Výsledková listina Běh Cvikovem
11. 9. 2022

Hlavní závod 15 km (2 okruhy)

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. Švadlenka JanAC Mladá Boleslav #295#1986M391.00:50:3800:25:37.6600:24:59.52Detail
2. Miler JiříLawi Star#387#1975M491.00:51:05+00:00:27.8000:25:37.9400:25:26.34Detail
3. Cmunt PetrProvodín#335#1996M392.00:53:37+00:02:59.8000:26:34.1600:27:02.21Detail
4. Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují#117#1980M492.00:54:05+00:03:27.8000:26:33.8000:27:30.28Detail
5. Singh JaroslavRumburk#235#1995M393.00:56:01+00:05:23.8000:26:51.9700:29:08.95Detail
6. Cmunt Ondřej TJ Jiskra Nový Bor #298#2003M394.00:56:36+00:05:58.8000:27:08.9600:29:26.44Detail
7. Valenta KarelBěžecký kroužek Varnsdorf#284#1974M493.00:57:53+00:07:15.8000:28:24.6200:29:27.53Detail
8. Šíma JiříPraha 7, Holešovice#127#1984M395.00:58:28+00:07:50.8000:29:11.1400:29:16.39Detail
9. Podroužek DušanAC Slovan Liberec#119#1974M494.00:58:31+00:07:53.8000:28:51.1300:29:39.54Detail
10. Pleva ZdeněkWww.ususeny.cz#274#1983M396.01:02:09+00:11:31.8000:30:21.3200:31:47.39Detail
11. Vlček MatejTT-Cyklorenova Cvikov#300#1981M495.01:02:24+00:11:46.8000:30:36.4500:31:47.28Detail
12. Krejčí MilanTri Club ČeskáLípa#336#1977M496.01:02:51+00:12:13.8000:30:45.3000:32:05.36Detail
13. Michvot LukášTJ Jiskra Nový Bor #299#1983M397.01:03:32+00:12:54.8000:30:52.0000:32:39.96Detail
14. Polák TomášBěžecký kroužek Varnsdorf#281#1976M497.01:03:40+00:13:02.8000:31:45.9600:31:53.33Detail
15. Tůma Lukáš Libštát #155#2002M398.01:04:30+00:13:52.8000:31:18.9800:33:10.22Detail
16. Procházková ReginaSpartak Praha 4#275#1986Z35plus1.01:04:30+00:13:52.8000:31:33.1800:32:56.44Detail
17. Roudnická VeronikaVarnsdorf#282#1986Z35plus2.01:04:40+00:14:02.8000:32:08.0800:32:31.80Detail
18. Bufka ZdeněkAC Česká Lípa#358#1957M691.01:05:19+00:14:41.8000:32:07.3300:33:10.74Detail
19. Studený RadekTriatlon Česká Lípa#357#1975M498.01:05:24+00:14:46.8000:34:06.0200:31:17.61Detail
20. Novotný MiroslavZŠ Cvikov#102#1972M591.01:05:50+00:15:12.8000:32:16.4700:33:32.67Detail
21. Seidl VítTJ Jiskra Nový Bor#144#1992M399.01:06:26+00:15:48.8000:32:16.2700:34:09.36Detail
22. Leurich TomášDoksy#393#1991M3910.01:07:22+00:16:44.8000:32:26.8700:34:54.32Detail
23. Šíp LadislavSCMT Liberec#347#1964M592.01:07:41+00:17:03.8000:33:43.2300:33:57.43Detail
24. Krejný KamilNový Bor#115#1977M499.01:08:00+00:17:22.8000:33:04.0100:34:55.62Detail
25. Sokol Martin Fehrer Česká Lípa #294#1985M3911.01:08:35+00:17:57.8000:33:05.5000:35:29.10Detail
26. Štorkán KarelAO Doksy#109#1979M4910.01:09:06+00:18:28.8000:34:11.7900:34:53.75Detail
27. Souhrada PavelKV Klíč#289#1982M4911.01:09:20+00:18:42.8000:34:28.1300:34:51.33Detail
28. Vošta JanSTG Česká Lípa #296#1991M3912.01:09:33+00:18:55.8000:33:47.1200:35:45.52Detail
29. Suchánek RadkoČeská Lípa#291#1971M593.01:09:42+00:19:04.8000:34:04.6700:35:36.39Detail
30. Kaplan PetrČeská Lípa#153#1971M594.01:09:55+00:19:17.8000:33:40.1900:36:14.33Detail
31. Podoláková TerezaCvikov#108#1989Z341.01:10:13+00:19:35.8000:34:28.2500:35:44.15Detail
32. Doubrava JiříSBK Kyjov#297#1962M692.01:11:02+00:20:24.8000:34:30.8400:36:30.86Detail
33. Vetešník LadislavMunro Sprint Cvikov#107#1982M4912.01:11:20+00:20:42.8000:35:37.8700:35:41.39Detail
34. Pavlíček MichalTJ Jiskra Nový Bor#122#1979M4913.01:11:48+00:21:10.8000:34:04.1800:37:43.79Detail
35. Diart Tomáš Česká Lípa #365#1977M4914.01:12:58+00:22:20.8000:35:46.5200:37:11.16Detail
36. Ehrlich JaroslavKB Manušice #345#1981M4915.01:18:32+00:27:54.8000:37:41.0800:40:50.63Detail
37. Holanová Martina TTC Postřelná#146#1985Z35plus3.01:18:52+00:28:14.8000:37:49.3300:41:02.46Detail
38. Kovalev VojtěchCvikov#374#1996M3913.01:20:05+00:29:27.8000:33:53.5800:46:11.15Detail
39. Konvalinka MartinKravaře v Čechách#150#1963M595.01:20:19+00:29:41.8000:39:10.1900:41:07.84Detail
40. Diartová IvanaTriatlon Česká Lípa #369#1976Z35plus4.01:22:07+00:31:29.8000:40:40.5400:41:25.83Detail
41. Prokůpek JosefRunSpinn Česká Lípa#353#1976M4916.01:23:13+00:32:35.8000:40:25.4300:42:47.43Detail
42. Vaněk HonzaTTC Postřelná#147#1983M3914.01:24:42+00:34:04.8000:38:55.9000:45:45.52Detail
43. Prokop MichalČeská Lípa#356#1970M596.01:27:31+00:36:53.8000:41:46.5100:45:43.55Detail
44. Rychtecký TomášSvor, Rousínov#121#1978M4917.01:32:04+00:41:26.8000:40:35.3700:51:28.31Detail
45. Horáková RenataDěčín#292#1972Z35plus5.01:38:34+00:47:56.8000:47:38.7100:50:55.01Detail
46. Dolejš JanTJ Sokol Unhošť#293#1949M70plus1.01:41:26+00:50:48.8000:49:44.9100:51:40.40Detail
dnf Hladík VáclavCyklo-spinn#287#1993M3900:24:22.0500:00:17.41Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz