Výsledková listina Mizuno Labský půlmaraton
17. 9. 2022

Dětský závod

# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Kadlec Matěj#323#909Chlapci do 5 let 1.00:00:26Detail
2. Přibyl TomášCvrčovice #186#186Chlapci do 5 let 2.00:00:28+00:00:02.98Detail
3. Vařeková NatálieDS FRANTIŠKA ZOBALA#162#162Dívky do 5 let 1.00:00:31+00:00:05.98Detail
4. Hrnčířová MichaelaPlzeň #272#272Dívky do 5 let 2.00:00:32+00:00:06.98Detail
5. Gyurovszká LillyPoděbrady#328#6586Dívky do 5 let 3.00:00:33+00:00:07.98Detail
6. Doubrava Matouš#327#913Chlapci do 5 let 3.00:00:48+00:00:22.98Detail
7. Doubrava Martin#329#6585Chlapci do 5 let 4.00:00:51+00:00:25.98Detail
8. Bechná BarboraJilove u Prahy#322#908Dívky 6-8 let 1.00:01:14+00:00:48.98Detail
9. Palyza LucasLysa nad Labem#178#178Chlapci 6-8 let 1.00:01:14+00:00:48.98Detail
10. Kazda Albert#334#307Chlapci 6-8 let 2.00:01:19+00:00:53.98Detail
11. Čochnářová HanaKralupy Nad Vltavou 1#58#59Dívky 6-8 let 2.00:01:21+00:00:55.98Detail
12. Matsson Izabel#326#912Chlapci 6-8 let 3.00:01:22+00:00:56.98Detail
13. Vařeková KarolínaDS FRANTIŠKA ZOBALA#161#161Dívky 6-8 let 4.00:01:23+00:00:57.98Detail
14. Reitermanová Jindřiška#324#910Dívky do 5 let 4.00:01:23+00:00:57.98Detail
15. Maděrová Andrea#360#309Dívky 6-8 let 5.00:01:30+00:01:04.98Detail
16. Štěrba Matyáš Praha#193#193Chlapci 6-8 let 3.00:01:31+00:01:05.98Detail
17. Přibylová ZuzanaCvrčovice #185#185Dívky 6-8 let 6.00:01:35+00:01:09.98Detail
18. Čepelíková VeronikaMattoni Free Run Jablonec#237#237Dívky 6-8 let 7.00:01:38+00:01:12.98Detail
19. Kubátová Renata Vrchlabí#267#267Dívky 9-11 let1.00:01:54+00:01:28.98Detail
20. Maděrová Klára#359#308Dívky 9-11 let2.00:01:59+00:01:33.98Detail
21. Čepelík VojtēchMattoni Free Run Jablonec#238#238Chlapci 9-11 let 1.00:02:02+00:01:36.98Detail
22. Přikrylová Kateřina SK Svárov #260#260Dívky 9-11 let3.00:02:03+00:01:37.98Detail
23. Štaigl Maxmilián#330#6583Chlapci 9-11 let 2.00:02:07+00:01:41.98Detail
24. Přikryl Karel SK Svárov #261#261Chlapci 9-11 let 3.00:02:10+00:01:44.98Detail
25. Kazda František#325#911Chlapci 9-11 let 4.00:02:15+00:01:49.98Detail
26. Štaiglová Valerie#331#304Dívky 9-11 let4.00:02:22+00:01:56.98Detail
27. Štěrbová Natálie Praha#194#194Dívky 9-11 let5.00:02:23+00:01:57.98Detail
DNS Vogelová NatálieCopy General s.r.o.#87#87Dívky 9-11 letDetail
DNS Zachariášová ToničkaB2K#101#101Dívky 6-8 let Detail
DNS Ostrýtová EliškaPraha#132#132Dívky 6-8 let Detail
DNS Hajerová MariaTřenice#211#211Dívky 6-8 let Detail
DNS Hajerová DarinaTřenice#212#212Dívky do 5 let Detail
DNS Zach DominikPraha#233#233Chlapci 9-11 let Detail
DNS Zachová TerezaPraha#234#234Dívky 9-11 letDetail
DNS Přikryl KristiánSK Svárov #262#262Chlapci 9-11 let Detail
DNS Skalský DavidPPR sport#273#273Chlapci 9-11 let Detail
DNS Winter JakubHradec Králové#321#907Chlapci 9-11 let Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz