Oficiální Výsledková listina Mělnický vinařský běh 2018
22. 9. 2018

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Miler JiříLAWI STARS#220#M40-491.00:33:45Detail
2. Suchý MichalLawi Stars#221#Mdo391.00:33:51+00:00:06.58Detail
3. Marčík VladimírPraha#97#Mdo392.00:33:55+00:00:10.58Detail
4. Michálek MichalMlazice#62#M40-492.00:38:42+00:04:57.58Detail
5. Vaňkát HonzaEkonom Praha Outdoor#210#Mdo393.00:39:26+00:05:41.58Detail
6. Krátký MartinPraha 4 Kamýk#130#Mdo394.00:39:52+00:06:07.58Detail
7. Feistner JiříAC Praha 1890#216#M40-493.IZS1.00:39:58+00:06:13.58Detail
8. Mašek MartinPraha 5#107#M40-494.00:40:01+00:06:16.58Detail
9. Koláčný VáclavPČR#200#Mdo395.IZS2.00:40:21+00:06:36.58Detail
10. Seidl RadimZdiby#9#M40-495.00:40:41+00:06:56.58Detail
11. Kačer CtiborRun the World#6#Mdo396.00:41:09+00:07:24.58Detail
12. Kadlec JiříPraha 7#199#Mdo397.00:41:12+00:07:27.58Detail
13. Fajgl LubošSokol Cítov#193#M40-496.IZS3.00:41:13+00:07:28.58Detail
14. Bohoněk MilošRun the World#114#Mdo398.00:41:45+00:08:00.58Detail
15. Tajč JanHH Smíchov#153#M50plus1.00:41:49+00:08:04.58Detail
16. Valtr VladimírMP Praha#41#M50plus2.IZS4.00:42:01+00:08:16.58Detail
17. Hauf PatrikModerní Pětiboj Kralupy #83#M40-497.00:42:04+00:08:19.58Detail
18. Dubský Dalibor#218#M40-498.00:42:28+00:08:43.58Detail
19. Majercik MiroslavVsetaty#20#Mdo399.00:42:36+00:08:51.58Detail
20. Vabroušek MichalDUKLA PRAHA#239#M40-499.00:42:38+00:08:53.58Detail
21. Odstrčil PetrMělník#235#M40-4910.00:42:41+00:08:56.58Detail
22. Vítek VojtěchRun the world#212#Mdo3910.00:42:45+00:09:00.58Detail
23. Štefan RadimRun the World#48#M40-4911.00:42:47+00:09:02.58Detail
24. Trhoň JanSHM KLUB NERATOVICE#225#M40-4912.00:42:56+00:09:11.58Detail
25. Veselý VladimírHasiči Neratovice#69#M40-4913.IZS5.00:43:20+00:09:35.58Detail
26. Krupička FrantišekKrupičáci#54#junioři1.00:43:28+00:09:43.58Detail
27. Gajdošík MiroslavDolní Beřkovice#194#M50plus3.00:43:29+00:09:44.58Detail
28. Novák LukášHoštka#202#Mdo3911.00:43:33+00:09:48.58Detail
29. Vít JiříTONDA Sport Prušánky#154#Mdo3912.00:43:35+00:09:50.58Detail
30. Kůla JanNeratovice#127#Mdo3913.00:43:44+00:09:59.58Detail
31. Prchal Pavel#224#M40-4914.00:44:23+00:10:38.58Detail
32. Stanislav MartinLuigi Cocotti#206#junioři2.00:44:38+00:10:53.58Detail
33. Šnajdr FilipLuigiCocoti - Mělník#226#M40-4915.00:44:42+00:10:57.58Detail
34. Dočekal JanMělník#56#Mdo3914.00:44:46+00:11:01.58Detail
35. Valda Pavel#138#M40-4916.00:44:53+00:11:08.58Detail
36. Mraček JanMělník#74#M50plus4.00:44:57+00:11:12.58Detail
37. Kašpar JanVSK ELEKTRO PRAHA#229#M40-4917.00:45:02+00:11:17.58Detail
38. Svatoň DavidTT3 sports#13#M40-4918.00:45:06+00:11:21.58Detail
39. Hušek RadekAtletika Neratovice#123#junioři3.00:45:13+00:11:28.58Detail
40. Slíva PetrHitrádio City 937#113#M40-4919.00:45:14+00:11:29.58Detail
41. Šebesta VáclavMělník#140#Mdo3915.00:45:27+00:11:42.58Detail
42. Kos JanMladá Boleslav#201#Mdo3916.00:45:33+00:11:48.58Detail
43. Hušek RadekKly#70#M40-4920.00:45:33+00:11:48.58Detail
44. Fidrant AlešMělník#148#Mdo3917.00:45:47+00:12:02.58Detail
45. Benedikt Matěj#186#Mdo3918.00:45:54+00:12:09.58Detail
46. Štěpnička JanPřívory#223#Mdo3919.00:45:57+00:12:12.58Detail
47. Šíma JiříLuigi Cocotti#209#junioři4.00:45:58+00:12:13.58Detail
48. Prázný MichalPraha#222#M40-4921.00:45:59+00:12:14.58Detail
49. Vabroušek PavelRTW#145#M40-4922.00:46:13+00:12:28.58Detail
50. Krupička FrantišekKrupičáci#55#M40-4923.00:46:13+00:12:28.58Detail
51. Kažmír RomanIRONMAN SUDOMĚŘ TEAM#231#M40-4924.00:46:30+00:12:45.58Detail
52. Hronek MatějMělník#196#junioři5.IZS6.00:46:31+00:12:46.58Detail
53. Molek JaroslavBěžecký klub Unipetrol#33#M40-4925.IZS7.00:46:43+00:12:58.58Detail
54. Trochta PavelKlub na Hřišti Velký Borek#80#M40-4926.00:46:48+00:13:03.58Detail
55. Zapletal PetrZlate hory#214#M50plus5.00:47:08+00:13:23.58Detail
56. Topic JiriRacice#85#Mdo3920.00:47:12+00:13:27.58Detail
57. Ráček Zdeněk#215#Mdo3921.00:47:25+00:13:40.58Detail
58. Oujeský TomášOOB ADAMOV#236#M40-4927.00:47:29+00:13:44.58Detail
59. Stránský RadekTJ Sokol Jestřabí Lhota#22#M40-4928.00:47:41+00:13:56.58Detail
60. Zloský OndřejHostín#228#Mdo3922.00:47:50+00:14:05.58Detail
61. Žákovec Jiří#217#M40-4929.00:47:50+00:14:05.58Detail
62. Jíra JanMelnik#198#Mdo3923.00:48:01+00:14:16.58Detail
63. Kerner Matěj#110#Mdo3924.00:48:31+00:14:46.58Detail
64. Myška PetrMělník#39#Mdo3925.00:48:36+00:14:51.58Detail
65. Melichar VladimírLuigi Cocotti#157#Mdo3926.00:48:37+00:14:52.58Detail
66. Hausman MartinMělník#73#M50plus6.00:48:40+00:14:55.58Detail
67. Čech MartinŘíčany#170#Mdo3927.00:48:51+00:15:06.58Detail
68. Zapletal PavelZlate Hory#171#Mdo3928.00:48:54+00:15:09.58Detail
69. Hejna JanŘíčany#31#M40-4930.00:48:59+00:15:14.58Detail
70. Zajíc OndřejPraha#234#M40-4931.00:49:36+00:15:51.58Detail
71. Michal JosefMlazice#151#M40-4932.00:50:02+00:16:17.58Detail
72. Jelínek RomanMělník#197#M40-4933.00:50:16+00:16:31.58Detail
73. Černý Ladislav#192#M50plus7.00:50:22+00:16:37.58Detail
74. Stránský JiříCvikov#12#M50plus8.00:50:30+00:16:45.58Detail
75. Suchý PatrikPraha#92#Mdo3929.00:51:05+00:17:20.58Detail
76. Kinkal JindřichObříství#158#M40-4934.00:51:06+00:17:21.58Detail
77. Bojadziev NikolajMelnik#84#M50plus9.00:51:17+00:17:32.58Detail
78. Šporcl RadekUnipetrol Spolana#219#M50plus10.00:51:17+00:17:32.58Detail
79. Kučera MiroslavMalé Žernoseky#24#M50plus11.00:51:31+00:17:46.58Detail
80. Kofroň RadekBenátky nad Jizerou#162#M40-4935.00:51:34+00:17:49.58Detail
81. Šiml JanNovis TK Praha#124#M50plus12.00:51:51+00:18:06.58Detail
82. Vojáček AlešPraha#90#M40-4936.00:51:53+00:18:08.58Detail
83. Mašek JiříHořín #53#Mdo3930.00:51:58+00:18:13.58Detail
84. Pračko Milan#19#Mdo3931.00:54:27+00:20:42.58Detail
85. Gramskopf LeošMělník#18#Mdo3932.00:54:55+00:21:10.58Detail
86. Šesták VojtěchKlub na Hřišti Velký Borek#81#junioři6.00:55:25+00:21:40.58Detail
87. Šesták MartinTJ EMĚ Mělník#40#M50plus13.00:55:27+00:21:42.58Detail
88. Vojáček AlešPraha#93#junioři7.00:55:31+00:21:46.58Detail
89. Průcha OldřichKadaň#7#M50plus14.00:55:34+00:21:49.58Detail
90. Ledinský TomášParta bez triček#122#junioři8.00:55:39+00:21:54.58Detail
91. Strakoš MartinPříbor#232#Mdo3933.00:55:39+00:21:54.58Detail
92. Kobrle DanielMělník#66#Mdo3934.00:56:05+00:22:20.58Detail
93. Šimonek JosefMělník#67#M40-4937.00:56:23+00:22:38.58Detail
94. Mach PavelPraha#96#M40-4938.00:56:25+00:22:40.58Detail
95. Havlíček LukášMělník#132#Mdo3935.00:56:26+00:22:41.58Detail
96. Srba JaromírPraha 8 - Březiněves#131#Mdo3936.00:56:27+00:22:42.58Detail
97. Blecha MartinŠviháci#121#M50plus15.00:56:40+00:22:55.58Detail
98. Matoušek JanMělník#29#M40-4939.00:56:42+00:22:57.58Detail
99. Rokos MilanRačice#203#M40-4940.00:56:46+00:23:01.58Detail
100. Reutov AndreiPraha#32#Mdo3937.00:57:35+00:23:50.58Detail
101. Kožušník Jaroslav#183#M40-4941.00:59:04+00:25:19.58Detail
102. Vaněk TomášOstrý#14#Mdo3938.00:59:13+00:25:28.58Detail
103. Hart MichalKyskovice#98#Mdo3939.00:59:13+00:25:28.58Detail
104. Janda PetrParta bez triček - Šumperk#135#M50plus16.00:59:36+00:25:51.58Detail
105. Rokl PatrikMělník#144#Mdo3940.01:00:44+00:26:59.58Detail
106. Brtna FrantišekVelké Přílepy#50#M50plus17.01:11:51+00:38:06.58Detail
107. Oncirk Milan#152#Mdo3941.01:14:04+00:40:19.58Detail
108. Jelínek MichalMĕlník#117#M40-4942.01:22:40+00:48:55.58Detail
109. Novák JosefNOVAKART.cz#3#M50plus18.01:25:48+00:52:03.58Detail
110. Hájek KarelStrančice #166#M40-4943.01:26:02+00:52:17.58Detail
DNF Spáčil StanislavPraha#238#Mdo39DNF Detail
DNS Křemen MartinKlecany#51#M50plusDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz