Oficiální Výsledková listina COMPRESSPORT Třeboňský maraton
16. 10. 2021

Maraton / Marathon Kategorie Vlci

MužiŽeny
Další
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Kozlík LukášTělovýchovná jednota Sokol na Mělníce, oddíl ...#392#M1.02:33:46Detail
2. Beneš MatějSportobchod#31#M2.02:35:03+00:01:17.66Detail
3. Burian MichalSalming Running Česko#75#M3.02:36:47+00:03:01.66Detail
4. Jareš VáclavVašek vs Váňovi#2736#M5.02:43:00+00:09:14.66Detail
5. Noah DanielSauconyRun.Cz#556#M6.02:44:31+00:10:45.66Detail
6. Harnoš PetrVeselí nad Moravou#200#M7.02:45:07+00:11:21.66Detail
7. Velička Ondřejwww.ultramaratonec.cz#872#M8.02:46:07+00:12:21.66Detail
8. Andrle JakubKostelec n.Č.lesy#5#M12.02:50:24+00:16:38.6602:50:23.32Detail
9. Krečmer Jiří#403#M14.02:51:05+00:17:19.66Detail
10. Pargač Martin2B Winner#596#M15.02:51:13+00:17:27.66Detail
11. Fuks MatanSK Hakoach#171#M17.02:54:19+00:20:33.66Detail
12. Dvořák Richard#968#M19.02:54:39+00:20:53.6602:54:37.71Detail
13. Vališ RadekŠneci v běhu#859#M20.02:54:48+00:21:02.6602:54:38.60Detail
14. Cigler RomanHobby Runners#85#M21.02:55:28+00:21:42.6602:55:26.01Detail
15. Fencl MarekTCV Jindřichův Hradec#149#M22.02:56:04+00:22:18.6602:56:02.63Detail
16. Sklenář JakubVENTObikes.cz#712#M23.02:56:16+00:22:30.66Detail
17. Synek PetrSK Budec#767#M25.02:58:18+00:24:32.6602:58:17.46Detail
18. Chaloupka Zdeněk#255#M26.02:58:40+00:24:54.66Detail
19. Bohuslav MartinRozběháme Třebíč#963#M28.02:58:47+00:25:01.6602:58:44.06Detail
20. Konečný AlešfKlidu sport team#376#M31.02:59:26+00:25:40.6602:59:23.49Detail
21. Seidl Jan#2310#M33.03:00:10+00:26:24.6603:00:09.05Detail
22. Heřmánek Martin#209#M37.03:01:06+00:27:20.6603:01:04.01Detail
23. Bulín MartinIvančice#72#M38.03:01:16+00:27:30.6603:01:10.80Detail
24. Pechač Jan#611#M45.03:05:21+00:31:35.6603:05:17.79Detail
25. Kysela OndřejMika training#436#M46.03:05:40+00:31:54.6603:05:39.54Detail
26. Malanka Roman#471#M51.03:07:44+00:33:58.6603:07:40.74Detail
27. Zámiš JaroslavČeské Budějovice#1572#M53.03:08:47+00:35:01.66Detail
28. Matuštík KristianSKK Čtyřkoly#505#M57.03:09:54+00:36:08.6603:09:51.12Detail
29. Kupčík Roman#428#M59.03:11:03+00:37:17.6603:10:52.87Detail
30. Káš FrantaSalming Praha#1662#M61.03:11:20+00:37:34.6603:11:13.10Detail
31. Žampach MarekFénix sport Blansko#951#M63.03:12:28+00:38:42.66Detail
32. Majerčák TomášBouda Elite Team#470#M64.03:12:43+00:38:57.66Detail
33. Procházka PavelTJ Sokol Mělník#645#M65.03:12:53+00:39:07.6603:12:51.01Detail
34. Juhás MarekKiki a maki#305#M66.03:13:01+00:39:15.6603:12:58.54Detail
35. Kolátor MatyášMTB MEL#369#M67.03:13:20+00:39:34.6603:13:14.08Detail
36. Vohradský Lukáš#888#M68.03:13:33+00:39:47.6603:13:31.35Detail
37. Reška TomášLangsam#670#M69.03:14:00+00:40:14.6603:13:53.27Detail
38. Svancara OndrejKURAC BRNO CITY#760#M72.03:14:33+00:40:47.6603:14:24.95Detail
39. Chwaszcz OndřejSKB Zlín#268#M75.03:15:21+00:41:35.6603:15:15.07Detail
40. David Tomáš#tymdejvid#103#M87.03:16:56+00:43:10.6603:16:51.78Detail
41. Fousek František#957#M88.03:17:25+00:43:39.6603:17:20.34Detail
42. Suk Petr#757#M92.03:18:19+00:44:33.6603:18:12.11Detail
43. Tlustý TomášMaraton klub Kladno#832#M93.03:18:25+00:44:39.6603:18:21.62Detail
44. Broža Vojtěch#66#M96.03:20:05+00:46:19.6603:19:55.67Detail
45. Linhart Václav#457#M98.03:20:39+00:46:53.6603:20:29.80Detail
46. Chochol PavelDAIHO CZECH#264#M99.03:20:47+00:47:01.6603:20:43.19Detail
47. Kolář Jakub#366#M107.03:24:22+00:50:36.6603:24:16.12Detail
48. Liška Samuel#459#M108.03:24:27+00:50:41.6603:24:24.44Detail
49. Benda TomášRozběháme Roudnici#30#M109.03:24:31+00:50:45.6603:24:18.27Detail
50. Horáček MiroslavNotormotor#226#M110.03:24:38+00:50:52.66Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz
Další