Výsledková listina Valdštejnova desítka 2019
1. 9. 2019

10 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. Šemotl RobinAC Mariánské Lázně#323#M29 (16-29)1.00:37:4100:18:29.3400:19:10.93Detail
2. Fiala VítekSKP Union Cheb#297#M29 (16-29)2.00:38:27+00:00:4600:18:29.9000:19:56.75Detail
3. Hurdich PetrKynsperk nad ohri#147#M39 (30-39)1.00:38:51+00:01:1000:19:23.4500:19:26.55Detail
4. Novák MarekPROFI SPORT Cheb#207#M29 (16-29)3.00:38:53+00:01:1200:19:24.0300:19:28.15Detail
5. Toth VáclavKynšperk nad Ohří#26#M49 (40-49)1.00:39:33+00:01:5200:19:23.0200:20:09.59Detail
6. Havlíček DavidTraveFree shop#352#M39 (30-39)2.00:40:52+00:03:1100:19:40.5400:21:10.76Detail
7. Harant KryštofMost#311#M29 (16-29)4.00:41:18+00:03:3700:19:36.6800:21:40.67Detail
8. Sanvenero DavidCheb#51#M49 (40-49)2.00:42:05+00:04:2400:20:14.3600:21:50.17Detail
9. Primus Josef#317#M49 (40-49)3.00:42:15+00:04:3400:20:28.6200:21:45.43Detail
10. Palubjak RobertPoprad#231#M39 (30-39)3.00:42:16+00:04:3500:20:33.2900:21:42.69Detail
11. Schwalbe UlrikePlauen#173#Z49 (40-49)1.00:42:26+00:04:4500:20:16.4100:22:08.74Detail
12. Hoffman StanislavPila#362#M49 (40-49)4.00:42:47+00:05:0600:20:47.0800:21:59.91Detail
13. Krycner JanRUN magazin team#217#M49 (40-49)5.00:43:02+00:05:2100:21:09.2100:21:52.35Detail
14. Vaněk PavelHazlov#238#M49 (40-49)6.00:43:02+00:05:2100:21:02.2100:21:59.46Detail
15. Róbert MichaličFrantiškovy Lázně#52#M39 (30-39)4.00:43:20+00:05:3900:21:22.1800:21:56.86Detail
16. Bosák KarelCheb#161#M29 (16-29)5.00:43:24+00:05:4300:20:14.0500:23:09.94Detail
17. Kaminskyi SviatoslavUkraine#59#M29 (16-29)6.00:43:37+00:05:5600:21:35.6800:22:01.00Detail
18. Jirkal Tomáš#358#M39 (30-39)5.00:43:39+00:05:5800:21:42.5200:21:56.16Detail
19. Sentelík RadekRUNaři Sokolov#37#M49 (40-49)7.00:43:42+00:06:0100:21:44.2700:21:57.17Detail
20. Mikulenčák PavelVojkovice#190#M49 (40-49)8.00:43:45+00:06:0400:21:39.3700:22:04.69Detail
21. Maršík PavelSalming Running Česko#77#M59 (50-59)1.00:43:56+00:06:1500:21:13.6000:22:42.10Detail
22. Záruba Martin#400#M29 (16-29)7.00:44:12+00:06:3100:21:39.6900:22:31.93Detail
23. Haberle MichalCheb#301#M29 (16-29)8.00:44:23+00:06:4200:21:11.5100:23:10.67Detail
24. Brož Milan#385#M29 (16-29)9.00:44:26+00:06:4500:21:56.4700:22:29.18Detail
25. KŮSOVÁ LenkaTRIATLET #62#Z49 (40-49)2.00:44:29+00:06:4800:21:45.8600:22:42.26Detail
26. Kučera JiříSape Toužim#269#M59 (50-59)2.00:44:30+00:06:4900:21:55.0700:22:34.18Detail
27. Šwarzová LindaAdidas Runners Prague#322#Z29 (16-29)1.00:44:41+00:07:0000:21:44.6500:22:55.35Detail
28. Vrbka MartinPraha#224#M39 (30-39)6.00:45:10+00:07:2900:21:26.4300:23:42.63Detail
29. Kňákal TomášPlzeň#15#M29 (16-29)10.00:45:23+00:07:4200:23:40.8800:21:41.22Detail
30. Šímaček VáclavCheb#85#M39 (30-39)7.00:45:43+00:08:0200:22:47.0800:22:55.23Detail
31. Pinc PetrSkp Union Cheb#366#M29 (16-29)11.00:45:44+00:08:0300:21:37.8700:24:05.24Detail
32. Augusta KarelVelký Rybník#70#M59 (50-59)3.00:45:55+00:08:1400:22:04.5000:23:49.65Detail
33. Felixová SilvieCheb#266#Z39 (30-39)1.00:46:13+00:08:3200:22:55.0200:23:17.16Detail
34. Richter RobertBukovany#186#M49 (40-49)9.00:46:23+00:08:4200:22:59.7000:23:22.54Detail
35. Radič PetrRUNaři Sokolov#36#M49 (40-49)10.00:46:26+00:08:4500:22:19.5600:24:06.36Detail
36. Vaňková KláraHazlov#225#Z29 (16-29)2.00:46:38+00:08:5700:22:16.9600:24:20.61Detail
37. Felix JiříCheb#265#M39 (30-39)8.00:46:45+00:09:0400:22:29.8800:24:14.92Detail
38. Jalovec AntonínCheb#12#M49 (40-49)11.00:47:03+00:09:2200:22:35.0600:24:27.66Detail
39. Vlas JiříRozběháme Plzeň#106#M39 (30-39)9.00:47:21+00:09:4000:21:56.8100:25:24.13Detail
40. Cejnar TomášFrantiškovy Lázně#46#M29 (16-29)12.00:47:55+00:10:1400:23:08.6300:24:46.07Detail
41. Vítková ZuzanaRozběháme Most#184#Z59 (50-59)1.00:48:02+00:10:2100:23:01.7100:24:59.91Detail
42. Hrubý LadislavCheb#330#M49 (40-49)12.00:48:05+00:10:2400:23:48.5500:24:16.18Detail
43. Hanzal Petr#380#M29 (16-29)13.00:48:10+00:10:2900:22:19.1600:25:50.59Detail
44. SZYSZKOWSKI RAFALGdańsk (POLAND)#45#M59 (50-59)4.00:48:29+00:10:4800:23:42.6900:24:46.17Detail
45. Bílková LucieOstrov#483#Z49 (40-49)3.00:48:35+00:10:5400:21:33.5500:27:01.24Detail
46. Lampert JozefTravelFree shop#351#M59 (50-59)5.00:48:40+00:10:5900:23:05.4600:25:34.18Detail
47. Kroupa JaroslavChodová Planá#290#M59 (50-59)6.00:49:04+00:11:2300:23:17.5700:25:45.61Detail
48. Hrabec MichalRunning2.cz#294#M49 (40-49)13.00:49:16+00:11:3500:24:21.0100:24:54.54Detail
49. Beneš Filippraha#287#M39 (30-39)10.00:49:19+00:11:3800:25:11.9700:24:06.81Detail
50. Treml JanVochov#74#M39 (30-39)11.00:49:24+00:11:4300:24:24.6500:24:58.77Detail
51. Pechoč MichalCheb#5#M29 (16-29)14.00:49:35+00:11:5400:23:02.7500:26:31.68Detail
52. Dušek FilipCheb#264#M39 (30-39)12.00:49:57+00:12:1600:24:10.7300:25:45.44Detail
53. Bobenič JosefCvočci Sokolov#163#M49 (40-49)14.00:50:12+00:12:3100:24:38.9100:25:32.52Detail
54. Masopust Ivan#382#M60+ (60plus)1.00:50:13+00:12:3200:23:53.1400:26:19.39Detail
55. Vondráček MartinCheb#275#M49 (40-49)15.00:50:17+00:12:3600:25:18.5800:24:58.22Detail
56. Kubík MartinBor#153#M29 (16-29)15.00:50:19+00:12:3800:24:04.4600:26:13.70Detail
57. Fikar VáclavCheb#56#M49 (40-49)16.00:50:25+00:12:4400:24:26.6500:25:57.64Detail
58. Walter TomášOstrov#185#M39 (30-39)13.00:50:33+00:12:5200:24:27.2200:26:04.97Detail
59. Navrátil PetrPřátelé běhu - Rozběhnito.cz - Cheb#97#M49 (40-49)17.00:50:41+00:13:0000:24:33.6400:26:06.80Detail
60. Matoušek VáclavDrmoul#82#M49 (40-49)18.00:50:49+00:13:0800:24:01.6400:26:47.07Detail
61. Moudrý MichalMotoráci #172#M39 (30-39)14.00:50:53+00:13:1200:23:36.9600:27:15.52Detail
62. Kunc MiroslavNejdek#333#M49 (40-49)19.00:50:53+00:13:1200:24:30.5800:26:21.92Detail
63. Najman MartinKynšperk nad Ohří#316#M29 (16-29)16.00:51:13+00:13:3200:24:52.9300:26:19.34Detail
64. Dančo ZdeněkHotel Komorní Hůrka#355#M49 (40-49)20.00:52:00+00:14:1900:25:25.8200:26:33.30Detail
65. Pěček TomášSkalná#123#M49 (40-49)21.00:52:01+00:14:2000:26:00.0800:26:00.89Detail
66. pařízek Jan#387#M59 (50-59)7.00:52:07+00:14:2600:24:35.6100:27:30.62Detail
67. Karmazínová PetraZŠ Březová#206#Z39 (30-39)2.00:52:09+00:14:2800:25:24.5200:26:44.46Detail
68. Šeba PetrCheb#307#M49 (40-49)22.00:52:20+00:14:3900:25:54.7500:26:25.06Detail
69. Peroutka Ondřej#389#M29 (16-29)17.00:52:24+00:14:4300:25:19.7900:27:03.24Detail
70. Bigasová Dorisrozbehnito.cz#260#Z49 (40-49)4.00:52:30+00:14:4900:25:27.4800:27:01.96Detail
71. Vyoralová AntoniaAC Mariánské Lázně#247#Z49 (40-49)5.00:52:36+00:14:5500:25:08.7900:27:26.25Detail
72. Kišš JosefCheb - Háje OMC (one man club :-)#55#M49 (40-49)23.00:52:48+00:15:0700:25:06.3100:27:41.44Detail
73. Hrabec Kotulková SoňaRunning2.cz#293#Z49 (40-49)6.00:52:52+00:15:1100:26:14.2100:26:37.12Detail
74. Kostelník Jiří Aš 1#142#M29 (16-29)18.00:53:03+00:15:2200:25:33.0800:27:29.35Detail
75. Skalický Jakub Dalovice #134#M39 (30-39)15.00:53:11+00:15:3000:26:38.3500:26:32.43Detail
76. Norek JaroslavLuby, klub Dachdecker #167#M29 (16-29)19.00:53:32+00:15:5100:25:56.9000:27:34.44Detail
77. Buda Michal#300#M39 (30-39)16.00:53:34+00:15:5300:26:50.7100:26:43.11Detail
78. Stušková HanaAces team Karlovy Vary#72#Z49 (40-49)7.00:53:40+00:15:5900:26:40.1600:26:59.71Detail
79. Chlad MiroslavPB Cheb#246#M49 (40-49)24.00:53:50+00:16:0900:25:26.3600:28:23.25Detail
80. Tučáková OlgaPlzeň#23#Z49 (40-49)8.00:53:53+00:16:1200:26:40.9600:27:11.23Detail
81. Kleslic Jaroslav#381#M39 (30-39)17.00:53:53+00:16:1200:26:39.9800:27:12.42Detail
82. Vogl MartinCheb#109#M39 (30-39)18.00:54:14+00:16:3300:26:10.8200:28:02.88Detail
83. Drožová Renata#292#Z39 (30-39)3.00:54:18+00:16:3700:26:28.1900:27:49.40Detail
84. Beneš Davidcheb#244#M49 (40-49)25.00:54:23+00:16:4200:26:35.1000:27:47.76Detail
85. Fišer Šabatová LenkaRT English Academy Cheb#156#Z49 (40-49)9.00:54:36+00:16:5500:26:58.5900:27:36.64Detail
86. Novotný Jiří Sokolov, Přátelé běhu Cheb #122#M39 (30-39)19.00:54:42+00:17:0100:28:01.9100:26:39.82Detail
87. Hynek PetrCheb#108#M49 (40-49)26.00:54:43+00:17:0200:28:37.9800:26:04.10Detail
88. Bílek RichardOstrov#372#M49 (40-49)27.00:54:53+00:17:1200:26:56.2000:27:56.32Detail
89. Miczán TomášCheb#121#M39 (30-39)20.00:54:59+00:17:1800:26:01.3500:28:56.87Detail
90. Rejcha MilanOÚ Velká Hleďsebe#138#M60+ (60plus)2.00:54:59+00:17:1800:26:45.1800:28:13.06Detail
91. Říha PetrPlzeň#327#M29 (16-29)20.00:55:02+00:17:2100:28:35.1700:26:26.77Detail
92. Bobeničová IngridCvočci Sokolov#164#Z49 (40-49)10.00:55:16+00:17:3500:27:25.1400:27:50.10Detail
93. Goldschalt DanielCheb#160#M29 (16-29)21.00:55:19+00:17:3800:26:52.8300:28:25.52Detail
94. Bartoš DanielKynšperk nad Ohří#310#M29 (16-29)22.00:55:23+00:17:4200:25:33.1100:29:49.82Detail
95. Jindra JanLoket#336#M39 (30-39)21.00:55:24+00:17:4300:27:41.4000:27:41.64Detail
96. Bouda Oldřich Rozběháme Klatovy #328#M39 (30-39)22.00:55:27+00:17:4600:27:25.5000:28:00.98Detail
97. Lazebníková LenkaStaré Sedlo#250#Z49 (40-49)11.00:55:28+00:17:4700:27:07.9800:28:19.09Detail
98. Ondrejčík JaroslavLomnice#339#M49 (40-49)28.00:55:29+00:17:4800:27:42.2800:27:46.05Detail
99. Svoboda Libor#397#M39 (30-39)23.00:56:10+00:18:2900:26:37.6000:29:31.87Detail
100. Stepanenko MartinCheb#216#M29 (16-29)23.00:56:14+00:18:3300:26:05.4600:30:07.87Detail
101. Kovář MartinCheb#340#M49 (40-49)29.00:56:14+00:18:3300:27:18.4700:28:55.27Detail
102. Zahálka Michal#102#M39 (30-39)24.00:56:20+00:18:3900:26:59.9100:29:19.33Detail
103. Mandzáková StáničkaKynsperk nad ohri#284#Z29 (16-29)3.00:56:20+00:18:3900:26:58.0100:29:21.74Detail
104. Pöplová RomanaNové Sedlo#178#Z59 (50-59)2.00:56:30+00:18:4900:27:50.1700:28:39.26Detail
105. Bechynská NelaKruhový trénink Cheb #2#Z39 (30-39)4.00:57:27+00:19:4600:27:17.2100:30:09.76Detail
106. Dědičová DanielaSokolov#54#Z39 (30-39)5.00:57:29+00:19:4800:28:13.9300:29:14.53Detail
107. Chovánek PetrPlesná#282#M29 (16-29)24.00:57:30+00:19:4900:23:57.6800:33:31.77Detail
108. Růžička VáclavKruhový trénink Cheb#169#M39 (30-39)25.00:57:40+00:19:5900:27:13.7500:30:26.03Detail
109. Šnebergerová Michaela#101#Z29 (16-29)4.00:57:49+00:20:0800:28:09.7800:29:38.32Detail
110. Lacinová Ludmila Střížovice Plzeň - jih#314#Z49 (40-49)12.00:57:51+00:20:1000:28:24.1900:29:26.78Detail
111. Sopr Stanislav#189#M39 (30-39)26.00:57:53+00:20:1200:28:11.0700:29:41.07Detail
112. Zubaj MilanKV Warriors #214#M39 (30-39)27.00:57:56+00:20:1500:29:24.0500:28:30.96Detail
113. Strejc PatrikKynšperk nad Ohří #133#M49 (40-49)30.00:58:11+00:20:3000:27:20.0400:30:50.86Detail
114. Strnad LukášCheb#196#M39 (30-39)28.00:58:17+00:20:3600:27:59.0600:30:17.66Detail
115. Martínek PavelPraha#334#M59 (50-59)8.00:58:20+00:20:3900:25:58.1300:32:21.52Detail
116. Čekan MiroslavBike a běh Ostrov#66#M60+ (60plus)3.00:58:38+00:20:5700:28:40.9700:29:56.48Detail
117. Žlůva RadekKarlovy Vary#11#M39 (30-39)29.00:58:48+00:21:0700:28:10.0300:30:37.13Detail
118. Urbanová Jaroslava#383#Z59 (50-59)3.00:59:02+00:21:2100:28:17.8300:30:43.32Detail
119. MILFAITOVA INGRIDKaceřov #34#Z39 (30-39)6.00:59:05+00:21:2400:29:47.9700:29:16.38Detail
120. Mávr JanKolová#210#M29 (16-29)25.00:59:22+00:21:4100:29:45.2200:29:36.51Detail
121. Eimert Jürgen#393#M59 (50-59)9.00:59:27+00:21:4600:30:12.7500:29:13.99Detail
122. Behina OndřejCheb#259#M29 (16-29)26.00:59:36+00:21:5500:28:00.8200:31:34.41Detail
123. Burešová Kateřina#295#Z29 (16-29)5.00:59:41+00:22:0000:29:05.1000:30:35.59Detail
124. Matoušková JanaKynšperk nad Ohří #93#Z49 (40-49)13.00:59:44+00:22:0300:28:58.5300:30:45.18Detail
125. Řepová Jana PB Cheb#191#Z39 (30-39)7.00:59:53+00:22:1200:28:23.6700:31:29.15Detail
126. Tkáčová JitkaCheb#304#Z49 (40-49)14.01:00:10+00:22:2900:28:33.1500:31:36.08Detail
127. Kučera JanKolová#332#M49 (40-49)31.01:00:35+00:22:5400:29:53.8300:30:40.63Detail
128. Laslop AntonínKrajková#337#M39 (30-39)30.01:00:37+00:22:5600:30:15.1000:30:21.63Detail
129. Petrák NikolSokolov#278#Z39 (30-39)8.01:00:38+00:22:5700:28:13.8300:32:24.07Detail
130. Podlenová LenkaOlympia Spartan Training Kutná Hora#253#Z39 (30-39)9.01:00:49+00:23:0800:29:52.3600:30:56.41Detail
131. Hynková OlgaCheb#107#Z49 (40-49)15.01:00:58+00:23:1700:29:22.4700:31:35.02Detail
132. Moulisová HanaCheb#360#Z59 (50-59)4.01:01:07+00:23:2600:30:21.1600:30:45.02Detail
133. Holeček FrantišekTriatlet Karlovy Vary#65#M60+ (60plus)4.01:01:11+00:23:3000:30:59.7500:30:10.80Detail
134. Mokrejšová AndreaPraha#182#Z29 (16-29)6.01:01:17+00:23:3600:31:00.9000:30:15.92Detail
135. Pavelcová AndreaFITFAB Strong#188#Z29 (16-29)7.01:01:18+00:23:3700:31:01.2700:30:15.75Detail
136. Timurová PavlínaDomažlice#308#Z39 (30-39)10.01:01:35+00:23:5400:29:40.7000:31:54.21Detail
137. Kučerová LenkaKolová#204#Z39 (30-39)11.01:01:51+00:24:1000:31:30.3000:30:20.45Detail
138. Bartoš DaliborRozběháme Tachovsko#341#M60+ (60plus)5.01:02:02+00:24:2100:30:45.3000:31:16.43Detail
139. Šrámková Renata Cheb#86#Z49 (40-49)16.01:02:06+00:24:2500:30:20.3300:31:45.37Detail
140. Varadi TomasKarlovy Vary#42#M39 (30-39)31.01:02:13+00:24:3200:28:12.3100:34:00.31Detail
141. Pucholtová ŠárkaCheb#180#Z39 (30-39)12.01:02:18+00:24:3700:29:23.9300:32:53.35Detail
142. Richterová LenkaBukovany#187#Z49 (40-49)17.01:02:18+00:24:3700:29:42.5200:32:35.11Detail
143. Veselá PetraTachov#262#Z29 (16-29)8.01:02:28+00:24:4700:30:53.6800:31:33.63Detail
144. Klimešová EliškaTachov#179#Z29 (16-29)9.01:02:30+00:24:4900:30:45.8000:31:44.01Detail
145. Slavíková NatašaKB Žatec#270#Z5 (60plus)1.01:02:34+00:24:5300:29:56.5100:32:37.43Detail
146. Maucher BlankaRetro Runners#177#Z49 (40-49)18.01:02:52+00:25:1100:30:54.9200:31:56.28Detail
147. Pechová VendulaPlzeň#299#Z29 (16-29)10.01:02:53+00:25:1200:29:25.4700:33:27.46Detail
148. Fučíková MarkétaKraslice#305#Z49 (40-49)19.01:03:33+00:25:5200:30:23.5300:33:09.35Detail
149. Brucknerova Martina#280#Z49 (40-49)20.01:03:55+00:26:1400:30:57.3500:32:57.64Detail
150. Sedláčková VeronikaFrantiškovy Lázně#92#Z49 (40-49)21.01:03:57+00:26:1600:30:57.8100:32:58.27Detail
151. Čadková VeronikaShinkyokushin FL#296#Z49 (40-49)22.01:03:57+00:26:1600:30:58.3800:32:57.85Detail
152. Petříková Kristýna Cheb#87#Z29 (16-29)11.01:04:03+00:26:2200:30:25.6300:33:37.35Detail
153. Rojkovič MilanDobrovolní hasiči Cheb - Háje #60#M49 (40-49)32.01:04:17+00:26:3600:29:34.3500:34:41.77Detail
154. Hrdinová TerezaCheb#276#Z39 (30-39)13.01:04:49+00:27:0800:31:39.6800:33:09.14Detail
155. Hrdina TomášCheb#267#M49 (40-49)33.01:04:50+00:27:0900:31:39.9000:33:09.19Detail
156. Hladká Libuše#234#Z49 (40-49)23.01:05:22+00:27:4100:31:34.0500:33:47.12Detail
157. Lhotová IvanaPB Cheb#233#Z49 (40-49)24.01:05:22+00:27:4100:31:35.1300:33:46.38Detail
158. Pelouch JanPraha#35#M49 (40-49)34.01:05:48+00:28:0700:32:20.1500:33:27.56Detail
159. Nozarová JanaAK Duchcov#118#Z59 (50-59)5.01:06:07+00:28:2600:31:50.7500:34:16.14Detail
160. Raclavský DavidPR Cheb-Rozběhnito.cz#1#M39 (30-39)32.01:06:15+00:28:3400:31:20.0300:34:54.66Detail
161. Havlíčková MichaelaQap.cz#4#Z49 (40-49)25.01:06:29+00:28:4800:32:04.4900:34:24.47Detail
162. Eimert Larisa#394#Z29 (16-29)12.01:06:59+00:29:1800:34:13.4600:32:45.01Detail
163. Černý Jiří#377#M59 (50-59)10.01:07:15+00:29:3400:35:04.2900:32:10.66Detail
164. Weingartlová DanielaRotava#20#Z29 (16-29)13.01:07:49+00:30:0800:33:12.4100:34:35.84Detail
165. Elízová MichaelaRotava#21#Z49 (40-49)26.01:07:49+00:30:0800:33:12.1800:34:36.22Detail
166. Šebestová MartinaSkalná#254#Z29 (16-29)14.01:08:11+00:30:3000:32:57.1900:35:13.71Detail
167. Stolařová Yvona#43#Z49 (40-49)27.01:08:35+00:30:5400:32:33.2200:36:01.49Detail
168. Kopecká KateřinaRun Ladies#10#Z49 (40-49)28.01:09:03+00:31:2200:34:50.6500:34:11.57Detail
169. Kasík MiroslavCESKY BEZECKY KLUB#41#M60+ (60plus)6.01:09:11+00:31:3000:31:53.8000:37:16.74Detail
170. Heiserová HanaChodov#100#Z49 (40-49)29.01:09:19+00:31:3800:33:30.6200:35:47.66Detail
171. Klierová Petra#221#Z49 (40-49)30.01:09:43+00:32:0200:33:57.5600:35:45.01Detail
172. Kozubek PetrPraha 3#240#M49 (40-49)35.01:10:02+00:32:2100:32:51.8600:37:09.50Detail
173. Jurečka RenéHabartov#193#M49 (40-49)36.01:10:44+00:33:0300:33:39.3400:37:04.05Detail
174. Broncová DagmarRun Ladies#9#Z49 (40-49)31.01:10:52+00:33:1100:34:57.6200:35:53.97Detail
175. Fránová IvanaRUN-LADIES- IVČA #89#Z49 (40-49)32.01:11:08+00:33:2700:33:55.5600:37:11.51Detail
176. Benkár ZbyněkCheb#14#M49 (40-49)37.01:12:16+00:34:3500:32:07.7800:40:07.71Detail
177. Laslopová PavlaKrajková#338#Z39 (30-39)14.01:12:21+00:34:4000:34:49.1700:37:31.36Detail
178. Štrbová Gábule Sokolov#73#Z49 (40-49)33.01:12:45+00:35:0400:35:39.0100:37:05.34Detail
179. Brůhová VeronikaMC Český ráj#129#Z39 (30-39)15.01:14:41+00:37:0000:36:14.7200:38:26.13Detail
180. Brůha MartinChomutov#128#M39 (30-39)33.01:14:42+00:37:0100:36:14.0200:38:27.91Detail
181. Štítek DanielCheb#364#M49 (40-49)38.01:14:57+00:37:1600:36:27.9600:38:28.90Detail
182. Tarant JosefKickbox club Mariánské Lázně#219#M59 (50-59)11.01:15:15+00:37:3400:35:45.1400:39:28.91Detail
183. Tarantová Kateřina Kickbox club Mariánské Lázně#218#Z39 (30-39)16.01:15:15+00:37:3400:35:46.4300:39:28.15Detail
184. Murceková Hana#405#Z39 (30-39)17.01:16:16+00:38:3500:36:53.5000:39:22.13Detail
185. Drtinová VíťaPraha#3#Z5 (60plus)2.01:20:36+00:42:5500:34:47.2300:45:48.11Detail
186. Čtvrtečková TerezaKraso Sokolov#261#Z29 (16-29)15.01:20:37+00:42:5600:34:26.7700:46:09.26Detail
DNS Varga LukášHazlov#274#M29 (16-29)DNS Detail
DNS Soldán Petr#271#M29 (16-29)DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz