Výsledková listina Mizuno Hruboskalský půlmaraton
7. 5. 2022

12 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Groh Radoslav#575#muži1.00:49:13Detail
2. Strnad TomášTEAM CYKLOTRENER VARNSDORF#580#muži2.00:49:31+00:00:18.46Detail
3. Steger CyrilOKSSAZ#275#muži3.00:51:49+00:02:36.46Detail
4. Jašek VojtěchPoko Running Team Jičín#266#muži4.00:53:54+00:04:41.46Detail
5. Čech TomášBěžecký klub F-C Kadaň#470#muži5.00:54:38+00:05:25.46Detail
6. Pekařová Jana TJ Turnov#474#ženy1.00:55:26+00:06:13.46Detail
7. Haník ZdeněkNymburské Bomby#407#muži6.00:56:26+00:07:13.46Detail
8. Kadlec JiříPraha 6#376#muži7.00:56:45+00:07:32.46Detail
9. Karl Christian#402#muži8.00:57:32+00:08:19.46Detail
10. Mrázek PavelSportteam Hrádek#133#muži9.00:58:08+00:08:55.46Detail
11. Šmika Marek#160#muži10.01:00:55+00:11:42.46Detail
12. Hanuš RadekSkialpshop/Krkonoše#547#muži11.01:01:39+00:12:26.46Detail
13. Hynková BarboraSalomon#543#ženy2.01:02:16+00:13:03.46Detail
14. Hovořáková AnnaMizuno Team #551#ženy3.01:02:43+00:13:30.46Detail
15. Wachtl VojtěchSnowSports Academy Špindlerův Mlýn#468#muži12.01:03:08+00:13:55.46Detail
16. Bláha Michael#34#muži13.01:05:18+00:16:05.46Detail
17. Švadlenka VáclavMladá Boleslav#290#muži14.01:05:31+00:16:18.46Detail
18. Weidlich TomášUSK Pardubice#140#muži15.01:05:54+00:16:41.46Detail
19. Kaplan DanielBěhej Poděbrady#373#muži16.01:06:16+00:17:03.46Detail
20. Novák Martinnowis trailrunner#94#muži17.01:06:27+00:17:14.46Detail
21. Sláviková LujzaPraha#372#ženy4.01:06:27+00:17:14.46Detail
22. Šmejkal DavidŘepín#370#muži18.01:06:30+00:17:17.46Detail
23. Bret JakubHořice#443#muži19.01:06:42+00:17:29.46Detail
24. Roškanin MichalPROFINIT#345#muži20.01:06:55+00:17:42.46Detail
25. Pokorný MartinRunnersPoky#17#muži21.01:07:14+00:18:01.46Detail
26. Mareš VojtěchSplašenej Lenochod#296#muži22.01:07:18+00:18:05.46Detail
27. Netíková EliškaCrossFit Tabata Poděbrady#39#ženy5.01:07:21+00:18:08.46Detail
28. Hrouda HugoLiberec#416#muži23.01:08:53+00:19:40.46Detail
29. Vogel LukášCopy General #292#muži24.01:09:03+00:19:50.46Detail
30. Staňková Terezapivovar koníček#363#ženy6.01:09:08+00:19:55.46Detail
31. Dubovský Pavol#136#muži25.01:09:22+00:20:09.46Detail
32. Řehák AdamHradec Králové#301#muži26.01:09:24+00:20:11.46Detail
33. Hroudová Tereza Liberec#405#ženy7.01:09:30+00:20:17.46Detail
34. Hanzl MartinAllDest-CZ#192#muži27.01:09:31+00:20:18.46Detail
35. Jonas MichalMB#278#muži28.01:09:33+00:20:20.46Detail
36. Kotlaba TomášSTG Kolín#398#muži29.01:09:39+00:20:26.46Detail
37. Hlaváčková HanaPardubice#298#ženy8.01:09:54+00:20:41.46Detail
38. Helíková LenkaRozběháme Neratovice#246#ženy9.01:10:11+00:20:58.46Detail
39. Matoušková EvaLiberec#237#ženy10.01:10:23+00:21:10.46Detail
40. Plesingerova JanaPraha 8#10#ženy11.01:11:29+00:22:16.46Detail
41. Prokop JanPraha#9#muži30.01:11:30+00:22:17.46Detail
42. Kufa JanPraha#37#muži31.01:12:12+00:22:59.46Detail
43. Čech PavelBěžecký klub F-C Kadaň#471#muži32.01:12:44+00:23:31.46Detail
44. Kotal OndřejSmutný koláček#560#muži33.01:12:55+00:23:42.46Detail
45. Žáková Olga Alpin Club Aš#84#ženy12.01:13:17+00:24:04.46Detail
46. Bartoš PavelBílý Kostel nad Nisou#146#muži34.01:13:27+00:24:14.46Detail
47. Šnejdr JakubPraha#311#muži35.01:13:31+00:24:18.46Detail
48. Hamrsmidova IvaPraha#310#ženy13.01:13:32+00:24:19.46Detail
49. Mudra KarelFrýdlant#110#muži36.01:13:33+00:24:20.46Detail
50. Šebestová JitkaRozběháme Česko#282#ženy14.01:14:07+00:24:54.46Detail
51. Hloupý LukášTrusnov - Opočno#465#muži37.01:14:29+00:25:16.46Detail
52. Rýdl Vladimír#222#muži38.01:15:15+00:26:02.46Detail
53. David LubošSRTG Kolín#221#muži39.01:15:23+00:26:10.46Detail
54. Lutovská KláraARO Jablonec#210#ženy15.01:15:35+00:26:22.46Detail
55. Neuhäuser MartinŽďárek#523#muži40.01:15:37+00:26:24.46Detail
56. Vojtíšek MichalPraha 4#38#muži41.01:15:41+00:26:28.46Detail
57. Vrána PetrDrylock#325#muži42.01:15:55+00:26:42.46Detail
58. Chomout RadekLiberec#132#muži43.01:16:10+00:26:57.46Detail
59. Lupíšek JiříHoražďovice#96#muži44.01:16:12+00:26:59.46Detail
60. Lebeda DavidAC Turnov#250#muži45.01:16:37+00:27:24.46Detail
61. Magdolen MatúšSychrov#198#muži46.01:17:09+00:27:56.46Detail
62. Pförtner JaromírLetenští #360#muži47.01:17:10+00:27:57.46Detail
63. Mach 04 MartinSlaná u Semil#105#muži48.01:17:19+00:28:06.46Detail
64. Mach 68 MartinSlaná u Semil#104#muži49.01:17:19+00:28:06.46Detail
65. Tajovský Martin Praha #463#muži50.01:17:22+00:28:09.46Detail
66. Stodolová Veronika Copy General#294#ženy16.01:17:27+00:28:14.46Detail
67. Semeradtová ŽanetaVratislavice nad Nisou#251#ženy17.01:17:45+00:28:32.46Detail
68. Hlaváč MilanMírová pod Kozákovem#112#muži51.01:17:54+00:28:41.46Detail
69. Bendová IrenaPraha 5#352#ženy18.01:17:56+00:28:43.46Detail
70. Zajíček Josef#fotrivbehu#274#muži52.01:18:04+00:28:51.46Detail
71. Poláček Václav#497#muži53.01:18:09+00:28:56.46Detail
72. Harčarová Lenka#137#ženy19.01:18:18+00:29:05.46Detail
73. Daníček 90 StanislavLiberec#267#muži54.01:18:56+00:29:43.46Detail
74. Kabilová MartinaACES TEAM Karlovy Vary#448#ženy20.01:19:22+00:30:09.46Detail
75. Ceé LukášBežecký oddíl haptičtí Krasavci#491#muži55.01:19:49+00:30:36.46Detail
76. Fliegerova Kristýna Benešov#157#ženy21.01:19:50+00:30:37.46Detail
77. Purnoch VojtechChlumín#154#muži56.01:19:52+00:30:39.46Detail
78. Schneiderová Aneta#501#ženy22.01:19:53+00:30:40.46Detail
79. Mikula Filip#61#muži57.01:19:57+00:30:44.46Detail
80. Denková Tereza#379#ženy23.01:20:19+00:31:06.46Detail
81. Vonášek JosefPROFINIT#344#muži58.01:20:24+00:31:11.46Detail
82. Svobodová MirkaKněžice#384#ženy24.01:20:25+00:31:12.46Detail
83. Bradáčková ZuzanaMělník#127#ženy25.01:20:37+00:31:24.46Detail
84. Rejhon DanielSRTG Kolín#436#muži59.01:20:38+00:31:25.46Detail
85. Jelinek PetrKolín#242#muži60.01:20:48+00:31:35.46Detail
86. Haníková SvatavaNymburské Bomby#53#ženy26.01:21:00+00:31:47.46Detail
87. Moravec KarelRunning Stones#394#muži61.01:21:07+00:31:54.46Detail
88. Buchar TomášAdventní běhání#503#muži62.01:21:18+00:32:05.46Detail
89. Havel Bohumil#591#muži63.01:21:22+00:32:09.46Detail
90. Dekoj ViktorLysá nad Labem#525#muži64.01:21:30+00:32:17.46Detail
91. Myšičková AlenaPraha#423#ženy27.01:21:35+00:32:22.46Detail
92. Hakenová IvanaDolní Počernice#68#ženy28.01:21:52+00:32:39.46Detail
93. Bojanov PetrTO Libuň#528#muži65.01:22:03+00:32:50.46Detail
94. Florian MartinKlub Sedmihorky#589#muži66.01:22:04+00:32:51.46Detail
95. Moravcová JanaAK Kuřim#209#ženy29.01:22:05+00:32:52.46Detail
96. Nepraš MatějLiberec #323#muži67.01:22:06+00:32:53.46Detail
97. Eger DavidLiberec#324#muži68.01:22:18+00:33:05.46Detail
98. Jodas ZdeněkČeský Dub#386#muži69.01:23:20+00:34:07.46Detail
99. Zachariášová Petra Hruboskalský canicross#248#ženy30.01:23:25+00:34:12.46Detail
100. Zedníček Luboš Třeso Vice #313#muži70.01:23:27+00:34:14.46Detail
101. Stříž Jakub#460#muži71.01:24:08+00:34:55.46Detail
102. Daníček 65 Stanislav#93#muži72.01:24:37+00:35:24.46Detail
103. Kozák JaroslavTurnov#97#muži73.01:24:43+00:35:30.46Detail
104. Ďoubal Jaromír#302#muži74.01:24:51+00:35:38.46Detail
105. Břízková Markéta#403#ženy31.01:24:52+00:35:39.46Detail
106. Kiška PetrHavířov#130#muži75.01:25:02+00:35:49.46Detail
107. Šolcová RomanaStaré Hradiště u Pardubic#303#ženy32.01:25:02+00:35:49.46Detail
108. Lepska Martina#44#ženy33.01:25:03+00:35:50.46Detail
109. Pavlíčková PetraSKH Racing#195#ženy34.01:25:03+00:35:50.46Detail
110. Trnková IvaSalming Praha Pankrác#487#ženy35.01:25:19+00:36:06.46Detail
111. Petrlák MiroslavVšelibice#385#muži76.01:25:41+00:36:28.46Detail
112. Kučerová Pavla#270#ženy36.01:26:00+00:36:47.46Detail
113. Kubova LuckaZamberk#258#ženy37.01:26:31+00:37:18.46Detail
114. Zahradníček Tomáš#594#muži77.01:26:55+00:37:42.46Detail
115. Adamusová MarieOstrava#466#ženy38.01:26:56+00:37:43.46Detail
116. Mahdalová PetraRychnov u Jablonce nad Nisou#183#ženy39.01:27:00+00:37:47.46Detail
117. Leberova LeonaZamberk#256#ženy40.01:27:31+00:38:18.46Detail
118. Bohuš MichalRozběháme Pardubice#438#muži78.01:27:55+00:38:42.46Detail
119. Vasková JitkaBuková, pošta Merklín#393#ženy41.01:28:19+00:39:06.46Detail
120. Jíchová IvanaTišnov#369#ženy42.01:28:22+00:39:09.46Detail
121. Kubíčková HanaChlumec#432#ženy43.01:29:16+00:40:03.46Detail
122. Urbánek RomanChlumec#433#muži79.01:29:16+00:40:03.46Detail
123. Labiková Petra#tymdejvid#362#ženy44.01:29:17+00:40:04.46Detail
124. Kostková JitkaÚdlice#295#ženy45.01:29:22+00:40:09.46Detail
125. Čílová VeronikaLiberec#99#ženy46.01:29:38+00:40:25.46Detail
126. Fajčíková AliceJirkov 1#541#ženy47.01:30:57+00:41:44.46Detail
127. Varga MiroslavDeaws Jablonec nad Nisou#69#muži80.01:31:14+00:42:01.46Detail
128. Nováček OndřejTrutnov#91#muži81.01:32:30+00:43:17.46Detail
129. Melicharová Sára#434#ženy48.01:32:42+00:43:29.46Detail
130. Kotlabová MarcelaSTG Kolín#396#ženy49.01:32:43+00:43:30.46Detail
131. Studenovská RadkaSTG Kolín#397#ženy50.01:32:43+00:43:30.46Detail
132. Tupcová Lenkax#197#ženy51.01:32:55+00:43:42.46Detail
133. Staňo TomášDěčín#349#muži82.01:33:22+00:44:09.46Detail
134. Jansová JanaDoksy#41#ženy52.01:33:31+00:44:18.46Detail
135. Kocourová SilvieSvratouch#277#ženy53.01:33:40+00:44:27.46Detail
136. Chrást TomášPraha#540#muži83.01:34:03+00:44:50.46Detail
137. Novotná MartinaPraha#496#ženy54.01:34:18+00:45:05.46Detail
138. Kadleček MartinVarnsdorf#45#muži84.01:34:20+00:45:07.46Detail
139. Čabrádková Michaela#467#ženy55.01:34:55+00:45:42.46Detail
140. Poprovský JiříStopgaučink#159#muži85.01:36:16+00:47:03.46Detail
141. Šimandlová DenisaPlzeň#129#ženy56.01:36:23+00:47:10.46Detail
142. Janda TomᚊNECI V BĚHU#172#muži86.01:36:34+00:47:21.46Detail
143. Bretová KristýnaHořice#442#ženy57.01:37:45+00:48:32.46Detail
144. Červená Šárka #350#ženy58.01:37:45+00:48:32.46Detail
145. Matějková Jana #223#ženy59.01:39:04+00:49:51.46Detail
146. Kolátorová PavlínaMTB MEL Jihlava#40#ženy60.01:40:19+00:51:06.46Detail
147. Pfeiferová LucieZubrnice#57#ženy61.01:40:38+00:51:25.46Detail
148. Žáčková Lucie#163#ženy62.01:41:21+00:52:08.46Detail
149. Bu ToTurnov #287#muži87.01:41:48+00:52:35.46Detail
150. Peteříková LucieKarlovy Vary #42#ženy63.01:42:20+00:53:07.46Detail
151. Nožička JakubLiběšice#348#muži88.01:43:54+00:54:41.46Detail
152. Říhová IvetaPraha#430#ženy64.01:44:05+00:54:52.46Detail
153. Šanderová PavlaBrno Amazons#114#ženy65.01:44:16+00:55:03.46Detail
154. Tomanicová LenkaŠneci v běhu#36#ženy66.01:47:09+00:57:56.46Detail
155. Holíková KateřinaTurnov#131#ženy67.01:48:20+00:59:07.46Detail
156. Nemeth MarekMufloni Kunratice#320#muži89.01:48:49+00:59:36.46Detail
157. Moravcová ZdenaProstě běž!#381#ženy68.01:52:31+01:03:18.46Detail
158. Velebová PetraProstě běž!#380#ženy69.01:52:32+01:03:19.46Detail
159. Marková Radka Rokytá#156#ženy70.01:53:58+01:04:45.46Detail
160. Dalecka LenkaPřerov#155#ženy71.01:53:58+01:04:45.46Detail
161. Marková Eliška#153#ženy72.01:53:59+01:04:46.46Detail
162. Pirny JakubPraha 10#410#muži90.02:00:11+01:10:58.46Detail
163. Nagy PavelNikiLouda#300#muži91.02:21:28+01:32:15.46Detail
DNF Kestner JanKladno#120#mužiDetail
DNF Pavlík JanCopy General#293#mužiDetail
DNF Němec MarekNymburk#356#mužiDetail
DNS Kučera PetrPraha 10#90#mužiDetail
DNS Jakubec LukášLiberec#134#mužiDetail
DNS Kecova LucieSpartak Hrdlořezy#173#ženyDetail
DNS Stahoňová JanaChrastava#188#ženyDetail
DNS Nechanická Tereza#312#ženyDetail
DNS Benešová AlisaPROFINIT#343#ženyDetail
DNS Hálová BarboraČeské Budějovice#365#ženyDetail
DNS Kuzmiak Michal#415#mužiDetail
DNS Jadlovská PetraPraha#417#ženyDetail
DNS Vávra JiříJičín#43#mužiDetail
DNS Chovanec David#504#mužiDetail
DNS Malý JanPPR team#520#mužiDetail
DNS Novotná TerezaPPR team#521#ženyDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz