Oficiální Výsledková listina Novostrašecký běh
13. 4. 2019

elévové


Notice: Undefined index: level in /home/www/irontime.cz/www/irontime.cz/a/function/show.php on line 12
#Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1.VarcholaDominikAk Louny#8#chlapci1.00:00:15Detail
2.VšetulováKláraSrby#166#děvčata1.00:00:15+00:00:00Detail
3.VšetulaJanSrby#167#chlapci2.00:00:15+00:00:00Detail
4.MaříkováEmmaNS#138#děvčata2.00:00:15+00:00:00Detail
5.ReichelDanielNové Strašecí#124#chlapci3.00:00:16+00:00:01Detail
6.StádníkFilipRynholec#134#chlapci4.00:00:16+00:00:01Detail
7.ŠteklMatějSki team NS#168#chlapci5.00:00:16+00:00:01Detail
8.FišerAdamSC Nové Strašecí#111#chlapci6.00:00:17+00:00:02Detail
9.PokornýJakubSki team Nové Strašeci#47#chlapci7.00:00:17+00:00:02Detail
10.HampelTadeášStochov#9#chlapci8.00:00:17+00:00:02Detail
11.KroclakMichalSC NS#151#chlapci9.00:00:17+00:00:02Detail
12.IsteníkováAliceNS#62#děvčata3.00:00:17+00:00:02Detail
13.ElsnicováAdéla#108#děvčata4.00:00:18+00:00:03Detail
14.VolekDavid?#182#chlapci10.00:00:18+00:00:03Detail
15.DimováJanaHradečno#60#děvčata5.00:00:18+00:00:03Detail
16.ChocholováAnetaTJ Sokol Jince#10#děvčata6.00:00:18+00:00:03Detail
17.BudínskýMatějNS#143#chlapci11.00:00:19+00:00:04Detail
18.ŠedivýJakub#70#chlapci12.00:00:19+00:00:04Detail
19.ŠandováBabetaPecínov#120#děvčata7.00:00:19+00:00:04Detail
20.HeroutováKláraBilichov#27#děvčata8.00:00:19+00:00:04Detail
21.NedvědJindřichSC Nové Strašecí#46#chlapci13.00:00:20+00:00:05Detail
22.SlavíkJakubAK Louny#23#chlapci14.00:00:20+00:00:05Detail
23.ŽlábkováLindaHK Ostřetice#59#děvčata9.00:00:20+00:00:05Detail
24.BezouškováBarboraPraha 8#170#děvčata10.00:00:20+00:00:05Detail
25.NajerováNatálieNS#71#děvčata11.00:00:20+00:00:05Detail
26.BudinskáAdélaKladno#5#děvčata12.00:00:20+00:00:05Detail
27.RudolfováEliškaSK Nové Strašecí#159#děvčata12.00:00:20+00:00:05Detail
28.NovotnýTomáš?#183#chlapci15.00:00:20+00:00:05Detail
29.HaužvicAdamNové Strašecí#39#chlapci16.00:00:20+00:00:05Detail
30.PetříkováAlenaSKI Team Nové Strašecí#123#děvčata14.00:00:21+00:00:06Detail
31.LüftnerováTerezaSCNS#15#děvčata15.00:00:21+00:00:06Detail
32.ŠedivýMatěj#69#chlapci17.00:00:22+00:00:07Detail
33.ZávoraAlexandrSport centrum NS#156#chlapci18.00:00:22+00:00:07Detail
34.HavlíkováNikolSC Nové Strašecí#26#děvčata16.00:00:22+00:00:07Detail
35.LopourováViktorieSCNS Nové Strašecí#48#děvčata17.00:00:22+00:00:07Detail
36.HaškováEmaSC NS#157#děvčata18.00:00:22+00:00:07Detail
37.BrožíkErikKokrdov#127#chlapci19.00:00:23+00:00:08Detail
38.DoskočilVojtěchNové Strašecí#37#chlapci20.00:00:24+00:00:09Detail
39.NevímJanNové Strašecí#56#chlapci21.00:00:24+00:00:09Detail
40.UjkováDenisa#106#děvčata19.00:00:24+00:00:09Detail
41.ŠtrosFilipNové Strašecí#126#chlapci22.00:00:24+00:00:09Detail
42.TomekJakub#112#chlapci23.00:00:24+00:00:09Detail
43.BudínskýMarekNS#144#chlapci24.00:00:24+00:00:09Detail
44.GregorováEditaKladno#51#děvčata20.00:00:25+00:00:10Detail
45.GregorováBarboraNové Strašecí#155#děvčata21.00:00:26+00:00:11Detail
46.BazouškováJohanaPraha 8#169#děvčata22.00:00:26+00:00:11Detail
47.FedováFrantiškaBuštěhrad#18#děvčata23.00:00:27+00:00:12Detail
48.VáchaMichalNS#160#chlapci25.00:00:28+00:00:13Detail
49.PolákDanielAtletika NS#147#chlapci26.00:00:30+00:00:15Detail
50.KlimšaDavidPraha#17#chlapci27.00:00:32+00:00:17Detail
KlimšaTadeášPraha#16#chlapci00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo