Výsledková listina Mizuno Labský půlmaraton
17. 9. 2022

21 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Bartoš DaliborLIAZ Jablonec#315#315M1.M401.01:17:34Detail
2. Zoubek PetrSokol Milovice#174#174M2.M301.01:19:22+00:01:48.63Detail
3. Veverka Jakub#277#277M3.M302.01:19:40+00:02:06.63Detail
4. Krejčí MatějDOLNÍ JIRČANY#310#310M4.M303.01:20:06+00:02:32.63Detail
5. Kadeřábek MichalKČT Slavoj#147#147M5.M201.01:20:39+00:03:05.6301:20:36.93Detail
6. Passedroit FlorentPraha Bubenec#112#112M6.M304.01:22:44+00:05:10.6301:22:40.16Detail
7. Novotný RadomírLysá nad Labem#18#18M7.M402.01:24:20+00:06:46.63Detail
8. Beck ZdeněkBK Jevany#1#1M8.M501.01:25:12+00:07:38.6301:25:10.06Detail
9. Švejdar SlávekTriatlet Karlovy Vary#208#208M9.M502.01:27:23+00:09:49.6301:27:21.41Detail
10. Vaňhara MartinPraha#155#155M10.M202.01:27:25+00:09:51.6301:27:18.80Detail
11. Michl Pavel#312#312M11.M305.01:27:27+00:09:53.6301:27:23.90Detail
12. Chlubna PatrikOCR KIDS PODĚBRADY #217#217M12.M203.01:27:44+00:10:10.6301:27:42.66Detail
13. Zikán VáclavMilovice#74#74M13.M403.01:27:45+00:10:11.6301:27:43.72Detail
14. Míchal AdamLysá nad Labem#258#258M14.M204.01:27:46+00:10:12.6301:27:44.45Detail
15. Pražák LadislavBOX klub Jičín#21#21M15.M404.01:27:47+00:10:13.6301:27:45.40Detail
16. Rašovský Matěj Neveklov#106#106M16.M306.01:28:27+00:10:53.6301:28:22.49Detail
17. Bidlo FrantisekVK Smichov#56#56M17.M405.01:29:11+00:11:37.6301:29:09.38Detail
18. Tikovský Marcel Joskatel team#171#171M18.M406.01:29:29+00:11:55.6301:29:24.50Detail
19. Brchel JanVrané nad Vltavou#153#153M19.M307.01:29:48+00:12:14.6301:29:46.01Detail
20. Ňorek MartinDvůr Králové nad Labem#285#285M20.M407.01:30:34+00:13:00.6301:30:29.39Detail
21. Vašek VojtěchMFF UK#154#154M21.M205.01:32:20+00:14:46.6301:32:16.44Detail
22. Štěrbová JanePraha#184#184F1.Z401.01:32:30+00:14:56.6301:32:28.28Detail
23. Talaváňa Jan#138#138M22.M206.01:32:54+00:15:20.6301:32:52.72Detail
24. Sajfrt TomášPoděbrady#253#253M23.M408.01:33:25+00:15:51.6301:33:17.81Detail
25. Beneš MichalRoztoky#130#130M24.M409.01:33:43+00:16:09.63Detail
26. Zoul Martin Spolek přátel Miroslava Pennera #53#53M25.M4010.01:33:44+00:16:10.63Detail
27. Rys JiříHollandia#301#301M26.M503.01:33:52+00:16:18.63Detail
28. Hojsák JakubRožďalovice#64#64M27.M308.01:34:55+00:17:21.6301:34:47.95Detail
29. Frančik LukášMattoni FreeRun#35#35M28.M309.01:35:22+00:17:48.6301:35:18.50Detail
30. Kára VladimirAC-Patřín #129#129M29.M601.01:35:24+00:17:50.6301:35:20.45Detail
31. Nykl ErikBrandýs nad Labem#20#20M30.M4011.01:35:46+00:18:12.6301:35:43.48Detail
32. Hulík VojtěchDvůr Králové nad Labem#190#190M31.M3010.01:35:54+00:18:20.6301:35:50.09Detail
33. Makovoz SvitlanaBrno#214#214F2.Z402.01:35:56+00:18:22.6301:35:53.02Detail
34. Maděrová MichaelaEd System Silvini Team#289#289F3.Z403.01:36:46+00:19:12.6301:36:42.88Detail
35. Šimek PetrPřehvzodí#25#25M32.M3011.01:37:27+00:19:53.6301:37:25.23Detail
36. Jahoda ZdeněkBK BĚKODO TEPLICE #156#156M33.M4012.01:37:28+00:19:54.6301:37:23.81Detail
37. Mihalik JosefJablonecke matonky#257#257M34.M3012.01:38:07+00:20:33.6301:38:00.41Detail
38. Šebesta MarekRozběháme Beroun ho#28#28M35.M4013.01:38:22+00:20:48.6301:38:13.57Detail
39. Vaníček MilošPoděbrady#268#268M36.M207.01:38:54+00:21:20.6301:38:41.22Detail
40. Růžička VáclavPečky#254#254M37.M4014.01:39:09+00:21:35.6301:39:02.86Detail
41. Rybka VlastikPraha#290#290M38.M504.01:39:21+00:21:47.6301:39:15.74Detail
42. Hačecká AnetaNymburk#31#31F4.Z301.01:39:24+00:21:50.6301:39:19.27Detail
43. Turek MatoušPraha 2#166#166M39.M3013.01:40:01+00:22:27.6301:39:52.20Detail
44. Flaks JanSdružení vytrvalců Stříbro#281#281M40.M602.01:41:08+00:23:34.63Detail
45. Davídková PetraPraha 9#111#111F5.Z404.01:41:24+00:23:50.6301:41:22.06Detail
46. Vokůrková VladimíraPPR team#229#229F6.Z302.01:42:10+00:24:36.6301:42:08.05Detail
47. Beneš FilipLiberec#145#145M41.M208.01:42:19+00:24:45.6301:42:13.65Detail
48. Rulc MichalŘíčany#270#270M42.M505.01:42:26+00:24:52.6301:42:20.97Detail
49. Hromada Lukáš#92#92M43.M209.01:42:37+00:25:03.63Detail
50. Prokop JanPraha#9#9M44.M506.01:42:57+00:25:23.63Detail
51. Vodičková NikolaMattoni Free Run Jablonec#236#236F7.Z405.01:43:00+00:25:26.6301:42:53.84Detail
52. Svobodová JaroslavaMladá Boleslav #24#24F8.Z406.01:43:26+00:25:52.6301:43:21.31Detail
53. Cveček KamilPraha#95#95M45.M507.01:43:26+00:25:52.6301:43:22.75Detail
54. Jaroš MichalČelákovice#206#206M46.M3014.01:43:37+00:26:03.6301:43:26.84Detail
55. Klimpera OndřejPraha#222#222M47.M4015.01:43:41+00:26:07.6301:43:32.58Detail
56. Výda Michal SK Strašnov#230#230M48.M4016.01:43:50+00:26:16.6301:43:43.82Detail
57. Plíhalova Nikol #97#97F9.Z303.01:43:58+00:26:24.6301:43:52.23Detail
58. Ševčík ZdeněkBrandýs nad Labem#128#128M49.M3015.01:44:01+00:26:27.6301:43:45.88Detail
59. Hrnčířová Kateřina#91#91F10.Z304.01:44:03+00:26:29.6301:44:01.12Detail
60. Mattsson TerezaPraha#103#103F11.Z305.01:44:05+00:26:31.6301:44:02.52Detail
61. Sekerová AndreaMladá Boleslav#26#26F12.Z407.01:44:08+00:26:34.6301:44:03.27Detail
62. Kavánek JiříFidobar#235#235M50.M4017.01:44:11+00:26:37.6301:43:58.54Detail
63. Fedáková AnnaStruhařov#274#274F13.Z201.01:44:13+00:26:39.6301:44:00.27Detail
64. Fulínová JanaČeský běžecký klub#280#280F14.Z408.01:44:20+00:26:46.6301:44:15.62Detail
65. Chrt MatyášPraha 10#221#221M51.M3016.01:44:24+00:26:50.6301:44:09.67Detail
66. Žák JiříJablonecké Mattonky#32#32M52.M508.01:44:49+00:27:15.6301:44:42.20Detail
67. Moosová IvanaDHL#241#241F15.Z306.01:44:58+00:27:24.6301:44:49.18Detail
68. Marková TerezaBěžci z Ráje#220#220F16.Z409.01:45:00+00:27:26.6301:44:54.84Detail
69. Matoušek JaroslavNymburk#207#207M53.M3017.01:45:01+00:27:27.6301:44:56.28Detail
70. Píše MarekDobřichovice#243#243M54.M3018.01:45:06+00:27:32.6301:44:57.49Detail
71. Kotherová HedvikaMetylovice#8#8F17.Z202.01:45:26+00:27:52.6301:45:21.97Detail
72. Wagner Jan#57#57M55.M3019.01:46:06+00:28:32.6301:45:53.67Detail
73. Plíhal Petr#98#98M56.M3020.01:46:51+00:29:17.6301:46:44.87Detail
74. Vařeka MartinDS FRANTIŠKA ZOBALA#160#160M57.M3021.01:47:36+00:30:02.6301:47:27.54Detail
75. Titmanová MichaelaŘíčany#286#286F18.Z4010.01:48:45+00:31:11.6301:48:37.40Detail
76. Kozák MiloslavSKP Nymburk#196#196M58.M509.01:49:03+00:31:29.6301:48:57.01Detail
77. Vohralík JanSokol Milovice#201#201M59.M4018.01:49:05+00:31:31.6301:48:46.34Detail
78. Vogel LukášCopy General s.r.o.#85#85M60.M3022.01:49:15+00:31:41.6301:48:58.66Detail
79. Partl MartinLysá nad Labem#45#45M61.M4019.01:49:36+00:32:02.6301:49:26.52Detail
80. Babický MichalPraha#284#284M62.M4020.01:49:39+00:32:05.6301:49:16.49Detail
81. Kubát RomanVrchlabí#223#223M63.M4021.01:49:43+00:32:09.6301:49:37.61Detail
82. Fischerová Tereza#90#90F19.Z203.01:49:50+00:32:16.6301:49:46.50Detail
83. Vatrt VilémQuadient#283#283M64.M4022.01:50:01+00:32:27.6301:49:53.76Detail
84. Reichman LiborLeština u Světlé#6#6M65.M5010.01:50:03+00:32:29.6301:49:57.06Detail
85. Urbánková BarboraPraha#99#99F20.Z4011.01:50:12+00:32:38.6301:50:05.75Detail
86. Sedláček VladimírBakov nad Jizerou#11#11M66.M4023.01:51:03+00:33:29.6301:50:50.85Detail
87. Kubík JiříČERNOVICE#314#314M67.M4024.01:51:19+00:33:45.6301:50:57.11Detail
88. Jirásková PetraÚJOP UK#159#159F21.Z4012.01:51:32+00:33:58.6301:51:24.27Detail
89. Dejmek Libor#133#133M68.M3023.01:51:56+00:34:22.6301:51:36.88Detail
90. Dorn MichalRozbehameCesko#29#29M69.M3024.01:52:04+00:34:30.6301:51:56.98Detail
91. Kněžourová NikolaPraha 11#275#275F22.Z204.01:52:10+00:34:36.6301:52:02.23Detail
92. Jareš Dominik Bukovina #121#121M70.M4025.01:52:35+00:35:01.6301:52:30.30Detail
93. Bartoníček JosefBabice#176#176M71.M3025.01:52:44+00:35:10.6301:52:39.44Detail
94. Vrbický Jan#115#115M72.M4026.01:52:48+00:35:14.6301:52:29.25Detail
95. Pokorný JanVelké Popovice#122#122M73.M4027.01:53:06+00:35:32.6301:52:59.24Detail
96. Šebestová JitkaRozběháme Česko#60#60F23.Z4013.01:53:09+00:35:35.6301:52:59.19Detail
97. Pavelková KateřinaPraha#54#54F24.Z307.01:53:10+00:35:36.6301:52:56.71Detail
98. Matlochová LucieOstrava#209#209F25.Z4014.01:53:11+00:35:37.6301:52:58.56Detail
99. Gregorová DanielaKomárov#158#158F26.Z4015.01:53:20+00:35:46.6301:53:15.38Detail
100. Neuvirtová MichaelaPardubice#228#228F27.Z308.01:53:55+00:36:21.6301:53:49.16Detail
101. Vyskot LuděkMladá Boleslav#65#65M74.M603.01:54:12+00:36:38.6301:53:47.27Detail
102. Pokorný MartinRunnersPoky#17#17M75.M4028.01:54:16+00:36:42.6301:54:13.46Detail
103. Ryzák Lukáš Jesenice#102#102M76.M4029.01:54:18+00:36:44.63Detail
104. Švácha PavelPivo a Myslivec#282#282M77.M604.01:54:41+00:37:07.6301:54:37.29Detail
105. Vrbický ViktorŘitka#177#177M78.M4030.01:54:42+00:37:08.6301:54:23.02Detail
106. Livnjak EdisBrno#12#12M79.M4031.01:54:46+00:37:12.6301:54:34.62Detail
107. Přikryl Tomáš SK Svárov #259#259M80.M4032.01:55:14+00:37:40.6301:55:03.92Detail
108. Kadlecová PetraPraha 16#245#245F28.Z309.01:55:17+00:37:43.6301:54:59.61Detail
109. Ledvinka JosefSABZO#240#240M81.M5011.01:55:22+00:37:48.6301:55:10.36Detail
110. Novák Matěj#141#141M82.M3026.01:55:23+00:37:49.6301:55:20.32Detail
111. Liška MartinZbořený Kostelec#251#251M83.M5012.01:55:29+00:37:55.6301:55:14.97Detail
112. Jezdinská MichaelaMilovice#255#255F29.Z4016.01:55:57+00:38:23.6301:55:48.43Detail
113. Matušík AlešMilovice#181#181M84.M4033.01:56:21+00:38:47.6301:56:06.35Detail
114. Beneš DavidHorni Pocernice#187#187M85.M5013.01:56:22+00:38:48.6301:56:09.70Detail
115. Skotnica MichalSlartibarkfast#88#88M86.M3027.01:56:33+00:38:59.6301:56:17.19Detail
116. Stodolová VeronikaCopy General s.r.o.#86#86F30.Z3010.01:56:34+00:39:00.6301:56:18.45Detail
117. Gažko MichalČelákovice#89#89M87.M3028.01:56:49+00:39:15.6301:56:35.06Detail
118. Bednář RadekMilovice nad Labem#278#278M88.M4034.01:57:07+00:39:33.63Detail
119. Jareš VáclavNymburk#71#71M89.M605.01:57:31+00:39:57.6301:57:28.58Detail
120. Prokůpek JaroslavNová Ves u Bakova#7#7M90.M4035.01:57:47+00:40:13.6301:57:34.93Detail
121. Neuwirth DanielBrno#216#216M91.M4036.01:57:52+00:40:18.6301:57:40.66Detail
122. Dodds JosephPraha 5#188#188M92.M4037.01:57:52+00:40:18.6301:57:30.15Detail
123. Plesingerova JanaPraha 8#10#10F31.Z3011.01:58:05+00:40:31.6301:58:02.61Detail
124. Hovorková ZuzanaPraha 11#84#84F32.Z3012.01:58:07+00:40:33.6301:57:52.30Detail
125. Tichá Nikola#118#118F33.Z3013.01:58:15+00:40:41.6301:58:08.54Detail
126. Zeman MartinModletice#250#250M93.M4038.01:58:24+00:40:50.6301:58:11.77Detail
127. Kotková Lea#150#150F34.Z4017.01:58:34+00:41:00.6301:58:13.78Detail
128. Sajdl JakubČBK#16#16M94.M3029.01:58:41+00:41:07.6301:58:34.56Detail
129. Vozárová AndreaPraha#136#136F35.Z205.01:58:44+00:41:10.6301:58:27.37Detail
130. Krausová Lucie #191#191F36.Z3014.01:58:46+00:41:12.6301:58:38.86Detail
131. Kikerlová SoňaOtrokovice#148#148F37.Z3015.01:58:58+00:41:24.6301:58:44.61Detail
132. Tuhovčáková DanaZeleneč#182#182F38.Z4018.01:59:13+00:41:39.6301:59:01.40Detail
133. Žáková MonikaVeleň - Mírovice#248#248F39.Z3016.01:59:37+00:42:03.6301:59:26.30Detail
134. Blažek VladimírŘíčany#287#287M95.M5014.02:00:17+00:42:43.6302:00:09.84Detail
135. Třísková LuciePraha#142#142F40.Z3017.02:01:09+00:43:35.6302:00:50.33Detail
136. Koudelka František Lhota#170#170M96.M5015.02:01:55+00:44:21.6302:01:32.60Detail
137. Novotný LukášPraha#120#120M97.M2010.02:02:02+00:44:28.6302:01:53.07Detail
138. Klabíková KristýnaKralupy nad Vltavou#50#50F41.Z206.02:02:08+00:44:34.6302:01:49.81Detail
139. Žaba DavidDobrovice#123#123M98.M4039.02:02:47+00:45:13.6302:02:34.66Detail
140. Bohuslav HenrietaAmazons Gym Radky Vandasové, Praha #197#197F42.Z4019.02:03:23+00:45:49.6302:03:06.89Detail
141. Fazekaš MiroslavPředměřice nad Jizerou#94#94M99.M3030.02:03:31+00:45:57.6302:03:26.41Detail
142. Landová Miroslava #157#157F43.Z3018.02:03:48+00:46:14.6302:03:42.42Detail
143. Fejk MichalPraha#119#119M100.M2011.02:04:17+00:46:43.6302:04:08.55Detail
144. Podlipská EliškaUhříněves#83#83F44.Z3019.02:06:23+00:48:49.6302:06:08.38Detail
145. Doubek Lukáš FIDOBAR #219#219M101.M4040.02:06:23+00:48:49.6302:06:10.21Detail
146. Bednářová KateřinaKladno#82#82F45.Z3020.02:06:24+00:48:50.6302:06:09.70Detail
147. Beranová ZuzanaLysá nad Labem#152#152F46.Z4020.02:06:39+00:49:05.6302:06:22.39Detail
148. Šilhan Martin Kadaň #127#127M102.M5016.02:06:41+00:49:07.6302:06:32.08Detail
149. Czvalingová EvaPraha#33#33F47.Z4021.02:07:13+00:49:39.6302:07:01.50Detail
150. Whiteside GarethPraha#168#168M103.M3031.02:07:19+00:49:45.6302:06:58.64Detail
151. Pokorná PetraVelké Popovice#79#79F48.Z4022.02:08:36+00:51:02.6302:08:26.16Detail
152. Sklenková LuciePraha Bubeneč#179#179F49.Z4023.02:09:08+00:51:34.6302:08:50.76Detail
153. Klimentova Martina #63#63F50.Z3021.02:09:28+00:51:54.6302:09:16.91Detail
154. Zábranová ZuzanaRozběháme Hostivice #80#80F51.Z3022.02:09:31+00:51:57.6302:09:18.81Detail
155. Montes Perez Luis EnriqueCorrales de Buelna, Los#124#124M104.M5017.02:09:39+00:52:05.6302:09:18.12Detail
156. Dvořáková LuciePraha 8 - Libeň#167#167F52.Z4024.02:10:21+00:52:47.6302:10:06.40Detail
157. Ston DavidPraha 9#173#173M105.M4041.02:10:22+00:52:48.6302:10:06.30Detail
158. Ptáčníková KvětoslavaČábelice#143#143F53.Z207.02:10:53+00:53:19.6302:10:32.43Detail
159. Tarábek JánPraha#192#192M106.M4042.02:11:24+00:53:50.6302:11:07.81Detail
160. Prajs Tomáš Praha #114#114M107.M4043.02:11:27+00:53:53.6302:11:08.51Detail
161. Šípková TerezaOdolena Voda#239#239F54.Z3023.02:11:35+00:54:01.6302:11:21.59Detail
162. Lokaj Miroslav#149#149M108.M4044.02:11:55+00:54:21.6302:11:34.44Detail
163. Lexa RadekPraha #73#73M109.M4045.02:12:06+00:54:32.6302:11:55.65Detail
164. Francová BarboraChlumčany#204#204F55.Z3024.02:14:48+00:57:14.6302:14:39.16Detail
165. Štaiglová JanaChlumčany#202#202F56.Z3025.02:14:49+00:57:15.6302:14:38.43Detail
166. Švácha MartinLešany#198#198M110.M5018.02:14:50+00:57:16.6302:14:32.93Detail
167. Pavlík VítSpeedy Gonzales#144#144M111.M3032.02:16:05+00:58:31.6302:16:01.77Detail
168. Ondrůšek Radek Ústí nad Labem#276#276M112.M5019.02:16:15+00:58:41.6302:15:55.58Detail
169. Zoulová Lucie Ústí nad Labem #52#52F57.Z3026.02:16:27+00:58:53.6302:16:13.45Detail
170. Stránská VěraPRAHA 5 ZLIČÍN#81#81F58.Z4025.02:16:35+00:59:01.6302:16:22.86Detail
171. Šulcová LucieBenátky nad Jizerou#172#172F59.Z3027.02:16:45+00:59:11.6302:16:31.92Detail
172. Vítová HelenaProstě běž!#200#200F60.Z4026.02:16:46+00:59:12.6302:16:38.89Detail
173. Mihálik TomášPraha 10#13#13M113.M4046.02:17:53+01:00:19.6302:17:35.69Detail
174. Pospíšek MiroslavČAU#218#218M114.M606.02:17:56+01:00:22.6302:17:40.38Detail
175. Jelínková BarboraRozběháme Česko#5#5F61.Z4027.02:17:59+01:00:25.6302:17:41.77Detail
176. Loučková Lucie#137#137F62.Z4028.02:19:01+01:01:27.6302:18:38.13Detail
177. Loučka AloisThe Fixer Alois#135#135M115.M4047.02:19:02+01:01:28.6302:18:31.85Detail
178. Martišková MartinaVeleň Mírovice#249#249F63.Z3028.02:19:06+01:01:32.6302:18:53.40Detail
179. Janošková HanaPraha#252#252F64.Z4029.02:21:23+01:03:49.6302:21:17.98Detail
180. Klečková LibuX3M#126#126F65.Z4030.02:22:49+01:05:15.6302:22:33.59Detail
181. Šolta MichalX3M#4#4M116.M2012.02:22:50+01:05:16.6302:22:33.83Detail
182. Šolta MarcelX3M#3#3M117.M5020.02:22:51+01:05:17.6302:22:36.19Detail
183. Čílová VeronikaLiberec#110#110F66.Z501.02:25:36+01:08:02.6302:25:24.38Detail
184. Matušíková HanaMilovice#180#180F67.Z4031.02:25:40+01:08:06.6302:25:25.67Detail
185. Sarvas StefanNovy Vestec#23#23M118.M5021.02:26:58+01:09:24.6302:26:45.73Detail
186. Moosová IrenaDHL#242#242F68.Z502.02:34:39+01:17:05.6302:34:27.98Detail
187. Tittelbach Václav Praha#125#125M119.M3033.02:38:43+01:21:09.6302:38:24.30Detail
188. Jarošová EliškaZdiby#69#69F69.Z208.02:44:55+01:27:21.6302:44:33.83Detail
189. Jelínek MartinMilovice#247#247M120.M5022.02:46:25+01:28:51.6302:46:09.99Detail
DNF Picek Danielsokol Vlkava #134#134MM40Detail
DNF Felmy PascalLAAM ATTITUDE#66#66MM50Detail
DNF Štěrba MichalPraha#183#183MM40Detail
DNS Němec LukášHořice#44#44MM30Detail
DNS Bušová JanaŽehušice#46#46FZ40Detail
DNS Chloupková PetraBLOCK#55#55FZ30Detail
DNS Lečbychová TerezaPraha 10#59#58FZ30Detail
DNS Wolf TomášRunBoTeam#61#61MM40Detail
DNS Hloušek JanALUNAD.. I will never give up...#2#2MM30Detail
DNS Smyslová MiroslavaPraha 5#14#14FZ40Detail
DNS Somogyi DánielTrebon#15#15MM40Detail
DNS Votoček PavelLiberec#19#19MM40Detail
DNS Jonáš MartinEdelstahl Poldi#22#22MM30Detail
DNS Zahradníčková EvaLitomyšl#27#27FZ40Detail
DNS Hrdinka ČestmírUL-trail#30#30MM50Detail
DNS Henkl TomášKdo jí tvaroh, vidí za roh#67#67MM30Detail
DNS Kunc TomášJičín#93#93MM30Detail
DNS Hromulakova SimonaBrno#108#108FZ20Detail
DNS Lupač PetrKonica Minolta#116#116MM30Detail
DNS Kalkus RomanRun4Fun#146#146MM40Detail
DNS Jančíková Markéta#151#151FZ50Detail
DNS Brázdová JindraToušeň#164#164FZ30Detail
DNS Svoboda LiborNymburk#189#189MM30Detail
DNS Jumarová DenisaPraha #205#205FZ30Detail
DNS Hajerová SoňaTřenice#210#210FZ30Detail
DNS Botková AlexandraPraha#213#213FZ20Detail
DNS Tošovský ŠtěpánMladá Boleslav#265#265MM30Detail
DNS Bořek RadekSPARTA#271#271MM40Detail
DNS Špaček JaroslavDašice #288#288MM40Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz