Oficiální Výsledková listina Nymburský půlmaraton a čtvrtka 2018
22. 4. 2018

půlmaraton Kategorie Z3 (35-49)

# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 4#4Oficiální časZtrátaČipový čas12
1. SEKYROVÁ IvanaAK Sokolov329Ženy1.01:24:5800:40:08.1100:44:49.14Detail
2. HANZLOVÁ HanaMladá Boleslav65Ženy3.01:34:03+00:09:0501:34:02.0400:43:17.6700:50:44.82Detail
3. LIMBERKOVÁ MonikaPraha 10133Ženy4.01:35:12+00:10:1401:35:09.3200:44:52.3300:50:18.76Detail
4. POHLOVÁ GabrielaPraha183Ženy5.01:37:47+00:12:4901:37:23.2800:46:45.1800:51:01.73Detail
5. VRLOVÁ JanaPraha237Ženy6.01:38:43+00:13:4501:38:40.7900:44:32.9700:54:09.95Detail
6. FURÁKOVÁ IvetaZvolen Svetielko nádeje59Ženy8.01:39:20+00:14:2201:39:13.8000:44:38.4400:54:41.23Detail
7. SÝKOROVÁ MáriaSykora Running320Ženy11.01:43:27+00:18:2901:43:04.8200:50:02.1100:53:24.33Detail
8. PERGLEROVÁ Daniela176Ženy12.01:44:40+00:19:4201:44:25.5700:48:30.5500:56:09.25Detail
9. CHOTĚBOROVÁ JanaSP Kolo LOAP- Praha 81Ženy13.01:46:40+00:21:4201:46:23.1400:50:37.7900:56:01.48Detail
10. FRANCOVÁ JitkaTriatlon Mladá Boleslav56Ženy15.01:48:45+00:23:4701:48:37.0900:50:55.0600:57:49.53Detail
11. DUFFKOVÁ Kateřina42Ženy18.01:49:25+00:24:2701:49:05.8800:50:24.7700:59:00.01Detail
12. DVOŘÁKOVÁ DenisaSykora Running322Ženy22.01:52:01+00:27:0301:51:40.3000:52:08.3000:59:52.37Detail
13. MATYÁŠOVÁ KamilaMilčice147Ženy26.01:58:48+00:33:5001:58:27.6500:54:38.4901:04:08.53Detail
14. PANCÍŘ ŠVARCOVÁ Simona171Ženy27.01:59:51+00:34:5301:59:05.6100:57:12.0701:02:38.51Detail
15. LEPIČOVÁ HanaSri Chinmoy Marathon Team132Ženy29.02:03:39+00:38:4102:03:20.0600:55:44.8001:07:54.02Detail
16. HUBÁLKOVÁ LucieKáraný77Ženy31.02:04:38+00:39:4002:04:29.0700:54:43.4401:09:54.52Detail
17. ŽALUDOVÁ LucieTriatlon Mladá Boleslav15Ženy34.02:07:20+00:42:2202:06:58.6900:58:26.4901:08:52.92Detail
18. WOLFOVÁ MartinaOstrov241Ženy35.02:07:25+00:42:2702:06:43.2400:57:31.4501:09:52.83Detail
19. HOKEŠOVÁ IvanaTK Piňďour258Ženy38.02:09:34+00:44:3602:08:30.2601:00:44.6601:08:49.07Detail
20. JIRÁSKOVÁ JitkaČeská Lípa89Ženy39.02:10:06+00:45:0802:09:18.1901:02:09.3301:07:55.94Detail
21. KOČOVÁ MarcelaRC Grunt102Ženy40.02:10:41+00:45:4302:10:33.9100:58:59.2401:11:41.30Detail
22. NAJMONOVÁ HanaLysá nad Labem316Ženy41.02:12:49+00:47:5102:11:50.2801:04:23.7501:08:24.42Detail
23. SLOUPOVÁ VlastaLysá nad Labem199Ženy42.02:12:49+00:47:5102:11:50.6701:04:24.2001:08:24.44Detail
24. BARTHELOVÁ DanaTriatlon Mladá Boleslav4Ženy43.02:14:56+00:49:5802:14:34.7500:58:26.6101:16:29.07Detail
25. ANDLTOVÁ PetraRohatsko 1Ženy44.02:15:22+00:50:2402:15:10.4001:02:07.1801:13:14.16Detail
26. MARVANOVA JanaVinařice262Ženy48.02:19:21+00:54:2302:18:41.1901:03:09.4101:16:11.15Detail
27. LAZAROVÁ HanaPečky127Ženy50.02:19:46+00:54:4802:18:43.9301:04:31.0801:15:14.29Detail
28. MĚŠŤANOVÁ PetraJičín151Ženy51.02:20:11+00:55:1302:19:44.0001:03:53.3301:16:17.65Detail
29. JENÍČKOVÁ Zuzana86Ženy52.02:22:58+00:58:0002:22:18.5501:03:04.7901:19:52.75Detail
30. SCHUCKOVÁ JanaÚhonice269Ženy53.02:23:24+00:58:2602:22:18.9201:08:22.8901:15:00.55Detail
31. MACHÁČKOVÁ PavlínaVelvary277Ženy55.02:26:27+01:01:2902:25:28.8201:11:01.5001:15:24.87Detail
32. KUCIKOVA Vladislava120Ženy56.02:26:27+01:01:2902:25:28.9701:11:01.3001:15:25.44Detail
33. JANSOVÁ KláraPraha82Ženy58.02:32:58+01:08:0002:32:00.8701:11:25.8701:21:31.87Detail
34. SVATUŠKOVÁ Jana210Ženy59.02:42:24+01:17:2602:41:35.5701:04:30.2901:37:52.74Detail
35. TÁBORSKÁ MarkétaMilovice218Ženy60.02:49:20+01:24:2202:48:15.0701:14:17.3001:35:01.69Detail
RIEGELOVA Gabrielastruhařov188Ženy00:00:00Detail
DNF WINKLEROVA PetraPraha Kbely239Ženy64.DNF 00:52:19.6902:15:14.59Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz