. Lhotská GinnyCCC Cycling Club Chomutov #114#114K holky6.00:05:30.65+00:01:20.40DetailFoto
21. Eibnerová KristýnaTuřany#91#91K holky7.00:05:32.93+00:01:22.68DetailFoto
22. Jochymková Alexandra#184#184K holky8.00:05:36.66+00:01:26.41DetailFoto
23. Náprstková KarolínaVelo#121#121K holky9.00:05:37.29+00:01:27.04DetailFoto
24. Peterka KryštofHostivice#142#142E1 kluci 7.00:05:41.47+00:01:31.22DetailFoto
25. Novák Robin#122#122E1 kluci 8.00:05:43.43+00:01:33.18DetailFoto
26. Lenert TobiasChýně #39#39E2 kluci 9.00:05:43.56+00:01:33.31DetailFoto
27. Elsnic JakubCK LOKO RAKOVNÍK#151#151E2 kluci 10.00:05:43.88+00:01:33.63DetailFoto
28. Jirkovský FilipVelo Akademie Kladno#72#72E1 kluci 9.00:05:44.17+00:01:33.92DetailFoto
29. Kučerová Tereza ViktorieKladno#117#117K holky10.00:05:45.57+00:01:35.32DetailFoto
30. Markupová Michaela#211#211K holky11.00:05:46.32+00:01:36.07DetailFoto
31. Butala Lukáš Velo akademie #59#59E2 kluci 11.00:05:46.52+00:01:36.27DetailFoto
32. Straňák PatrikBora Hansgrohe brothers#130#130E2 kluci 12.00:05:46.84+00:01:36.59DetailFoto
33. Kvapil OndřejVelo Akademie Kladno#125#125E1 kluci 10.00:05:47.09+00:01:36.84DetailFoto
34. Pulec Martin#234#234E1 kluci 11.00:05:47.72+00:01:37.47DetailFoto
35. Ipser SamuelKladno#116#116E1 kluci 12.00:05:47.73+00:01:37.48DetailFoto
36. Trnka Adam#232#232E1 kluci 13.00:05:53.12+00:01:42.87DetailFoto
37. Drtinová Nicole#159#159K holky12.00:06:03.53+00:01:53.28DetailFoto
38. Peták JiříBraškov#149#149E1 kluci 14.00:06:21.08+00:02:10.83DetailFoto
39. Kalík DenisKladno#38#38E1 kluci 15.00:06:22.12+00:02:11.87DetailFoto
40. Urbánek Jáchym#215#215E1 kluci 16.00:06:23.03+00:02:12.78DetailFoto
41. Nováková Emma#231#231K holky13.00:06:37.69+00:02:27.44DetailFoto
42. Kozáková Emma#229#229K holky14.00:06:44.18+00:02:33.93DetailFoto
43. Červenka Jakub#202#202E2 kluci 13.00:06:45.06+00:02:34.81DetailFoto
44. Libecajt ŠtěpánKladno#157#157E2 kluci 14.00:06:51.31+00:02:41.06DetailFoto
45. Ptáčníková Ema Bicisporťácký kočičáci#75#75K holky15.00:07:31.75+00:03:21.50DetailFoto
46. Nováková Adriana#219#219K holky16.00:07:34.34+00:03:24.09DetailFoto
47. Fiedlerova ViktorieKladno#148#148K holky17.00:07:36.04+00:03:25.79DetailFoto
48. Kapičková Zuzana#192#192K holky18.00:07:37.02+00:03:26.77DetailFoto
49. Pissinali GabrielaKladno#89#89K holky19.00:07:39.73+00:03:29.48DetailFoto
50. Bílková Kateřina#213#213K holky20.00:08:02.55+00:03:52.30DetailFoto
51. Málek FrantišekHýskov#61#61E2 kluci 15.00:08:13.08+00:04:02.83DetailFoto
52. Zárybnická AnnaKladno#49#49K holky21.00:09:32.68+00:05:22.43DetailFoto
Ukraintsev ViktorKladno#30#30E2 kluci DetailFoto
Fichtner DenisUnhošť#64#64E2 kluci DetailFoto
Mostková BarboraKladno#73#73K holkyDetailFoto
Dufek TobiasHýskov#155#155E1 kluci DetailFoto
Trnková Elena#233#233K holkyDetailFoto
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz