Oficiální Výsledková listina Safariběh ČSOB 2018
7. 4. 2018

5 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Čivrný JiříSemily#479#Mdo401.00:19:08.71Detail
2. Cogan RudolfNová Paka#295#Mdo501.00:19:31.32+00:00:22.60Detail
3. Mocek TomášPardubice#127#Mdo402.00:20:11.91+00:01:03.19Detail
4. Šantroch PetrLoko Trutnov#280#Mdo403.00:21:23.70+00:02:14.98Detail
5. Kunrt JaroslavTJ Lokomotiva Trutnov, z.s.#104#Mdo404.00:21:32.09+00:02:23.37Detail
6. Drbohlav JiříLomnice nad Popelkou#33#Mdo502.00:21:34.46+00:02:25.74Detail
7. Bubeník MartinAFK Semice#16#Mdo405.00:22:12.77+00:03:04.05Detail
8. Kubiasová Kateřina#297#Z35plus1.00:22:22.13+00:03:13.41Detail
9. Janovec JakubTrutnov#294#Mdo406.00:22:54.70+00:03:45.98Detail
10. Obešlo František#143#Mdo407.00:23:11.62+00:04:02.90Detail
11. Johan OldřichJilemnice#76#Mdo503.00:24:01.57+00:04:52.85Detail
12. Paulů PetrHorní Branná#147#Mdo408.00:24:22.87+00:05:14.15Detail
13. Linhart LukášSK Nové Město nad Metují#486#Mdo409.00:24:23.03+00:05:14.31Detail
14. Novotná TerezaPřerov#139#Zdo351.00:24:25.98+00:05:17.26Detail
15. Čapek PetrSuchovršice#21#Mdo4010.00:24:36.00+00:05:27.28Detail
16. Šilar MartinTrutnov #213#Mdo504.00:24:36.41+00:05:27.69Detail
17. Bartošová AlžbětaBorohrádek#4#Zdo352.00:24:43.50+00:05:34.78Detail
18. Kučerová KristýnaHolice v Čechách#102#Zdo353.00:24:56.69+00:05:47.97Detail
19. Baškovská RomanaHolky z Vršovky#6#Z35plus2.00:25:00.20+00:05:51.48Detail
20. Štěpová AdelaHradec Králové#223#Zdo354.00:25:05.79+00:05:57.07Detail
21. Labský JakubDvůr Králové nad Labem#108#Mdo4011.00:25:16.03+00:06:07.31Detail
22. Voňka Tomáš#254#Mdo4012.00:25:17.38+00:06:08.66Detail
23. Svobodová Klára#202#Zdo355.00:25:33.30+00:06:24.58Detail
24. Špringrová IvonaRtyně v Podkrkonoší#219#Zdo356.00:25:38.46+00:06:29.74Detail
25. Krupička JindřichKrupičáci#98#Mdo4013.00:25:42.14+00:06:33.42Detail
26. Hušková JanaSilvini Madshus team#66#Z35plus3.00:25:43.60+00:06:34.88Detail
27. Berger TomášNáchod#9#Mdo4014.00:25:47.04+00:06:38.32Detail
28. Fišera MarekPraha#45#Mdo4015.00:26:06.19+00:06:57.47Detail
29. Věchet JaroslavHradec Králové#240#Mdo4016.00:26:11.35+00:07:02.63Detail
30. Smola JosefNáchod#190#Mdo4017.00:26:13.51+00:07:04.79Detail
31. Syrový AlešNever give up #204#Mdo4018.00:26:17.66+00:07:08.94Detail
32. Barton Jan#3#Mdo4019.00:26:25.63+00:07:16.91Detail
33. Peterka JirikKRÉŤAN TEAM#151#Mdo4020.00:26:29.50+00:07:20.78Detail
34. Dohnalová MonikaPecka#28#Z35plus4.00:26:36.61+00:07:27.89Detail
35. Bellerová MartinaHradec Králové #7#Zdo357.00:26:48.39+00:07:39.67Detail
36. Balcarová RomanaPraha#2#Z35plus5.00:26:52.67+00:07:43.95Detail
37. Milata PetrBobr team ČSOB Pojišťovny#125#Mdo4021.00:26:54.41+00:07:45.69Detail
38. Doležal Martin#29#Mdo601.00:26:54.77+00:07:46.05Detail
39. Ráliš TomášStaré Hradiště#169#Mdo4022.00:26:56.14+00:07:47.42Detail
40. Bucháček LukášÚpice#17#Mdo4023.00:26:56.76+00:07:48.04Detail
41. Ráliš TomášStaré Hradiště#168#Mdo505.00:26:58.47+00:07:49.75Detail
42. Peterka JiriKRÉŤAN TEAM#150#Mdo506.00:27:10.74+00:08:02.02Detail
43. Horváth MarianHorní Branná#63#Mdo4024.00:27:15.85+00:08:07.13Detail
44. Jíčínský OndřejHradečáci#74#Mdo4025.00:27:23.52+00:08:14.80Detail
45. Cogan JanNová Paka#20#Mdo4026.00:27:28.71+00:08:19.99Detail
46. Tretyakov AlexeyPraha#300#Mdo4027.00:27:30.49+00:08:21.77Detail
47. Novotný RomanPřerov#141#Mdo602.00:27:34.03+00:08:25.31Detail
48. Pultarová VeronikaHradec Králové#166#Zdo358.00:27:34.86+00:08:26.14Detail
49. Laňka RadekEUROlift CZ#293#Mdo507.00:27:38.71+00:08:29.99Detail
50. Kodym PetrHradec Králové #88#Mdo508.00:27:39.07+00:08:30.35Detail
51. Bitnar JaroslavNáchod#10#Mdo509.00:27:41.24+00:08:32.52Detail
52. Vlachynská KristýnaStěžery #248#Z35plus6.00:27:48.73+00:08:40.01Detail
53. Ulrych ViliamDvůr Králové nad Labem#235#Mdo4028.00:27:54.99+00:08:46.27Detail
54. Drbohlavová LenkaLomnice nad Popelkou#35#Z35plus7.00:28:00.97+00:08:52.25Detail
55. Urban MichalČervený Kostelec#478#Mdo603.00:28:02.29+00:08:53.57Detail
56. Mráček AlešHradečáci#128#Mdo4029.00:28:13.61+00:09:04.89Detail
57. Příhodová PavlínaHradec Králové#165#Z35plus8.00:28:24.66+00:09:15.94Detail
58. Karabinová PetraVyškov#80#Zdo359.00:28:28.24+00:09:19.52Detail
59. Holubová ZuzanaHradec Králové#60#Zdo3510.00:28:32.05+00:09:23.33Detail
60. Hušek JaroslavSilvini Madshus team#65#Mdo5010.00:28:36.30+00:09:27.58Detail
61. Vejrychová VeronikaČSOB Běh pro dobrou věc#241#Zdo3511.00:28:37.80+00:09:29.08Detail
62. Špringr ZdeněkRtyně v Podkrknoší#218#M60plus1.00:28:43.36+00:09:34.64Detail
63. Valach MichalČeská Třebová#237#Mdo4030.00:28:45.45+00:09:36.73Detail
64. Suchánková BarboraČSOB Praha#196#Zdo3512.00:28:50.19+00:09:41.47Detail
65. Andres ZdeněkHolice#1#Mdo4031.00:28:56.48+00:09:47.76Detail
66. Rapčan Ladislav#172#Mdo4032.00:29:08.36+00:09:59.64Detail
67. Peterková VeronikaOlomouc#152#Zdo3513.00:29:08.49+00:09:59.77Detail
68. Darvašová MonikaDvůr Králové n.L.#25#Zdo3514.00:29:09.17+00:10:00.45Detail
69. Prudič MartinHolice#161#Mdo4033.00:29:14.04+00:10:05.32Detail
70. Suchánková AnnaČSOB Praha#195#Zdo3515.00:29:21.76+00:10:13.04Detail
71. Endrlová PavlaBílá Třemešná#484#Zdo3516.00:29:25.78+00:10:17.06Detail
72. Foukner DavidVelká Lečice#48#Mdo4034.00:29:26.20+00:10:17.48Detail
73. Schubertová MonikaSK ŘEKA#184#Z35plus9.00:29:28.59+00:10:19.87Detail
74. Prudič PetrHolice#162#Mdo4035.00:29:30.67+00:10:21.95Detail
75. Myslivec JanPardubice#131#Mdo4036.00:29:31.07+00:10:22.35Detail
76. Jarolím JanDvůr Králové nad Labem#71#Mdo5011.00:29:40.40+00:10:31.68Detail
77. Mašková IvanaHorní Branná#116#Zdo3517.00:29:41.00+00:10:32.28Detail
78. Příhoda JiříHradec Králové#164#Mdo5012.00:29:48.39+00:10:39.67Detail
79. Hornych JakubMladá Boleslav#278#Mdo4037.00:29:52.19+00:10:43.47Detail
80. Suková ZdeňkaNová Paka#198#Zdo3518.00:29:53.47+00:10:44.75Detail
81. Tamchyna JakubŘíčany#228#Mdo4038.00:30:05.91+00:10:57.19Detail
82. Pavlík JanHradec Králové Dragons#148#Mdo4039.00:30:06.15+00:10:57.43Detail
83. Smoldasova JanaPraha#191#Z35plus10.00:30:29.76+00:11:21.04Detail
84. Šalamon AdamHradec Králové#206#Mdo4040.00:30:34.04+00:11:25.32Detail
85. Bros RomanDvůr Králové nad Labem#14#Mdo4041.00:30:37.75+00:11:29.03Detail
86. Figerová PetraVlčice#43#Z35plus11.00:30:38.28+00:11:29.56Detail
87. Doubek LadislavČSOB Běh pro dobrou věc#31#Mdo4042.00:30:39.85+00:11:31.13Detail
88. Písecký AlešDvůr Králové nad Labem#156#Mdo4043.00:30:43.45+00:11:34.73Detail
89. Švandová Lenka#226#Zdo3519.00:30:47.44+00:11:38.72Detail
90. Mráčková PavlínaDK-NL#129#Zdo3520.00:30:48.03+00:11:39.31Detail
91. Drbohlavová EvaRtyně v Podkrkonoší#34#Z35plus12.00:30:48.81+00:11:40.09Detail
92. Kmoníčková LuciePardubice#83#Zdo3521.00:30:48.91+00:11:40.19Detail
93. Rudolfová RomanaMalé Svatoňovice#174#Z35plus13.00:30:49.54+00:11:40.82Detail
94. Rálišová IdaStaré Hradiště#171#Zdo3522.00:30:49.64+00:11:40.92Detail
95. Marečková VeronikaChrudim#113#Z35plus14.00:30:50.63+00:11:41.91Detail
96. Stejskalová MarkétaSněhové plantáže#193#Zdo3523.00:30:54.60+00:11:45.88Detail
97. Kirnigová DenisaTrutnov#82#Zdo3524.00:30:55.54+00:11:46.82Detail
98. Švanda KarelOpočno#225#Mdo4044.00:30:59.94+00:11:51.22Detail
99. Jerlingová Lucka#73#Z35plus15.00:31:02.47+00:11:53.75Detail
100. Zitová HanaPulice 32 Dobruška#270#Z35plus16.00:31:02.66+00:11:53.94Detail
101. Flígrová PetraHolky z Vršovky#46#Zdo3525.00:31:04.39+00:11:55.67Detail
102. Zaoralová AnnaJeseník#261#Zdo3526.00:31:05.02+00:11:56.30Detail
103. Vydra JosefRudník u Vrchlabí#257#Mdo5013.00:31:05.34+00:11:56.62Detail
104. Mašindová KateřinaKPKT Horní Černůtky#115#Zdo3527.00:31:05.69+00:11:56.97Detail
105. Zázvorka PavelVidochov#262#Mdo4045.00:31:07.47+00:11:58.75Detail
106. Vejsova LenkaHradec Kralove#242#Z35plus17.00:31:11.35+00:12:02.63Detail
107. Nováková MartinaSkřivany#135#Z35plus18.00:31:18.13+00:12:09.41Detail
108. Obdržálek MartinTrutnov#142#Mdo4046.00:31:18.40+00:12:09.68Detail
109. Kořínková DarinaPraha#275#Zdo3528.00:31:24.23+00:12:15.51Detail
110. Veselá DanaHRADEC KRÁLOVÉ #243#Zdo3529.00:31:28.26+00:12:19.54Detail
111. Kvochová DanielaSKRIPT s.r.o.#105#Z35plus19.00:31:28.68+00:12:19.96Detail
112. Píšová Věra#277#Z35plus20.00:31:33.57+00:12:24.85Detail
113. Havlíková IvetaDvůr Králové nad Labem#292#Z35plus21.00:31:35.67+00:12:26.95Detail
114. Svoboda Václav#201#Mdo5014.00:31:36.04+00:12:27.32Detail
115. Havlík JakubDvůr Králové nad Labem#291#Mdo4047.00:31:36.12+00:12:27.40Detail
116. Przechowská AnnaHradec Králové#163#Zdo3530.00:31:38.04+00:12:29.32Detail
117. Novotná Denisa#136#Zdo3531.00:31:38.13+00:12:29.41Detail
118. Novotná RenataPřerov#138#Z35plus22.00:31:38.36+00:12:29.64Detail
119. Králová PetraPardubice#96#Zdo3532.00:31:43.25+00:12:34.53Detail
120. Marková LucieZŠ a PrŠ Dvůr Králové nad Labem#114#Z35plus23.00:31:44.36+00:12:35.64Detail
121. Šarova PetraAC Praha 1890#209#Z35plus24.00:31:44.47+00:12:35.75Detail
122. Pokorný JiříPraha -Řepy#158#Mdo604.00:31:45.22+00:12:36.50Detail
123. Tylšová JanaTrutnov#234#Z35plus25.00:31:56.74+00:12:48.02Detail
124. Zierisová RadomíraTrutnov#269#Z35plus26.00:31:58.48+00:12:49.76Detail
125. Semeráková DenisaČeská Skalice#182#Zdo3533.00:31:58.60+00:12:49.88Detail
126. Holečková AnnaNové Město nad Metují#57#Zdo3534.00:31:58.69+00:12:49.97Detail
127. Kociánová LenkaVšestary#86#Zdo3535.00:31:59.64+00:12:50.92Detail
128. Hysková DominikaLB Alcudia#289#Zdo3536.00:32:04.91+00:12:56.19Detail
129. Bašová VeronikaIB Alcudia#287#Zdo3537.00:32:05.48+00:12:56.76Detail
130. Gavčíková AlenaHradec Králové#109#Z35plus27.00:32:06.70+00:12:57.98Detail
131. Kaněvová EvaPraha 4#79#Z35plus28.00:32:07.90+00:12:59.18Detail
132. Minář LubošNáchod#126#Mdo4048.00:32:11.50+00:13:02.78Detail
133. Semeráková NikolaČeská Skalice#183#Zdo3538.00:32:11.74+00:13:03.02Detail
134. Sirová VeronikaDvůr Králové nad Labem#185#Zdo3539.00:32:18.94+00:13:10.22Detail
135. Škopová DenisaDvůr Králové nad Labem #215#Zdo3540.00:32:31.44+00:13:22.72Detail
136. Vik MartinÚpice#245#Mdo4049.00:32:34.59+00:13:25.87Detail
137. Křivánková MirkaMoravská Třebová#100#Z35plus29.00:32:35.35+00:13:26.63Detail
138. Kostková KristýnaTrutnov#92#Zdo3541.00:32:41.55+00:13:32.83Detail
139. Etrichová TerezaDvur Kralove nad Labem#38#Zdo3542.00:32:48.74+00:13:40.02Detail
140. Mezlík MartinVídeň#123#Mdo4050.00:32:57.31+00:13:48.59Detail
141. Labský MartinPraha#50#Mdo605.00:33:03.49+00:13:54.77Detail
142. Šťastná TerezaPraha#222#Zdo3543.00:33:09.71+00:14:00.99Detail
143. Šimáková LadaPříbram#214#Zdo3544.00:33:11.04+00:14:02.32Detail
144. Merhoutová MarkétaPardubice#122#Zdo3545.00:33:13.59+00:14:04.87Detail
145. Janáčková KateřinaTOM team Pardubice#67#Z35plus30.00:33:14.11+00:14:05.39Detail
146. Bělská LenkaKalimero#8#Zdo3546.00:33:29.70+00:14:20.98Detail
147. Westfalová KláraPardubice#259#Zdo3547.00:33:31.92+00:14:23.20Detail
148. Hantschová AdélaDvůr Králové nad Labem#51#Zdo3548.00:33:34.92+00:14:26.20Detail
149. Novotná KateřinaDvůr Králové n.Labem#137#Z35plus31.00:33:37.49+00:14:28.77Detail
150. Kreiselová SlávkaTrutnov#97#Z35plus32.00:33:38.08+00:14:29.36Detail
151. Hornychová JanaMladá Boleslav, Kolomuty#279#Z35plus33.00:33:46.15+00:14:37.43Detail
152. Cermanová VeronikaTrutnov#19#Zdo3549.00:33:47.45+00:14:38.73Detail
153. Zeman TomášJaroměř#267#Mdo4051.00:34:08.19+00:14:59.47Detail
154. Odvárková NikolaDvůr Králové nad Labem#144#Zdo3550.00:34:13.16+00:15:04.44Detail
155. Ševčíková MarkétaDvůr Králové nad Labem#211#Zdo3551.00:34:13.61+00:15:04.89Detail
156. Kulhánek MichalDvůr Králové nad Labem#103#Mdo4052.00:34:13.69+00:15:04.97Detail
157. Melicharová KláraNáchod#120#Zdo3552.00:34:18.21+00:15:09.49Detail
158. Mašková MiroslavaHorní Branná#117#Zdo3553.00:34:19.02+00:15:10.30Detail
159. Holmanova OlgaPrelouc#58#Z35plus34.00:34:21.27+00:15:12.55Detail
160. Syrový FilipZvičinští mistři#205#Mdo4053.00:34:21.67+00:15:12.95Detail
161. Valachová VeronikaČeská Třebová#238#Zdo3554.00:34:38.16+00:15:29.44Detail
162. Sýkorová DanaStaré Město#203#Z35plus35.00:34:43.19+00:15:34.47Detail
163. Chmelíková AnetaBílí Třemesná#485#Zdo3555.00:34:45.79+00:15:37.07Detail
164. Fouknerová Monika#49#Zdo3556.00:34:45.83+00:15:37.11Detail
165. Švarc MichalPraha#227#Mdo4054.00:34:48.30+00:15:39.58Detail
166. Leová MonikaPraha#111#Zdo3557.00:34:51.71+00:15:42.99Detail
167. Petřina MartinChlumec nad Cidlinou#155#Mdo4055.00:34:51.83+00:15:43.11Detail
168. Westfalová LudmilaPardubice#260#Z35plus36.00:34:52.28+00:15:43.56Detail
169. Košín MartinPraha#93#Mdo4056.00:34:53.32+00:15:44.60Detail
170. Drábková SimonaStará Paka#32#Zdo3558.00:34:53.39+00:15:44.67Detail
171. Sláma DanielČeská Třebová#188#Mdo4057.00:34:56.45+00:15:47.73Detail
172. Hodrová AnežkaTrutnov#56#Zdo3559.00:35:09.08+00:16:00.36Detail
173. Sekyra DavidTrutnov#181#Mdo4058.00:35:12.09+00:16:03.37Detail
174. Holý JiříChotěvice#61#Mdo5015.00:35:16.94+00:16:08.22Detail
175. Dohnálková EsterMB#27#Zdo3560.00:35:20.95+00:16:12.23Detail
176. Kyselová MarkétaJaroměř #107#Z35plus37.00:35:24.35+00:16:15.63Detail
177. Jungwirth KarelNáchod#77#Mdo4059.00:35:27.09+00:16:18.37Detail
178. Knapová VendulaLázně Bělohrad#296#Zdo3561.00:35:36.04+00:16:27.32Detail
179. Medunová Petra#119#Z35plus38.00:35:36.34+00:16:27.62Detail
180. Ságnerová HanaHradec Králové#177#Z35plus39.00:35:41.67+00:16:32.95Detail
181. Nejmanová NikolPraha#273#Zdo3562.00:35:45.90+00:16:37.18Detail
182. Boruvkova IvanaŠneci v běhu#13#Z35plus40.00:35:46.55+00:16:37.83Detail
183. Zemanová PetraPraha#274#Zdo3563.00:35:46.65+00:16:37.93Detail
184. Blažek PavelJasenná#11#Mdo4060.00:35:48.16+00:16:39.44Detail
185. Blažková AdrianaJasenná#12#Z35plus41.00:35:52.43+00:16:43.71Detail
186. Zdražilová JanaAlbrechtice nad Orlicí#263#Zdo3564.00:35:55.32+00:16:46.60Detail
187. Zdražilová MartinaAlbrechtice nad Orlicí#264#Zdo3565.00:35:55.50+00:16:46.78Detail
188. Skořepová LadislavaVlkov#187#Z35plus42.00:35:56.61+00:16:47.89Detail
189. Rychtecká AnetaCholtice#175#Zdo3566.00:35:57.94+00:16:49.22Detail
190. Pokorná NikolaSemín#157#Zdo3567.00:36:06.27+00:16:57.55Detail
191. Nečas MichalKutná Hora#132#Mdo4061.00:36:06.29+00:16:57.57Detail
192. Radačovský LukášPraha#167#Mdo4062.00:36:06.31+00:16:57.59Detail
193. Zelenková MarkétaPardubice#266#Zdo3568.00:36:07.84+00:16:59.12Detail
194. Tláskalová SabinaTrutnov#231#Zdo3569.00:36:11.23+00:17:02.51Detail
195. Vondráčková SáraBorohrádek#252#Zdo3570.00:36:21.22+00:17:12.50Detail
196. Rálišová AndreaStaré Hradiště#170#Z35plus43.00:36:21.47+00:17:12.75Detail
197. Vítová AlenaTrutnov#247#Z35plus44.00:36:24.66+00:17:15.94Detail
198. Vondrová DenisaRudník#253#Z35plus45.00:36:25.01+00:17:16.29Detail
199. Langr MichalBomby#110#Mdo4063.00:36:26.67+00:17:17.95Detail
200. Danielová EvaBomby#24#Zdo3571.00:36:26.93+00:17:18.21Detail
201. Konopásková KarolínaJičín#90#Zdo3572.00:36:29.37+00:17:20.65Detail
202. Nová MichaelaHostinné#134#Z35plus46.00:36:39.05+00:17:30.33Detail
203. Zelenková MarkétaPardubice#265#Z35plus47.00:36:48.98+00:17:40.26Detail
204. Tauchmannová MartinaDolní Branná#230#Zdo3573.00:36:52.70+00:17:43.98Detail
205. Janovcová LucieDvůr Králové nad Labem#69#Zdo3574.00:36:58.30+00:17:49.58Detail
206. Vošvrdová VandaChrudim#255#Zdo3575.00:37:34.13+00:18:25.41Detail
207. Sedláčková Angelika MarieMalé Svatoňovice#179#Zdo3576.00:37:36.12+00:18:27.40Detail
208. Jirousková Pavlačernožice#75#Z35plus48.00:37:49.29+00:18:40.57Detail
209. Medříková LucieLinhartice#118#Z35plus49.00:38:12.49+00:19:03.77Detail
210. Panajotisová NicoleHradec Králové#146#Zdo3577.00:38:13.08+00:19:04.36Detail
211. Vašata JanHradec Králové#239#Mdo4064.00:38:15.92+00:19:07.20Detail
212. Kralertová KateřinaPraha#481#Z35plus50.00:38:17.34+00:19:08.62Detail
213. Vajsarová TerezaTrutnov#236#Zdo3578.00:38:21.77+00:19:13.05Detail
214. Lukáčová ŠárkaDvůr Králové nad Labem#112#Z35plus51.00:38:27.82+00:19:19.10Detail
215. Brůžek Michal#15#Mdo4065.00:38:36.96+00:19:28.24Detail
216. Vokalová Patricie#251#Zdo3579.00:38:37.49+00:19:28.77Detail
217. Prokopová Kateřina#160#Zdo3580.00:38:37.67+00:19:28.95Detail
218. Secký MichalJaroměř#178#Mdo4066.00:38:40.57+00:19:31.85Detail
219. Tykalová MajkaJaroměř#233#Zdo3581.00:38:42.43+00:19:33.71Detail
220. Spěváková KristýnaPraha#192#Zdo3582.00:38:47.70+00:19:38.98Detail
221. Kodet AlešPraha#87#Mdo4067.00:38:47.75+00:19:39.03Detail
222. Koberová AndreaPřelouč#85#Zdo3583.00:38:51.15+00:19:42.43Detail
223. Slavíková BarboraPraha 4#189#Zdo3584.00:39:02.57+00:19:53.85Detail
224. Kaněvová AlexandraPraha 4#78#Zdo3585.00:39:02.90+00:19:54.18Detail
225. Palánová IvanaPraha#276#Z35plus52.00:39:04.02+00:19:55.30Detail
226. Žemličková RomanaSopřeč#272#Z35plus53.00:39:23.23+00:20:14.51Detail
227. Šlechtová MichaelaÚpice#216#Zdo3586.00:39:25.30+00:20:16.58Detail
228. Konečný TomášSamíci#89#Mdo4068.00:39:29.83+00:20:21.11Detail
229. Šíf IvoPraha#212#Mdo4069.00:39:33.04+00:20:24.32Detail
230. Fojtíková RenátaSamíci#47#Zdo3587.00:39:33.70+00:20:24.98Detail
231. Barychar TomášSamíci#5#Mdo4070.00:39:36.10+00:20:27.38Detail
232. Fikarová LuciePraha#44#Zdo3588.00:39:38.10+00:20:29.38Detail
233. Čiamporová VendulaDvůr Králové nad Labem#23#Zdo3589.00:40:05.30+00:20:56.58Detail
234. Lhotský RadekTrutnov#284#Mdo5016.00:40:05.56+00:20:56.84Detail
235. Čiampor MichalDvůr Králové nad Labem#22#Mdo4071.00:40:08.65+00:20:59.93Detail
236. Viková PetraÚpice#246#Z35plus54.00:40:19.20+00:21:10.48Detail
237. Pražská HelenaPraha#159#Zdo3590.00:40:22.87+00:21:14.15Detail
238. Netáhlová AnetaHradec Králové#133#Zdo3591.00:40:36.10+00:21:27.38Detail
239. Dvořáková DenisaHradec Králové#37#Zdo3592.00:40:36.68+00:21:27.96Detail
240. Šamanová TerezaBílá Třemešná#208#Zdo3593.00:40:40.74+00:21:32.02Detail
241. Šamanová MarcelaBílá Třemešná#207#Z35plus55.00:40:41.22+00:21:32.50Detail
242. Suchardová Kateřina#197#Zdo3594.00:40:43.60+00:21:34.88Detail
243. Kejvalová KarolínaHradec Králové#81#Zdo3595.00:40:44.36+00:21:35.64Detail
244. Vydra Tomáš#258#Mdo4072.00:40:46.00+00:21:37.28Detail
245. Vrbová MartinaHostinné#256#Z35plus56.00:41:05.41+00:21:56.69Detail
246. Vlasáková VeronikaHradec Králové#249#Zdo3596.00:41:06.76+00:21:58.04Detail
247. Farbarová DaruškaMorkovice-Slížany#39#Zdo3597.00:41:07.57+00:21:58.85Detail
248. Tamchynová Alexandra#229#Zdo3598.00:41:23.73+00:22:15.01Detail
249. Janatková EliškaJaroměř#68#Zdo3599.00:41:54.46+00:22:45.74Detail
250. Šedivá VeronikaDvůr Králové nad Labem#210#Zdo35100.00:41:56.03+00:22:47.31Detail
251. Horáčková ZuzanaRychnov nad Kněžnou#62#Zdo35101.00:41:56.38+00:22:47.66Detail
252. Reilová DianaDvůr Králové nad Labem#173#Zdo35102.00:41:56.41+00:22:47.69Detail
253. Hlaváčková AndreaMiskolezy#54#Zdo35103.00:42:08.16+00:22:59.44Detail
254. Hlaváčková JanaMiskolezy#55#Z35plus57.00:42:10.45+00:23:01.73Detail
255. Sviastyn FelixZdar nad Orlici#200#Mdo5017.00:42:36.44+00:23:27.72Detail
256. Sviastyn AlenaZdar nad Orlici#199#Z35plus58.00:42:38.08+00:23:29.36Detail
257. Kosařová PetraPraha#91#Z35plus59.00:42:43.19+00:23:34.47Detail
258. Dočkal TobiášNáchod #26#Mdo4073.00:43:58.72+00:24:50.00Detail
259. Kynská KateřinaLánov#106#Zdo35104.00:43:58.93+00:24:50.21Detail
260. Žemlička MartinSopřeč#271#Mdo5018.00:44:08.80+00:25:00.08Detail
261. Střelcová DagmarPraha#194#Z35plus60.00:44:51.55+00:25:42.83Detail
262. Petrak MichalChotěvice#154#Mdo4074.00:45:10.30+00:26:01.58Detail
263. Koudelka TomášHradec Králové#94#Mdo4075.00:45:10.67+00:26:01.95Detail
264. Koukol MarekJaroměř#95#Mdo4076.00:45:12.27+00:26:03.55Detail
265. Jelínková SimonaHradec Králové#72#Zdo35105.00:45:12.30+00:26:03.58Detail
266. Zemanová DenisaJaroměř#268#Zdo35106.00:45:22.27+00:26:13.55Detail
267. Sehnoutková KateřinaDvůr Králové nad Labem #180#Zdo35107.00:47:33.70+00:28:24.98Detail
268. Vojtíšková AdélaBlato#250#Zdo35108.00:49:16.80+00:30:08.08Detail
269. Řezáčová PetraČermná#176#Zdo35109.00:49:20.67+00:30:11.95Detail
270. Müllerová MonikaPardubice#130#Z35plus61.00:49:57.25+00:30:48.53Detail
271. Novotný OndřejPardubice #140#Mdo5019.00:49:58.00+00:30:49.28Detail
272. Šlechtová PavlínaÚpice#217#Zdo35110.00:51:25.42+00:32:16.70Detail
273. Fialová SimonaPřelouč#42#Z35plus62.00:52:41.00+00:33:32.28Detail
274. Fialová KarolínaPřelouč#41#Zdo35111.00:52:41.62+00:33:32.90Detail
275. Burešová VendulaTrnavka#18#Zdo35112.00:52:42.21+00:33:33.49Detail
276. Tesárková Petra#477#Z35plus63.00:53:09.63+00:34:00.91Detail
277. Hasíková LuciePardubice#53#Zdo35113.00:53:13.14+00:34:04.42Detail
278. Pětioký JanPardubice#153#Mdo4077.00:53:13.26+00:34:04.54Detail
279. Domašínský RobertPraha#30#Mdo5020.00:53:13.65+00:34:04.93Detail
280. Vetrichová VeronikaPraha#244#Z35plus64.00:53:13.90+00:34:05.18Detail
281. Holubová KateřinaHradec Králové#59#Zdo35114.02:03:18.93+01:44:10.21Detail
Kněžková NikolaHradec Králové#84#Zdo35Detail
Merhoutová JarmilaPardubice#121#Z35plusDetail
Mikulecká HanaHradec Králové#124#Zdo35Detail
Oralová PetraKaliméro#145#Zdo35Detail
Štulíková MarkétaRoztoky u Jilemnice#224#Z35plusDetail
Tuček JonášSněhové plantáže#232#Mdo40Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz