Oficiální Výsledková listina COMPRESSPORT Třeboňský maraton
16. 10. 2021

Maraton / Marathon Kategorie MMasters

MužiŽeny
Další
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Sunka JanMoravan Lounovice#758#M4.02:39:54Detail
2. Bauer VáclavKleť#25#M9.02:47:36+00:07:42.7402:47:35.36Detail
3. Drozd Lukáš#120#M10.02:47:53+00:07:59.74Detail
4. Sajdl MartinŽižkovský Tygři#699#M11.02:49:14+00:09:20.74Detail
5. Horvát Dušan#232#M13.02:50:28+00:10:34.7402:50:24.96Detail
6. Holkup TomášBETRI#222#M16.02:54:01+00:14:07.7402:53:59.07Detail
7. Vondrášek ŠtěpánSK Čtyři Dvory#894#M18.02:54:35+00:14:41.74Detail
8. Knyttl JanASK Slavia Praha#346#M24.02:57:02+00:17:08.7402:57:00.35Detail
9. Vaněk Jan#995#M27.02:58:41+00:18:47.7402:58:39.94Detail
10. Skřivánek MartinAK DRNOVICE#718#M29.02:59:04+00:19:10.7402:59:01.06Detail
11. Verdickt Yann#874#M30.02:59:11+00:19:17.7402:59:10.23Detail
12. Hart RadekRady Harty#201#M32.02:59:50+00:19:56.74Detail
13. Suchomel TomášSkřetí Jáma#756#M34.03:00:15+00:20:21.7403:00:11.70Detail
14. Krejčík Milan#404#M35.03:00:20+00:20:26.74Detail
15. Neumann JosefSKK Spartak Čtyřkoly#550#M36.03:00:28+00:20:34.74Detail
16. Oravec ĽubošHolíč#585#M41.03:02:27+00:22:33.7403:02:25.72Detail
17. Němec JanKolín#544#M42.03:03:15+00:23:21.7403:03:07.68Detail
18. Vraňan JosefMEAT#902#M43.03:03:40+00:23:46.7403:03:31.64Detail
19. Pangrác OndřejMatfyz Praha#594#M47.03:06:00+00:26:06.7403:05:56.10Detail
20. Matějka Tomáš#497#M48.03:07:02+00:27:08.7403:06:56.32Detail
21. Kadlec JiříBěžecká škola Praha 7#317#M49.03:07:04+00:27:10.7403:06:59.81Detail
22. Dočekal FrantišekMaraton klub Kladno#106#M52.03:07:48+00:27:54.74Detail
23. Kusák JanBěžouni z Klánovického lesa#434#M54.03:09:01+00:29:07.7403:08:54.87Detail
24. Fiala Stanislav#151#M55.03:09:36+00:29:42.7403:09:35.05Detail
25. Lasovský PavelIvanovice na Hané#445#M56.03:09:44+00:29:50.7403:09:39.76Detail
26. Žemla PetrHradištko#954#M58.03:10:08+00:30:14.7403:10:03.98Detail
27. Malec Miroslav#472#M60.03:11:03+00:31:09.74Detail
28. Hlavsa MartinTuchlovice#212#M62.03:11:30+00:31:36.7403:11:26.43Detail
29. Jelínek ŠtěpánNNH CCH B616#292#M71.03:14:24+00:34:30.7403:14:15.69Detail
30. Matoušek Pavel2BWINNER#502#M73.03:14:44+00:34:50.7403:14:42.75Detail
31. Ferda KamilT.J. Sokol Moravské Bránice#150#M74.03:14:50+00:34:56.7403:14:39.81Detail
32. Vondrák MartinHorní Bříza#892#M76.03:15:37+00:35:43.7403:15:35.98Detail
33. Balogh MiroslavDrhovice#13#M77.03:15:38+00:35:44.7403:15:32.71Detail
34. Kasík KonstantinAfinpol#332#M78.03:15:38+00:35:44.7403:15:33.23Detail
35. Lorenc MartinTJ Liga 100 Olomouc#462#M79.03:15:41+00:35:47.7403:15:35.89Detail
36. Jasiok LumírTrek1324#288#M80.03:15:47+00:35:53.7403:15:44.19Detail
37. Šlais Jiří#784#M81.03:15:53+00:35:59.7403:15:51.52Detail
38. Holeček Martin#tymdejvid#219#M82.03:15:55+00:36:01.7403:15:50.16Detail
39. Marček Vladimírtheraplay.cz#481#M83.03:16:04+00:36:10.7403:15:59.23Detail
40. Kocman TomášTovačov#351#M84.03:16:04+00:36:10.7403:16:00.85Detail
41. Raška RadekAKEZ Kopřivnice#665#M85.03:16:05+00:36:11.7403:16:01.37Detail
42. Kuba MartinRun magazine team#414#M86.03:16:40+00:36:46.7403:16:32.00Detail
43. Brož MichalBily Kamen#65#M90.03:18:01+00:38:07.7403:17:57.58Detail
44. Procházka OndřejSOKOL Písek#644#M91.03:18:17+00:38:23.7403:18:06.52Detail
45. Miko PeterBežíme čo to dá#515#M94.03:18:32+00:38:38.7403:18:23.84Detail
46. Kočí Halka#355#M95.03:18:33+00:38:39.7403:18:26.75Detail
47. Šimek PavelPolenský team#779#M97.03:20:31+00:40:37.7403:20:29.91Detail
48. Jankot RomanČMK#280#M104.03:23:34+00:43:40.7403:23:20.66Detail
49. Rada Tomáš#662#M106.03:24:08+00:44:14.7403:23:59.21Detail
50. Horák MartinIronman Sudoměř team#228#M111.03:24:55+00:45:01.7403:24:50.42Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz
Další