Výsledková listina Valdštejnova desítka 2019
1. 9. 2019

Dětský závod maxi (1000 m), roč. nar. 2004-2012


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta1
1. Fürbach MiroslavProfi sport Cheb#1054#Chlapci A (nar. 2004-2007)1.00:02:3300:02:32.16Detail
2. Becková KateřinaAC Mariánské Lázně#1029#Dívky B (nar. 2008-2009)1.00:02:34+00:00:0100:02:33.91Detail
3. Mansfeld TadeášProfi sport Cheb#1056#Chlapci A (nar. 2004-2007)2.00:02:45+00:00:1200:02:44.40Detail
4. Fišer JanRT English Academy Cheb#1018#Chlapci C (nar. 2010-2012)1.00:02:45+00:00:1200:02:44.74Detail
5. Slavik Vojtěch#1069#Chlapci A (nar. 2004-2007)3.00:02:45+00:00:1200:02:44.96Detail
6. Ševčenko MichalSKP Union Cheb#1044#Chlapci B (nar. 2008-2009)1.00:02:46+00:00:1300:02:45.75Detail
7. Šubrtová VandaPROFISPORT Cheb#1046#Dívky B (nar. 2008-2009)2.00:02:51+00:00:1800:02:50.08Detail
8. Rojkovičová Štěpánka #1036#Dívky B (nar. 2008-2009)3.00:02:59+00:00:2600:02:58.71Detail
9. Hrubý FilipSKP Union Cheb#1041#Chlapci C (nar. 2010-2012)2.00:03:00+00:00:2700:02:59.12Detail
10. Trčka AlexFrantiškovy Lázně#1038#Chlapci C (nar. 2010-2012)3.00:03:06+00:00:3300:03:05.27Detail
11. Duffek JiříCheb#1057#Chlapci C (nar. 2010-2012)4.00:03:10+00:00:3700:03:09.58Detail
12. Luprichová Irena#1062#Dívky C (nar. 2010-2012)1.00:03:11+00:00:3800:03:10.03Detail
13. Polidar Daniel#1067#Chlapci A (nar. 2004-2007)4.00:03:13+00:00:4000:03:12.71Detail
14. Vlk David#1055#Chlapci A (nar. 2004-2007)5.00:03:13+00:00:4000:03:12.74Detail
15. Trčka PatrikFrantiškovy Lázně#1039#Chlapci C (nar. 2010-2012)5.00:03:15+00:00:4200:03:14.81Detail
16. Marek StanislavKynšperk nad Ohří #1024#Chlapci C (nar. 2010-2012)6.00:03:17+00:00:4400:03:16.67Detail
17. Benedikt Tadeáš#1068#Chlapci B (nar. 2008-2009)2.00:03:18+00:00:4500:03:17.62Detail
18. Hockicko Matěj#1059#Chlapci C (nar. 2010-2012)7.00:03:19+00:00:4600:03:18.00Detail
19. Řepa LukášCheb#1061#Chlapci B (nar. 2008-2009)3.00:03:23+00:00:5000:03:22.73Detail
20. Kunciter JanSeal's run#1014#Chlapci B (nar. 2008-2009)4.00:03:27+00:00:5400:03:26.28Detail
21. Bártl FilipWindy Hill ranch Krajková #1003#Chlapci B (nar. 2008-2009)5.00:03:31+00:00:5800:03:30.38Detail
22. Rojkovičová Eliška #1035#Dívky B (nar. 2008-2009)4.00:03:31+00:00:5800:03:30.92Detail
23. Honzejk JiříFK Hvězda Cheb#1009#Chlapci B (nar. 2008-2009)6.00:03:32+00:00:5900:03:31.96Detail
24. Jíchová Anežka Aš 1#1016#Dívky A (nar. 2004-2007)1.00:03:35+00:01:0200:03:34.98Detail
25. Rosenkranz Petr EgonSkolov#1064#Chlapci B (nar. 2008-2009)7.00:03:40+00:01:0700:03:39.88Detail
26. Pilleroá Ellen#1070#Dívky C (nar. 2010-2012)2.00:03:41+00:01:0800:03:40.85Detail
27. Šimková ŠárkaSokolov#1040#Dívky A (nar. 2004-2007)2.00:03:44+00:01:1100:03:43.52Detail
28. Hrdinová MagdalenaCheb#1031#Dívky C (nar. 2010-2012)3.00:03:49+00:01:1600:03:48.24Detail
29. Beneš Jeronýmcheb#1030#Chlapci C (nar. 2010-2012)8.00:03:50+00:01:1700:03:49.37Detail
30. Kůsová Nikola TRIATLET #1002#Dívky C (nar. 2010-2012)4.00:03:52+00:01:1900:03:51.04Detail
31. Hrdinová KateřinaCheb#1037#Dívky C (nar. 2010-2012)5.00:03:52+00:01:1900:03:51.44Detail
32. Rosenkranzová NelaSokolov#1065#Dívky B (nar. 2008-2009)5.00:03:54+00:01:2100:03:53.99Detail
33. Vostřáková Anne-Marie #1012#Dívky B (nar. 2008-2009)6.00:03:56+00:01:2300:03:55.00Detail
34. Karnolt Matějcheb-podhrad#1011#Chlapci C (nar. 2010-2012)9.00:03:58+00:01:2500:03:57.11Detail
35. Mutlová Jarmil#1063#Dívky B (nar. 2008-2009)7.00:04:06+00:01:3300:04:05.35Detail
36. Šimková Eliša#1066#Dívky C (nar. 2010-2012)6.00:04:10+00:01:3700:04:09.90Detail
37. Kunciterová TerezaSeal´Run#1013#Dívky B (nar. 2008-2009)8.00:04:11+00:01:3800:04:10.53Detail
38. Kiss TadeášCheb#1051#Chlapci C (nar. 2010-2012)10.00:04:23+00:01:5000:04:22.21Detail
39. Džačovský JanSkolov#1060#Chlapci A (nar. 2004-2007)6.00:04:24+00:01:5100:04:23.38Detail
40. Brožová NatálieChodov#1007#Dívky C (nar. 2010-2012)7.00:04:27+00:01:5400:04:26.78Detail
41. Beck LukášAC Mariánské Lázně#1028#Chlapci B (nar. 2008-2009)8.00:11:37+00:09:0400:11:36.14Detail
Nožinová Anna MarieLibá#1001#Dívky C (nar. 2010-2012)00:00:00Detail
Šištíková KarolínaWindy Hill ranch Krajková #1005#Dívky A (nar. 2004-2007)00:00:00Detail
Jakubčík KryštofCheb#1010#Chlapci C (nar. 2010-2012)00:00:00Detail
Žabková MarkétaSKP Union Cheb#1017#Dívky B (nar. 2008-2009)00:00:00Detail
Makulová Nikola#1019#Dívky A (nar. 2004-2007)00:00:00Detail
Korelusová Kateřina#1053#Dívky C (nar. 2010-2012)00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz