Oficiální Výsledková listina Triathlon Fest Tábor
24. 7. 2022

Český Pohár

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipZeměKategorie# v kat.Skupina 2#2Skupina 3#3Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Martin DavidTITAN TRILIFE#29#7179CZEM1.M20-291.00:59:08.6600:09:47.2300:01:35.4900:29:42.8700:01:01.2800:17:01.76Detail
2. Václavík FilipTITAN TRILIFE#54#7204CZEM2.M20-292.00:59:17.02+00:00:08.3500:10:05.9600:01:35.6800:30:24.9700:00:59.6400:16:10.74Detail
3. Tlamka FilipBRNO TRIATLON TEAM#119#7269CZEM3.M20-293.AMM1.00:59:23.19+00:00:14.5200:10:08.7800:01:35.5900:30:23.4500:00:58.0100:16:17.35Detail
4. Michálek FilipTITAN TRILIFE#34#7184CZEM4.M20-294.AMM2.01:00:20.72+00:01:12.0500:10:08.1900:01:38.0900:30:22.0600:01:01.4700:17:10.88Detail
5. Lizák Filip#27#7177SVKM5.Junioři 18-191.01:01:53.04+00:02:44.3700:10:12.7400:01:35.3200:31:43.1300:00:58.0700:17:23.76Detail
6. Hradil PavelTITAN TRILIFE#18#7168CZEM6.M20-295.AMM3.01:03:06.60+00:03:57.9300:11:03.1300:01:41.1100:32:00.1200:01:07.9800:17:14.25Detail
7. Huyghe Cis3MD#57#7207BELM7.Dorostenci 16-171.01:03:21.57+00:04:12.9000:10:29.8500:01:40.4300:32:32.7300:00:59.1600:17:39.37Detail
8. Fencl JiříTCV Jindřichův Hradec#118#7268CZEM8.M20-296.AMM4.01:03:29.47+00:04:20.8000:10:09.9000:01:37.5000:32:36.3100:00:59.4900:18:06.24Detail
9. Marek Matěj#28#7178CZEM9.M20-297.01:03:50.24+00:04:41.5700:10:41.9700:01:43.8400:32:18.8400:01:01.9500:18:03.63Detail
10. Janir KarisiAsa Ruppin#64#7214ISRM10.Dorostenci 16-172.01:03:52.11+00:04:43.4400:10:37.5800:01:40.2800:32:26.4200:01:06.9900:18:00.82Detail
11. Pivrnec Tomáš#40#7190CZEM11.M20-298.AMM5.01:04:05.38+00:04:56.7100:11:35.3300:01:41.9200:32:35.1500:01:08.4300:17:04.52Detail
12. Knapčok Andrej#21#7171SVKM12.Junioři 18-192.01:04:55.82+00:05:47.1500:10:54.9900:01:48.1500:32:00.1200:01:10.4700:19:02.06Detail
13. Medveczky Matej#113#7263SVKM13.M20-299.01:05:04.28+00:05:55.6100:11:27.6700:01:36.3200:32:49.6200:01:01.5600:18:09.08Detail
14. Balestreri Marco#62#7212ITAM14.Dorostenci 16-173.01:05:08.62+00:05:59.9500:11:29.8000:01:51.0000:32:33.3700:01:07.1100:18:07.33Detail
15. Bittner JiříROAD2KONA#4#7154CZEM15.Dorostenci 16-174.01:05:30.69+00:06:22.0200:10:45.9900:01:40.8300:32:21.1200:01:10.2300:19:32.51Detail
16. Suchý Gabriel#50#7200SVKM16.Junioři 18-193.01:05:34.36+00:06:25.6900:11:36.8200:01:36.1600:32:40.0000:00:58.7200:18:42.63Detail
17. Polák Juraj#41#7191SVKM17.M20-2910.01:05:34.91+00:06:26.2400:11:32.2100:01:34.5600:33:58.2100:01:03.6400:17:26.27Detail
18. Jahoda VojtěchTriathlon Team Tábor#19#7169CZEM18.Junioři 18-194.01:05:48.31+00:06:39.6400:12:06.1400:01:39.2900:33:19.4500:01:09.9700:17:33.44Detail
19. Kozojed MartinTriathlon Team Tábor#24#7174CZEM19.Junioři 18-195.01:05:52.12+00:06:43.4500:10:48.5200:01:38.0500:32:15.5900:01:01.0900:20:08.85Detail
20. Medalia NirAsa Ruppin#65#7215ISRM20.Dorostenci 16-175.01:06:18.09+00:07:09.4200:10:58.0900:01:44.4700:33:12.6900:01:09.8600:19:12.97Detail
21. Michalica Michal#35#7185SVKM21.Dorostenci 16-176.01:06:45.92+00:07:37.2500:11:36.1300:01:38.0700:33:50.1900:01:09.9000:18:31.62Detail
22. Hrušková AlžbětaBRNO TRIATLON TEAM#103#7253CZEF1.Z20-291.AMŽ1.01:06:46.92+00:07:38.2500:10:57.5900:01:43.4500:34:30.4000:01:01.3600:18:34.10Detail
23. Krieger Ido#71#7221ISRM22.Dorostenci 16-177.01:07:20.80+00:08:12.1300:12:11.1900:01:46.0200:34:19.0700:01:09.1000:17:55.40Detail
24. Skořepa AdamSpartak Trutnov#47#7197CZEM23.Junioři 18-196.01:07:34.00+00:08:25.3300:11:15.6400:01:45.7300:34:04.7400:01:02.5300:19:25.33Detail
25. Kučera JanAlfa Tri Team#68#7218CZEM24.M40-491.01:07:36.22+00:08:27.5500:11:47.3200:01:49.1000:33:30.8600:01:17.0000:19:11.92Detail
26. Řezníček VáclavLoko Trutnov#44#7194CZEM25.Dorostenci 16-178.01:08:12.16+00:09:03.4900:11:28.3800:01:44.0200:33:55.3400:01:07.5300:19:56.87Detail
27. Hašlar MatyášVOKOLOPOLE#15#7165CZEM26.Junioři 18-197.01:08:41.22+00:09:32.5500:13:01.1700:01:48.6700:33:30.8700:01:11.1500:19:09.33Detail
28. Gončaruk KyrillTCV Jindřichův Hradec#13#7163CZEM27.Dorostenci 16-179.01:08:43.16+00:09:34.4900:11:43.2800:01:38.5100:33:41.8200:01:04.5900:20:34.93Detail
29. Kostlán RobertTriathlon Team Tábor#23#7173CZEM28.Junioři 18-198.01:08:53.46+00:09:44.7900:11:31.1200:01:47.1300:33:48.4800:01:13.3800:20:33.34Detail
30. Shafran Noam#70#7220ISRM29.Dorostenci 16-1710.01:08:55.04+00:09:46.3700:12:11.0000:01:55.3600:34:13.6400:01:24.9600:19:10.07Detail
31. Felten Yuval#69#7219ISRM30.Junioři 18-199.01:08:57.64+00:09:48.9700:12:49.7000:01:46.2300:33:37.2300:01:12.7900:19:31.67Detail
32. Imríšek LukášKealiz Sport Team#60#7210CZEM31.M30-391.01:09:14.12+00:10:05.4500:12:55.5800:01:55.6900:35:06.5800:01:14.9600:18:01.28Detail
33. Dubravík Šimon#10#7160SVKM32.Junioři 18-1910.01:09:20.60+00:10:11.9300:11:03.9000:01:50.5100:36:31.4300:01:09.9200:18:44.82Detail
34. Procházka DavidROAD2KONA#42#7192CZEM33.M40-492.01:09:25.24+00:10:16.5700:12:34.9400:02:03.2700:33:36.5900:01:24.9000:19:45.52Detail
35. Swisa DarAsa Ruppin#63#7213ISRM34.Dorostenci 16-1711.01:09:30.98+00:10:22.3100:10:49.7800:01:56.4800:35:30.8700:01:07.5700:20:06.26Detail
36. Hodný Vilém2BWINNER TEAM#16#7166CZEM35.Dorostenci 16-1712.01:09:39.79+00:10:31.1200:12:58.8900:01:49.8900:33:40.1000:01:00.0000:20:10.90Detail
37. Šanda VojtěchTITAN TRILIFE#51#7201CZEM36.M20-2911.AMM6.01:09:53.07+00:10:44.4000:13:58.2600:01:47.7500:34:09.2300:01:07.2600:18:50.54Detail
38. Cohen ShaharAsa Ruppin#66#7216ISRM37.Dorostenci 16-1713.01:10:04.22+00:10:55.5500:10:59.4900:01:45.4000:34:17.3900:01:14.3900:21:47.53Detail
39. Kolářová HanaTriathlon Team Tábor#83#7233CZEF2.Z30-391.01:10:04.56+00:10:55.8900:11:17.5700:01:51.3100:35:17.8700:01:20.0400:20:17.75Detail
40. Hanáček MartinTJ Spartak Třebíč#58#7208CZEM38.M40-493.ArMM1.01:10:18.86+00:11:10.1900:13:52.1400:02:08.8800:34:10.1500:01:28.0100:18:39.65Detail
41. Horňová AdrianaBRNO TRIATLON TEAM#123#7271CZEF3.Z20-292.AMŽ2.01:10:23.13+00:11:14.4600:11:16.2600:01:59.2000:36:29.9300:01:15.3100:19:22.42Detail
42. Pozler TomášOMT#117#7267M39.M40-494.01:10:32.94+00:11:24.2700:15:25.1300:02:00.2100:32:33.1200:01:15.9100:19:18.54Detail
43. Korous MartinTriathlon Team Tábor#22#7172CZEM40.M40-495.01:10:45.19+00:11:36.5200:14:24.7200:01:55.2700:33:47.6300:01:12.2700:19:25.27Detail
44. Janoušek OndřejTAP Plzeň#72#7222CZEM41.Dorostenci 16-1714.01:10:47.12+00:11:38.4500:12:25.8600:01:52.4700:35:43.3100:01:12.9600:19:32.50Detail
45. Opolecký Martin#36#7186CZEM42.M30-392.01:10:55.71+00:11:47.0400:12:47.8200:02:12.5300:33:14.5500:01:41.4700:20:59.32Detail
46. Barkai Yonatan#112#7262ISRM43.Dorostenci 16-1715.01:11:09.23+00:12:00.5600:12:48.3800:01:45.7800:33:48.1300:01:25.7500:21:21.17Detail
47. Petratur RadimKovo Praha#122#7236M44.M40-496.01:11:15.67+00:12:07.0000:14:49.9600:02:02.0900:33:14.9400:01:16.9300:19:51.73Detail
48. Vrba OndřejTJ Spartak Třebíč#56#7206CZEM45.M30-393.01:11:26.32+00:12:17.6500:15:26.6100:02:04.3100:33:23.1500:01:11.1400:19:21.07Detail
49. Bíba JanTriatlon Plzeň#2#7152CZEM46.M40-497.01:11:34.64+00:12:25.9700:15:37.7000:01:51.5200:33:28.0400:01:10.4400:19:26.92Detail
50. Palider JanTriatlon klub Ostrava#38#7188CZEM47.M30-394.01:12:02.96+00:12:54.2900:13:04.4800:01:49.7500:37:11.8600:01:13.4900:18:43.35Detail
51. Pičmanová ZuzanaTCV Jindřichův Hradec#104#7254CZEF4.Z20-293.AMŽ3.01:12:04.14+00:12:55.4700:11:32.0400:01:55.9600:36:17.3000:01:10.8700:21:07.94Detail
52. Haman BrunoROAD2KONA#14#7164CZEM48.Dorostenci 16-1716.01:12:15.33+00:13:06.6600:11:26.6600:01:53.3900:36:42.2800:01:19.2700:20:53.71Detail
53. Miklišová LucieTITAN TRILIFE#89#7239CZEF5.Z20-294.AMŽ4.01:12:20.22+00:13:11.5500:11:37.0700:01:53.3100:36:59.5700:01:13.8500:20:36.39Detail
54. Dlabaja RomanTitan Trilife Zlín#124#7245CZEM49.M50-591.01:12:21.75+00:13:13.0800:13:46.2500:02:00.6300:34:12.2000:01:24.4300:20:58.22Detail
55. Svobodová TerezaTITAN TRILIFE#96#7246CZEF6.Z20-295.AMŽ5.01:12:30.52+00:13:21.8500:12:42.4700:01:56.2500:36:48.4400:01:18.0900:19:45.25Detail
56. Vondra TomášLoko Trutnov#55#7205CZEM50.M30-395.01:12:31.36+00:13:22.6900:12:50.8200:02:06.4400:36:10.5500:01:24.7300:19:58.80Detail
57. Martinez Roey#75#7225M51.Dorostenci 16-1717.01:12:37.36+00:13:28.6900:10:55.0900:01:58.5400:35:24.2400:01:26.3000:22:53.17Detail
58. Pitoňáková Agáta#91#7241SVKF7.Dorostenky 16-171.01:12:59.42+00:13:50.7500:12:02.6300:01:48.6500:36:37.3700:01:08.7600:21:21.99Detail
59. Káňa PavelLoko Trutnov#20#7170CZEM52.M40-498.01:13:11.59+00:14:02.9200:12:24.9200:02:04.6700:33:46.1100:01:14.8900:23:40.98Detail
60. Kozojed OndřejTriathlon Team Tábor#121#7232M53.Dorostenci 16-1718.01:13:23.75+00:14:15.0800:11:05.5400:01:41.4400:37:00.6500:01:09.8200:22:26.28Detail
61. Hadravová KateřinaTriathlon Team Tábor#109#7259CZEF8.Dorostenky 16-172.AMŽ6.01:13:33.81+00:14:25.1400:12:38.8000:01:58.8800:36:47.2900:01:10.3300:20:58.47Detail
62. Beke Ema#125#7153SVKF9.Juniorky 18-191.01:13:41.08+00:14:32.4100:12:03.6400:01:47.0900:36:39.0400:01:05.1600:22:06.14Detail
63. Štourač NikolaBRNO TRIATLON TEAM#73#7223CZEM54.M30-396.01:13:41.35+00:14:32.6800:15:12.1500:02:04.6400:33:38.5300:01:18.2400:21:27.76Detail
64. Matoušová MichaelaBRNO TRIATLON TEAM#108#7258CZEF10.Z20-296.AMŽ7.01:13:42.08+00:14:33.4100:13:11.8400:01:57.2800:36:18.1300:01:11.5700:21:03.25Detail
65. Matula MichalMika training#30#7180CZEM55.M20-2912.AMM7.01:14:20.43+00:15:11.7600:11:44.0500:01:53.5600:38:02.1000:01:21.3900:21:19.32Detail
66. Pánek ŠimonVOKOLOPOLE#39#7189CZEM56.Junioři 18-1911.01:14:27.20+00:15:18.5300:12:38.3100:01:47.7000:37:35.1000:01:05.0400:21:21.04Detail
67. Mužátko Pavel43. výsadkový pluk#115#7265M57.M30-397.ArMM2.01:14:31.46+00:15:22.7900:14:10.8300:02:02.5800:34:59.1100:01:19.6600:21:59.26Detail
68. Richter MiroslavTriathlon Team Tábor#67#7217CZEM58.M30-398.ArMM3.01:14:33.64+00:15:24.9700:13:58.2300:02:19.2300:34:41.0000:01:30.2000:22:04.96Detail
69. Chmátalová AdélaTRI KLUB Příbram#81#7231CZEF11.Juniorky 18-192.01:14:41.71+00:15:33.0400:13:09.2700:01:53.1000:36:24.9700:01:31.6900:21:42.65Detail
70. Mígl AntonínTT Příbram, z. s.#32#7182CZEM59.Dorostenci 16-1719.01:14:56.67+00:15:48.0000:13:45.7400:01:46.8500:38:26.7900:01:12.1300:19:45.14Detail
71. Vojtěšková BarboraTITAN TRILIFE#100#7250CZEF12.Juniorky 18-193.01:16:28.08+00:17:19.4100:12:07.8000:01:58.6200:37:19.1700:01:11.3600:23:51.10Detail
72. Joza VojtěchTri SK ČB#61#7211CZEM60.M30-399.01:16:40.00+00:17:31.3300:14:58.3600:02:28.8300:35:56.4400:01:35.9300:21:40.41Detail
73. Velísková VeronikaBRNO TRIATLON TEAM#102#7252CZEF13.Z20-297.AMŽ8.01:17:05.53+00:17:56.8600:11:23.9600:02:04.9600:38:58.4300:01:24.4200:23:13.75Detail
74. Kumšta Pavel#26#7176CZEM61.M30-3910.01:17:06.43+00:17:57.7600:14:31.5200:02:07.5100:36:44.4000:01:24.7200:22:18.26Detail
75. Marek DanielTAP Plzeň#116#7266M62.M50-592.01:17:16.50+00:18:07.8300:15:36.4800:02:18.2000:34:59.1500:01:43.2200:22:39.42Detail
76. Stránský JiříEtriatlon Team#48#7198CZEM63.M20-2913.01:17:26.06+00:18:17.3900:14:39.7500:01:47.5400:37:39.7700:01:09.6700:22:09.31Detail
77. Vacek VojtěchTriathlon Team Tábor#53#7203CZEM64.M20-2914.01:17:33.15+00:18:24.4800:16:06.6900:02:01.6900:37:15.0700:01:16.6500:20:53.02Detail
78. Ševčíková AnežkaKILPI KOME KLUB#106#7256CZEF14.Z20-298.AMŽ9.01:18:12.22+00:19:03.5500:14:13.6300:02:10.5200:40:10.7800:01:27.6400:20:09.62Detail
79. Červená VeronikaROAD2KONA#78#7228CZEF15.Dorostenky 16-173.01:18:20.33+00:19:11.6600:12:17.0100:02:08.6900:39:08.2800:01:25.2100:23:21.12Detail
80. Čech Ladislav#6#7300CZEM65.M40-499.01:19:15.47+00:20:06.8000:18:45.9000:02:15.5000:34:43.1500:01:27.3900:22:03.51Detail
81. Sameš VojtěchSpartak Trutnov#45#7195CZEM66.M30-3911.01:19:59.74+00:20:51.0700:17:16.5700:02:22.1900:36:08.1300:01:50.3900:22:22.44Detail
82. Bláha JiříElab#5#7155CZEM67.M40-4910.01:20:13.03+00:21:04.3600:13:55.4000:02:20.8000:39:23.9700:01:28.1600:23:04.68Detail
83. Lion Lia#110#7260ISRF16.Dorostenky 16-174.01:21:04.98+00:21:56.3100:12:55.3900:01:56.3700:41:20.3700:01:25.2900:23:27.55Detail
84. shani amit#74#7224ISRM68.Dorostenci 16-1720.01:21:09.36+00:22:00.6900:11:47.7500:01:55.3900:42:44.6800:01:27.7100:23:13.81Detail
85. Krátká LucieArtSport Team#85#7235CZEF17.Z40-491.01:21:11.19+00:22:02.5200:14:44.9700:02:05.2300:41:08.1500:01:22.0500:21:50.77Detail
86. Štěpánová LenkaBRNO TRIATLON TEAM#97#7247CZEF18.Z20-299.01:21:39.68+00:22:31.0100:12:49.7800:02:20.1800:40:13.8600:01:29.8000:24:46.03Detail
87. Stuchlík JiříTriathlon Team Tábor#49#7199CZEM69.M40-4911.01:21:49.65+00:22:40.9800:17:04.7200:02:15.8000:36:27.8700:01:34.9500:24:26.30Detail
88. Procházka MilanTJ Spartak Třebíč#43#7193CZEM70.M50-593.01:22:28.37+00:23:19.7000:17:12.7700:02:18.9700:38:23.7700:01:23.2100:23:09.62Detail
89. Eshel Ori#120#7270ISRF19.Dorostenky 16-175.01:22:54.29+00:23:45.6200:13:14.6700:02:03.0500:42:16.2900:01:21.9200:23:58.33Detail
90. Boudová BarboraSpartak Trutnov#77#7227CZEF20.Z30-392.01:23:09.01+00:24:00.3400:17:04.6100:02:16.3500:39:44.2000:01:33.3700:22:30.46Detail
91. Musilová NikolaTCV Jindřichův Hradec#90#7240CZEF21.Z30-393.01:24:09.90+00:25:01.2300:14:51.7200:02:26.7900:41:21.7200:01:29.9500:23:59.70Detail
92. Dohnal Petr#9#7159CZEM71.M40-4912.01:24:48.03+00:25:39.3600:16:28.9800:02:30.6200:38:58.2500:01:18.2900:25:31.86Detail
93. COHEN ALMA#111#7261ISRF22.Dorostenky 16-176.01:25:36.04+00:26:27.3700:13:14.2800:02:02.2600:46:17.8100:01:30.1900:22:31.48Detail
94. Skalický Zdeněk#46#7196CZEM72.M60-691.01:25:49.35+00:26:40.6800:17:11.2100:02:21.4800:39:55.4000:01:34.1600:24:47.08Detail
95. Trajerová LucieTri SK ČB#105#7255F23.Z20-2910.01:25:50.14+00:26:41.4700:17:38.2000:02:26.7800:40:52.8300:01:49.8200:23:02.50Detail
96. Koutná EvaTT Příbram, z. s.#84#7234CZEF24.Z40-492.01:26:18.07+00:27:09.4000:14:55.5900:02:38.5300:42:09.9500:01:37.0200:24:56.97Detail
97. Stuchl JindřichKILPI KOME KLUB#59#7209CZEM73.M40-4913.01:26:18.56+00:27:09.8900:17:36.3900:02:21.6300:42:02.5100:01:22.6800:22:55.33Detail
98. Mejzlík PetrTJ Spartak Třebíč#31#7181CZEM74.M60-692.01:26:22.97+00:27:14.3000:16:37.5100:02:38.7100:38:38.7600:01:53.5400:26:34.42Detail
99. Bienek Lukáš42. MPR#126#7162CZEM75.M30-3912.ArMM4.01:26:35.07+00:27:26.4000:16:25.4800:02:48.5000:40:09.1900:01:22.4000:25:49.49Detail
100. Kříž ZdeněkLoko Trutnov#25#7175CZEM76.M50-594.01:26:39.59+00:27:30.9200:18:38.9700:02:47.1100:37:23.9500:01:48.9400:26:00.58Detail
101. Kučerová BeátaTCV Jindřichův Hradec#87#7237CZEF25.Dorostenky 16-177.01:27:04.31+00:27:55.6400:14:27.2800:02:09.2000:43:19.4300:01:16.2000:25:52.18Detail
102. Havelková VeronikaTJ Sokol TRI SKI Horní Počernice #80#7230CZEF26.Z20-2911.AMŽ10.01:27:53.83+00:28:45.1600:15:18.2500:02:34.0000:41:45.7800:01:40.4300:26:35.37Detail
103. Procházková VendulaTJ Spartak Třebíč#92#7242CZEF27.Z40-493.01:28:14.35+00:29:05.6800:17:08.8200:02:29.2000:40:30.2900:01:31.0800:26:34.94Detail
104. Duspivová IvetaTRI KLUB Příbram#79#7229CZEF28.Z40-494.01:28:32.04+00:29:23.3700:14:56.8600:02:23.7900:41:12.2800:01:42.7600:28:16.34Detail
105. Bedrníková LucieRoad2Kona#114#7264F29.Z20-2912.01:28:33.67+00:29:25.0000:15:08.6100:02:24.6300:44:15.8800:01:40.9700:25:03.56Detail
106. Čermák Jan#7#7157CZEM77.M50-595.01:29:18.73+00:30:10.0600:16:45.7700:02:33.5800:40:09.7100:02:11.6200:27:38.03Detail
107. Kuchařová JanaTJ Spartak Třebíč#88#7238CZEF30.Z40-495.01:29:33.28+00:30:24.6100:17:58.1500:02:35.8600:39:37.2400:01:34.5800:27:47.43Detail
108. Orner ZdeněkTITAN TRILIFE#37#7187CZEM78.M60-693.01:30:21.24+00:31:12.5700:18:59.2600:03:18.6600:37:26.1100:02:02.2600:28:34.92Detail
109. Uriča Aleš#52#7202CZEM79.M40-4914.01:30:30.46+00:31:21.7900:19:23.4600:02:24.1200:42:48.7700:01:48.8100:24:05.27Detail
110. Šuláková LucieTITAN TRILIFE#98#7248CZEF31.Dorostenky 16-178.01:30:55.43+00:31:46.7600:14:57.7500:02:15.5100:44:48.4200:01:33.7700:27:19.95Detail
111. Holeček PetrBET#17#7167CZEM80.M60-694.01:32:25.73+00:33:17.0600:15:36.3900:02:55.1100:42:47.0900:02:27.9300:28:39.19Detail
112. Mígl MichalTT Příbram, z. s.#33#7183CZEM81.M40-4915.01:33:53.26+00:34:44.5900:18:13.4100:02:38.9000:44:01.7000:01:48.2600:27:10.97Detail
113. Votavová Anežka#101#7251F32.Dorostenky 16-179.01:35:32.51+00:36:23.8400:17:37.3500:02:38.7000:44:40.7200:02:08.5300:28:27.19Detail
114. Vavrochová Jaroslava#99#7249CZEF33.Z40-496.01:38:52.10+00:39:43.4300:18:47.4500:03:39.4700:42:43.4500:02:26.4900:31:15.22Detail
115. Bergmann Barbora#76#7226CZEF34.Z30-394.01:42:23.84+00:43:15.1700:18:56.0000:03:00.6200:46:17.1200:01:33.0700:32:37.01Detail
116. Elsner Ben#11#7161CZEM82.M60-695.01:42:26.06+00:43:17.3900:19:00.1600:03:37.9200:45:28.4900:02:16.0200:32:03.45Detail
DNF Dubecová Johana#107#7257CZEFZ20-2900:17:06.0100:02:38.2300:42:02.4900:01:47.0600:30:16.27Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz