Oficiální Výsledková listina COMPRESSPORT Třeboňský maraton
16. 10. 2021

Maraton / Marathon

MužiŽeny
Další
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Kozlík LukášTělovýchovná jednota Sokol na Mělníce, oddíl ...#392#Vlci1.02:33:46Detail
2. Beneš MatějSportobchod#31#Vlci2.02:35:03+00:01:17.66Detail
3. Burian MichalSalming Running Česko#75#Vlci3.02:36:47+00:03:01.66Detail
4. Sunka JanMoravan Lounovice#758#MMasters1.02:39:54+00:06:08.66Detail
5. Jareš VáclavVašek vs Váňovi#2736#Vlci4.02:43:00+00:09:14.66Detail
6. Noah DanielSauconyRun.Cz#556#Vlci5.02:44:31+00:10:45.66Detail
7. Harnoš PetrVeselí nad Moravou#200#Vlci6.02:45:07+00:11:21.66Detail
8. Velička Ondřejwww.ultramaratonec.cz#872#Vlci7.02:46:07+00:12:21.66Detail
9. Bauer VáclavKleť#25#MMasters2.02:47:36+00:13:50.6602:47:35.36Detail
10. Drozd Lukáš#120#MMasters3.02:47:53+00:14:07.66Detail
11. Sajdl MartinŽižkovský Tygři#699#MMasters4.02:49:14+00:15:28.66Detail
12. Andrle JakubKostelec n.Č.lesy#5#Vlci8.02:50:24+00:16:38.6602:50:23.32Detail
13. Horvát Dušan#232#MMasters5.02:50:28+00:16:42.6602:50:24.96Detail
14. Krečmer Jiří#403#Vlci9.02:51:05+00:17:19.66Detail
15. Pargač Martin2B Winner#596#Vlci10.02:51:13+00:17:27.66Detail
16. Holkup TomášBETRI#222#MMasters6.02:54:01+00:20:15.6602:53:59.07Detail
17. Fuks MatanSK Hakoach#171#Vlci11.02:54:19+00:20:33.66Detail
18. Vondrášek ŠtěpánSK Čtyři Dvory#894#MMasters7.02:54:35+00:20:49.66Detail
19. Dvořák Richard#968#Vlci12.02:54:39+00:20:53.6602:54:37.71Detail
20. Vališ RadekŠneci v běhu#859#Vlci13.02:54:48+00:21:02.6602:54:38.60Detail
21. Cigler RomanHobby Runners#85#Vlci14.02:55:28+00:21:42.6602:55:26.01Detail
22. Fencl MarekTCV Jindřichův Hradec#149#Vlci15.02:56:04+00:22:18.6602:56:02.63Detail
23. Sklenář JakubVENTObikes.cz#712#Vlci16.02:56:16+00:22:30.66Detail
24. Knyttl JanASK Slavia Praha#346#MMasters8.02:57:02+00:23:16.6602:57:00.35Detail
25. Synek PetrSK Budec#767#Vlci17.02:58:18+00:24:32.6602:58:17.46Detail
26. Chaloupka Zdeněk#255#Vlci18.02:58:40+00:24:54.66Detail
27. Vaněk Jan#995#MMasters9.02:58:41+00:24:55.6602:58:39.94Detail
28. Bohuslav MartinRozběháme Třebíč#963#Vlci19.02:58:47+00:25:01.6602:58:44.06Detail
29. Skřivánek MartinAK DRNOVICE#718#MMasters10.02:59:04+00:25:18.6602:59:01.06Detail
30. Verdickt Yann#874#MMasters11.02:59:11+00:25:25.6602:59:10.23Detail
31. Konečný AlešfKlidu sport team#376#Vlci20.02:59:26+00:25:40.6602:59:23.49Detail
32. Hart RadekRady Harty#201#MMasters12.02:59:50+00:26:04.66Detail
33. Seidl Jan#2310#Vlci21.03:00:10+00:26:24.6603:00:09.05Detail
34. Suchomel TomášSkřetí Jáma#756#MMasters13.03:00:15+00:26:29.6603:00:11.70Detail
35. Krejčík Milan#404#MMasters14.03:00:20+00:26:34.66Detail
36. Neumann JosefSKK Spartak Čtyřkoly#550#MMasters15.03:00:28+00:26:42.66Detail
37. Heřmánek Martin#209#Vlci22.03:01:06+00:27:20.6603:01:04.01Detail
38. Bulín MartinIvančice#72#Vlci23.03:01:16+00:27:30.6603:01:10.80Detail
39. Macák PavelBABYLONBIKE#466#Veteráni1.03:01:30+00:27:44.6603:01:27.26Detail
40. Vočka Radim#885#Veteráni2.03:02:16+00:28:30.6603:02:12.00Detail
41. Oravec ĽubošHolíč#585#MMasters16.03:02:27+00:28:41.6603:02:25.72Detail
42. Němec JanKolín#544#MMasters17.03:03:15+00:29:29.6603:03:07.68Detail
43. Vraňan JosefMEAT#902#MMasters18.03:03:40+00:29:54.6603:03:31.64Detail
44. Kopeček Jiří#379#Veteráni3.03:04:18+00:30:32.6603:04:15.71Detail
45. Pechač Jan#611#Vlci24.03:05:21+00:31:35.6603:05:17.79Detail
46. Kysela OndřejMika training#436#Vlci25.03:05:40+00:31:54.6603:05:39.54Detail
47. Pangrác OndřejMatfyz Praha#594#MMasters19.03:06:00+00:32:14.6603:05:56.10Detail
48. Matějka Tomáš#497#MMasters20.03:07:02+00:33:16.6603:06:56.32Detail
49. Kadlec JiříBěžecká škola Praha 7#317#MMasters21.03:07:04+00:33:18.6603:06:59.81Detail
50. Bilina PetrCK Hydrant#39#Veteráni4.03:07:13+00:33:27.6603:07:11.49Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz
Další