Oficiální Výsledková listina FM Cyklocup 4. ročník
4. 9. 2021

5400 m

# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta1234
1. Jogl DenisCk Loko Rakovník#126#126G žáci1.00:10:35.5500:03:30.7500:03:26.0100:03:38.7800:01:05.56DetailFoto
2. Zelená LucieEleven Head Cyklolive Team #28#28M Žákyně1.00:11:41.23+00:01:05.6700:03:50.9800:03:52.6000:03:57.64DetailFoto
3. Krecek MikulasVelo#45#45G žáci2.00:12:11.34+00:01:35.7800:04:02.3300:03:59.4300:04:09.57DetailFoto
4. Výdová TheaSlaný#48#48M Žákyně2.00:12:25.91+00:01:50.3500:04:01.9100:04:07.5600:04:16.4200:02:35.34DetailFoto
5. Volf MartinVelo Akademie Kladno#37#37G žáci3.00:12:32.21+00:01:56.6500:04:03.2100:04:07.4900:04:21.50DetailFoto
6. Frolíková MichaelaVelo akademie Kladno#55#55M Žákyně3.00:12:35.43+00:01:59.8700:04:25.8400:04:02.7400:04:06.8400:02:41.53DetailFoto
7. Hejduk LukášBicisporťácký kočičáci#78#78G žáci4.00:12:58.83+00:02:23.2700:04:21.7500:04:18.6000:04:18.4700:00:55.85DetailFoto
8. Fritsch JakubVelo Akademie Kladno#26#26G žáci5.00:13:06.51+00:02:30.9500:04:21.8500:04:22.2600:04:22.39DetailFoto
9. Butala Jiří Velo academie#58#58G žáci6.00:13:06.63+00:02:31.0700:04:21.1000:04:23.5400:04:21.98DetailFoto
10. Petřík Matyáš#181#181G žáci7.00:13:07.86+00:02:32.3000:04:26.7600:04:18.5700:04:22.52DetailFoto
11. Radosta Maxim#207#207G žáci8.00:13:08.35+00:02:32.7900:04:22.3300:04:22.4700:04:23.5300:01:25.45DetailFoto
12. Eibner Marek#92#92G žáci9.00:13:09.43+00:02:33.8700:04:27.6900:04:19.0500:04:22.6800:02:03.22DetailFoto
13. Polívková LucieSlaný#46#46M Žákyně4.00:13:13.53+00:02:37.9700:04:23.8300:04:24.0200:04:25.67DetailFoto
14. Kolaříková RozárkaVelo Akademie#1#1M Žákyně5.00:13:28.11+00:02:52.5500:04:26.0200:04:25.9500:04:36.13DetailFoto
15. Kubát Martin#106#106G žáci10.00:13:41.32+00:03:05.7600:04:28.7400:04:36.3100:04:36.2600:24:25.23DetailFoto
16. Šafus OndřejKladno#84#84G žáci11.00:13:47.15+00:03:11.5900:04:37.5900:04:32.4800:04:37.07DetailFoto
17. Draxlerová AmélieVelo akademie#135#135M Žákyně6.00:14:28.73+00:03:53.1700:04:53.7200:04:39.9800:04:55.03DetailFoto
18. Pavlíček Jakub Bicisporťácký kočičáci#74#74G žáci12.00:14:49.39+00:04:13.8300:04:55.1500:04:57.8700:04:56.36DetailFoto
19. Ipser MichalKladno#115#115G žáci13.00:14:55.94+00:04:20.3800:05:04.0500:04:56.9000:04:54.97DetailFoto
20. Veltruský Štěpán#237#237G žáci14.00:15:16.10+00:04:40.5400:05:00.1300:05:09.9700:05:06.0000:03:00.26DetailFoto
21. Pinkavová KarolínaVeloakademie#109#109M Žákyně7.00:15:33.57+00:04:58.0100:04:48.6300:04:39.8500:06:05.08DetailFoto
22. Pospíšil Tomáš#238#238G žáci15.00:18:44.26+00:08:08.7000:06:25.3800:06:02.8700:06:16.0000:11:19.84DetailFoto
23. Kováčová AmelieKladno#34#34M Žákyně8.00:19:02.45+00:08:26.8900:07:19.0700:05:47.7400:05:55.63DetailFoto
24. Gonzales Linda#218#218M Žákyně9.00:22:21.58+00:11:46.0200:07:13.4200:07:23.7500:07:44.41DetailFoto
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz