Oficiální Výsledková listina Novostrašecký běh
13. 4. 2019

elévové

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Varchola DominikAk Louny#8#chlapci1.00:00:16Detail
2. Všetulová KláraSrby#166#děvčata1.00:00:16+00:00:00.83Detail
3. Všetula JanSrby#167#chlapci2.00:00:16+00:00:00.83Detail
4. Maříková EmmaNS#138#děvčata2.00:00:16+00:00:00.83Detail
5. Reichel DanielNové Strašecí#124#chlapci3.00:00:17+00:00:01.83Detail
6. Stádník FilipRynholec#134#chlapci4.00:00:17+00:00:01.83Detail
7. Štekl MatějSki team NS#168#chlapci5.00:00:17+00:00:01.83Detail
8. Fišer AdamSC Nové Strašecí#111#chlapci6.00:00:18+00:00:02.83Detail
9. Pokorný JakubSki team Nové Strašeci#47#chlapci7.00:00:18+00:00:02.83Detail
10. Hampel TadeášStochov#9#chlapci8.00:00:18+00:00:02.83Detail
11. Kroclak MichalSC NS#151#chlapci9.00:00:18+00:00:02.83Detail
12. Isteníková AliceNS#62#děvčata3.00:00:18+00:00:02.83Detail
13. Elsnicová Adéla#108#děvčata4.00:00:19+00:00:03.83Detail
14. Volek David?#182#chlapci10.00:00:19+00:00:03.83Detail
15. Dimová JanaHradečno#60#děvčata5.00:00:19+00:00:03.83Detail
16. Chocholová AnetaTJ Sokol Jince#10#děvčata6.00:00:19+00:00:03.83Detail
17. Budínský MatějNS#143#chlapci11.00:00:20+00:00:04.83Detail
18. Šedivý Jakub#70#chlapci12.00:00:20+00:00:04.83Detail
19. Šandová BabetaPecínov#120#děvčata7.00:00:20+00:00:04.83Detail
20. Heroutová KláraBilichov#27#děvčata8.00:00:20+00:00:04.83Detail
21. Nedvěd JindřichSC Nové Strašecí#46#chlapci13.00:00:21+00:00:05.83Detail
22. Slavík JakubAK Louny#23#chlapci14.00:00:21+00:00:05.83Detail
23. Žlábková LindaHK Ostřetice#59#děvčata9.00:00:21+00:00:05.83Detail
24. Bezoušková BarboraPraha 8#170#děvčata10.00:00:21+00:00:05.83Detail
25. Najerová NatálieNS#71#děvčata11.00:00:21+00:00:05.83Detail
26. Budinská AdélaKladno#5#děvčata12.00:00:21+00:00:05.83Detail
27. Rudolfová EliškaSK Nové Strašecí#159#děvčata12.00:00:21+00:00:05.83Detail
28. Novotný Tomáš?#183#chlapci15.00:00:21+00:00:05.83Detail
29. Haužvic AdamNové Strašecí#39#chlapci16.00:00:21+00:00:05.83Detail
30. Petříková AlenaSKI Team Nové Strašecí#123#děvčata14.00:00:22+00:00:06.83Detail
31. Lüftnerová TerezaSCNS#15#děvčata15.00:00:22+00:00:06.83Detail
32. Šedivý Matěj#69#chlapci17.00:00:23+00:00:07.83Detail
33. Závora AlexandrSport centrum NS#156#chlapci18.00:00:23+00:00:07.83Detail
34. Havlíková NikolSC Nové Strašecí#26#děvčata16.00:00:23+00:00:07.83Detail
35. Lopourová ViktorieSCNS Nové Strašecí#48#děvčata17.00:00:23+00:00:07.83Detail
36. Hašková EmaSC NS#157#děvčata18.00:00:23+00:00:07.83Detail
37. Brožík ErikKokrdov#127#chlapci19.00:00:24+00:00:08.83Detail
38. Doskočil VojtěchNové Strašecí#37#chlapci20.00:00:25+00:00:09.83Detail
39. Nevím JanNové Strašecí#56#chlapci21.00:00:25+00:00:09.83Detail
40. Ujková Denisa#106#děvčata19.00:00:25+00:00:09.83Detail
41. Štros FilipNové Strašecí#126#chlapci22.00:00:25+00:00:09.83Detail
42. Tomek Jakub#112#chlapci23.00:00:25+00:00:09.83Detail
43. Budínský MarekNS#144#chlapci24.00:00:25+00:00:09.83Detail
44. Gregorová EditaKladno#51#děvčata20.00:00:26+00:00:10.83Detail
45. Gregorová BarboraNové Strašecí#155#děvčata21.00:00:27+00:00:11.83Detail
46. Bazoušková JohanaPraha 8#169#děvčata22.00:00:27+00:00:11.83Detail
47. Fedová FrantiškaBuštěhrad#18#děvčata23.00:00:28+00:00:12.83Detail
48. Vácha MichalNS#160#chlapci25.00:00:29+00:00:13.83Detail
49. Polák DanielAtletika NS#147#chlapci26.00:00:31+00:00:15.83Detail
50. Klimša DavidPraha#17#chlapci27.00:00:33+00:00:17.83Detail
Klimša TadeášPraha#16#chlapci00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz