Výsledková listina Dačického 12
13. 8. 2022

týmová soutěž

Nejmenší počet členů týmu: 3

Typ soutěže: běžný součet časů

Limit započítávaných výsledků: 3

ZZ TOP

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.ŠibravaStanislav#195MMdo557/16000:48:49.90
2.DubjákPetr#35MMdo5512/16000:49:36.44
3.JandusDaniel#81MMdo5519/16000:51:26.91
4.FišerRadek#258MMdo55108/16001:05:45.48

Olympia Spartan Training Kutná Hora

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.VrbenskýJakub#1MMdo553/16000:46:47.55
2.DovičínMichal#33MMdo5521/16000:51:36.13
3.ŠrámekJaroslav#199MMdo5562/16000:58:17.60
4.KošátkoDaniel#102MMdo5584/16001:01:29.47
5.Hájková Jana #48FZdo4515/5401:05:03.50
6.Tremmel Jiří #206MMdo55121/16001:09:01.07
7.Pečenková Lucie#157FZdo4523/5401:09:29.88
8.DandováLucie#27FZdo4528/5401:12:33.33
9.TesaříkováJindřiška#128FŽeny 45plus7/1301:18:08.72
10.SyrováKatka#193FZdo4543/5401:18:08.95
11.PrchalováPetra#169FZdo4548/5401:21:53.33
VenclJakub#214MMdo550/16000:00:00.00
PavlíkMichal#155MMdo550/16000:00:00.00

Radošťáci

Tým nedosáhl minimální předepsaný počet!

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.KadlecJiří #88MMdo5559/16000:58:02.02

KHnet Running Team

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.PoskočilLukáš#166MMdo5527/16000:52:50.10
2.PavlíkDavid#236MMdo5574/16000:59:57.45
3.LinhartVladimír#126MMdo55114/16001:06:26.04
4.Vetešníková Markéta #215FZdo4536/5401:14:52.47
5.KernerAleš#94MMdo55145/16001:15:53.82
6.FilipováRenča#45FZdo4547/5401:20:07.56

GP Kolín

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.PrchalPavel#168MVeteráni 55plus3/2900:54:25.80
2.StaněkOldřich Tomáš #187MMdo5554/16000:57:11.49
3.BuřičováMarcela#14FŽeny 45plus8/1301:20:49.74
DvořákováLenka#38FŽeny 45plus0/1300:00:00.00

Rozběháme Kutnou Horu

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.VlachJakub#216MMdo5543/16000:56:02.57
2.TrnkováLada#207FŽeny 45plus3/1301:09:42.39
3.MíšekKarel#137MMdo55144/16001:15:42.11
4.ZopkovaHana#228FŽeny 45plus11/1301:33:04.03

Starý Kolín

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.PeroutkováJana#1003FZdo4534/5401:14:17.16
2.ValentováLenka#209FZdo4535/5401:14:19.57
3.ČihákZdeněk#24MMdo55143/16001:15:17.23

STG Kutná Hora

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.NovakRuda #147MVeteráni 55plus17/2901:15:56.52
2.HavelkovaVaclava#57FZdo4554/5401:36:21.16
PřívoraJan#170MMdo550/16000:00:00.00

Sokol Kolín

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.KubištaPetr#114MVeteráni 55plus5/2900:59:52.97
2.HalámkaRadek#51MMdo5591/16001:03:16.92
ZemanVladimír#225MVeteráni 55plus0/2900:00:00.00