Výsledková listina Dačického 12
13. 8. 2022

12 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Pazdera RomanTJ Sokol Kolín-atletika#156#M1.Mdo551.00:42:32Detail
2. Miler JiříLawi Stars#260#M2.Mdo552.00:45:11+00:02:39.16Detail
3. Vrbenský JakubOlympia Spartan Training Kutná Hora#1#M3.Mdo553.Kutnohorák 12k1.00:46:48+00:04:16.16Detail
4. Bílek David#250#M4.Mdo554.00:48:17+00:05:45.16Detail
5. Andrle JakubKostelec n.Č.lesy#220#M5.Mdo555.00:48:27+00:05:55.16Detail
6. Obešlo MartinKutná Hora#152#M6.Mdo556.Kutnohorák 12k2.00:48:46+00:06:14.16Detail
7. Šibrava StanislavJiskra Zruč n. S.#195#M7.Mdo557.00:48:50+00:06:18.16Detail
8. Suk Petr#257#M8.Mdo558.Kutnohorák 12k3.00:48:53+00:06:21.16Detail
9. Halama JanSokol Skuhrov#50#M9.Mdo559.00:49:17+00:06:45.16Detail
10. Husa JanIDDQD#72#M10.Mdo5510.Kutnohorák 12k4.00:49:33+00:07:01.16Detail
11. Němec JanSudějov#143#M11.Mdo5511.00:49:36+00:07:04.16Detail
12. Dubják PetrJiskra Zruč n. S.#35#M12.Mdo5512.00:49:37+00:07:05.16Detail
13. Pilařová JanaČáslav#243#F1.Zdo451.00:49:38+00:07:06.16Detail
14. Kotrba Štěpán Jasmín Kutná Hora#104#M13.Mdo5513.Kutnohorák 12k5.00:49:41+00:07:09.16Detail
15. Kuba MartinPoběhlíci #113#M14.Mdo5514.00:50:14+00:07:42.16Detail
16. Johaník JakubUherské Hradiště/Kuřim#86#M15.Mdo5515.00:50:29+00:07:57.16Detail
17. Kotyk Jan#249#M16.Mdo5516.00:50:48+00:08:16.16Detail
18. Krejčí PavelBaštecký pivovar Starý Kolín #108#M17.Mdo5517.00:51:08+00:08:36.16Detail
19. Semrád Zbyněk Čáslav #178#M18.Mdo5518.00:51:23+00:08:51.16Detail
20. Jandus DanielZbraslavice#81#M19.Mdo5519.00:51:27+00:08:55.16Detail
21. Liberský MartinSK Zbraslavice#125#M20.Mdo5520.00:51:35+00:09:03.16Detail
22. Dovičín MichalOlympia Spartan Training Kutná Hora#33#M21.Mdo5521.00:51:37+00:09:05.16Detail
23. Gondek PetrCykloservis Gondek #265#M22.Mdo5522.Kutnohorák 12k6.00:51:39+00:09:07.16Detail
24. Mrňák MirekMalešov#139#M23.Mdo5523.Kutnohorák 12k7.00:51:46+00:09:14.16Detail
25. Zajíc JirkaClub Deportivo Kutná Hora#9#M24.Mdo5524.Kutnohorák 12k8.00:51:54+00:09:22.16Detail
26. Bezrukovas NerijusLove Streams Running#268#M25.Mdo5525.Kutnohorák 12k9.00:52:42+00:10:10.16Detail
27. Havránek LukášKutná Hora#58#M26.Mdo5526.Kutnohorák 12k10.00:52:48+00:10:16.16Detail
28. Sedlák FrantišekPivnice Bílý Beránek#177#M27.Veteráni 55plus1.00:52:48+00:10:16.16Detail
29. Poskočil LukášKHnet Running Team#166#M28.Mdo5527.Kutnohorák 12k11.00:52:51+00:10:19.16Detail
30. Chick JoeKenilworth Runners#242#M29.Mdo5528.00:52:55+00:10:23.16Detail
31. Stránský Jiří Kutná hora #190#M30.Mdo5529.Kutnohorák 12k12.00:53:01+00:10:29.16Detail
32. Chalupa LukášOlympia Spartan Training Kutná Hora#75#M31.Mdo5530.00:53:09+00:10:37.16Detail
33. Kučera MartinKolín#115#M32.Mdo5531.00:53:16+00:10:44.16Detail
34. Černovský JiříKutná Hora#19#M33.Mdo5532.Kutnohorák 12k13.00:53:32+00:11:00.16Detail
35. Jarůněk MichalTJ Rozvoj Křesetice#1001#M34.Mdo5533.00:53:34+00:11:02.16Detail
36. Blažek JanPardálové#10#M35.Mdo5534.00:53:43+00:11:11.16Detail
37. Vodička JosefTJ Zentiva#217#M36.Mdo5535.00:53:46+00:11:14.16Detail
38. Dvořáková PetraAC Čáslav, z.s.#39#F2.Zdo452.00:53:48+00:11:16.16Detail
39. Mařáček František#8#M37.Veteráni 55plus2.00:53:49+00:11:17.16Detail
40. Štěpánek MartinPodhořany u Ronova #202#M38.Mdo5536.00:53:59+00:11:27.16Detail
41. Suk OndřejSuchdol#256#M39.Mdo5537.00:54:25+00:11:53.16Detail
42. Prchal PavelGP Kolín#168#M40.Veteráni 55plus3.Kutnohorák 12k14.00:54:26+00:11:54.16Detail
43. Číhař TomášChvojenec#25#M41.Mdo5538.00:54:29+00:11:57.16Detail
44. Klouda Miroslav SK Třebešice#98#M42.Mdo5539.00:54:35+00:12:03.16Detail
45. Bartoš Tomáš#264#M43.Mdo5540.00:54:45+00:12:13.16Detail
46. Hojda David#energievprasku team#61#M44.Mdo5541.Kutnohorák 12k15.00:54:46+00:12:14.16Detail
47. Lada TomasZahradaladovi.cz#1009#M45.Mdo5542.00:55:16+00:12:44.16Detail
48. Vlach JakubRozběháme Kutnou Horu#216#M46.Mdo5543.00:56:03+00:13:31.16Detail
49. Anton MichalPEKASS Running Team#2#M47.Mdo5544.00:56:06+00:13:34.16Detail
50. Pícha PetrPáchováci#164#M48.Mdo5545.Kutnohorák 12k16.00:56:07+00:13:35.16Detail
51. Kinská Tereza#95#F3.Zdo453.Kutnohoračka 12k1.00:56:16+00:13:44.16Detail
52. Radoměřský JanŠneci v běhu #171#M49.Mdo5546.Kutnohorák 12k17.00:56:27+00:13:55.16Detail
53. Peterka Adam#161#M50.Mdo5547.00:56:34+00:14:02.16Detail
54. Krejčíková IlonaHatě#109#F4.Zdo454.00:56:49+00:14:17.16Detail
55. Kaplan DanielBěhej Poděbrady#89#M51.Mdo5548.00:56:52+00:14:20.16Detail
56. Kreische Josef#106#M52.Mdo5549.00:56:55+00:14:23.16Detail
57. Pokorný MichalKolín#165#M53.Mdo5550.00:56:55+00:14:23.16Detail
58. Gargula JanKutná Hora#238#M54.Mdo5551.Kutnohorák 12k18.00:57:02+00:14:30.16Detail
59. Zrůst Petr#239#M54.Mdo5551.00:57:02+00:14:30.16Detail
60. Mušák Stanislav#244#M56.Mdo5553.00:57:06+00:14:34.16Detail
61. Staněk Oldřich Tomáš GP Kolín#187#M57.Mdo5554.00:57:12+00:14:40.16Detail
62. Fíla PetrKolín#44#M58.Mdo5555.00:57:17+00:14:45.16Detail
63. Appelt Šimon#3#M59.Mdo5556.00:57:21+00:14:49.16Detail
64. Lipták HonzaGolčův Jeníkov#127#M60.Mdo5557.00:57:38+00:15:06.16Detail
65. Lacman OndřejKutná Hora#123#M61.Mdo5558.Kutnohorák 12k19.00:57:49+00:15:17.16Detail
66. Pradeová EmaLiberec#167#F5.Zdo455.00:57:56+00:15:24.16Detail
67. Kadlec Jiří TJ Sokol Radostice#88#M62.Mdo5559.00:58:03+00:15:31.16Detail
68. Janeček ZdeněkNeškaredice, Kutná Hora#82#M63.Mdo5560.Kutnohorák 12k20.00:58:07+00:15:35.16Detail
69. Šmíd JáchymTJ TK Neratovice#197#M64.Mdo5561.00:58:10+00:15:38.16Detail
70. Šrámek JaroslavOlympia Spartan Training Kutná Hora#199#M65.Mdo5562.Kutnohorák 12k21.00:58:18+00:15:46.16Detail
71. Fikar OndřejHobby Runners Hořice#43#M66.Mdo5563.00:58:23+00:15:51.16Detail
72. Cafourek DavidKutná hora#1012#M67.Mdo5564.Kutnohorák 12k22.00:58:26+00:15:54.16Detail
73. Johaníková LucieAC Moravská Slávia Brno#87#F6.Zdo456.00:58:26+00:15:54.16Detail
74. Holec MichalNeratovice#62#M68.Mdo5565.00:58:42+00:16:10.16Detail
75. Číž JosefLázně Bohdaneč#26#M69.Mdo5566.00:58:44+00:16:12.16Detail
76. Šanda LadislavAnička&Ládík#194#M70.Mdo5567.00:58:57+00:16:25.16Detail
77. Křížková PetraAskino#112#F7.Zdo457.Kutnohoračka 12k2.00:59:06+00:16:34.16Detail
78. Mikalauskas Rokas#269#M71.Mdo5568.00:59:15+00:16:43.16Detail
79. Chrástecký VladimírKarlín#270#M72.Mdo5569.00:59:23+00:16:51.16Detail
80. Šulc Radek Světice #203#M73.Mdo5570.00:59:25+00:16:53.16Detail
81. Chudomel PetrKolín#78#M74.Veteráni 55plus4.00:59:34+00:17:02.16Detail
82. Horaková JanaSrch#64#F8.Ženy 45plus1.00:59:34+00:17:02.16Detail
83. Olyšar VítKutná Hora#153#M75.Mdo5571.Kutnohorák 12k23.00:59:39+00:17:07.16Detail
84. Netíková EliškaCrossFit Tabata Poděbrady#144#F9.Zdo458.00:59:45+00:17:13.16Detail
85. Votava JanPraha#219#M76.Mdo5572.00:59:49+00:17:17.16Detail
86. Chudomelová Tereza#79#F10.Zdo459.00:59:51+00:17:19.16Detail
87. Hájek Luboš#47#M77.Mdo5573.Kutnohorák 12k24.00:59:53+00:17:21.16Detail
88. Kubišta PetrSokol Kolín#114#M78.Veteráni 55plus5.00:59:53+00:17:21.16Detail
89. Pavlík DavidKHnet Running Team#236#M79.Mdo5574.Kutnohorák 12k25.00:59:58+00:17:26.16Detail
90. Slavotínek MartinKutná Hora#237#M79.Mdo5574.Kutnohorák 12k25.00:59:58+00:17:26.16Detail
91. Dočekal JanPardál#247#M81.Mdo5576.01:00:16+00:17:44.16Detail
92. Černý JakubIDDQD#21#M82.Mdo5577.Kutnohorák 12k27.01:00:24+00:17:52.16Detail
93. Zrzavý JanSokol Kaňk#232#M83.Mdo5578.Kutnohorák 12k28.01:00:24+00:17:52.16Detail
94. Brunclíková Veronika#252#F11.Zdo4510.01:00:39+00:18:07.16Detail
95. Hromčík Karel #69#M84.Mdo5579.Kutnohorák 12k29.01:00:49+00:18:17.16Detail
96. Ďoubal JanViktoria Sedlec#30#M85.Mdo5580.Kutnohorák 12k30.01:01:02+00:18:30.16Detail
97. Kašpar Štěpán Pardubice#92#M86.Mdo5581.01:01:17+00:18:45.16Detail
98. Jiránek PetrKutná Hora#83#M87.Mdo5582.01:01:23+00:18:51.16Detail
99. Hondl VojtěchOTB ŠTOKY#63#M88.Mdo5583.01:01:30+00:18:58.16Detail
100. Košátko DanielOlympia Spartan Training Kutná Hora#102#M89.Mdo5584.Kutnohorák 12k31.01:01:30+00:18:58.16Detail
101. Chwistek LiborKOLÍN#80#M90.Veteráni 55plus6.01:01:52+00:19:20.16Detail
102. Železný MartinKutná Hora#234#M91.Mdo5585.Kutnohorák 12k32.01:02:05+00:19:33.16Detail
103. Vališ PatrikKutná Hora#211#M92.Mdo5586.Kutnohorák 12k33.01:02:18+00:19:46.16Detail
104. Ledvina Petr SRTG Kolín#261#M93.Mdo5587.01:02:22+00:19:50.16Detail
105. Hudečková BarboraSK Trefa#71#F12.Zdo4511.01:02:26+00:19:54.16Detail
106. Sedláček RadimPraha#176#M94.Mdo5588.01:02:26+00:19:54.16Detail
107. Kozák JanPraha 8#105#M95.Veteráni 55plus7.01:02:58+00:20:26.16Detail
108. Tkáč Jan#205#M96.Mdo5589.01:03:02+00:20:30.16Detail
109. Málková EliškaTURBO Chotěboř#5030#F13.Zdo4512.01:03:02+00:20:30.16Detail
110. Černovský RadekKutná Hora#20#M97.Mdo5590.Kutnohorák 12k34.01:03:16+00:20:44.16Detail
111. Halámka RadekSokol Kolín#51#M98.Mdo5591.01:03:17+00:20:45.16Detail
112. Dvořák LukášKutná Hora#37#M99.Mdo5592.Kutnohorák 12k35.01:03:21+00:20:49.16Detail
113. Dovičín PetrNymburk#34#M100.Mdo5593.01:03:23+00:20:51.16Detail
114. Hamrník JanKolín#52#M101.Mdo5594.01:03:26+00:20:54.16Detail
115. Michálek LukášRohozec #135#M102.Mdo5595.01:03:41+00:21:09.16Detail
116. Vacková NikolaMattoni Freerun Praha Hvězda #241#F14.Zdo4513.Kutnohoračka 12k3.01:03:58+00:21:26.16Detail
117. Musílek RomanKutná Hora#141#M103.Mdo5596.Kutnohorák 12k36.01:03:59+00:21:27.16Detail
118. Hvězda Jan#1011#M104.Mdo5597.01:04:29+00:21:57.16Detail
119. Cvešpr OldřichKutná Hora#17#M105.Mdo5598.Kutnohorák 12k37.01:04:29+00:21:57.16Detail
120. Nováček Vladimír#145#M106.Mdo5599.01:04:46+00:22:14.16Detail
121. Chalupa JosefHavlíčkův Brod #74#M107.Mdo55100.01:04:52+00:22:20.16Detail
122. Dvorsky JanKutná Hora, Na Stříbrníku 226#36#M108.Mdo55101.Kutnohorák 12k38.01:05:01+00:22:29.16Detail
123. Kuklíková Lucie#117#F15.Zdo4514.01:05:01+00:22:29.16Detail
124. Hájková Jana Olympia Spartan Training Kutná Hora#48#F16.Zdo4515.Kutnohoračka 12k4.01:05:04+00:22:32.16Detail
125. Horký JaromírTJ Sokol Kaňk#65#M109.Mdo55102.Kutnohorák 12k39.01:05:04+00:22:32.16Detail
126. Schmidtová ŠárkaStříbrná Skalice#179#F17.Zdo4516.01:05:05+00:22:33.16Detail
127. Zapadlová AnetaMladá Boleslav#224#F18.Zdo4517.01:05:06+00:22:34.16Detail
128. Hejný MartinČechtice#59#M110.Mdo55103.01:05:09+00:22:37.16Detail
129. Kreische Petra#107#F19.Zdo4518.01:05:16+00:22:44.16Detail
130. Petrásek JosefTJ Sokol Paběnice#162#M111.Mdo55104.Kutnohorák 12k40.01:05:20+00:22:48.16Detail
131. Chlumská FrantiškaStaňkovice#76#F20.Zdo4519.01:05:24+00:22:52.16Detail
132. Roztočil LukášKolín#174#M112.Mdo55105.01:05:31+00:22:59.16Detail
133. Karban DavidCírkvice u Kutné Hory#90#M113.Mdo55106.01:05:35+00:23:03.16Detail
134. Sova JanMP Praha#185#M114.Veteráni 55plus8.01:05:41+00:23:09.16Detail
135. Starý FrantišekKutná Hora#188#M115.Mdo55107.Kutnohorák 12k41.01:05:46+00:23:14.16Detail
136. Fišer RadekJiskra Zruč n.S.#258#M116.Mdo55108.01:05:46+00:23:14.16Detail
137. Kutil LukášKutná Hora#119#M117.Mdo55109.Kutnohorák 12k42.01:05:47+00:23:15.16Detail
138. Richter PavelKlub splašených želviček#173#M118.Mdo55110.01:06:07+00:23:35.16Detail
139. Wasserbauer TomášVelim#223#M119.Mdo55111.01:06:15+00:23:43.16Detail
140. Laube JanKutná Hora #124#M120.Mdo55112.Kutnohorák 12k43.01:06:15+00:23:43.16Detail
141. Hrba AlešKick Box Club Kutná Hora#68#M121.Mdo55113.Kutnohorák 12k44.01:06:16+00:23:44.16Detail
142. Linhart VladimírKHnet Running Team#126#M122.Mdo55114.Kutnohorák 12k45.01:06:27+00:23:55.16Detail
143. Somrová NellySK Třebešice#184#F21.Zdo4520.01:06:37+00:24:05.16Detail
144. Blažková VeronikaPyčkins#11#F22.Zdo4521.01:06:44+00:24:12.16Detail
145. Lukáš Richard Nová Lhota#1002#M123.Mdo55115.01:07:08+00:24:36.16Detail
146. Kareš JiříKOUDELNÍCI Kutná Hora#91#M124.Mdo55116.Kutnohorák 12k46.01:07:19+00:24:47.16Detail
147. Hartmanová RomanaSRTG Kolín#54#F23.Ženy 45plus2.01:07:25+00:24:53.16Detail
148. Choutka PetrKutná Hora (okr. Kutná Hora)#77#M125.Veteráni 55plus9.Kutnohorák 12k47.01:07:29+00:24:57.16Detail
149. Ernst MartinPraha#40#M126.Mdo55117.01:07:31+00:24:59.16Detail
150. Bartošová Hana#263#F24.Zdo4522.01:07:44+00:25:12.16Detail
151. Valeš JardaChlístovice#210#M127.Mdo55118.Kutnohorák 12k48.01:07:45+00:25:13.16Detail
152. Červenka MilanTJ Dynamo Pardubice#23#M128.Veteráni 55plus10.01:07:57+00:25:25.16Detail
153. Klimeš JanVelké Poříčí#97#M129.Mdo55119.01:08:24+00:25:52.16Detail
154. Doubek Lukáš FIDOBAR #32#M130.Mdo55120.Kutnohorák 12k49.01:08:38+00:26:06.16Detail
155. Tremmel Jiří Olympia Spartan Training Kutná Hora #206#M131.Mdo55121.01:09:02+00:26:30.16Detail
156. Pokorný Miroslav#255#M132.Veteráni 55plus11.01:09:07+00:26:35.16Detail
157. Březina DavidHorní Měcholupy#13#M133.Mdo55122.01:09:19+00:26:47.16Detail
158. Dejda Miroslav Velas#28#M134.Veteráni 55plus12.01:09:24+00:26:52.16Detail
159. Knotek VladimírJeseník#240#M135.Mdo55123.01:09:28+00:26:56.16Detail
160. Pečenková LucieOlympia Spartan training Kutná Hora #157#F25.Zdo4523.01:09:30+00:26:58.16Detail
161. Trnková LadaRozběháme Kutnou Horu#207#F26.Ženy 45plus3.01:09:43+00:27:11.16Detail
162. Ficek TomášSK Chotěboř#41#M136.Mdo55124.01:09:59+00:27:27.16Detail
163. Mareš PavelKutná Hora#132#M137.Mdo55125.Kutnohorák 12k50.01:10:13+00:27:41.16Detail
164. Zubec MiroslavKutná Hora#233#M138.Mdo55126.Kutnohorák 12k51.01:10:14+00:27:42.16Detail
165. Jičínská LucieSlatiňany#1063#F27.Zdo4524.01:10:20+00:27:48.16Detail
166. Holíček JiříPIM Praha III#1006#M139.Mdo55127.01:10:30+00:27:58.16Detail
167. Vošlajer Petr#218#M140.Mdo55128.01:10:33+00:28:01.16Detail
168. Zíka MichalSvětice#226#M141.Mdo55129.01:10:58+00:28:26.16Detail
169. Bernard JardaPřezletice#235#M142.Mdo55130.01:11:01+00:28:29.16Detail
170. Kvíz VladimírTuzemský Um#120#M143.Mdo55131.01:11:16+00:28:44.16Detail
171. Bartl MatoušStarý Plzenec#5#M144.Mdo55132.01:11:17+00:28:45.16Detail
172. Zrůstová (DC AVEX) IvanaLudvíkovice#231#F28.Ženy 45plus4.01:11:18+00:28:46.16Detail
173. Záleský Martin#248#M145.Mdo55133.01:11:31+00:28:59.16Detail
174. Hájková Pavla#49#F29.Zdo4525.Kutnohoračka 12k5.01:11:33+00:29:01.16Detail
175. Staněk MilanKenast Pečky#186#M146.Veteráni 55plus13.01:11:51+00:29:19.16Detail
176. Šťastný ZděnekDarmošlapové#201#M147.Mdo55134.01:12:03+00:29:31.16Detail
177. Kmeťová Alena Kolín #99#F30.Zdo4526.01:12:06+00:29:34.16Detail
178. Cervanová AnnaANAVI tým#15#F31.Zdo4527.01:12:15+00:29:43.16Detail
179. Vašek JakubDolní Břežany#212#M148.Mdo55135.01:12:32+00:30:00.16Detail
180. Dandová LucieOlympia Spartan Training Kutná Hora#27#F32.Zdo4528.01:12:34+00:30:02.16Detail
181. Novotná ŠtěpánkaKozojedy#149#F33.Zdo4529.01:12:35+00:30:03.16Detail
182. Faltýn JiříTJ Fotři#1007#M149.Mdo55136.Kutnohorák 12k52.01:12:44+00:30:12.16Detail
183. Draplova Beitlova MagdaRoznov pod Radhostem#1008#F34.Ženy 45plus5.01:12:44+00:30:12.16Detail
184. Beitlová MarkétaKolín#7#F35.Zdo4530.01:12:48+00:30:16.16Detail
185. Hasala OndraChýně#56#M150.Mdo55137.01:12:52+00:30:20.16Detail
186. Hasala Jiří Kutná Hora#55#M151.Veteráni 55plus14.Kutnohorák 12k53.01:12:53+00:30:21.16Detail
187. Kršková Michaela Šneci v běhu #111#F36.Zdo4531.Kutnohoračka 12k6.01:13:01+00:30:29.16Detail
188. Jirásko DušanSK SRCH#84#M152.Mdo55138.01:13:05+00:30:33.16Detail
189. Černý MiroslavClub Deportivo KH#22#M153.Mdo55139.01:13:09+00:30:37.16Detail
190. Ďoubal JaromírSamotář Kutná Hora#31#M154.Veteráni 55plus15.Kutnohorák 12k54.01:13:17+00:30:45.16Detail
191. Chovánek Richard#1005#M155.Mdo55140.01:13:24+00:30:52.16Detail
192. Jeřábek JakubJesenice#259#M156.Mdo55141.01:13:51+00:31:19.16Detail
193. Zourek KarelBedřichovice#230#M157.Veteráni 55plus16.01:14:05+00:31:33.16Detail
194. Mikšovská PetraPraha 14#136#F37.Zdo4532.Kutnohoračka 12k7.01:14:10+00:31:38.16Detail
195. Vaváková HelenaKutná Hora#1062#F38.Zdo4533.Kutnohoračka 12k8.01:14:16+00:31:44.16Detail
196. Peroutková JanaStarý Kolín#1003#F39.Zdo4534.01:14:18+00:31:46.16Detail
197. Valentová LenkaKbely#209#F40.Zdo4535.01:14:20+00:31:48.16Detail
198. Pícha Lukáš#245#M158.Mdo55142.01:14:29+00:31:57.16Detail
199. Vetešníková Markéta KHnet Running Team#215#F41.Zdo4536.Kutnohoračka 12k9.01:14:53+00:32:21.16Detail
200. Cervanová IvaPraha#16#F42.Zdo4537.01:15:03+00:32:31.16Detail
201. Zíková MartinaSvětice#227#F43.Zdo4538.01:15:12+00:32:40.16Detail
202. Šulcova Petra Světice #204#F44.Zdo4539.01:15:12+00:32:40.16Detail
203. Čihák ZdeněkStarý Kolín#24#M159.Mdo55143.01:15:18+00:32:46.16Detail
204. Šubotníková Ivana Olympia Spartan Training Kutná Hora #253#F45.Zdo4540.01:15:29+00:32:57.16Detail
205. Míšek KarelRozběháme Kutnou Horu#137#M160.Mdo55144.Kutnohorák 12k55.01:15:43+00:33:11.16Detail
206. Kerner AlešKHnet Running Team#94#M161.Mdo55145.Kutnohorák 12k56.01:15:54+00:33:22.16Detail
207. Novak Ruda STG Kutná Hora#147#M162.Veteráni 55plus17.01:15:57+00:33:25.16Detail
208. Bohuš MichalRozběháme Pardubice#12#M163.Veteráni 55plus18.01:16:59+00:34:27.16Detail
209. Kuklíková IvaKutná Hora#116#F46.Ženy 45plus6.Kutnohoračka 12k10.01:17:11+00:34:39.16Detail
210. Šťastná PetraKolín#200#F47.Zdo4541.01:17:16+00:34:44.16Detail
211. Slavotínek Jaroslav Yamabushi Kutná Hora#182#M164.Veteráni 55plus19.Kutnohorák 12k57.01:17:16+00:34:44.16Detail
212. Novotný PetrKutná Hora#150#M165.Mdo55146.Kutnohorák 12k58.01:17:27+00:34:55.16Detail
213. Pavlas AntonínStříbrné Hory#254#M166.Veteráni 55plus20.01:17:37+00:35:05.16Detail
214. Ondrášek PetrŽleby#154#M167.Mdo55147.01:17:39+00:35:07.16Detail
215. Krhut LiborOB Havířov#110#M168.Veteráni 55plus21.01:17:49+00:35:17.16Detail
216. Málková EliškaKutná Hora#130#F48.Zdo4542.Kutnohoračka 12k11.01:17:54+00:35:22.16Detail
217. Tesaříková Jindřiška#128#F49.Ženy 45plus7.01:18:09+00:35:37.16Detail
218. Syrová KatkaOlympia Spartan Training Kutná Hora#193#F50.Zdo4543.Kutnohoračka 12k12.01:18:09+00:35:37.16Detail
219. Nováková LucieTJ Zentiva#148#F51.Zdo4544.01:18:21+00:35:49.16Detail
220. Děkanovský Tomáš Kutná Hora#29#M169.Mdo55148.Kutnohorák 12k59.01:18:56+00:36:24.16Detail
221. Hubáčková HanaŽehušice#70#F52.Zdo4545.01:18:56+00:36:24.16Detail
222. Lacman LubomírHlízov#122#M170.Veteráni 55plus22.01:18:57+00:36:25.16Detail
223. Musílková SvetlanaJen tak#142#F53.Zdo4546.01:19:04+00:36:32.16Detail
224. Slomek JaromírTýdeník Echo#183#M171.Veteráni 55plus23.01:19:12+00:36:40.16Detail
225. Stehlik KarelFoxconn Family#189#M172.Mdo55149.Kutnohorák 12k60.01:19:16+00:36:44.16Detail
226. Schorný Adam#181#M173.Mdo55150.01:20:02+00:37:30.16Detail
227. Filipová RenčaKHnet Running Team#45#F54.Zdo4547.01:20:08+00:37:36.16Detail
228. Chábera Ondřej#73#M174.Mdo55151.01:20:11+00:37:39.16Detail
229. Kylies Jiří#121#M175.Mdo55152.01:20:11+00:37:39.16Detail
230. Strnad Jakub#192#M176.Mdo55153.01:20:47+00:38:15.16Detail
231. Buřičová MarcelaGP Kolín#14#F55.Ženy 45plus8.01:20:50+00:38:18.16Detail
232. Reichel Jiří#172#M177.Veteráni 55plus24.01:21:01+00:38:29.16Detail
233. Prchalová PetraOlympia Spartan Training Kutná Hora#169#F56.Zdo4548.01:21:54+00:39:22.16Detail
234. Komárková MiroslavaKutná Hora#101#F57.Ženy 45plus9.Kutnohoračka 12k13.01:22:03+00:39:31.16Detail
235. Bajer MiloslavCafe Bajer#4#M178.Veteráni 55plus25.01:22:37+00:40:05.16Detail
236. Jirásko LubomírSrch#85#M179.Mdo55154.01:22:43+00:40:11.16Detail
237. Kalistová Žaneta#262#M180.Mdo55155.01:23:10+00:40:38.16Detail
238. Ficková AlžbětaTURBO Chotěboř#42#F58.Zdo4549.01:23:43+00:41:11.16Detail
239. Peukert JiříZruč nad Sázavou#163#M181.Mdo55156.01:23:50+00:41:18.16Detail
240. Novotný ZdeněkBěžec vysočiny Jihlava#151#M182.Veteráni 55plus26.01:23:52+00:41:20.16Detail
241. Košnářová Nikola#103#F59.Zdo4550.01:24:09+00:41:37.16Detail
242. Musílek MichaelKutná Hora#140#M183.Mdo55157.Kutnohorák 12k61.01:26:45+00:44:13.16Detail
243. Pěcha TomášPoděbrady#158#M184.Veteráni 55plus27.01:26:48+00:44:16.16Detail
244. Nováčková Michaela#146#F60.Zdo4551.01:28:16+00:45:44.16Detail
245. Cafourek Filip Praha 6 - Řepy#266#M185.Mdo55158.01:28:18+00:45:46.16Detail
246. Houžvička PetrČeský Šternberk #66#M186.Mdo55159.01:29:24+00:46:52.16Detail
247. Slomek MartinPraha#1004#M187.Veteráni 55plus28.01:30:56+00:48:24.16Detail
248. Břízová Kateřina#251#F61.Zdo4552.01:31:17+00:48:45.16Detail
249. Vyskočilová MartinaKutná Hora#221#F62.Ženy 45plus10.Kutnohoračka 12k14.01:31:24+00:48:52.16Detail
250. Zopkova HanaRozběháme Kutnou Horu#228#F63.Ženy 45plus11.Kutnohoračka 12k15.01:33:05+00:50:33.16Detail
251. Hlavinkova BarboraKutná Hora#60#F64.Zdo4553.Kutnohoračka 12k16.01:34:24+00:51:52.16Detail
252. Havelkova VaclavaSTG Kutná Hora#57#F65.Zdo4554.01:36:22+00:53:50.16Detail
253. Mi Václav Sokol Kolín atletika#134#M188.Veteráni 55plus29.01:36:29+00:53:57.16Detail
254. Zoufalá StáňaKutná Hora#229#F66.Ženy 45plus12.Kutnohoračka 12k17.01:39:18+00:56:46.16Detail
255. Pelikánová DitaKutná Hora#246#F67.Ženy 45plus13.Kutnohoračka 12k18.01:39:55+00:57:23.16Detail
256. Katushkin UladzimirKutná Hora #93#M189.Mdo55160.Kutnohorák 12k62.01:42:29+00:59:57.16Detail
Vácha Robert#208#MMdo5500:00:00Detail
Moravec Jiří#138#MMdo5500:00:00Detail
Vencl JakubOlympia Spartan Training Kutná Hora#214#MMdo5500:00:00Detail
Přívora JanSTG Kutná Hora#170#MMdo5500:00:00Detail
Pavlík MichalOlympia Spartan Training Kutná Hora#155#MMdo55Kutnohorák 12k00:00:00Detail
Šmolka JiříKutnohorak#198#MMdo55Kutnohorák 12k00:00:00Detail
Schönbauer Jiří Monopol Teplice#180#MMdo5500:00:00Detail
Satrapa OndřejRun is Hobby#175#MMdo5500:00:00Detail
Černilová Barbora#18#FZdo4500:00:00Detail
Kuře Jiří#118#MMdo5500:00:00Detail
Kňapová DanaMilovice#100#FZdo4500:00:00Detail
Geláček PavelDřevěný nohy Kolín#46#MMdo5500:00:00Detail
Mazac MartinCáslav#133#MMdo5500:00:00Detail
Dvořáková LenkaGP Kolín#38#FŽeny 45plus00:00:00Detail
Málková Tereza jiStarý Kolín#131#FZdo4500:00:00Detail
Strnad BohumilAC Čáslav#191#MVeteráni 55plus00:00:00Detail
Vavák LiborBK Sadská#213#MVeteráni 55plus00:00:00Detail
Šindelářová StanislavaZhoř#196#FZdo4500:00:00Detail
Maksa Michal Nepoměřice#129#MMdo55Kutnohorák 12k00:00:00Detail
Pektor PatrikHázená Sparta Kutná Hora#160#MMdo55Kutnohorák 12k00:00:00Detail
Zeman VladimírSokol Kolín#225#MVeteráni 55plus00:00:00Detail
Hanilec MarekKolín#53#MMdo5500:00:00Detail
Beck ZdeněkBK Jevany#6#MMdo5500:00:00Detail
Klíma MartinElmtrade Racing Kolín #96#MMdo5500:00:00Detail
DNS Wasserbauer PavelVelim#222#MMdo55Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz