Oficiální Výsledková listina Valdštejnova 10
30. 8. 2015

muži Kategorie M39

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas12
1. PROCHÁZKA PavelAK Sokolov6100:36:45Detail
2. PEKÁREK LukášLAWI SPORT TEAM z.s.13300:37:50+00:01:05Detail
3. JURIČ MiroslavUSK AKADEMIK CHEB14600:39:11+00:02:26Detail
4. ŠINKA LadislavUSK Akademik Cheb6400:39:38+00:02:53Detail
5. VÍTŮ MichalEleven Run Team 3911600:40:13+00:03:28Detail
6. MATOUŠEK LiborCheb /RuMningKlap2000:42:15+00:05:30Detail
7. CUPAL POMALÝ PepaOstrov /Běžecká škola Miloše Škorpila5600:42:36+00:05:51Detail
8. VACEK JosefKLEMPEX TEAM CHEB14200:44:22+00:07:37Detail
9. BENDA PetrCheb10300:44:48+00:08:03Detail
10. BALEJ JanCHEB TJ Eska14400:45:43+00:08:58Detail
11. GLAZER MiroslavCheb12900:46:23+00:09:38Detail
12. ČELIKOVSKÝ JakubCheb2400:46:27+00:09:42Detail
13. SANTO PavelCheb8200:47:10+00:10:25Detail
14. LORENC JanCheb15600:47:40+00:10:55Detail
15. TUTTER AlexandrCheb3600:47:53+00:11:08Detail
16. NAVRÁTIL JosefKLEMPEX TEAM CHEB14300:48:42+00:11:57Detail
17. BOHŮNEK MiloslavKarlovy Vary/Scott Racing KV 5211500:48:47+00:12:02Detail
18. FIALA VítekCheb15700:49:50+00:13:05Detail
19. HAD AdamCheb2500:50:01+00:13:16Detail
20. TYML JiříKentauři Cheb10900:50:30+00:13:45Detail
21. BRŠŤÁK OndřejCheb1900:50:34+00:13:49Detail
22. NOVOTNÝ LubomírCheb4500:52:14+00:15:29Detail
23. VOKROJ AlexandrCheb4400:52:14+00:15:29Detail
24. HAUSER VojtěchSokolov13900:52:34+00:15:49Detail
25. VOGL MartinPlesná400:52:50+00:16:05Detail
26. MAKEŠ JakubCheb3900:53:17+00:16:32Detail
27. VANÍČEK MilanKentauři Cheb11000:53:48+00:17:03Detail
28. ŠIMÁČEK VáclavCheb7100:56:26+00:19:41Detail
29. NĚMEC JiříKentauři Cheb6700:58:09+00:21:24Detail
30. FISTR TomášCheb2900:58:24+00:21:39Detail
31. MALIŇÁK MartinAC Tryskomyši Karlovy Vary5900:58:55+00:22:10Detail
32. KOŠAŘ JiříSvatava13700:59:24+00:22:39Detail
33. ZELENÝ TomášKentauři Cheb1800:59:36+00:22:51Detail
34. ČÍPEC TiborCheb5801:00:53+00:24:08Detail
35. MILOTA Jakub8601:01:28+00:24:43Detail
36. ODEHNAL Ladislav601:01:29+00:24:44Detail
37. POLESNÝ JosefKentauři Cheb10601:01:38+00:24:53Detail
38. MAŠEK FrantišekCheb9401:01:56+00:25:11Detail
39. DROZD JanFrantiškovy Lázně14001:06:08+00:29:23Detail
40. NOVOTNÝ MartinKynšperk n/O.13601:07:49+00:31:04Detail
41. ARKEMBERG ErikCheb14801:08:22+00:31:37Detail
42. FISTR JanVojtanov3101:14:05+00:37:20Detail
43. POLOVKA JaroslavCheb4201:15:13+00:38:28Detail
44. STOLARIK VladimírFrantiškovy Lázně4901:15:20+00:38:35Detail
DNF HOLÚB MarekCheb153DNF Detail
DNF KOPECKÝ TomášKentauři Cheb108DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz