Startovní listina Běh Trojzemím

dětský závod

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 107

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategorie
Barková Tereza Liberecškoláčci - holky 200 m
Bártl Sebastien Jablonec nad Nisouškoláčci - kluci 200 m
Bártlová Ester Jablonec nad Nisoupředšk. - holky 100 m
Bílá Valerie Liberecškolačky 400 m
Bretšnajdr Aleš dorostenci 1600 m
Bretšnajdrová Lucie přípravka holky 800 m
Bujok Matěj Hrádek nad Nisoupředšk. - kluci 100 m
Bujok Ondřej Hrádek nad Nisoupředšk. - kluci 100 m
Čepeláková Gabriela Slovan Varnsdorfpřípravka holky 800 m
Čepeláková Michaela AC Rumburkžákyně 1600 m
Daňková Daniela Multisport Teampřípravka holky 800 m
Daňková Nikol Multisport Teamškoláčci - holky 200 m
Dlabola Matěj Liberecbatolata kluci 50 m
Donát Kryštof žáci 1600 m
Donátová Rozálie školačky 400 m
Doubek Adam Hrádek nad Nisouškoláci 400 m
Drbola Jan AC Turnovdorostenci 1600 m
Durdisová Kristýna Liberecpředšk. - holky 100 m
Dvořáková Rozálie Stráž nad Nisouškoláčci - holky 200 m
Dvořáková Štěpánka Stráž nad Nisoubatolata holky 50 m
Farkašovská Štěpánka Liberecbatolata holky 50 m
Fetr Ondrej předšk. - kluci 100 m
Fiala Oskar BK Semilyškoláci 400 m
Fialová Sára BK Semilyškoláčci - holky 200 m
Fijalková Eliška Chotyněškolačky 400 m
Filip Tomáš Hrádek nad Nisoupředšk. - kluci 100 m
Filipová Eliška Hrádek nad Nisoubatolata holky 50 m
Fišerová Adriana Liberecpředšk. - holky 100 m
Forštová Kristýna FK Slovanškolačky 400 m
Froňková Elen Liberecpředšk. - holky 100 m
Haken Filip FBC LIBERECdorostenci 1600 m
Haken Jan RunBoTeamLiberecpřípravka kluci 800 m
Hornová Gabriela batolata holky 50 m
Hornová Sofie předšk. - holky 100 m
Horvathova Ella Hradek nad Nisoubatolata holky 50 m
Jahoda Vlastimil TJ Liaz Jablonec nad Nisoupřípravka kluci 800 m
Jahodová Adéla TJ Liaz Jablonec nad Nisouškolačky 400 m
Janeček Denis SPORTTEAM Hrádek nad Nisou přípravka kluci 800 m
Janečková Sára SPORTTEAM Hrádek nad Nisou přípravka holky 800 m
Jindrová Karolína Multisport Teamškoláčci - holky 200 m
Jiránek Adam Liberecbatolata kluci 50 m
Jiruv Ondřej školáčci - kluci 200 m
Jiruvova Tereza žákyně 1600 m
Kmecík Vojtěch Liberecškoláčci - kluci 200 m
Kokta Martin Frýdlantpřípravka kluci 800 m
Koktová Barbora Frýdlantškolačky 400 m
Kolář Jiří Rumburkškoláčci - kluci 200 m
Kolářová Julie Rumburkpředšk. - holky 100 m
Kopecký Matěj Chrastavaškoláčci - kluci 200 m
Kopecký Mikuláš Chrastavabatolata kluci 50 m
Košek Štěpán školáci 400 m
Košková Ella předšk. - holky 100 m
Košková Leona Ac Slovan Liberecžákyně 1600 m
Kouďa Ondřej Liberecškoláci 400 m
Kuzma Tobík školáčci - kluci 200 m
Laštůvková Adélka Šluknovpřípravka holky 800 m
Latislavova Eli Běháme s radostí dorostenky 1600 m
Manhart Jakub Multisport Teampřípravka kluci 800 m
Manhartová Elen Multisport Teampředšk. - holky 100 m
Maršíková Štěpánka Lili Liberec 1školačky 400 m
Martinová Tereza KSM Hrádek nad Nisou dorostenky 1600 m
Matoušková Maya Liberecpředšk. - holky 100 m
Menglerová Luisa Jablonec nad Nisouškoláčci - holky 200 m
Mohr Matyáš batolata kluci 50 m
Muschalik Max Chrastavaškoláci 400 m
Muschalik Victoria Chrastavaškoláčci - holky 200 m
Musial Anton HSG Turbine Zittaupřípravka kluci 800 m
Mýtová Laura Turnovbatolata holky 50 m
Mýtová Šarlota Turnovpředšk. - holky 100 m
Ouhrabková Eliška Liberecškoláčci - holky 200 m
Ouhrabková Helena Liberecpředšk. - holky 100 m
Pacltova Sára Jablonné v Podještědípřípravka holky 800 m
Pěnička Adam Liberecpředšk. - kluci 100 m
Pěnička David Liberecškoláčci - kluci 200 m
Peter Nikoleta Jablonecpřípravka holky 800 m
Peter Petr Jablonec nad Nisouškoláci 400 m
Poláček Matěj ZŠ Lidická Hrádek nad Nisouškoláčci - kluci 200 m
Poláčková Šárka ZŠ Lidická Hrádek nad Nisoupředšk. - holky 100 m
Polma Lukáš Chotyněpřípravka kluci 800 m
Rychtařík Dominik Chrastavapřípravka kluci 800 m
Skřivánek Jakub Liberecžáci 1600 m
Smolná Anežka Liberec batolata holky 50 m
Sršeň Jindřich Multisport Teamškoláčci - kluci 200 m
Sršňová Ema Multisport Teambatolata holky 50 m
Stezka Jan Liberecpředšk. - kluci 100 m
Stezka Jan Liberecpředšk. - kluci 100 m
Stezkova Eliška Liberecpředšk. - holky 100 m
Synek Rosťa Herby servisškoláci 400 m
Štěrba David Liberecžáci 1600 m
Štěrbová Anna Liberecdorostenky 1600 m
Štrosová Anna batolata holky 50 m
Štrosová Ella předšk. - holky 100 m
Tichá Tereza Pavoučci Liberecpředšk. - holky 100 m
Tichý Tomáš Pavoučci Liberecbatolata kluci 50 m
Vencl Martin Liberecpředšk. - kluci 100 m
Vinklárek Jakub Hrádek nad Nisou - KSM Castingspřípravka kluci 800 m
Vinklárková Mia Alexandra Hrádek nad Nisouškoláčci - holky 200 m
Vojáčková Vanesa Liberecškolačky 400 m
Vojáčková Viktorie Liberecškoláčci - holky 200 m
Weber Jan Chrastavaškoláčci - kluci 200 m
Weber Vilém Chrastavabatolata kluci 50 m
Wieczorek Maciek Bogatyniaškoláci 400 m
Závěta Ondra HC Frydlantškoláci 400 m
Závětová Lucie dorostenky 1600 m
Zemanová Adéla Hrádek nad Nisouškolačky 400 m
Zůček Michael Dolní Suchápředšk. - kluci 100 m
Zůčková Karolína Dolní Suchápředšk. - holky 100 m