Oficiální Výsledková listina Novostrašecký běh
13. 4. 2019

přípravka

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Vacek PetrNové Strašecí#34#chlapci1.00:00:59Detail
2. Parkman JakubAK Louny#125#chlapci2.00:01:01+00:00:02.69Detail
3. Pelánová BarboraAK Louny#3#děvčata1.00:01:03+00:00:04.69Detail
4. Král Petr?#171#chlapci3.00:01:04+00:00:05.69Detail
5. Bernardová Laura#104#děvčata2.00:01:05+00:00:06.69Detail
6. Štiková KarolínaSC Nové Strašecí#40#děvčata3.00:01:05+00:00:06.69Detail
7. Laurich TomášAK Louny#154#chlapci4.00:01:08+00:00:09.69Detail
8. Zázvorková MarieLOKO Rakovník#72#děvčata4.00:01:08+00:00:09.69Detail
9. Bláha OliverTJ Sokol Nové Strašecí#36#chlapci5.00:01:09+00:00:10.69Detail
10. Kárová JulieSC NS#68#děvčata5.00:01:09+00:00:10.69Detail
11. Rajnyš DanielAtletika Nové Strašecí#49#chlapci6.00:01:10+00:00:11.69Detail
12. Fišerová TerezaAK Louny#4#děvčata6.00:01:11+00:00:12.69Detail
13. Kára BenjaminSC NS#67#chlapci7.00:01:11+00:00:12.69Detail
14. Šedivá NikolaAK Louny#19#děvčata7.00:01:11+00:00:12.69Detail
15. Elsnicová Ema#107#děvčata8.00:01:12+00:00:13.69Detail
16. Král Filip?#172#chlapci8.00:01:12+00:00:13.69Detail
17. Horák SamuelSC NS#132#chlapci9.00:01:12+00:00:13.69Detail
18. Petřík JanSKI TEAM Nové Strašecí#122#chlapci10.00:01:13+00:00:14.69Detail
19. Stašová JohanaSC Nové Strašecí#29#děvčata9.00:01:13+00:00:14.69Detail
20. Maříková SofieNS#139#děvčata10.00:01:14+00:00:15.69Detail
21. Lüftner MarekSCNS#14#chlapci11.00:01:15+00:00:16.69Detail
22. Matejovicova ZlataNove Strašecí #55#děvčata11.00:01:15+00:00:16.69Detail
23. Pulkrábková KatřinaPraha#174#děvčata11.00:01:15+00:00:16.69Detail
24. Nováková ZuzanaMšecké Žehrovice#146#děvčata13.00:01:16+00:00:17.69Detail
25. Čermáková Olga#105#děvčata14.00:01:16+00:00:17.69Detail
26. Pospíšilová AnnaNS#74#děvčata15.00:01:16+00:00:17.69Detail
27. Nechyba JanNové Strašecí#121#chlapci12.00:01:17+00:00:18.69Detail
28. Varchola SamuelAK Louny#7#chlapci13.00:01:17+00:00:18.69Detail
29. Lacina JaroslavSC Nové Strašecí#33#chlapci14.00:01:18+00:00:19.69Detail
30. Šandová Johana#25#děvčata16.00:01:19+00:00:20.69Detail
31. Matejovic zdenekNove straseci#54#chlapci15.00:01:19+00:00:20.69Detail
32. Štekl SvatoplukNS#78#chlapci16.00:01:19+00:00:20.69Detail
33. Pospíšil TomášNS#73#chlapci17.00:01:19+00:00:20.69Detail
34. Chocholová ZuzanaTJ Spartak Hořovice#12#děvčata17.00:01:20+00:00:21.69Detail
35. Stádníková AdélaRynholec#135#děvčata18.00:01:23+00:00:24.69Detail
36. Baslíková KarolínaRuda#142#děvčata19.00:01:25+00:00:26.69Detail
37. Dimova IvanaHradečno#181#děvčata20.00:01:25+00:00:26.69Detail
38. Cingrová AdélaNS#80#děvčata21.00:01:25+00:00:26.69Detail
39. Žlábková MarkétaHK Ostřetice#58#děvčata22.00:01:26+00:00:27.69Detail
40. Strnadová LeonaRakovník#162#děvčata22.00:01:26+00:00:27.69Detail
41. Myšička AlešRakovník#2#chlapci18.00:01:26+00:00:27.69Detail
42. Sedlák JosefSCNS Nové Strašecí#32#chlapci19.00:01:26+00:00:27.69Detail
43. Myšička DanLokomotiva Ra#1#chlapci20.00:01:26+00:00:27.69Detail
44. Kroczak DavidSC NS#150#chlapci21.00:01:27+00:00:28.69Detail
45. Froněk MikulášSCNS#117#chlapci22.00:01:28+00:00:29.69Detail
46. Kocálová ZuzanaHřešice#53#děvčata24.00:01:31+00:00:32.69Detail
47. Dolejší MarkétaRuda#31#děvčata25.00:01:31+00:00:32.69Detail
48. Vošická KateřinaSC NS#130#děvčata26.00:01:35+00:00:36.69Detail
49. Bělušová BarboraSC NS#64#děvčata27.00:01:40+00:00:41.69Detail
50. Budinská EmaKladno#6#děvčata28.00:01:53+00:00:54.69Detail
Bernášek BenjaminSlaný#180#chlapci00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz