Oficiální Výsledková listina Triatlon Konopiště
16. 7. 2022

Žáci mladší

MužiŽeny
#Příjmení Jméno Klub st. č.ČipZeměOficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1.PlicOndřej2BWINNER TEAM#120#2120CZEM1.00:22:07.4800:02:42.9700:00:46.2800:09:43.2900:00:40.3100:08:14.61Detail
2.ŠoulaVáclavTriathlon Team Tábor#123#2123CZEM2.00:22:56.90+00:00:49.4100:03:15.1800:00:47.5200:10:18.9800:00:35.2700:07:59.93Detail
3.MichálekAntonínTRI KLUB Příbram#117#2117CZEM3.00:23:10.22+00:01:02.7300:03:12.2800:00:49.6600:10:10.0700:00:35.0700:08:23.12Detail
4.ČernýJakubTriatlon Plzeň#105#2105CZEM4.00:23:58.38+00:01:50.8900:04:00.8300:00:46.6900:09:48.3800:00:47.3800:08:35.08Detail
5.PietrulaJakubArtSport Team#119#2119CZEM5.00:24:14.89+00:02:07.4000:03:10.1400:00:55.3400:10:55.9300:00:34.0700:08:39.40Detail
6.MarkováNelaTriatlon Plzeň#146#2146CZEF1.00:24:23.14+00:02:15.6500:03:15.0600:00:38.7800:10:50.5700:00:38.5100:09:00.19Detail
7.KřížováKristýnaLoko Trutnov#147#2147CZEF2.00:24:28.24+00:02:20.7500:03:08.1600:00:41.4800:11:13.7300:00:45.7800:08:39.08Detail
8.FabiánAleš#107#2107M6.00:24:36.53+00:02:29.0400:03:37.9800:01:10.6200:10:35.1600:00:36.4500:08:36.30Detail
9.ValdaAntonínTCV Jindřichův Hradec#124#2124CZEM7.00:25:16.08+00:03:08.5900:03:10.4500:00:46.9600:11:25.8900:00:41.9200:09:10.82Detail
10.ZónJakub#126#2126CZEM8.00:25:16.81+00:03:09.3200:03:31.7800:00:51.3500:11:06.2700:00:34.3100:09:13.08Detail
11.JánošíkDominik#111#2111M9.00:25:39.97+00:03:32.4800:03:38.5600:01:10.8100:11:04.3000:05:22.9500:04:23.33Detail
12.VečeřaMatyášTJ Spartak Třebíč#125#2125CZEM10.00:25:56.92+00:03:49.4300:03:17.5300:00:56.5500:11:31.2500:00:41.4000:09:30.16Detail
13.StádníkFilipTJ BIŽU JBC#121#2121CZEM11.00:26:02.93+00:03:55.4400:03:42.6200:00:55.2000:11:29.6600:00:57.7300:08:57.70Detail
14.ŠafránkováAnnaElite Sport Boskovice#139#2139CZEF3.00:26:06.76+00:03:59.2700:03:22.4100:00:50.1800:11:44.1400:00:36.6500:09:33.37Detail
15.RutarováMagdalenaTriatlon Plzeň#141#2141CZEF4.00:26:06.87+00:03:59.3800:03:42.8900:00:47.5600:12:00.5300:00:39.0100:08:56.87Detail
16.HeřmanJakubElite Sport Boskovice#110#2110CZEM12.00:26:07.10+00:03:59.6100:03:24.9400:00:59.9600:11:07.7900:00:41.9000:09:52.49Detail
17.ChalupníkováValerie2BWINNER TEAM#148#2148CZEF5.00:26:25.18+00:04:17.6900:03:39.9200:00:46.8800:12:11.0400:00:47.7100:08:59.62Detail
18.AufJanTJ Spartak Třebíč#101#2101CZEM13.00:26:26.97+00:04:19.4800:03:25.6400:00:56.6700:11:18.0600:00:41.6100:10:04.98Detail
19.MíchalJakubTCV Jindřichův Hradec#116#2116CZEM14.00:26:49.66+00:04:42.1700:03:53.1900:01:03.1000:11:42.9400:01:03.5400:09:06.87Detail
20.FabiánŠimon#108#2108M15.00:26:53.13+00:04:45.6400:04:27.3700:01:15.4800:11:21.6700:05:27.9600:04:20.63Detail
21.FantaVojtěch#109#2109M16.00:27:24.43+00:05:16.9400:04:24.2400:01:26.4700:10:50.4200:00:44.5300:09:58.75Detail
22.HadravováAdélaTriathlon Team Tábor#149#2149CZEF6.00:27:27.91+00:05:20.4200:03:38.7400:00:50.5500:12:04.7400:00:36.7700:10:17.09Detail
23.MazánekMatěj2B Winner#33#2033CZEM17.00:27:34.77+00:05:27.2800:03:27.7900:01:02.0700:12:41.5900:00:38.5300:09:44.77Detail
24.BakočHynekSpartak Trutnov#102#2102CZEM18.00:27:37.12+00:05:29.6300:03:25.5500:01:10.8800:12:16.5800:00:39.3200:10:04.77Detail
25.JiruškaMatyášTCV Jindřichův Hradec#112#2112CZEM19.00:27:44.20+00:05:36.7100:03:34.2000:01:05.9500:12:04.1200:00:45.3900:10:14.52Detail
26.MusilFrantišekTJ BIŽU JBC#118#2118CZEM20.00:27:48.02+00:05:40.5300:03:37.1800:01:05.1100:11:54.5600:00:42.9500:10:28.20Detail
27.RutarováKateřinaTriatlon Plzeň#142#2142CZEF7.00:27:52.59+00:05:45.1000:03:44.7200:00:52.9400:12:46.5100:00:43.4000:09:45.00Detail
28.BakočováEmaSpartak Trutnov#150#2150CZEF8.00:28:01.47+00:05:53.9800:03:14.7900:01:02.0900:12:19.5400:00:39.8500:10:45.19Detail
29.PopelkováAneta4SPORTS TEAM#143#2143CZEF9.00:28:07.20+00:05:59.7100:03:35.6400:00:55.8100:12:55.3300:00:39.0800:10:01.32Detail
30.KřížDavidTriathlon Team Tábor#115#2115CZEM21.00:28:34.83+00:06:27.3400:04:17.9500:01:08.5000:12:09.3500:00:48.5900:10:10.42Detail
31.StudenáSofieTriatlon Česká Lípa#140#2140CZEF10.00:28:47.60+00:06:40.1100:03:37.9100:01:02.2800:12:42.8600:00:42.6000:10:41.92Detail
32.ŠilhanDavidSpartak Trutnov#122#2122CZEM22.00:29:08.52+00:07:01.0300:03:34.3200:01:00.4900:13:26.0900:00:41.8100:10:25.78Detail
33.MezlíkováZuzanaTJ Spartak Třebíč#145#2145CZEF11.00:29:10.66+00:07:03.1700:03:43.6000:00:53.4800:13:11.7800:00:43.2500:10:38.53Detail
34.VokrouhleckáSáraVOKOLOPOLE#138#2138CZEF12.00:29:13.54+00:07:06.0500:03:28.9800:00:44.6400:13:14.6100:00:44.5900:11:00.70Detail
35.PokornáLinda2BWINNER TEAM#144#2144CZEF13.00:29:14.55+00:07:07.0600:03:35.5100:00:57.8700:13:16.3100:00:43.0100:10:41.84Detail
36.BenešFrantišek#103#2103CZEM23.00:30:34.78+00:08:27.2900:03:48.6500:01:49.2800:13:03.4100:00:52.5700:11:00.86Detail
37.PiroutMatějTJ Sokol TRI SKI Horní Počerni...#31#2031CZEM24.00:31:38.62+00:09:31.1300:04:21.4300:01:13.7900:13:03.0900:00:46.4000:12:13.90Detail
38.UhlíkVojtěchTriatlon team Tábor#12#2012CZEM25.00:32:48.84+00:10:41.3500:04:14.3100:01:27.8000:12:49.8700:00:57.4500:13:19.39Detail
39.DoudaVojtěch#106#2106CZEM26.00:33:01.85+00:10:54.3600:05:24.5900:01:34.7700:14:37.7400:00:41.9400:10:42.79Detail
40.BřenekHynekTri club Česká Lípa#104#2104CZEM27.00:33:20.49+00:11:13.0000:05:49.9100:01:04.8700:13:37.3100:01:15.6600:11:32.72Detail
41.BlechováSáraBB Racing#16#2016CZEF14.00:37:28.41+00:15:20.9200:05:14.5800:01:25.1600:15:14.3300:00:56.1800:14:38.14Detail
42.KotlasFilip#114#2114CZEM28.00:40:38.70+00:18:31.2100:05:31.7000:02:36.0400:16:21.5400:00:55.7000:15:13.70Detail
DNSKnesplKristianTriatlon Česká Lípa#113#2113CZEMDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo