Oficiální Výsledková listina Nymburský půlmaraton a čtvrtka 2018
22. 4. 2018

půlmaraton Kategorie M3 (40-59)

# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 4#4Oficiální časZtrátaČipový čas12
1. Saji Abdelkabir#278#Muži1.01:08:1400:32:30.6600:35:42.58Detail
2. Fořt MartinELEVEN RUN TEAM#55#Muži6.01:22:57+00:14:4300:38:27.9500:44:28.97Detail
3. Bednář MiroslavAC Čáslav#302#Muži8.01:23:30+00:15:1600:38:22.0800:45:07.56Detail
4. Beck Zdeněkosamělý běžec#8#Muži11.01:27:16+00:19:0200:40:41.9800:46:33.53Detail
5. Černý MichalMagna Team#28#Muži14.01:27:54+00:19:4001:27:51.9600:40:33.0600:47:20.02Detail
6. Dvořák RadekHrom do pecky!#46#Muži17.01:29:57+00:21:4300:40:22.5200:49:33.72Detail
7. Skála RadekČeský Brod#194#Muži18.01:30:00+00:21:4601:29:58.5300:42:19.1000:47:40.25Detail
8. Klauz JiříMagna Team#97#Muži19.01:30:41+00:22:2701:30:39.9600:40:35.9800:50:04.70Detail
9. Karl AntonFeuerwehr Ihrlerstein (Hasici)#95#Muži21.01:31:25+00:23:1100:42:15.0000:49:09.56Detail
10. Sofín Luďek#309#Muži22.01:31:29+00:23:1501:31:24.6800:42:40.5700:48:47.70Detail
11. Sýkora KarelSykora Running#319#Muži23.01:31:33+00:23:1901:31:11.2000:44:12.1700:47:20.63Detail
12. Valenta VladislavDětenice#224#Muži27.01:33:14+00:25:0001:33:10.4600:44:11.6200:49:01.43Detail
13. Král DavidRivalové#114#Muži29.01:34:01+00:25:4700:43:51.3900:50:09.06Detail
14. Podolák KarelStará Boleslav#181#Muži30.01:34:18+00:26:0400:42:45.1500:51:32.84Detail
15. Pitthard LeošJiskra Rybitví#180#Muži33.01:34:51+00:26:3701:34:42.9700:44:17.7200:50:33.01Detail
16. David PavelNymburk#35#Muži36.01:37:46+00:29:3200:42:58.8800:54:46.24Detail
17. Zvěřina TomášMagna Team#252#Muži38.01:37:51+00:29:3701:37:49.0400:45:14.2500:52:36.34Detail
18. Malek Stanislav#139#Muži39.01:38:10+00:29:5601:38:05.6100:45:23.8900:52:45.23Detail
19. Hák OndřejKlub Polární Záře#63#Muži40.01:38:21+00:30:0701:38:16.9200:45:33.3100:52:46.70Detail
20. Chmátal Martin#260#Muži41.01:38:37+00:30:2301:38:33.4700:45:27.6100:53:09.28Detail
21. Žemla PetrHradištko#254#Muži44.01:39:11+00:30:5701:39:09.5300:46:11.9100:52:58.84Detail
22. Ondrůšek LiborTEMPO MAKERS#166#Muži49.01:39:39+00:31:2501:39:37.6300:47:21.4300:52:17.29Detail
23. Šnídlů MaránekTJ Lokomotiva Nymburk#217#Muži50.01:39:46+00:31:3201:39:37.6600:46:24.0600:53:21.58Detail
24. Matějka TomášSokol Dlouhá Lhota#144#Muži55.01:41:15+00:33:0101:41:06.4700:46:40.1100:54:33.99Detail
25. Matějka DavidDAMP Family Team#143#Muži57.01:41:27+00:33:1300:46:41.4800:54:45.11Detail
26. Košťák ZdeněkMaraton tým Pavla Nováka#108#Muži66.01:42:40+00:34:2601:42:23.4500:50:00.3500:52:39.17Detail
27. Číž PetrSK Bajer Pizza Team#32#Muži68.01:43:02+00:34:4801:42:53.1200:48:30.8900:54:30.42Detail
28. Vaněk PetrŠneci v běhu#225#Muži70.01:43:10+00:34:5601:42:58.0500:47:42.1400:55:27.71Detail
29. Novotný PavelSKP Nymburk#164#Muži73.01:43:35+00:35:2101:43:10.1900:49:37.8100:53:56.30Detail
30. Nekovář DavidKlub Polární Záře#157#Muži75.01:43:43+00:35:2901:43:39.7300:48:48.9700:54:53.12Detail
31. Hájek JosefMagna Team#61#Muži76.01:43:46+00:35:3201:43:41.6400:47:40.6000:56:04.56Detail
32. Zatloukal JosefKlub Polární Záře Čelákovice#246#Muži77.01:43:46+00:35:3201:43:43.8600:48:31.5100:55:14.14Detail
33. Čvančara PavelTempomakers#34#Muži78.01:44:02+00:35:4801:43:52.7200:48:29.1200:55:32.48Detail
34. Fiala EnricoSpartak Praha 4#330#Muži79.01:44:17+00:36:0301:44:15.6500:47:32.2400:56:44.12Detail
35. Kébl KarelTriatlon Mladá Boleslav#96#Muži82.01:44:57+00:36:4301:44:49.0800:49:35.6300:55:20.65Detail
36. Veselý PetrSykora Running#323#Muži84.01:45:03+00:36:4901:44:42.1000:50:41.4900:54:20.92Detail
37. Bittner MiloslavTJ Decathlon#12#Muži86.01:45:42+00:37:2801:45:36.5800:50:43.0500:54:58.47Detail
38. Osvald RenéMK Kladno#167#Muži89.01:46:03+00:37:4901:45:44.2500:50:19.5400:55:43.14Detail
39. Horyna VlastimilTJ Lokomotiva Nymburk#71#Muži92.01:46:43+00:38:2901:46:35.9700:50:53.4400:55:48.99Detail
40. Kaloč RichardLíná Hrouda#93#Muži93.01:46:59+00:38:4501:46:44.0300:50:11.0300:56:47.21Detail
41. Kažmír RomanIronman Sudoměř#327#Muži94.01:47:06+00:38:5201:46:40.9900:51:18.2400:55:47.61Detail
42. Šafr MilanSportovní klub MUP#324#Muži96.01:47:21+00:39:0701:46:54.7000:50:18.5000:57:02.43Detail
43. Saska PavelTOC#192#Muži97.01:47:32+00:39:1801:47:21.6200:48:32.2500:58:59.16Detail
44. Zápotocký JiříMagna Team#245#Muži98.01:47:40+00:39:2601:47:28.4900:48:33.3200:59:06.50Detail
45. Lebduška JanMečíř#130#Muži102.01:48:31+00:40:1701:48:02.8100:51:46.0700:56:44.06Detail
46. Mašek JiříTEMPO MAKERS#142#Muži103.01:48:48+00:40:3401:48:30.9000:51:17.8300:57:29.75Detail
47. Bartek HenrichPraha#3#Muži109.01:49:19+00:41:0501:49:03.6200:51:17.2400:58:01.29Detail
48. Holeš PavelNohejbal Pecka#70#Muži111.01:49:32+00:41:1801:49:24.0100:48:38.7401:00:52.47Detail
49. Zandl PatrickBrandýs nad Labem#307#Muži112.01:49:33+00:41:1901:48:54.8900:50:36.2500:58:56.22Detail
50. Schwarzbeck PetrBlackBack#193#Muži115.01:49:55+00:41:4101:49:46.9500:49:38.6701:00:15.58Detail
51. Kolarovský MilanHrubý Jeseník#104#Muži116.01:50:02+00:41:4801:49:49.2200:50:23.2700:59:37.81Detail
52. Smíšek EduardMagna Team#200#Muži118.01:50:34+00:42:2001:49:41.8200:51:02.1900:59:31.51Detail
53. Zapletal PetrZlate Hory#244#Muži119.01:50:35+00:42:2101:49:54.7100:48:24.0801:02:10.18Detail
54. Novák JiříKolin#161#Muži122.01:51:16+00:43:0201:51:00.6500:51:30.7900:59:44.84Detail
55. Wolf PetrMagna Team#240#Muži124.01:51:29+00:43:1501:51:18.8400:50:43.9501:00:44.87Detail
56. Němeček Tomáš#158#Muži126.01:51:51+00:43:3700:52:29.4400:59:20.56Detail
57. Maruška ZdeněkJablonec nad Nisou 1#141#Muži129.01:51:58+00:43:4401:51:56.5600:50:15.2801:01:42.29Detail
58. Guzanič Aleš#60#Muži130.01:52:18+00:44:0401:52:09.4000:52:22.0200:59:55.57Detail
59. Žalud LadislavTriatlon Mladá Boleslav#253#Muži131.01:52:30+00:44:1601:52:07.0700:49:04.3801:03:24.94Detail
60. Svoboda MichalVarnsdorf#321#Muži132.01:52:56+00:44:4201:52:25.8600:55:05.3400:57:49.98Detail
61. Lukáč PetrSmidary#261#Muži134.01:53:49+00:45:3501:53:27.7500:53:06.5701:00:42.15Detail
62. Kratochvíl Miroslav#116#Muži136.01:54:23+00:46:0901:53:58.3600:48:26.4201:05:55.64Detail
63. Vinzens JanVincátka#231#Muži143.01:55:42+00:47:2800:53:14.8101:02:26.50Detail
64. Zoller RudolfBěháme s radostí Jablonec nad Nisou#739#Muži145.01:55:57+00:47:4301:55:34.1400:55:08.0901:00:48.86Detail
65. Nový LubošPraha 9 Horní Počernice#265#Muži148.01:56:13+00:47:5901:56:08.2900:50:06.5901:06:06.23Detail
66. Burda KarelPraha #22#Muži149.01:56:18+00:48:0401:55:40.4800:53:05.8101:03:11.67Detail
67. Jeneš JanHTH ŠNEKS#85#Muži150.01:56:44+00:48:3001:56:03.4900:54:55.4101:01:47.63Detail
68. Urbánek Jan#274#Muži152.01:57:07+00:48:5301:56:37.8500:54:22.2601:02:43.79Detail
69. Bauer Roman#7#Muži155.01:57:35+00:49:2101:57:19.4100:52:30.0501:05:04.56Detail
70. Dlabal PetrMladá Boleslav#318#Muži162.01:59:10+00:50:5601:58:09.0800:55:48.2001:03:21.33Detail
71. Matoušek PetrMagna Team#145#Muži163.01:59:21+00:51:0701:59:13.4900:54:27.2401:04:53.63Detail
72. Pancíř František#170#Muži164.01:59:51+00:51:3701:59:04.5800:57:15.6401:02:34.54Detail
73. Josl LubomírPraha#304#Muži165.02:00:34+00:52:2002:00:25.3200:57:18.4900:00:10.91Detail
74. Tůma Mirosav#223#Muži168.02:01:42+00:53:2802:01:04.5800:56:43.6501:04:57.43Detail
75. Kyjonka RadimMagna Team#125#Muži169.02:01:48+00:53:3402:00:55.4100:57:10.2701:04:37.33Detail
76. Dovičín PavelBBB team - Báječní Bratři Běží#40#Muži172.02:03:03+00:54:4900:57:01.9501:06:00.47Detail
77. Ježdík JiříDudák klub#87#Muži174.02:04:19+00:56:0502:03:49.4600:54:09.3001:10:08.75Detail
78. Zelený MilanLysá nad Labem#281#Muži176.02:04:36+00:56:2202:04:11.4800:58:12.6701:06:22.65Detail
79. Říha Jiří#312#Muži178.02:04:49+00:56:3502:03:53.3001:02:12.3901:02:35.82Detail
80. Černohub VladimírLibčice nad vltavou#26#Muži179.02:05:12+00:56:5802:04:24.5400:57:12.8901:07:58.43Detail
81. Bobek MichalDětenice#13#Muži182.02:07:05+00:58:5102:06:15.3801:01:21.3001:05:42.71Detail
82. Buchar TomášPraha#255#Muži185.02:08:59+01:00:4502:07:56.2101:00:34.6101:08:23.44Detail
83. Lemfeld TomášPraha 8#131#Muži187.02:10:21+01:02:0702:09:30.7700:56:37.0701:13:43.68Detail
84. Marek OndřejBrandys nad Labem#140#Muži188.02:10:23+01:02:0902:10:00.1001:00:20.6901:10:01.62Detail
85. Slabina PetrChotutice#270#Muži193.02:15:17+01:07:0302:14:15.6301:03:32.9301:11:43.92Detail
86. Havrda JanMagna Team#68#Muži194.02:16:01+01:07:4702:15:09.7601:01:57.4001:14:02.81Detail
87. Sandhu Bhagwant Singh#313#Muži198.02:19:43+01:11:2902:19:21.6901:01:43.3001:17:59.35Detail
88. Klíma Josef#98#Muži201.02:20:56+01:12:4202:20:35.4800:59:49.7201:21:05.75Detail
89. Beneš JanPrague#9#Muži202.02:22:31+01:14:1702:21:46.2301:04:42.8501:17:48.00Detail
90. Skalla VladimírSK Zahořany#195#Muži204.02:27:36+01:19:2202:27:29.9501:07:16.5401:20:19.06Detail
91. Džiovalas OndřejMagna Team#48#Muži206.02:55:35+01:47:2102:55:17.9201:13:35.9701:41:58.10Detail
Janota TomášFCB#326#Muži00:00:0001:05:23.5700:34:31.12Detail
Vedral StanislavČeský Brod#227#Muži00:00:0000:44:06.18Detail
Novák JaroslavNymburk#264#Muži00:00:0000:55:56.69Detail
DNS Růžička JiříFourteens#190#Muži207.DNS 00:41:32.7300:29:01.62Detail
DSQ Technik PavelMagna Team#219#MužiDSQ 00:51:14.1900:00:00.92Detail
DSQ Jaša Jiří#83#MužiDSQ 00:54:12.0600:00:00.01Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz