Oficiální Výsledková listina Nymburský půlmaraton a čtvrtka 2016
24. 4. 2016

čtvrtka muži Kategorie M2 (18-39)

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Kudrna ZbyněkEnduraining#647#00:35:38Detail
2. Kracman MatějZelená míle#432#00:36:33+00:00:55Detail
3. Krupka LukášCyklo Point Jičín#438#00:38:35+00:02:57Detail
4. Myslivec JanLiberec#446#00:41:35+00:05:57Detail
5. Lubas TomášNový Dvůr#441#00:41:37+00:05:59Detail
6. Bubeník MartinAFK Semice#405#00:41:51+00:06:13Detail
7. Čapek JosefPísková Lhota#407#00:43:46+00:08:08Detail
8. Bilý RostislavSyMPatico Team Nymburk#403#00:44:08+00:08:30Detail
9. Drobný TomášKostelka#676#00:44:14+00:08:36Detail
10. Novák KamilMost#450#00:44:16+00:08:38Detail
11. Mrázek Zdeněk#445#00:44:41+00:09:03Detail
12. Pleva VojtěchLysá nad Labem#453#00:45:03+00:09:25Detail
13. Smolík LiborRychlá rota#461#00:45:03+00:09:25Detail
14. Dovičín PetrNymburk#409#00:45:08+00:09:30Detail
15. Šimon JakubOB Lokomotiva Beroun#470#00:46:29+00:10:51Detail
16. Němeček PetrCerhenice#449#00:46:29+00:10:51Detail
17. Syrový Radeknymburk#467#00:47:09+00:11:31Detail
18. Helmich TomášLysá nad Labem#418#00:47:14+00:11:36Detail
19. Beníšek TomášNymburk#402#00:47:17+00:11:39Detail
20. Popek MiloslavNymburk#455#00:47:33+00:11:55Detail
21. Obrtlík ŠtěpánNorci#451#00:47:36+00:11:58Detail
22. Černý VladimírHolecBekele#682#00:47:50+00:12:12Detail
23. Kemr JanNymburk#673#00:48:09+00:12:31Detail
24. Kosina TomášNymburk#430#00:48:19+00:12:41Detail
25. Tall Pavel#473#00:48:41+00:13:03Detail
26. Vlček VojtěchLysá nad Labem#474#00:48:47+00:13:09Detail
27. Škráček Jan#649#00:49:30+00:13:52Detail
28. Vaníček MilošPoděbrady#658#00:49:33+00:13:55Detail
29. Kroužil MiroslavKouřim#436#00:49:54+00:14:16Detail
30. Zavadský AlešPraha 9#475#00:50:45+00:15:07Detail
31. Zifrein PetrPlacal family#476#00:50:48+00:15:10Detail
32. Šimeček OndřejBasketball Nymburk#661#00:51:02+00:15:24Detail
33. Hančar Jaroslav#417#00:51:42+00:16:04Detail
34. Čuban JiříMladá Boleslav#408#00:51:43+00:16:05Detail
35. Němec MarekNymburk#448#00:52:26+00:16:48Detail
36. Drbohlav JosefLiberec#410#00:52:52+00:17:14Detail
37. Heřmánek HynekVinotéka U Třešně Nymburk#419#00:53:23+00:17:45Detail
38. Kramara Juraj#685#00:53:38+00:18:00Detail
39. Říha VojtěchNymburk#687#00:54:13+00:18:35Detail
40. Burian Jiříadidas ČR#675#00:54:47+00:19:09Detail
41. Novotný OndřejSyčáci#651#00:55:07+00:19:29Detail
42. Čížek PetrPetr a Jirka#655#00:55:43+00:20:05Detail
43. Petrášek TomášNymburk#650#00:55:47+00:20:09Detail
44. Rajl MartinSyMPatico Team Nymburk#458#00:55:49+00:20:11Detail
45. Zeman DavidPraha#614#00:55:53+00:20:15Detail
46. Jílek JakubLysá nad Labem#425#00:57:07+00:21:29Detail
47. Šafránek JakubTesco Poděbrady#611#00:57:10+00:21:32Detail
48. Linhart JakubTesco Poděbrady#608#00:57:16+00:21:38Detail
49. Jaňovka Jan#423#00:57:22+00:21:44Detail
50. Lukášek JiříBěhej Poděbrady#442#00:57:28+00:21:50Detail
51. Kovařík FrantišekKovarna team#431#00:57:58+00:22:20Detail
52. Balcar MarekPraha#401#00:59:14+00:23:36Detail
53. Luciak Peter#684#01:00:47+00:25:09Detail
54. Prokeš TomášNymburk#457#01:01:13+00:25:35Detail
55. Kovář PetrPraha#659#01:02:44+00:27:06Detail
56. Staněk Oldřich TomášHZS Kolín#463#01:06:15+00:30:37Detail
57. Bolina Pavel#404#01:08:29+00:32:51Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo