Oficiální Výsledková listina Mělnický vinařský běh 2018
22. 9. 2018

10 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Skupina 4#4Oficiální časZtráta
1. Miler JiříLAWI STARS#220#M40-491.muži1.00:33:45Detail
2. Suchý MichalLawi Stars#221#Mdo391.muži2.00:33:51+00:00:06.58Detail
3. Marčík VladimírPraha#97#Mdo392.muži3.00:33:55+00:00:10.58Detail
4. Michálek MichalMlazice#62#M40-492.muži4.00:38:42+00:04:57.58Detail
5. Vaňkát HonzaEkonom Praha Outdoor#210#Mdo393.muži5.00:39:26+00:05:41.58Detail
6. Krátký MartinPraha 4 Kamýk#130#Mdo394.muži6.00:39:52+00:06:07.58Detail
7. Feistner JiříAC Praha 1890#216#M40-493.IZS1.muži7.00:39:58+00:06:13.58Detail
8. Mašek MartinPraha 5#107#M40-494.muži8.00:40:01+00:06:16.58Detail
9. Koláčný VáclavPČR#200#Mdo395.IZS2.muži9.00:40:21+00:06:36.58Detail
10. Seidl RadimZdiby#9#M40-495.muži10.00:40:41+00:06:56.58Detail
11. Bradáčová MartinaMK Kladno#128#Z35-491.ženy1.00:41:03+00:07:18.58Detail
12. Kačer CtiborRun the World#6#Mdo396.muži11.00:41:09+00:07:24.58Detail
13. Kadlec JiříPraha 7#199#Mdo397.muži12.00:41:12+00:07:27.58Detail
14. Fajgl LubošSokol Cítov#193#M40-496.IZS3.muži13.00:41:13+00:07:28.58Detail
15. Smotlachová EvinaMělník#160#Zdo351.ženy2.00:41:28+00:07:43.58Detail
16. Bohoněk MilošRun the World#114#Mdo398.muži14.00:41:45+00:08:00.58Detail
17. Tajč JanHH Smíchov#153#M50plus1.muži15.00:41:49+00:08:04.58Detail
18. Valtr VladimírMP Praha#41#M50plus2.IZS4.muži16.00:42:01+00:08:16.58Detail
19. Hauf PatrikModerní Pětiboj Kralupy #83#M40-497.muži17.00:42:04+00:08:19.58Detail
20. Dubský Dalibor#218#M40-498.muži18.00:42:28+00:08:43.58Detail
21. Majercik MiroslavVsetaty#20#Mdo399.muži19.00:42:36+00:08:51.58Detail
22. Vabroušek MichalDUKLA PRAHA#239#M40-499.muži20.00:42:38+00:08:53.58Detail
23. Odstrčil PetrMělník#235#M40-4910.muži21.00:42:41+00:08:56.58Detail
24. Vítek VojtěchRun the world#212#Mdo3910.muži22.00:42:45+00:09:00.58Detail
25. Štefan RadimRun the World#48#M40-4911.muži23.00:42:47+00:09:02.58Detail
26. Trhoň JanSHM KLUB NERATOVICE#225#M40-4912.muži24.00:42:56+00:09:11.58Detail
27. Veselý VladimírHasiči Neratovice#69#M40-4913.IZS5.muži25.00:43:20+00:09:35.58Detail
28. Krupička FrantišekKrupičáci#54#junioři1.muži26.00:43:28+00:09:43.58Detail
29. Gajdošík MiroslavDolní Beřkovice#194#M50plus3.muži27.00:43:29+00:09:44.58Detail
30. Novák LukášHoštka#202#Mdo3911.muži28.00:43:33+00:09:48.58Detail
31. Vít JiříTONDA Sport Prušánky#154#Mdo3912.muži29.00:43:35+00:09:50.58Detail
32. Kůla JanNeratovice#127#Mdo3913.muži30.00:43:44+00:09:59.58Detail
33. Kralova VeronikaZeleneč#101#Z35-492.ženy3.00:43:46+00:10:01.58Detail
34. Prchal Pavel#224#M40-4914.muži31.00:44:23+00:10:38.58Detail
35. Stanislav MartinLuigi Cocotti#206#junioři2.muži32.00:44:38+00:10:53.58Detail
36. Šnajdr FilipLuigiCocoti - Mělník#226#M40-4915.muži33.00:44:42+00:10:57.58Detail
37. Dočekal JanMělník#56#Mdo3914.muži34.00:44:46+00:11:01.58Detail
38. Valda Pavel#138#M40-4916.muži35.00:44:53+00:11:08.58Detail
39. Mraček JanMělník#74#M50plus4.muži36.00:44:57+00:11:12.58Detail
40. Kašpar JanVSK ELEKTRO PRAHA#229#M40-4917.muži37.00:45:02+00:11:17.58Detail
41. Svatoň DavidTT3 sports#13#M40-4918.muži38.00:45:06+00:11:21.58Detail
42. Hušek RadekAtletika Neratovice#123#junioři3.muži39.00:45:13+00:11:28.58Detail
43. Slíva PetrHitrádio City 937#113#M40-4919.muži40.00:45:14+00:11:29.58Detail
44. Šebesta VáclavMělník#140#Mdo3915.muži41.00:45:27+00:11:42.58Detail
45. Kos JanMladá Boleslav#201#Mdo3916.muži42.00:45:33+00:11:48.58Detail
46. Hušek RadekKly#70#M40-4920.muži43.00:45:33+00:11:48.58Detail
47. Fidrant AlešMělník#148#Mdo3917.muži44.00:45:47+00:12:02.58Detail
48. Benedikt Matěj#186#Mdo3918.muži45.00:45:54+00:12:09.58Detail
49. Štěpnička JanPřívory#223#Mdo3919.muži46.00:45:57+00:12:12.58Detail
50. Šíma JiříLuigi Cocotti#209#junioři4.muži47.00:45:58+00:12:13.58Detail
51. Prázný MichalPraha#222#M40-4921.muži48.00:45:59+00:12:14.58Detail
52. Vabroušek PavelRTW#145#M40-4922.muži49.00:46:13+00:12:28.58Detail
53. Krupička FrantišekKrupičáci#55#M40-4923.muži50.00:46:13+00:12:28.58Detail
54. Krátká LuciePraha 4 Kamýk#129#Z35-493.ženy4.00:46:21+00:12:36.58Detail
55. Kažmír RomanIRONMAN SUDOMĚŘ TEAM#231#M40-4924.muži51.00:46:30+00:12:45.58Detail
56. Hronek MatějMělník#196#junioři5.IZS6.muži52.00:46:31+00:12:46.58Detail
57. Molek JaroslavBěžecký klub Unipetrol#33#M40-4925.IZS7.muži53.00:46:43+00:12:58.58Detail
58. Trochta PavelKlub na Hřišti Velký Borek#80#M40-4926.muži54.00:46:48+00:13:03.58Detail
59. Zapletal PetrZlate hory#214#M50plus5.muži55.00:47:08+00:13:23.58Detail
60. Topic JiriRacice#85#Mdo3920.muži56.00:47:12+00:13:27.58Detail
61. Šafránková KláraJenštejn#208#Z35-494.ženy5.00:47:16+00:13:31.58Detail
62. Ráček Zdeněk#215#Mdo3921.muži57.00:47:25+00:13:40.58Detail
63. Oujeský TomášOOB ADAMOV#236#M40-4927.muži58.00:47:29+00:13:44.58Detail
64. Szőkölová KateřinaBtníky#207#Zdo352.ženy6.00:47:29+00:13:44.58Detail
65. Stránský RadekTJ Sokol Jestřabí Lhota#22#M40-4928.muži59.00:47:41+00:13:56.58Detail
66. Zloský OndřejHostín#228#Mdo3922.muži60.00:47:50+00:14:05.58Detail
67. Žákovec Jiří#217#M40-4929.muži61.00:47:50+00:14:05.58Detail
68. Mališová KarlaSabzo#159#1.ženy7.00:47:55+00:14:10.58Detail
69. Jíra JanMelnik#198#Mdo3923.muži62.00:48:01+00:14:16.58Detail
70. Bohoňková VendulaJilemnice#187#Zdo353.ženy8.00:48:14+00:14:29.58Detail
71. Kerner Matěj#110#Mdo3924.muži63.00:48:31+00:14:46.58Detail
72. Myška PetrMělník#39#Mdo3925.muži64.00:48:36+00:14:51.58Detail
73. Melichar VladimírLuigi Cocotti#157#Mdo3926.muži65.00:48:37+00:14:52.58Detail
74. Hausman MartinMělník#73#M50plus6.muži66.00:48:40+00:14:55.58Detail
75. Pastyříková VladimíraZeleneč#100#Z35-495.ženy9.00:48:49+00:15:04.58Detail
76. Čech MartinŘíčany#170#Mdo3927.muži67.00:48:51+00:15:06.58Detail
77. Zapletal PavelZlate Hory#171#Mdo3928.muži68.00:48:54+00:15:09.58Detail
78. Hejna JanŘíčany#31#M40-4930.muži69.00:48:59+00:15:14.58Detail
79. Maršálková MichalaPraha#233#Z35-496.ženy10.00:48:59+00:15:14.58Detail
80. Chocholová JanaPraha 9#164#Z35-497.ženy11.00:49:06+00:15:21.58Detail
81. Zajíc OndřejPraha#234#M40-4931.muži70.00:49:36+00:15:51.58Detail
82. Michal JosefMlazice#151#M40-4932.muži71.00:50:02+00:16:17.58Detail
83. Koudelková Iva#147#Zdo354.ženy12.00:50:04+00:16:19.58Detail
84. Langerová MichaelaLiběchov#79#Z35-498.ženy13.00:50:11+00:16:26.58Detail
85. Jelínek RomanMělník#197#M40-4933.muži72.00:50:16+00:16:31.58Detail
86. Černý Ladislav#192#M50plus7.muži73.00:50:22+00:16:37.58Detail
87. Stránský JiříCvikov#12#M50plus8.muži74.00:50:30+00:16:45.58Detail
88. Suchý PatrikPraha#92#Mdo3929.muži75.00:51:05+00:17:20.58Detail
89. Kinkal JindřichObříství#158#M40-4934.muži76.00:51:06+00:17:21.58Detail
90. Bojadziev NikolajMelnik#84#M50plus9.muži77.00:51:17+00:17:32.58Detail
91. Šporcl RadekUnipetrol Spolana#219#M50plus10.muži78.00:51:17+00:17:32.58Detail
92. Černá JanaPraha#61#Z35-499.ženy14.00:51:26+00:17:41.58Detail
93. Kučera MiroslavMalé Žernoseky#24#M50plus11.muži79.00:51:31+00:17:46.58Detail
94. Kofroň RadekBenátky nad Jizerou#162#M40-4935.muži80.00:51:34+00:17:49.58Detail
95. Lenochová LenkaKozárovice, Zálezlice#119#Z35-4910.ženy15.00:51:37+00:17:52.58Detail
96. Šafránková RitaIThinkBeer#104#Z35-4911.ženy16.00:51:45+00:18:00.58Detail
97. Šiml JanNovis TK Praha#124#M50plus12.muži81.00:51:51+00:18:06.58Detail
98. Kubová MichaelaIRONMAN SUDOMĚŘ TEAM#230#Z35-4912.ženy17.00:51:53+00:18:08.58Detail
99. Vojáček AlešPraha#90#M40-4936.muži82.00:51:53+00:18:08.58Detail
100. Hliněná KateřinaLuigiCocoti - Mělník#227#Zdo355.ženy18.00:51:54+00:18:09.58Detail
101. Mašek JiříHořín #53#Mdo3930.muži83.00:51:58+00:18:13.58Detail
102. Valínová DagmarMělník#78#Z35-4913.ženy19.00:51:59+00:18:14.58Detail
103. Verešová VěraMělník#211#Z35-4914.ženy20.00:52:29+00:18:44.58Detail
104. Nová GabrielaBáječné ženy v běhu#30#Z35-4915.ženy21.00:52:35+00:18:50.58Detail
105. Vostrá Mošovská LucieBáječné ženy v běhu#21#Z35-4916.ženy22.00:52:38+00:18:53.58Detail
106. Karlíková AnnaPraha #75#Zdo356.ženy23.00:53:05+00:19:20.58Detail
107. Nesvadbová EliškaŽatec#65#Zdo357.ženy24.00:53:14+00:19:29.58Detail
108. Nováková JanaMělník#63#Z35-4917.ženy25.00:54:17+00:20:32.58Detail
109. Kubešová AnnaŠneci v běhu #10#Z35-4918.ženy26.00:54:17+00:20:32.58Detail
110. Pračko Milan#19#Mdo3931.muži84.00:54:27+00:20:42.58Detail
111. Slánská Katkanebužely#155#Zdo358.ženy27.00:54:48+00:21:03.58Detail
112. Gramskopf LeošMělník#18#Mdo3932.muži85.00:54:55+00:21:10.58Detail
113. Cimrová VěraMělník#189#Z35-4919.ženy28.00:55:00+00:21:15.58Detail
114. Cimlerová LenkaRoudnice nad Labem#16#Z35-4920.ženy29.00:55:14+00:21:29.58Detail
115. Šesták VojtěchKlub na Hřišti Velký Borek#81#junioři6.muži86.00:55:25+00:21:40.58Detail
116. Šesták MartinTJ EMĚ Mělník#40#M50plus13.muži87.00:55:27+00:21:42.58Detail
117. Vojáček AlešPraha#93#junioři7.muži88.00:55:31+00:21:46.58Detail
118. Průcha OldřichKadaň#7#M50plus14.muži89.00:55:34+00:21:49.58Detail
119. Ledinský TomášParta bez triček#122#junioři8.muži90.00:55:39+00:21:54.58Detail
120. Strakoš MartinPříbor#232#Mdo3933.muži91.00:55:39+00:21:54.58Detail
121. Řeháková Petrašneci v běhu#26#2.ženy30.00:55:42+00:21:57.58Detail
122. Mojžíšová BarboraMělník#28#Zdo359.ženy31.00:55:42+00:21:57.58Detail
123. Krzáková MartinaLemondice Česká Lípa #60#Zdo3510.ženy32.00:55:44+00:21:59.58Detail
124. Veselá AnitaMělník#68#3.ženy33.00:55:54+00:22:09.58Detail
125. Levová LucieDolní Zimoř#156#Z35-4921.ženy34.00:55:55+00:22:10.58Detail
126. Podráská LenkaNebužely#146#Z35-4922.ženy35.00:55:56+00:22:11.58Detail
127. Kobrle DanielMělník#66#Mdo3934.muži92.00:56:05+00:22:20.58Detail
128. Baselová MarcelaKralupy nad Vltavou#185#Zdo3511.ženy36.00:56:14+00:22:29.58Detail
129. Kočvarová LadislavaStrančice #163#Z35-4923.ženy37.00:56:15+00:22:30.58Detail
130. Šimonek JosefMělník#67#M40-4937.muži93.00:56:23+00:22:38.58Detail
131. Kettnerová KristýnaPraha#95#juniorky1.ženy38.00:56:25+00:22:40.58Detail
132. Mach PavelPraha#96#M40-4938.muži94.00:56:25+00:22:40.58Detail
133. Jiráňová TamaraRUNTHEWORLD#77#Z35-4924.ženy39.00:56:26+00:22:41.58Detail
134. Havlíček LukášMělník#132#Mdo3935.muži95.00:56:26+00:22:41.58Detail
135. Srba JaromírPraha 8 - Březiněves#131#Mdo3936.muži96.00:56:27+00:22:42.58Detail
136. Blecha MartinŠviháci#121#M50plus15.muži97.00:56:40+00:22:55.58Detail
137. Matoušek JanMělník#29#M40-4939.muži98.00:56:42+00:22:57.58Detail
138. Rokos MilanRačice#203#M40-4940.muži99.00:56:46+00:23:01.58Detail
139. Klepáčová PavlínaRoudnice nad Labem#17#Z35-4925.ženy40.00:56:52+00:23:07.58Detail
140. Zappová SylvaMelnik#184#Z35-4926.ženy41.00:56:57+00:23:12.58Detail
141. Kozáková Dáša#181#Z35-4927.ženy42.00:56:58+00:23:13.58Detail
142. Reutov AndreiPraha#32#Mdo3937.muži100.00:57:35+00:23:50.58Detail
143. Kernerová Martina#111#Zdo3512.ženy43.00:57:36+00:23:51.58Detail
144. Cibulková HanaLitoměřice#27#Z35-4928.ženy44.00:57:41+00:23:56.58Detail
145. Pekárková BlankaBaječné ženy v běhu #23#Z35-4929.ženy45.00:57:44+00:23:59.58Detail
146. Blumentritova SimonaAdventní běhání#8#Z35-4930.ženy46.00:57:46+00:24:01.58Detail
147. Vítová HelenaSlivenec#213#Z35-4931.ženy47.00:58:02+00:24:17.58Detail
148. Urbánková AnnaŘepín#139#Zdo3513.ženy48.00:58:58+00:25:13.58Detail
149. Kocsisová MonikaTT3 sports#36#Z35-4932.ženy49.00:59:03+00:25:18.58Detail
150. Paříková SoňaBáječné ženy v běhu#86#Z35-4933.ženy50.00:59:03+00:25:18.58Detail
151. Kožušník Jaroslav#183#M40-4941.muži101.00:59:04+00:25:19.58Detail
152. Vaněk TomášOstrý#14#Mdo3938.muži102.00:59:13+00:25:28.58Detail
153. Hart MichalKyskovice#98#Mdo3939.muži103.00:59:13+00:25:28.58Detail
154. Haufová JitkaKralupy nad Vltavou#116#Z35-4934.ženy51.00:59:17+00:25:32.58Detail
155. Šístková MarkétaMělník#150#Z35-4935.ženy52.00:59:18+00:25:33.58Detail
156. Lotterová AndreaRtw#43#Z35-4936.ženy53.00:59:19+00:25:34.58Detail
157. Jandová LídaParta bez triček - Šumperk#136#Z35-4937.ženy54.00:59:35+00:25:50.58Detail
158. Janda PetrParta bez triček - Šumperk#135#M50plus16.muži104.00:59:36+00:25:51.58Detail
159. Dvořáková EvaMělník#118#Z35-4938.ženy55.01:00:17+00:26:32.58Detail
160. Maříková Hana ZZS SČK#143#4.ženy56.01:00:18+00:26:33.58Detail
161. Rokl PatrikMělník#144#Mdo3940.muži105.01:00:44+00:26:59.58Detail
162. Królová HanaKralupy nad Vltavou#108#Z35-4939.ženy57.01:01:01+00:27:16.58Detail
163. Černá Eva#191#Z35-4940.ženy58.01:01:22+00:27:37.58Detail
164. Edrová Andrea#142#Z35-4941.ženy59.01:01:29+00:27:44.58Detail
165. Červenková PavlínaŠtětí#169#Z35-4942.ženy60.01:01:34+00:27:49.58Detail
166. Balounová MartinaRačice#88#Zdo3514.ženy61.01:01:37+00:27:52.58Detail
167. Málková HankaLemondice Česká Lípa #59#Zdo3515.ženy62.01:02:18+00:28:33.58Detail
168. Váňová-Hluší KateřinaLemondice Česká Lípa #58#Z35-4943.ženy63.01:02:19+00:28:34.58Detail
169. Stránská PetraCvikov#11#5.ženy64.01:02:35+00:28:50.58Detail
170. Havlíčková LadaKralupy nad Vltavou#109#Z35-4944.ženy65.01:02:38+00:28:53.58Detail
171. Dočekalová JanaMělník#57#Z35-4945.ženy66.01:03:51+00:30:06.58Detail
172. Štruplová EvaMělník#237#Z35-4946.ženy67.01:04:14+00:30:29.58Detail
173. Pecháčová EvaVelké Přílepy#49#Z35-4947.ženy68.01:04:21+00:30:36.58Detail
174. Machová Jana#141#Zdo3516.ženy69.01:04:24+00:30:39.58Detail
175. Průchová Jana#115#Z35-4948.ženy70.01:06:04+00:32:19.58Detail
176. Hájková ŠárkaVelvary#195#Z35-4949.ženy71.01:07:21+00:33:36.58Detail
177. Kuttelwascherová MartinaKladno#106#Z35-4950.ženy72.01:07:31+00:33:46.58Detail
178. Coblová ŠtěpánkaLázně Toušeň#190#Zdo3517.ženy73.01:07:33+00:33:48.58Detail
179. Brtna FrantišekVelké Přílepy#50#M50plus17.muži106.01:11:51+00:38:06.58Detail
180. Oncirk Milan#152#Mdo3941.muži107.01:14:04+00:40:19.58Detail
181. Malá KateřinaTOM a KČT Kralupy nad Vltavou#134#Z35-4951.ženy74.01:15:55+00:42:10.58Detail
182. Jelínek MichalMĕlník#117#M40-4942.muži108.01:22:40+00:48:55.58Detail
183. Zákorová KateřinaNovakart.cz#182#Z35-4952.ženy75.01:25:46+00:52:01.58Detail
184. Novák JosefNOVAKART.cz#3#M50plus18.muži109.01:25:48+00:52:03.58Detail
185. Hájek KarelStrančice #166#M40-4943.muži110.01:26:02+00:52:17.58Detail
Daňová KateřinaLitoměřice#25#Z35-49ženy00:00:00Detail
Štelcíková LudmilaRozárka#103#Z35-49ženy00:00:00Detail
Kratoňová MichaelaRun the World #105#Z35-49ženy00:00:00Detail
Blechová LucieLBS Sport Team#120#juniorkyženy00:00:00Detail
DNF Spáčil StanislavPraha#238#Mdo39mužiDNF Detail
DNS Křemen MartinKlecany#51#M50plusmužiDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz