Oficiální Výsledková listina Novostrašecký běh
13. 4. 2019

ženy

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Helebrantová PetraAK LOUNY#209#Ženy A1.00:22:55Detail
2. Drábková MichaelaSK Nové Město nad Metují#302#Ženy A2.00:23:27+00:00:32Detail
3. Jana GrygarováKokrdov#210#Ženy B1.00:23:28+00:00:33Detail
4. Nekolová SimonaMK Kladno #236#Ženy A3.00:23:45+00:00:50Detail
5. Fišerová DanielaKladno#237#Ženy A4.00:24:50+00:01:55Detail
6. Fikesová KvětaKačice#268#Ženy B2.00:25:24+00:02:29Detail
7. Hnízdilová LenkaZa Hezčí Zadeček#303#Ženy A5.00:25:49+00:02:54Detail
8. Příhodová BarboraTJ SOKOL UNHOŠŤ#257#Ženy A6.00:25:51+00:02:56Detail
9. Bodnarová IvetaMKK #289#Ženy B3.00:27:01+00:04:06Detail
10. Kokotíková JarmilaNové Strašecí#317#Ženy B4.00:27:03+00:04:08Detail
11. Uxová AnettTJ Sokol Unhošť B#223#Ženy A7.00:27:22+00:04:27Detail
12. Škrábová Lucie?#225#Ženy A8.00:27:29+00:04:34Detail
13. Šimáčková Julia#358#Ženy A9.00:27:38+00:04:43Detail
14. Macháčová LucieTuchlovice#345#Ženy A10.00:27:43+00:04:48Detail
15. Vitnerová ŠárkaMotokros Team Řevničov #54#351#Ženy A11.00:27:44+00:04:49Detail
16. Pelcová KateřinaRakovník#333#Ženy A12.00:27:50+00:04:55Detail
17. Štěpánková EvaBiatlon beroun#304#Ženy C1.00:27:50+00:04:55Detail
18. Child MarkétaPraha#339#Ženy B5.00:28:07+00:05:12Detail
19. Matasová KláraNetunice#256#Ženy A13.00:28:14+00:05:19Detail
20. Vágnerová VeronikaVitaSport.cz#211#Ženy C2.00:28:34+00:05:39Detail
21. Simonová JitkaHovaďáci#314#Ženy A14.00:28:35+00:05:40Detail
22. Bodnarová HanaAC TEPO Kladno#290#Ženy A15.00:28:37+00:05:42Detail
23. Mrázová BarboraZŠ a MŠ J. A. Komenského v Nov...#202#Ženy A16.00:29:13+00:06:18Detail
24. Jirkovská PavlínaSKOB Slaný/Rakovník#232#Ženy C3.00:29:45+00:06:50Detail
25. Placatková PetraKladno#288#Ženy B6.00:29:49+00:06:54Detail
26. Vorlová MartinaMK Kladno#231#Ženy C4.00:30:09+00:07:14Detail
27. Elsnicová KamilaZŠ a MŠ J. A. Komenského v Nov...#205#Ženy A17.00:31:17+00:08:22Detail
28. Hnízdilová EvaBěžci Slaný#282#Ženy C5.00:31:40+00:08:45Detail
29. Šarochová KláraZebry Nové Strašecí#260#Ženy A18.00:31:40+00:08:45Detail
30. Zetková MarianaSK SVÁROV#259#Ženy A19.00:31:41+00:08:46Detail
31. Svobodová DanaPivovar Zlosyn#241#Ženy D1.00:31:45+00:08:50Detail
32. McCollum TerezaSokol I. Smíchov#340#Ženy B7.00:32:01+00:09:06Detail
33. Růžičková JitkaM Kladno#299#Ženy C6.00:32:55+00:10:00Detail
34. Fikesová AnetaAC TEPO Kladno#266#Ženy A20.00:32:55+00:10:00Detail
35. Inman HanaRuda#344#Ženy B8.00:33:09+00:10:14Detail
36. Kučerová VeronikaZebry Nové Strašecí#217#Ženy A21.00:33:50+00:10:55Detail
37. Kučerová LucieNS#310#Ženy B9.00:33:52+00:10:57Detail
38. Podestátová MichaelaRakovník#342#Ženy A22.00:33:55+00:11:00Detail
39. Marková AdélaPraha#338#Ženy A23.00:34:11+00:11:16Detail
40. Froňková JanaNové Strašeci#206#Ženy B10.00:34:21+00:11:26Detail
41. Dimová JanaHradečno#267#Ženy A24.00:34:28+00:11:33Detail
42. Švarcová JitkaKladno#287#Ženy C7.00:34:58+00:12:03Detail
43. Vejražková Anežka Třtice #306#Ženy A25.00:35:14+00:12:19Detail
44. Kubáčová AnnaMy dvě#300#Ženy D2.00:35:26+00:12:31Detail
45. Šotolová IvetaPraha#350#Ženy A26.00:35:32+00:12:37Detail
46. Poláková VeronikaNové Strašecí#213#Ženy A27.00:35:48+00:12:53Detail
47. Škůrková Petra#228#Ženy B11.00:36:43+00:13:48Detail
48. Floriánová LenkaKladno#249#Ženy B12.00:37:32+00:14:37Detail
49. Šmejkalová Kateřina Nové Strašecí#324#Ženy A28.00:38:07+00:15:12Detail
50. Vosátková LibušeBubuland#203#Ženy D3.00:39:40+00:16:45Detail
51. Psohlavcová TerezaZŠ a MŠ J. A. Komenského v Nov...#204#Ženy A29.00:40:01+00:17:06Detail
52. Pelcová MariaKladno#329#Ženy A30.00:42:08+00:19:13Detail
53. Thumová DanaZŠ a MŠ J. A. Komenského v Nov...#277#Ženy C8.00:42:17+00:19:22Detail
54. Hančová MagdalénaKladno#322#Ženy D4.00:42:52+00:19:57Detail
55. Kučerová IvaKladno#321#Ženy C9.00:42:52+00:19:57Detail
56. Ryšavá IvanaRuda#298#Ženy D5.00:43:20+00:20:25Detail
57. Nováková Götzová EvaMalíkovice#284#Ženy D6.00:45:06+00:22:11Detail
58. Kremláčková LenkaZnojmo#309#Ženy A31.00:49:49+00:26:54Detail
Kubáčová AnnaMy dvě#0#Ženy D00:00:00Detail
Pelcová Lenka Velká Buková#0#Ženy C00:00:00Detail
Breburdová HanaMaraton klub Kladno#0#Ženy D00:00:00Detail
Fejtková PavlínaLány#0#Ženy A00:00:00Detail
Šmejkalová KristýnaPraha#0#Ženy A00:00:00Detail
Tučková ZuzanaZebry Nové Strašecí, florbal ž...#0#Ženy A00:00:00Detail
Tučková ZuzanaZebry Nové Strašecí, florbal ž...#0#Ženy A00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo