Startovní listina Běh Trojzemím

dětský závod

Počet přihlášených: 335

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategorieSkupina 4
Andrle Jakub Liberecpředšk. - kluci 100 m
Balogová Lucie DD Krompachžákyně 1600 m
Barková Tereza Liberecškoláčci - holky 200 m
Bártl Sebastien Jablonec nad Nisouškoláčci - kluci 200 m
Bártlová Ester Jablonec nad Nisoupředšk. - holky 100 m
Bernátová Beáta Musictimebatolata holky 50 m
Bielawa Dawid Bogatyniaškoláci 400 m
Bielawa Maja Bogatyniabatolata holky 50 m
Bílá Valerie Liberecškolačky 400 m
Bittner Adam Liberecbatolata kluci 50 m
Blažejová Terezie přípravka holky 800 m
Bretšnajdr Aleš dorostenci 1600 m
Bretšnajdrová Lucie přípravka holky 800 m
Brodská Ema Liberecbatolata holky 50 m
Brodský Max Liberecpředšk. - kluci 100 m
Broulík Radek Křižanyškoláčci - kluci 200 m
Brožík William batolata kluci 50 m
Bujok Matěj Hrádek nad Nisoupředšk. - kluci 100 m
Bujok Ondřej Hrádek nad Nisoupředšk. - kluci 100 m
Bukáček Jan Varnsdorfbatolata kluci 50 m
Bukáčková Veronika Varnsdorfškoláčci - holky 200 m
Bulan Boris Hradek nad Nisoupředšk. - kluci 100 m
CALETKA KRYŠTOF TJ Dukla Liberecpřípravka kluci 800 m
Coufalová Linda Liberecpředšk. - holky 100 m
Čadek Oliver Radimoviceškoláčci - kluci 200 m
Čepeláková Gabriela Slovan Varnsdorfpřípravka holky 800 m
Čepeláková Michaela AC Rumburkžákyně 1600 m
Červený Roman Liberec přípravka kluci 800 m
Daďourková Lena Liberecškolačky 400 m
Daďourková Nela Liberecpřípravka holky 800 m
Daniel Derfl Chotyněškoláci 400 m
Daňková Aneta Multisport team předšk. - holky 100 m
Daňková Daniela Multisport Teampřípravka holky 800 m
Daňková Denisa Multisport team dorostenky 1600 m
Daňková Nikol Multisport Teamškoláčci - holky 200 m
Derfl Jakub Chotyněpředšk. - kluci 100 m
Dlabola Matěj Liberecbatolata kluci 50 m
Dolejšová Michaela Oldřichov v Hájíchbatolata holky 50 m
Dolejšová Natálie Oldřichov v Hájíchpředšk. - holky 100 m
Donát Kryštof žáci 1600 m
Donátová Rozálie školačky 400 m
Doubek Adam Hrádek nad Nisouškoláci 400 m
Drbola Jan AC Turnovdorostenci 1600 m
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMškoláčci - kluci 200 m
Dumek Václav BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAMpředšk. - kluci 100 m
Durdisová Kristýna Liberecpředšk. - holky 100 m
Dvořáková Nela Liberecbatolata holky 50 m
Dvořáková Rozálie Stráž nad Nisouškoláčci - holky 200 m
Dvořáková Štěpánka Stráž nad Nisoubatolata holky 50 m
Dvořan Jiří Triatlon Hrádek nad Nisoubatolata kluci 50 m
Emr Vilém Liberecbatolata kluci 50 m
Farkašovská Štěpánka Liberecbatolata holky 50 m
Fetr Ondrej předšk. - kluci 100 m
Fiala Oskar BK Semilyškoláci 400 m
Fialová Sára BK Semilyškoláčci - holky 200 m
Fibikarová Anna Liberecpředšk. - holky 100 m
Fijalková Eliška Chotyněškolačky 400 m
Filip Tomáš Hrádek nad Nisoupředšk. - kluci 100 m
Filipová Eliška Hrádek nad Nisoubatolata holky 50 m
Fišerová Adriana Liberecpředšk. - holky 100 m
Folprecht Richard Hrádek nad Nisoubatolata kluci 50 m
Forštová Kristýna FK Slovanškolačky 400 m
Froňková Elen Liberecpředšk. - holky 100 m
Funkova Anička OK Chrastavabatolata holky 50 m
Funkova Markéta OK Chrastava školáčci - holky 200 m
Gregor Matěj Liberecškoláčci - kluci 200 m
Gregorová Barbora Liberecpředšk. - holky 100 m
Haken Filip FBC LIBERECdorostenci 1600 m
Haken Jan RunBoTeamLiberecpřípravka kluci 800 m
Hanzlova Michaela Liberecpředšk. - holky 100 m
Havlíček Viktor Liberecškoláčci - kluci 200 m
Havlíček Vojtěch Liberecbatolata kluci 50 m
Hečko Vítek Hrádek nad Nisouškoláčci - kluci 200 m
Hessová Klára Chrastavabatolata holky 50 m
Hilpert Oliver Sokol Frýdštejnškoláci 400 m
Hilpert Viktor Sokol Frýdštejnškoláčci - kluci 200 m
Hlavatý Matyáš Šimonovicepředšk. - kluci 100 m
Hodaňová Gabriela Liberecškoláčci - holky 200 m
Hodaňová Hana Liberecpředšk. - holky 100 m
Holcová Emily FK Rynolticeškolačky 400 m
Holec Robert FK Rynolticeškoláčci - kluci 200 m
Hornová Gabriela batolata holky 50 m
Hornová Sofie předšk. - holky 100 m
Horvathova Ella Hradek nad Nisoubatolata holky 50 m
Hrdlička Jan Hrob předšk. - kluci 100 m
Hrouda Pavel Multisportteamškoláci 400 m
Hrouda Šimon Multisportteambatolata kluci 50 m
Hroudová Adela Multisportteampředšk. - holky 100 m
Hroudová Elena Multisportteamškoláčci - holky 200 m
Hříbalová Róza Frozen Angelsbatolata holky 50 m
Humburger Martin Jablonec nad Nisoubatolata kluci 50 m
Hyška Vojtěch Liberecpředšk. - kluci 100 m
Hyšková Kristýna Liberecškolačky 400 m
Nezbeda Tomáš Liberecškoláčci - kluci 200 m
Chromá Gabriela batolata holky 50 m
Jahoda Vlastimil TJ Liaz Jablonec nad Nisoupřípravka kluci 800 m
Jahodová Adéla TJ Liaz Jablonec nad Nisouškolačky 400 m
Jakubec Adam Běháme s radostí Varnsdorfbatolata kluci 50 m
Janeček Denis SPORTTEAM Hrádek nad Nisou přípravka kluci 800 m
Janečková Sára SPORTTEAM Hrádek nad Nisou přípravka holky 800 m
Javůrek Kryštof Stráž nad Nisou batolata kluci 50 m
Jelínek Damián Frýdlantškoláci 400 m
Jelínek Michal Liberec předšk. - kluci 100 m
Jelínková Natálie Frýdlantžákyně 1600 m
Jelínková Nikola Frýdlantdorostenky 1600 m
Ježková Antonie Chotyněpřípravka holky 800 m
Ježková Bára Chotyněpřípravka holky 800 m
Jindrová Karolína Multisport Teamškoláčci - holky 200 m
Jindřich Matyáš Rumburkbatolata kluci 50 m
Jindřichová Valerie Rumburkškoláčci - holky 200 m
Jiránek Adam Adams Familybatolata kluci 50 m
Jiruv Ondřej školáčci - kluci 200 m
Jiruvova Tereza žákyně 1600 m
Jurek Ondřej školáčci - kluci 200 m
Kacper Szajerka Bogatyniapřípravka kluci 800 m
Kadleček Viktor Vlastibořbatolata kluci 50 m
Kadlečková Dita Vlastibořškoláčci - holky 200 m
Kančiová Patrície DD Krompachškolačky 400 m
Kančiová Petra DD Krompachpřípravka holky 800 m
Karalová Lilien Hrádek nad Nisou batolata holky 50 m
Svobodová Kristýna předšk. - holky 100 m
Kančiová Natálie předšk. - holky 100 m
Karpisek Jan batolata kluci 50 m
Karpiskova Anna školáčci - holky 200 m
Klindera Boris Solecbatolata kluci 50 m
Kmecík Vojtěch Liberecškoláčci - kluci 200 m
Kokta Martin Frýdlantpřípravka kluci 800 m
Koktová Barbora Frýdlantškolačky 400 m
Kolář Jiří Rumburkškoláčci - kluci 200 m
Kolářová Julie Rumburkpředšk. - holky 100 m
Hájek Matyáš školáčci - kluci 200 m
Kopecký Mikuláš Chrastavabatolata kluci 50 m
Košek Štěpán školáci 400 m
Košková Ella předšk. - holky 100 m
Košková Leona Ac Slovan Liberecžákyně 1600 m
Kouďa Ondřej Liberecškoláci 400 m
Kovařík Jakub Proseč pod Ještědem školáci 400 m
Křenek Sebastian Křenícibatolata kluci 50 m
Šulcová Michaela Liberecbatolata holky 50 m
Kudrna Vojtěch Vratislavice nad Nisouškoláčci - kluci 200 m
Kudrnová Anna Vratislavice nad Nisoubatolata holky 50 m
Kuzma Tobík školáčci - kluci 200 m
Kyhosova Ela Hrádek nad Nisoubatolata holky 50 m
Kyhosova Sara Hrádek nad Nisouškoláčci - holky 200 m
Lajtkep Kristián Rapid Liberecškoláci 400 m
Lajtkep Petr Rapid Liberecpřípravka kluci 800 m
Lajtkepová Berenika Biatlon Liberecžákyně 1600 m
Lanc Ondřej Proseč pod Ještědem školáčci - kluci 200 m
Laštůvková Adélka Šluknovpřípravka holky 800 m
Latislavova Eli Běháme s radostí dorostenky 1600 m
Laušman Jakub Bílej tygřík Liberecškoláčci - kluci 200 m
Laušmanová Beáta Bílej tygřík Liberecbatolata holky 50 m
Leder Marek Loučnáškoláčci - kluci 200 m
Lederová Aneta SKI Janov Bedřichovškolačky 400 m
Lodinská Nikol Rumburkpředšk. - holky 100 m
Lodinský Šimon Rumburkškoláčci - kluci 200 m
Loudova Marketa Stráž nad Nisou
Machová Adéla předšk. - holky 100 m
Machová Alice školáčci - holky 200 m
Malá Eliška školáčci - holky 200 m
Malá Josefína batolata holky 50 m
Manhart Jakub Multisport Teampřípravka kluci 800 m
Manhartová Elen Multisport Teampředšk. - holky 100 m
Mansfeldová Terezie Mníšekpředšk. - holky 100 m
Mansfeldová Viktorie Mníšekškoláčci - holky 200 m
Markova Julinka Liberecžákyně 1600 m
Maršíková Štěpánka Lili Liberec 1školačky 400 m
Martincová Tereza KSM Hrádek nad Nisou dorostenky 1600 m
Šebelka Quido AC Slovan Liberecžáci 1600 m
Martyš Michal KSM HRÁDEKžáci 1600 m
Matoušková Maya Liberecpředšk. - holky 100 m
Matyáš Oliver Liberecškoláčci - kluci 200 m
Matyášová Markéta Liberecžákyně 1600 m
Mečíř Jakub školáci 400 m
Mečířová Ella batolata holky 50 m
Meglerová Luisa Jablonec nad Nisoužákyně 1600 m
Middelkoop Caelan přípravka kluci 800 m
Mohr Matyáš batolata kluci 50 m
Moravcová Adéla Grabštejnškoláčci - holky 200 m
Šteffen Šimon Drylockpředšk. - kluci 100 m
Nešetřilová Kateřina Drylockžákyně 1600 m
Muschalik Max Chrastavaškoláci 400 m
Muschalik Victoria Chrastavaškoláčci - holky 200 m
Musial Anton HSG Turbine Zittaupřípravka kluci 800 m
Musil Daniel Multisport Teampředšk. - kluci 100 m
Musil David Multisport Teampředšk. - kluci 100 m
Musilová Karolína Multisport Teamškoláčci - holky 200 m
Mýtová Laura Turnovbatolata holky 50 m
Mýtová Šarlota Turnovpředšk. - holky 100 m
Nejedlo Antonín batolata kluci 50 m
Němcová Beáta OK Chrastavabatolata holky 50 m
Němcová Nikola TJ Lokomotivapřípravka holky 800 m
Němec Michal předšk. - kluci 100 m
Nevečeřalová Apolenka Hrádek nad Nisoupředšk. - holky 100 m
Nguyenová Štěpánka DD Krompachškoláčci - holky 200 m
Nimrichterova Eliška AC Slovan Liberecpřípravka holky 800 m
Nováková Veronika Šluknovpřípravka holky 800 m
Novotna Adriana Chvaleticeškoláčci - holky 200 m
Obajdinová Liliana Hesuškoláčci - holky 200 m
Okénková Kristýna Atletika Jablonné v Podještědí žákyně 1600 m
Ouhrabková Eliška Liberecškoláčci - holky 200 m
Ouhrabková Helena Liberecpředšk. - holky 100 m
Ozogán Florián Liberecbatolata kluci 50 m
Paclt Vit Jablonné v Podještědíškoláčci - kluci 200 m
Pacltova Sára Jablonné v Podještědípřípravka holky 800 m
Pavlasová Tereza xxxdorostenky 1600 m
Pelouch Adam Jablonec nad Nisouškoláčci - kluci 200 m
Pelouch Filip Jablonec nad Nisouškoláci 400 m
Pelouchová Kristýna Jablonec nad Nisoubatolata holky 50 m
Pěnčík Dominik Frýdlant předšk. - kluci 100 m
Pěnička Adam Liberecpředšk. - kluci 100 m
Pěnička David Liberecškoláčci - kluci 200 m
Peter Nikoleta Jablonecpřípravka holky 800 m
Peter Petr Jablonec nad Nisouškoláci 400 m
Pflégr Štěpán školáčci - kluci 200 m
Pflégrová Eliška Jítravaškolačky 400 m
Poláček Matěj ZŠ Lidická Hrádek nad Nisouškoláčci - kluci 200 m
Poláčková Šárka ZŠ Lidická Hrádek nad Nisoupředšk. - holky 100 m
Polma Lukáš Chotyněpřípravka kluci 800 m
Procházka Jan Chrastavaškoláci 400 m
Procházková Janka DD Krompachjuniorky 3200 m
Prokopová Magdaléna městoškolačky 400 m
Prokopová Natálie městoškoláčci - holky 200 m
Racek Adam Liberec přípravka kluci 800 m
Rácová Eva DD Krompachškolačky 400 m
Rácová Nataša DD Krompachškolačky 400 m
Račák Denis Rokytnice nad Jizerou školáčci - kluci 200 m
Račák Samuel Rokytnice nad Jizerou předšk. - kluci 100 m
Richter Lukáš DD Krompachškoláčci - kluci 200 m
Richter Nikolas DD Krompachškoláci 400 m
Rösler Jakub SK Osečnábatolata kluci 50 m
Rösler Jindřich SK Osečnážáci 1600 m
Ružičková Katrin DD Krompachškolačky 400 m
Rydarikova Adela Frydlantžákyně 1600 m
Rychtařík Dominik Chrastavapřípravka kluci 800 m
Ryšavá Hanička Sloup v Čechách batolata holky 50 m
Ryšavá Vendulka AC Česká Lípa juniorky 3200 m
Sábl Pavel Jablonec nad Nisouškoláčci - kluci 200 m
Samšiňáková Anna PK Nisa Liberecpřípravka holky 800 m
Sedláček Tomáš Liberecpředšk. - kluci 100 m
Shuh Eduard školáci 400 m
Schnierer Liliana Liberecškoláčci - holky 200 m
Schnierer Max Liberecpředšk. - kluci 100 m
Simm Nicolas Hrádek nad Nisoužáci 1600 m
Skramuska Tonička Liberecškoláčci - holky 200 m
Skřivánek Jakub Liberecžáci 1600 m
Smolná Anežka Liberec batolata holky 50 m
Smutný Nicolas Hrádek nad Nisoupředšk. - kluci 100 m
Snoza Dominik Hrádek nad Nisouškoláčci - kluci 200 m
Sonntág Václav Olřichov v Hájích batolata kluci 50 m
Sonntágová Ema Oldřichov v Hájíchpředšk. - holky 100 m
Souček Štěpán žáci 1600 m
Součková Simona DD Krompachpřípravka holky 800 m
Soukalová Victoria Hovorčovicedorostenky 1600 m
Sršeň Jindřich Multisport Teamškoláčci - kluci 200 m
Sršňová Ema Multisport Teambatolata holky 50 m
Stankulov Ludvík DD Krompachžáci 1600 m
Stezka Jan Liberecpředšk. - kluci 100 m
Stezka Jan Liberecpředšk. - kluci 100 m
Stezkova Eliška Liberecpředšk. - holky 100 m
Stočes František Stočoviškoláčci - kluci 200 m
Stránský Matyáš Mnichovo Hradištěžáci 1600 m
Synek Rosťa Herby servisškoláci 400 m
Szajko Dušan DD Krompachžáci 1600 m
Šaurová Adélka batolata holky 50 m
Šilhánová Anna AC Turnovpřípravka holky 800 m
Škarohlíd Marek Stráž nad Nisou žáci 1600 m
Škarohlíd Ondřej Martin Stráž nad Nisouškoláčci - kluci 200 m
Škarohlíd Vítek Marcel Stráž nad Nisoupřípravka kluci 800 m
Škarvan Martin Jablonec nad Nisoupředšk. - kluci 100 m
Škarvanová Veronika Jablonec nad Nisouškoláčci - holky 200 m
Šlambor Martin Atletika Jablonnéškoláci 400 m
Šlamborová Lucie Atletika Jablonnéžákyně 1600 m
Šlechtová Adéla Stráž nad Nisoujuniorky 3200 m
Šourková Antonie Stella Sportovní klub Kristýna, z.s.školačky 400 m
Šourková Danielle Julie Sportovní klub Kristýna, z.s.přípravka holky 800 m
Vochomůrka Kryštof školáci 400 m
Vochomůrka Adam školáčci - kluci 200 m
Štrosová Anna batolata holky 50 m
Štrosová Ella předšk. - holky 100 m
Štrosová Nikola batolata holky 50 m
Tichá Tereza Pavoučci Liberecpředšk. - holky 100 m
Tichý Tomáš Pavoučci Liberecbatolata kluci 50 m
Trávníček Kryštof Liberecškoláčci - kluci 200 m
Uhlir Jakub Liberecpředšk. - kluci 100 m
Uhlíř Jan Liberecbatolata kluci 50 m
Ulrichová Nikola Grabštejnškoláčci - holky 200 m
Vachulova Eliška Hradek nad Nisouškoláčci - holky 200 m
Ványo David DD Krompachpřípravka kluci 800 m
Ványo Marek DD Krompachškoláci 400 m
Vekrbauerová Nikol Vratislavice nad Nisouškoláčci - holky 200 m
Vencl Martin Liberecpředšk. - kluci 100 m
Verner Matěj Hrádek nad Nisoupředšk. - kluci 100 m
Veselá Karolina Hrádek nad NIsoupřípravka holky 800 m
Veselá Nina předšk. - holky 100 m
Veselý Nikolas Hrádek nad NIsouškoláčci - kluci 200 m
Větrovsky Jakub Hrádek nad Nisou školáci 400 m
Větrovský Vojtěch Hrádek nad Nisou předšk. - kluci 100 m
Vinklárek Jakub Hrádek nad Nisou - KSM Castingspřípravka kluci 800 m
Vinklárková Kateřina Hrádek nad Nisoupřípravka holky 800 m
Vinklárková Mia Alexandra Hrádek nad Nisouškoláčci - holky 200 m
Vítková Adriana Chrastavapřípravka holky 800 m
Vojáčková Vanesa Liberecškolačky 400 m
Vojáčková Viktorie Liberecškoláčci - holky 200 m
Vojtek Tomáš RunBo Team Liberec žáci 1600 m
Vokřínek Šimon Liberecškoláčci - kluci 200 m
Holba Eliáš TJ Desnáškoláčci - kluci 200 m
Holbová Valentýna TJ Desnápředšk. - holky 100 m
Vondráček Josef Hrádek nad nisouškoláci 400 m
Vrchovský Tomáš Dolní Suchápředšk. - kluci 100 m
Vyhnal Ondřej SWSL Lučanyškoláčci - kluci 200 m
Vyhnal Radim SWSL Lučanypředšk. - kluci 100 m
Vytásek Lukáš Senohrabypřípravka kluci 800 m
Vytásek Ondřej Senohrabyžáci 1600 m
Weber Jan Chrastavaškoláčci - kluci 200 m
Weber Vilém Chrastavabatolata kluci 50 m
Wieczorek Maciek Bogatyniaškoláci 400 m
Závěta Ondra HC Frydlantškoláci 400 m
Závětová Lucie dorostenky 1600 m
Zelenková Josefína Pražský Pepícjpředšk. - holky 100 m
Zemanová Adéla Hrádek nad Nisouškolačky 400 m
Zemenčíková Laura Frýdlant předšk. - holky 100 m
Zůček Michael Dolní Suchápředšk. - kluci 100 m
Zůčková Karolína Dolní Suchápředšk. - holky 100 m
Žurková Deniska Liberecškoláčci - holky 200 m
Bulín Ondřej školáčci - kluci 200 m
Daňková Viktorie školáčci - holky 200 m
Filounková Eliška TTC HRÁDEK NAD NISOU Z.S školačky 400 m
Kalašová Barbora Hrádek nad Nisoupředšk. - holky 100 m
Ortová Pavlína TTC HRÁDEK NAD NISOU Z.S přípravka holky 800 m
Štruplová Nela předšk. - holky 100 m
Tarant Tomáš TTC HRÁDEK NAD NISOU Z.S žáci 1600 m
Vaněčková Viktorie školáčci - holky 200 m
Vlček Viktor TTC HRÁDEK NAD NISOU Z.S žáci 1600 m
Kořínková Lucie žákyně 1600 m