Oficiální Výsledková listina Od nevidim do nevidim
13. 4. 2019

12 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
2. Havlík DavidPraha#102#M3 (40-49)1.00:50:23.09Detail
3. Plašil MateoSenohraby#62#M1 (16-29)1.00:52:04.56+Detail
4. Beck ZdeněkNo Limit#42#M3 (40-49)2.00:53:48.59+Detail
5. Pulec KarelPraha, Messenger#74#M2 (30-39)1.00:54:17.65+Detail
6. Kocourek TomášPraha#27#M3 (40-49)3.00:55:43.47+Detail
7. Kříž FrantišekChocerady#60#M2 (30-39)2.00:57:45.68+Detail
8. Sukana PavlaPraha#88#Z2 (30-39)1.00:57:47.65+Detail
9. Krejča TomášPrádelna Kyselý a.s.#70#M2 (30-39)3.00:59:51.79+Detail
10. Brožík FrantišekVlašim Sellier and Bellot#10#M4 (50-59)2.01:00:06.99+Detail
11. Niesner DanielTurkovice#103#M2 (30-39)4.01:02:19.18+Detail
12. Valeš JaroslavKutná Hora#90#M3 (40-49)4.01:02:25.70+Detail
13. Hubinkova MarketaRicany#37#Z2 (30-39)2.01:02:45.83+Detail
14. Hlavatý JakubŽivot s Vizí#104#M3 (40-49)5.01:02:56.27+Detail
15. Šimáček PetrRadio Beat#26#M3 (40-49)6.01:03:32.87+Detail
16. Paleček BohumilLOUŇOVICE#86#M5 (60p)1.01:04:11.87+Detail
17. Sadílek LubošSázava#7#M3 (40-49)7.01:04:26.01+Detail
18. Sitter MiroslavLesní muž#83#M4 (50-59)3.01:04:33.65+Detail
19. Reitschmied TomášPraha#87#M2 (30-39)5.01:05:54.20+Detail
20. Burda Aaron#114#M3 (40-49)8.01:07:10.00+Detail
21. Pavlík TomášMX Paradise#33#M1 (16-29)2.01:07:35.92+Detail
22. Dorschner Jan#32#M2 (30-39)6.01:08:23.44+Detail
23. Ministr MartinPraha#94#M1 (16-29)3.01:09:26.95+Detail
24. Hanzlík TomášVlkančice#73#M3 (40-49)9.01:13:56.22+Detail
25. Ctibor Jiří#72#M3 (40-49)10.01:13:57.30+Detail
26. Poslední JarmilaTehov#64#Z5 (60p)1.01:14:15.14+Detail
27. Šindelář JaroslavFanklub defenzivního fotbalu#95#M2 (30-39)7.01:15:05.03+Detail
28. Štanglová MarkétaVenkoff#49#Z2 (30-39)3.01:15:12.26+Detail
29. Pleschingerová LucieSázava#50#Z2 (30-39)4.01:15:26.54+Detail
30. Dyntarova Darinax#115#Z3 (40-49)11.01:15:46.85+Detail
31. Střítezský PavelNový Jičín#25#M3 (40-49)12.01:16:59.24+Detail
32. Růžek DavidSK Třebovle#87#M2 (30-39)8.01:17:28.94+Detail
33. Hübschová HanaPečky#92#Z2 (30-39)5.01:19:28.04+Detail
34. Mensová MicheleDolní Břežany#89#Z4 (50-59)1.01:19:49.51+Detail
35. Šturmová NatašaVlkančice#71#Z5 (60p)2.01:27:07.11+Detail
Test Tereza#888#Z1 (16-29)Detail
Havelková KamilaŘíčany#11#Z3 (40-49)Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz