Výsledková listina Valdštejnova desítka 2019
1. 9. 2019

5 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta1
1. Novák FilipPROFI SPORT Cheb#208#M29 (16-29)1.00:19:1500:19:14.16Detail
2. Šeratovský JiříKarlovy Vary#365#M39 (30-39)1.00:19:16+00:00:0100:19:15.66Detail
3. Pyskatý JanTransformers 42#318#M29 (16-29)2.00:19:56+00:00:4100:19:55.84Detail
4. Minařík JanCheb#53#M39 (30-39)2.00:20:30+00:01:1500:20:29.32Detail
5. Hanzal PetrCheb#31#M49 (40-49)1.00:20:49+00:01:3400:20:48.98Detail
6. Hamats Lukáš#395#M29 (16-29)3.00:21:20+00:02:0500:21:19.73Detail
7. Srogoňová AlenaPROFI SPORT CHEB#113#Z29 (16-29)1.00:21:48+00:02:3300:21:47.73Detail
8. Faltus DanielCheb#349#M49 (40-49)2.00:21:59+00:02:4400:21:58.74Detail
9. Novák AlešPROFI SPORT Cheb#209#M49 (40-49)3.00:22:10+00:02:5500:22:09.89Detail
10. Sýkora OndřejFk Hvězda Cheb#376#M29 (16-29)4.00:22:52+00:03:3700:22:51.85Detail
11. Marková AlexandraKynšperk nad Ohří #235#Z39 (30-39)1.00:23:12+00:03:5700:23:11.42Detail
12. Kubinec Rostislav#374#M59 (50-59)1.00:23:13+00:03:5800:23:12.80Detail
13. Kůtek Milan#245#M59 (50-59)2.00:23:34+00:04:1900:23:33.03Detail
14. Špoková Lenka#237#Z29 (16-29)2.00:23:36+00:04:2100:23:35.24Detail
15. Podskalský RudolfRozběháme Tachovsko#335#M39 (30-39)3.00:23:38+00:04:2300:23:37.68Detail
16. Pillerová RadkaBřezová#220#Z49 (40-49)1.00:23:40+00:04:2500:23:39.10Detail
17. Žáčková JanaMakabi Karlovy Vary#309#Z49 (40-49)2.00:23:47+00:04:3200:23:46.29Detail
18. Mansfeld TadeášProfi sport Cheb#375#M29 (16-29)5.00:23:50+00:04:3500:23:49.99Detail
19. Duchek JiříCheb#222#M29 (16-29)6.00:24:08+00:04:5300:24:07.40Detail
20. Kučerová JanaPlzeň#313#Z39 (30-39)2.00:24:26+00:05:1100:24:25.78Detail
21. Molcarová Václava#403#Z59 (50-59)1.00:24:29+00:05:1400:24:28.19Detail
22. Netušilová Eva#242#Z39 (30-39)3.00:24:48+00:05:3300:24:47.41Detail
23. Brož PetrUSK Akademik#104#M59 (50-59)3.00:24:53+00:05:3800:24:52.14Detail
24. Čihák DanielCheb#263#M39 (30-39)4.00:24:59+00:05:4400:24:58.40Detail
25. Šubrt VilémPROFISPORT Cheb#343#M29 (16-29)7.00:25:07+00:05:5200:25:06.79Detail
26. Řepa Vlém#379#M29 (16-29)8.00:25:14+00:05:5900:25:13.34Detail
27. Bártl Václav Windy Hill ranch Krajková #64#M49 (40-49)4.00:25:17+00:06:0200:25:16.29Detail
28. Smolíková Šárka Březová #324#Z39 (30-39)4.00:25:19+00:06:0400:25:18.15Detail
29. Sklenář LukášSeal's RUN#117#M39 (30-39)5.00:25:54+00:06:3900:25:53.56Detail
30. Fišer JanRT English Academy Cheb#158#M29 (16-29)9.00:25:56+00:06:4100:25:55.54Detail
31. Kapicová MartinaSkalna#124#Z49 (40-49)3.00:25:56+00:06:4100:25:55.79Detail
32. Bečvářová MarcelaCheb#239#Z49 (40-49)4.00:25:56+00:06:4100:25:55.86Detail
33. Fišer TomášRT English Academy Cheb#159#M39 (30-39)6.00:25:57+00:06:4200:25:56.11Detail
34. Kunciter LukášSeals Run#69#M29 (16-29)10.00:26:01+00:06:4600:26:00.29Detail
35. Vrba KarelAK habartov#258#M59 (50-59)4.00:26:02+00:06:4700:26:01.64Detail
36. Zelenka MarcelFlorbal Chomutov#354#M29 (16-29)11.00:26:03+00:06:4800:26:02.89Detail
37. Vidlička LumirPlzeň #44#M59 (50-59)5.00:26:05+00:06:5000:26:04.85Detail
38. Rančev Simona#213#Z29 (16-29)3.00:26:21+00:07:0600:26:20.50Detail
39. Hollý MichalSokolov#49#M39 (30-39)7.00:26:40+00:07:2500:26:39.89Detail
40. Vítková Markéta#390#Z29 (16-29)4.00:26:55+00:07:4000:26:54.86Detail
41. Šubrt VítPROFISPORT Cheb#344#M49 (40-49)5.00:27:06+00:07:5100:27:05.26Detail
42. Krchová MartinaSk trinity Cheb z.s.#302#Z49 (40-49)5.00:27:35+00:08:2000:27:34.01Detail
43. Günzel Hanna#350#Z29 (16-29)5.00:27:40+00:08:2500:27:39.99Detail
44. Brožek Stanislav#404#M49 (40-49)6.00:27:42+00:08:2700:27:41.90Detail
45. Ouřadová LucieRozběhnito.cz z. s.#348#Z29 (16-29)6.00:28:00+00:08:4500:27:59.20Detail
46. Duspivová Iveta#392#Z49 (40-49)6.00:28:02+00:08:4700:28:01.07Detail
47. Kadlecová LenkaKarlovy vary#199#Z49 (40-49)7.00:28:14+00:08:5900:28:13.44Detail
48. Erhart PavelCheb#137#M29 (16-29)12.00:28:28+00:09:1300:28:27.57Detail
49. Kapicová RenataSkalná#125#Z49 (40-49)8.00:28:29+00:09:1400:28:28.71Detail
50. Novotná MonikaKarlovy Vary#277#Z49 (40-49)9.00:28:30+00:09:1500:28:29.51Detail
51. Žaludová AdélaCheb#165#Z29 (16-29)7.00:28:33+00:09:1800:28:32.29Detail
52. Čapkova AlenaKarlovy Vary#329#Z29 (16-29)8.00:28:33+00:09:1800:28:32.62Detail
53. Mottl VáclavCheb#251#M39 (30-39)8.00:28:39+00:09:2400:28:38.76Detail
54. Šalátová RenataPřátelé běhu#48#Z49 (40-49)10.00:28:44+00:09:2900:28:43.64Detail
55. Luňáková HanaSk trinity Cheb z.s.#303#Z39 (30-39)5.00:28:50+00:09:3500:28:49.63Detail
56. Mašková MarkétacHEB#359#Z39 (30-39)6.00:29:17+00:10:0200:29:16.20Detail
57. Vysocká DagmarCheb#283#Z59 (50-59)2.00:29:32+00:10:1700:29:31.73Detail
58. Vaňkátová VeronikaSkp Union Cheb#396#Z29 (16-29)9.00:29:35+00:10:2000:29:34.86Detail
59. Viên Trà MyKarlovy Vary#257#Z29 (16-29)10.00:29:36+00:10:2100:29:35.26Detail
60. Miczánová Kateřina Cheb#8#Z39 (30-39)7.00:29:49+00:10:3400:29:48.19Detail
61. Šmíd Adam#252#M29 (16-29)13.00:29:56+00:10:4100:29:55.59Detail
62. Zeman PavelFrantikovy Lázně#356#M39 (30-39)9.00:29:59+00:10:4400:29:58.29Detail
63. Jalovcová PavlaCheb#94#Z49 (40-49)11.00:30:05+00:10:5000:30:04.85Detail
64. Mika EmilKolová#78#M60 (60plus)1.00:30:11+00:10:5600:30:10.06Detail
65. Hampejsova Martina Šneci v běhu #227#Z29 (16-29)11.00:30:13+00:10:5800:30:12.13Detail
66. Stránský VojtěchTeplice#272#M29 (16-29)14.00:30:16+00:11:0100:30:15.20Detail
67. Novotná Krstýna#402#Z29 (16-29)12.00:30:16+00:11:0100:30:15.29Detail
68. Hodinová AgataPROFI SPORT CHEB#369#Z29 (16-29)13.00:30:17+00:11:0200:30:16.75Detail
69. Piller Martin#386#M29 (16-29)15.00:30:26+00:11:1100:30:25.22Detail
70. Sýkora PavelRozběhnito.cz#353#M49 (40-49)7.00:30:26+00:11:1100:30:25.74Detail
71. Lasáková MarkétaCheb#200#Z39 (30-39)8.00:30:37+00:11:2200:30:36.83Detail
72. Kunciterová Alena Seal's RUN#116#Z39 (30-39)9.00:30:45+00:11:3000:30:44.53Detail
73. Junek JiříMariánské Lázně #289#M39 (30-39)10.00:30:50+00:11:3500:30:49.92Detail
74. Kováč Vlastimil#384#M39 (30-39)11.00:31:01+00:11:4600:31:00.34Detail
75. Kuklova LenkaSokolov#90#Z39 (30-39)10.00:31:02+00:11:4700:31:01.29Detail
76. Milec RadekKarlovy Vary#315#M49 (40-49)8.00:31:13+00:11:5800:31:12.37Detail
77. Žaludvá Tereza#370#Z29 (16-29)14.00:31:15+00:12:0000:31:14.99Detail
78. Kvasničková Petra Karlovy Vary #32#Z49 (40-49)12.00:31:18+00:12:0300:31:17.84Detail
79. Zupková KatkaDalovice#112#Z29 (16-29)15.00:31:19+00:12:0400:31:18.78Detail
80. Kiss PetrSokolov#175#M39 (30-39)12.00:31:24+00:12:0900:31:23.97Detail
81. Mouhafidi JanaUSK Akademik#105#Z39 (30-39)11.00:31:44+00:12:2900:31:43.40Detail
82. Matoušek VladimírCheb#28#M29 (16-29)16.00:31:49+00:12:3400:31:48.55Detail
83. Chelařová SofieKarlovy Vary#171#Z29 (16-29)16.00:31:56+00:12:4100:31:55.83Detail
84. Chemalřová Kamila#399#Z39 (30-39)12.00:31:58+00:12:4300:31:57.80Detail
85. Sihelská MartinaQAP.CZ#256#Z49 (40-49)13.00:32:11+00:12:5600:32:10.12Detail
86. Vajnarová PetraKarlovy Vary #7#Z49 (40-49)14.00:32:18+00:13:0300:32:17.63Detail
87. Kunciter Martin#135#M49 (40-49)9.00:32:21+00:13:0600:32:20.44Detail
88. Dulovcová KateřinaBor#157#Z49 (40-49)15.00:32:23+00:13:0800:32:22.11Detail
89. Pleskotová Gabriela Cheb#197#Z39 (30-39)13.00:32:30+00:13:1500:32:29.56Detail
90. Novotný matěj#401#M39 (30-39)13.00:32:38+00:13:2300:32:37.50Detail
91. Mjartanová SibylaSvatava#215#Z59 (50-59)3.00:32:39+00:13:2400:32:38.19Detail
92. Šimek MilanLemry líný Sokolov#91#M49 (40-49)10.00:32:50+00:13:3500:32:49.49Detail
93. Mezkova Gabriela Březová #281#Z39 (30-39)14.00:32:51+00:13:3600:32:50.08Detail
94. Brožová VeronikaChodov#79#Z39 (30-39)15.00:32:58+00:13:4300:32:57.88Detail
95. Cibula ZoltánChodov#33#M59 (50-59)6.00:33:15+00:14:0000:33:14.79Detail
96. Groll Josef#398#M49 (40-49)11.00:33:17+00:14:0200:33:16.19Detail
97. Gmeinwieser Zlata#19#Z49 (40-49)16.00:33:26+00:14:1100:33:25.27Detail
98. Skřipská Natálie Windy Hill ranch Krajková #68#Z29 (16-29)17.00:33:27+00:14:1200:33:26.60Detail
99. Duspivová KláraProfi sport Cheb#391#Z29 (16-29)18.00:33:38+00:14:2300:33:37.38Detail
100. Luprichová IrenaTriatlet Karlovy Vary#131#Z29 (16-29)19.00:33:39+00:14:2400:33:38.34Detail
101. Tesařik Jan LR team #321#M49 (40-49)12.00:33:44+00:14:2900:33:43.84Detail
102. Savčicova PetraLR team#319#Z49 (40-49)17.00:33:45+00:14:3000:33:44.60Detail
103. Šůsová KarolínaFrantiškovy lázně#363#Z39 (30-39)16.00:33:45+00:14:3000:33:44.79Detail
104. Smikova Hana#378#Z29 (16-29)20.00:33:51+00:14:3600:33:50.12Detail
105. Kázecký StanislavPraha#95#M49 (40-49)13.00:33:51+00:14:3600:33:50.22Detail
106. Šímová ŠárkaPraha#18#Z49 (40-49)18.00:33:52+00:14:3700:33:51.72Detail
107. Peteříková LucieKarlovy Vary#16#Z49 (40-49)19.00:33:52+00:14:3700:33:51.76Detail
108. Mutlová MagdalenaŘevnice#132#Z49 (40-49)20.00:34:03+00:14:4800:34:02.49Detail
109. Luprich LadislavKarlovy Vary#130#M49 (40-49)14.00:34:04+00:14:4900:34:03.90Detail
110. Benešová Zuzana Cheb#144#Z39 (30-39)17.00:34:40+00:15:2500:34:39.98Detail
111. Sauer AmaliaCheb#27#Z29 (16-29)21.00:34:51+00:15:3600:34:50.45Detail
112. Sýkora OndřejPlzeň#67#M29 (16-29)17.00:34:57+00:15:4200:34:56.61Detail
113. Matějková Petra Plzeň#80#Z29 (16-29)22.00:34:57+00:15:4200:34:56.90Detail
114. Vostřáková Marie #126#Z49 (40-49)21.00:35:03+00:15:4800:35:02.51Detail
115. Hrdličková HanaTěšovice#312#Z29 (16-29)23.00:35:26+00:16:1100:35:25.71Detail
116. Jíchová KláraAš 1#143#Z49 (40-49)22.00:35:40+00:16:2500:35:39.64Detail
117. Jarušková JarmilaCheb#103#Z59 (50-59)4.00:36:26+00:17:1100:36:25.41Detail
118. Grill Barbora#63#Z39 (30-39)18.00:36:53+00:17:3800:36:52.58Detail
119. Grillová Martina#141#Z59 (50-59)5.00:36:54+00:17:3900:36:53.79Detail
120. Ševčíková Kateřina#325#Z29 (16-29)24.00:37:01+00:17:4600:37:00.32Detail
121. Miskolczi Robert#388#M59 (50-59)7.00:37:01+00:17:4600:37:00.80Detail
122. Kuklínková Simona#326#Z29 (16-29)25.00:37:01+00:17:4600:37:00.81Detail
123. Tittel MartinStříbrná#205#M29 (16-29)18.00:37:02+00:17:4700:37:01.46Detail
124. Balvínová AdrienaKarlovy Vary#202#Z39 (30-39)19.00:37:19+00:18:0400:37:18.37Detail
125. Mach StanislavKarlovy Vary#201#M49 (40-49)15.00:37:19+00:18:0400:37:18.42Detail
126. Motlová EliškaCheb#22#Z29 (16-29)26.00:37:28+00:18:1300:37:27.91Detail
127. Pojikarová IvetaKarlovy Vary#17#Z59 (50-59)6.00:37:34+00:18:1900:37:33.34Detail
128. Hegedusova JanaÚjezd pod Přimdou#168#Z39 (30-39)20.00:37:35+00:18:2000:37:34.57Detail
129. Hessová IvanaCheb#61#Z39 (30-39)21.00:37:36+00:18:2100:37:35.19Detail
130. Doffková ArankaCheb#367#Z49 (40-49)23.00:37:40+00:18:2500:37:39.06Detail
131. Urbanová TerezaŠneci v běhu#320#Z29 (16-29)27.00:37:49+00:18:3400:37:48.95Detail
132. Durantová JanaSokolov#120#Z39 (30-39)22.00:37:58+00:18:4300:37:57.55Detail
133. Beneš Karelpraha#291#M60 (60plus)2.00:39:40+00:20:2500:39:39.03Detail
134. Benešová JanaPraha#288#Z60 (60plus)1.00:39:49+00:20:3400:39:48.02Detail
135. Hessová Zuzka Cheb #255#Z39 (30-39)23.00:40:04+00:20:4900:40:03.88Detail
136. Vaňková IvanaFrant.Lázně#273#Z39 (30-39)24.00:40:45+00:21:3000:40:44.11Detail
137. Hartmannová EsterLibá#194#Z29 (16-29)28.00:41:14+00:21:5900:41:13.50Detail
138. Forejtová MichaelaSKP UNION Cheb#195#Z29 (16-29)29.00:41:14+00:21:5900:41:13.68Detail
139. Karnolt MatějCheb#361#M29 (16-29)19.00:41:41+00:22:2600:41:40.55Detail
140. Karnoltová Veronikacheb-podhrad#114#Z39 (30-39)25.00:41:42+00:22:2700:41:41.08Detail
141. Brodský JindřichTlučná#40#M60 (60plus)3.00:46:44+00:27:2900:46:43.54Detail
142. Lišková HanaNýřany#50#Z59 (50-59)7.00:46:44+00:27:2900:46:43.91Detail
DNF Kafková AndreaCheb#71#Z39 (30-39)DNF Detail
DNS Kučera VojtěchKolova#203#M39 (30-39)DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz