Výsledková listina Běh Cvikovem
11. 9. 2022

Mílaři (4300 m)

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Čivrný Jiří#118#M40p1.00:14:19Detail
2. Hladík Václav #285#M391.00:14:33+00:00:14.70Detail
3. Šíma JiříPraha 7, Holešovice#126#M392.00:14:48+00:00:29.70Detail
4. Kolář VladimírAC Slovan Liberec #123#M40p2.00:14:51+00:00:32.70Detail
5. Kolařík TomášTT Cvikov#149#M40p3.00:16:07+00:01:48.70Detail
6. Honzátko RadekCvikov#134#M40p4.00:16:11+00:01:52.70Detail
7. Vobr MarekOK BOR#276#M40p5.00:16:23+00:02:04.70Detail
8. Novotný Ondřej Cvikov#103#M393.00:16:29+00:02:10.70Detail
9. Hájek TomášTJ Jiskra Nový Bor#143#M394.00:16:39+00:02:20.70Detail
10. Michálek Tomáš Liberec#129#M40p6.00:17:25+00:03:06.70Detail
11. Jarošová JanaKSM Hrádek #124#Z35plus1.00:17:37+00:03:18.70Detail
12. Fichtner AdamRedpoint Eleven Team#278#M395.00:17:51+00:03:32.70Detail
13. Veselý JakubCvikov#172#M396.00:18:07+00:03:48.70Detail
14. Kašpárek JanNový Bor#151#M397.00:18:17+00:03:58.70Detail
15. Hakenová JanaMATTONI FREERUN Liberec #141#Z35plus2.00:18:24+00:04:05.70Detail
16. Krafková ItaCvikov#148#Z35plus3.00:19:04+00:04:45.70Detail
17. Krejčí JanCvikov#133#M398.00:19:20+00:05:01.70Detail
18. Petr JiříSvor#140#M40p7.00:19:23+00:05:04.70Detail
19. Forgáčová DanielaVarnsdorf#116#Z341.00:19:40+00:05:21.70Detail
20. Jakobi MarekAtletika Cvikov#101#M40p8.00:19:41+00:05:22.70Detail
21. Šimon ŠímaPopelov tým#205#M399.00:19:50+00:05:31.70Detail
22. Chaluš DanLindava#390#M3910.00:20:02+00:05:43.70Detail
23. Šajtar LudvíkCvikov Trávník#61#M3911.00:20:21+00:06:02.70Detail
24. Podroužek Fryšarová EvaZaBěhu.cz#120#Z342.00:20:26+00:06:07.70Detail
25. Michálková VeronikaLiberec#128#Z35plus4.00:20:48+00:06:29.70Detail
26. Tímová Laura AnnaAtletika Cvikov#50#Z343.00:20:49+00:06:30.70Detail
27. Svoboda Václav FK Cvikov#60#M3912.00:21:05+00:06:46.70Detail
28. Vrabec DavidNový Bor#152#M3913.00:21:34+00:07:15.70Detail
29. Bartáková MartinaKV Klíč#288#Z35plus5.00:22:01+00:07:42.70Detail
30. Beránková Alžběta#76#Z344.00:22:02+00:07:43.70Detail
31. Beránková VeronikaJiskra Nový Bor#113#Z35plus6.00:22:18+00:07:59.70Detail
32. Štorkánová LenkaAO Doksy#110#Z35plus7.00:22:39+00:08:20.70Detail
33. Stránský JiříCvikov#138#M40p9.00:24:09+00:09:50.70Detail
34. Zenko Rozálie OK Jiskra Nový Bor#223#Z345.00:24:21+00:10:02.70Detail
35. Zenková PavlaOK Jiskra Nový Bor #130#Z35plus8.00:24:21+00:10:02.70Detail
36. Svobodová Šárka Cvikov#112#Z35plus9.00:25:00+00:10:41.70Detail
37. Brabcová HanaKB Manušice#139#Z35plus10.00:25:38+00:11:19.70Detail
38. Matela AdamCvikov#125#M3914.00:26:14+00:11:55.70Detail
39. Stránská PetraCvikov ZŠ#137#Z35plus11.00:26:24+00:12:05.70Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz