Výsledková listina Mizuno Hruboskalský půlmaraton
7. 5. 2022

Dětský závod

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Dolejš Vojtěch#562#Chlapci do 5 let 1.00:00:58Detail
2. Nový Viktor#585#Chlapci do 5 let 2.00:00:59+00:00:01.32Detail
3. Nováková AndreaZajíčci#519#Dívky do 5 let 1.00:01:02+00:00:04.32Detail
4. Svoboda MatějTanvald #400#Chlapci do 5 let 3.00:01:04+00:00:06.32Detail
5. Žáková Johanka Alpin Club Aš#86#Dívky do 5 let 2.00:01:06+00:00:08.32Detail
6. Nemethová MarieMufloni Kunratice#322#Dívky do 5 let 3.00:01:07+00:00:09.32Detail
7. Balatková Jessica#569#Dívky do 5 let 4.00:01:08+00:00:10.32Detail
8. Kozáková KarolínaTurnov#507#Dívky do 5 let 5.00:01:11+00:00:13.32Detail
9. Tupec Tobiáš Lázně Bohdaneč #170#Chlapci do 5 let 4.00:01:12+00:00:14.32Detail
10. Drobná Aneta#557#Dívky do 5 let 6.00:01:16+00:00:18.32Detail
11. Hanzl MikulášLiberec#306#Chlapci do 5 let 5.00:01:19+00:00:21.32Detail
12. Jodasová Barbora#565#Dívky do 5 let 7.00:01:33+00:00:35.32Detail
13. Sepekovská Monika#579#Dívky do 5 let 8.00:01:41+00:00:43.32Detail
14. Fialová EmmaDobříš#511#Dívky do 5 let 9.00:01:46+00:00:48.32Detail
15. Kolomazníková EmmaLiberec#544#Dívky do 5 let 10.00:01:49+00:00:51.32Detail
16. Černý Janek#564#Chlapci do 5 let 6.00:01:54+00:00:56.32Detail
17. Varga Matouš#563#Chlapci do 5 let 7.00:01:55+00:00:57.32Detail
18. Kadleček MatějVarnsdorf#452#Chlapci do 5 let 8.00:02:02+00:01:04.32Detail
19. Vágner Filip#583#Chlapci do 5 let 9.00:02:15+00:01:17.32Detail
20. Bláha Daniel#584#Chlapci 6-8 let 1.00:02:20+00:01:22.32Detail
21. Svoboda Vincent Tanvald#401#Chlapci do 5 let 10.00:02:24+00:01:26.32Detail
22. Mečířová Marie#573#Dívky 6-8 let 1.00:02:25+00:01:27.32Detail
23. Fajglová Kateřina#582#Dívky 6-8 let 2.00:02:27+00:01:29.32Detail
24. Ledvina FrantišekSpartan Kids Kolín#420#Chlapci 6-8 let 2.00:02:27+00:01:29.32Detail
25. Pirohová SofiaPraha#346#Dívky 6-8 let 3.00:02:28+00:01:30.32Detail
26. Tauchmann Theodor Brandýs nad Labem - Stará Boleslav#538#Chlapci 6-8 let 3.00:02:29+00:01:31.32Detail
27. Hanzlova MichaelaAllDest-CZ#193#Dívky 6-8 let 4.00:02:29+00:01:31.32Detail
28. Pechová EllaJičín#559#Dívky 6-8 let 5.00:02:31+00:01:33.32Detail
29. Karásková AnnaTJ Bižu Jablonec nad Nisou#454#Dívky 6-8 let 6.00:02:31+00:01:33.32Detail
30. Balatková Tina#570#Dívky 6-8 let 7.00:02:33+00:01:35.32Detail
31. N Ilja#586#Chlapci 6-8 let 4.00:02:36+00:01:38.32Detail
32. Čochnářová HanaKralupy Nad Vltavou 1#240#Dívky 6-8 let 8.00:02:39+00:01:41.32Detail
33. Žák Ladislav Alpin Club Aš#85#Chlapci 6-8 let 5.00:02:41+00:01:43.32Detail
34. Karásek JonášTJ Bižu Jablonec nad Nisou#453#Chlapci 9-11 let 1.00:02:51+00:01:53.32Detail
35. Buriánková Laura#574#Dívky 6-8 let 9.00:02:53+00:01:55.32Detail
36. Kudrnová AnnaVratislavice nad Nisou#253#Dívky 6-8 let 10.00:02:54+00:01:56.32Detail
37. Matoušková EliškaLiberec#238#Dívky 6-8 let 11.00:02:54+00:01:56.32Detail
38. Drobná Denisa#558#Dívky 6-8 let 12.00:02:54+00:01:56.32Detail
39. Skalský Petr Prague Park Race #529#Chlapci do 5 let 11.00:02:59+00:02:01.32Detail
40. Urbanová Vendula#587#Dívky 6-8 let 13.00:03:05+00:02:07.32Detail
41. Rinowski Adam#568#Chlapci 9-11 let 2.00:03:06+00:02:08.32Detail
42. Hanáková Klára#577#Dívky 6-8 let 14.00:03:07+00:02:09.32Detail
43. Skalský DavidChodová Planá#499#Chlapci 9-11 let 3.00:03:09+00:02:11.32Detail
44. Helbichová Laura#566#Dívky 9-11 let1.00:03:14+00:02:16.32Detail
45. Vrbanová Štěpánka#588#Dívky 6-8 let 15.00:03:19+00:02:21.32Detail
46. Šejbl 12 PetrKaliště#552#Chlapci 9-11 let 4.00:03:23+00:02:25.32Detail
47. Ledvina RichardSpartan Kids Kolín#419#Chlapci 9-11 let 5.00:03:24+00:02:26.32Detail
48. Kozák MarekTurnov#506#Chlapci 9-11 let 6.00:03:24+00:02:26.32Detail
49. Fajglová Ema#581#Dívky 9-11 let2.00:03:24+00:02:26.32Detail
50. Tauchmannová VilmaBrandýs nad Labem - Stará Boleslav#537#Dívky 9-11 let3.00:03:26+00:02:28.32Detail
51. Vybíralová ViktorieKostelany nad Moravou#233#Dívky 6-8 let 16.00:03:26+00:02:28.32Detail
52. Haníková Natálie#567#Dívky do 5 let 11.00:03:27+00:02:29.32Detail
53. Sepekovská Aneta#578#Dívky 6-8 let 17.00:03:31+00:02:33.32Detail
54. Novák MetodějSC Xaverov#518#Chlapci 9-11 let 7.00:03:31+00:02:33.32Detail
55. Antczak ApoloniaIzery Bogatynia Polska#536#Dívky 9-11 let4.00:03:45+00:02:47.32Detail
56. Kudrna Vojtěch Vratislavice nad Nisou#252#Chlapci 9-11 let 8.00:03:46+00:02:48.32Detail
57. Šejblová JulieKaliště#554#Dívky 9-11 let5.00:03:54+00:02:56.32Detail
58. Nemethová MagdalénaMufloni Kunratice#321#Dívky 9-11 let6.00:03:55+00:02:57.32Detail
59. Vogelová Natálie#576#Dívky 9-11 let7.00:04:00+00:03:02.32Detail
60. Davidová Viktorie#571#Dívky 6-8 let 18.00:04:31+00:03:33.32Detail
DNS Navrátilová Aneta#186#Detail
DNS Sobotková Magdaléna#88#Dívky do 5 let Detail
DNS Karychová RenéeRendokan#102#Dívky 9-11 letDetail
DNS Navrátilová Alžběta#187#Dívky 9-11 letDetail
DNS Stahoň JakubChrastava#189#Chlapci 9-11 let Detail
DNS Stahoňová ZuzanaChrastava#190#Dívky 6-8 let Detail
DNS Beneš RichardPROFINIT, e.u.#425#Chlapci do 5 let Detail
DNS Benešová ZoePROFINIT, e.u.#426#Dívky 9-11 letDetail
DNS Hloušková KačenkaALUNAD.. I will never give up...#515#Dívky 6-8 let Detail
DNS Hloušek MaxátkoALUNAD.. I will never give up...#516#Chlapci do 5 let Detail
DNS Valentová Marie Anna Liberec#534#Dívky do 5 let Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz