Oficiální Výsledková listina Novostrašecký běh
13. 4. 2019

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Čadek OndřejTJ Sokol Unhošť#258#Muži A1.00:20:28Detail
2. Kořínek MilošTJ Sokol Unhošť#326#Muži A2.00:21:03+00:00:35.35Detail
3. Banka TomášHovaďáci#261#Muži A3.00:21:18+00:00:50.35Detail
4. Dočekal FrantišekMaraton klub Kladno#227#Muži B1.00:21:18+00:00:50.35Detail
5. Fikes MetodějMK KLADNO#265#Muži C1.00:21:34+00:01:06.35Detail
6. Brabec TomášEASY GO RUN#274#Muži A4.00:21:43+00:01:15.35Detail
7. Králík Petr#271#Muži A5.00:21:48+00:01:20.35Detail
8. Baranivskyj DmytroHostivice#337#Muži A6.00:21:55+00:01:27.35Detail
9. Nevím BohumilNové Strašecí#239#Muži B2.00:22:01+00:01:33.35Detail
10. Pluháček AlešHovaďáci#238#Muži A7.00:22:03+00:01:35.35Detail
11. Štajer PavelHovaďáci#315#Muži A8.00:22:04+00:01:36.35Detail
12. Píša PetrMK Kladno#353#Muži A9.00:22:15+00:01:47.35Detail
13. Žlábek PavelMK Kladno#214#Muži B3.00:22:33+00:02:05.35Detail
14. Poduška JosefAC Tepo Kladno#253#Muži C2.00:22:35+00:02:07.35Detail
15. Holý MiroslavMARATON KLUB KLADNO#272#Muži A10.00:23:00+00:02:32.35Detail
16. Doležal JiříSportRaces-Isaac Team#341#Muži A11.00:23:01+00:02:33.35Detail
17. Reichl JanMaratón klub Kladno#335#Muži B4.00:23:02+00:02:34.35Detail
18. Černý Antonin Maratón klub Kladno #262#Muži C3.00:23:09+00:02:41.35Detail
19. Pulkrábek MartinZlatokop#221#Muži A12.00:23:30+00:03:02.35Detail
20. Všetula MatějAC Tepo Kladno#250#Muži A13.00:23:34+00:03:06.35Detail
21. Hlavsa MartinTuchlovice#279#Muži B5.00:23:42+00:03:14.35Detail
22. Axamit MichalRuda#348#Muži B6.00:23:47+00:03:19.35Detail
23. Watzke PetrVitaSport.cz / Teplice#212#Muži C4.00:23:48+00:03:20.35Detail
24. Prokop StepanNove Straseci#308#Muži A14.00:23:50+00:03:22.35Detail
25. Florián Jan#251#Muži A15.00:23:53+00:03:25.35Detail
26. Vorel JosefMK Kladno#230#Muži C5.00:24:02+00:03:34.35Detail
27. Bodnar PavelMaratón klub Kladno#281#Muži B7.00:24:09+00:03:41.35Detail
28. Růžička MartinTuchlovice#354#Muži A16.00:24:15+00:03:47.35Detail
29. Chochola PetrZŠ a MŠ Nové Strašecí#359#Muži B8.00:24:21+00:03:53.35Detail
30. Paniagua NicolasKladno#328#Muži A17.00:24:21+00:03:53.35Detail
31. Šťastný JaroslavMK Kladno#263#Muži D1.00:24:22+00:03:54.35Detail
32. Khun JiříRakovník#334#Muži A18.00:24:29+00:04:01.35Detail
33. Hofman VítNové Strašecí#330#Muži A19.00:24:33+00:04:05.35Detail
34. Kreček FrantišekMK Kladno#286#Muži D2.00:24:36+00:04:08.35Detail
35. Gregor MartinNové Strašecí#332#Muži A20.00:24:45+00:04:17.35Detail
36. Kmeť MilanNS#219#Muži C6.00:24:49+00:04:21.35Detail
37. Gregor JaroslavKladno#215#Muži B9.00:24:49+00:04:21.35Detail
38. Kédl KarelMaraton Klub Kladno#327#Muži A21.00:24:54+00:04:26.35Detail
39. Němeček PetrTK Lány#356#Muži B10.00:24:59+00:04:31.35Detail
40. Plšek FrantišekAC Tepo Kladno#312#Muži A22.00:25:05+00:04:37.35Detail
41. Drábek MatějKladno#313#Muži A23.00:25:06+00:04:38.35Detail
42. Hřích JanAK Louny#207#Muži B11.00:25:23+00:04:55.35Detail
43. Novák ZbyněkKladno#248#Muži A24.00:25:25+00:04:57.35Detail
44. Růžička Tomáš MOA Rakovník#336#Muži B12.00:25:28+00:05:00.35Detail
45. Janoušek TomášSDH Mšec#296#Muži A25.00:25:29+00:05:01.35Detail
46. Kedroň MarekNS#325#Muži A26.00:25:34+00:05:06.35Detail
47. Albrecht DavidRynholec#218#Muži B13.00:25:36+00:05:08.35Detail
48. Prošek JosefStrašáci Strašecí#307#Muži C7.00:25:50+00:05:22.35Detail
49. Kamenik Jaroslav#255#Muži A27.00:25:52+00:05:24.35Detail
50. Klos VáclavMK Kladno#226#Muži C8.00:26:23+00:05:55.35Detail
51. Hlavsa Jiří#278#Muži A28.00:26:46+00:06:18.35Detail
52. Fůs JiříNové Strašecí#352#Muži A29.00:26:54+00:06:26.35Detail
53. Vykoukal OndřejSK HOOCHACHOS#349#Muži A30.00:27:02+00:06:34.35Detail
54. Bezouška VáclavPraha 8#233#Muži B14.00:27:04+00:06:36.35Detail
55. Kratina PavelAK Kladno#246#Muži C9.00:27:07+00:06:39.35Detail
56. Jančařík JakubNS#319#Muži A31.00:27:19+00:06:51.35Detail
57. Daníček VašekMaraton klub Kladno#331#Muži A32.00:27:22+00:06:54.35Detail
58. Kratochvíl LadislavLoko. Rakovník#270#Muži E1.00:27:27+00:06:59.35Detail
59. Antonín Škrába?#224#Muži A33.00:27:30+00:07:02.35Detail
60. Kraus TomášBranovský statek#247#Muži B15.00:27:31+00:07:03.35Detail
61. Pelán StanislavBĚŽCI SLANÝ#273#Muži C10.00:27:36+00:07:08.35Detail
62. Žihla MarekRakovník#343#Muži B16.00:27:47+00:07:19.35Detail
63. Kovařovic LukášKladno#318#Muži B17.00:28:19+00:07:51.35Detail
64. Beránek JosefMaraton klub Kladno#269#Muži D3.00:28:28+00:08:00.35Detail
65. Uxa TomášTJ Sokol Unhošť B#222#Muži C11.00:28:31+00:08:03.35Detail
66. Stádník PetrRynholec#360#Muži B18.00:28:32+00:08:04.35Detail
67. Hill RichardRynholec#220#Muži B19.00:28:34+00:08:06.35Detail
68. Arnošt Jan#235#Muži A34.00:28:37+00:08:09.35Detail
69. Filip KarelNové Strašecí#201#Muži D4.00:29:39+00:09:11.35Detail
70. Hubička FilipDružec#285#Muži B20.00:29:52+00:09:24.35Detail
71. Svoboda JanPivovar Zlosyn#240#Muži E2.00:30:08+00:09:40.35Detail
72. Navrátil JosefSK Strančice#264#Muži E3.00:30:17+00:09:49.35Detail
73. Libovický RadekNové Strašecí#316#Muži A35.00:30:19+00:09:51.35Detail
74. Matějovič JiříNové Strašecí#301#Muži A36.00:30:23+00:09:55.35Detail
75. Bušek Jiří#297#Muži A37.00:30:29+00:10:01.35Detail
76. Hartych MiroslavBěžci Slaný#283#Muži A38.00:30:33+00:10:05.35Detail
77. Veselý LubošNové Strašecí#320#Muži C12.00:30:55+00:10:27.35Detail
78. Dolejší VítRUDA#208#Muži B21.00:31:11+00:10:43.35Detail
79. Brabec Michal Bohemia Roztyly #275#Muži B22.00:31:21+00:10:53.35Detail
80. Dolejš JanTJ Sokol Unhošť#234#Muži E4.00:31:36+00:11:08.35Detail
81. Florián Vlastimil#252#Muži C13.00:32:31+00:12:03.35Detail
82. Šaroch AdamRynholec#292#Muži A39.00:32:32+00:12:04.35Detail
83. Šaroch JiříRynholec#291#Muži C14.00:32:37+00:12:09.35Detail
84. Macháč OndřejTuchlovice#346#Muži A40.00:32:55+00:12:27.35Detail
85. Fridrich TomášRynholec#276#Muži C15.00:33:20+00:12:52.35Detail
86. Jahelka StanislavMěP NS#293#Muži B23.00:34:22+00:13:54.35Detail
87. Čížek PavelMěP Nové Strašecí#294#Muži B24.00:34:22+00:13:54.35Detail
88. Maštalíř TomášMěP Nové Strašecí#295#Muži B25.00:34:23+00:13:55.35Detail
89. Nagy JiříKladno#347#Muži D5.00:34:34+00:14:06.35Detail
90. Watzke DavidTeplice#311#Muži A41.00:34:52+00:14:24.35Detail
91. Chochola VladimírMK KLADNO#216#Muži D6.00:34:53+00:14:25.35Detail
92. Vejražka MiroslavTřtice#305#Muži C16.00:35:15+00:14:47.35Detail
93. Veselý Tomáš Nové Strašecí#323#Muži A42.00:36:15+00:15:47.35Detail
94. Štýbr MartinNové Strašecí#357#Muži B26.00:36:20+00:15:52.35Detail
95. Průša JosefSlavoj Obecnice#242#Muži D7.00:37:39+00:17:11.35Detail
96. Tůma FrantišekMaratón klub Kladno#245#Muži D8.00:39:00+00:18:32.35Detail
97. Thuma MiroslavNové Strašecí#280#Muži C17.00:42:18+00:21:50.35Detail
98. Douša FrantišekSokol Lodenice#355#Muži C18.00:43:22+00:22:54.35Detail
99. Merunka JanMK Kladno#229#Muži E5.00:46:07+00:25:39.35Detail
100. Skalník FrantišekTuchlovice#254#Muži E6.00:46:37+00:26:09.35Detail
101. Tlustý LadislavMaratón klub Kladno#244#Muži E7.00:55:13+00:34:45.35Detail
Zajíc Josef JMB#0#Muži A00:00:00Detail
Liebezeit PetrŘevničov#0#Muži A00:00:00Detail
Sedláček RadekRuda#0#Muži B00:00:00Detail
Froněk TomášNové Strašecí#0#Muži B00:00:00Detail
Kapr Tomáš Kladno#0#Muži A00:00:00Detail
Konopásek RadekKrušovice #0#Muži A00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz