Oficiální Výsledková listina COMPRESSPORT Třeboňský maraton
16. 10. 2021

Maraton / Marathon Kategorie ZMasters

MužiŽeny
Další
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Kárová Martina#331#F3.03:12:2903:12:24.31Detail
2. Rottová KateřinaSK Babice#679#F4.03:12:41+00:00:12.2603:12:38.07Detail
3. Tvrdá Markéta#850#F5.03:15:54+00:03:25.2603:15:48.73Detail
4. Krčálová OlgaPolenský team#402#F6.03:16:18+00:03:49.2603:16:16.23Detail
5. Baráková Milena#15#F9.03:29:48+00:17:19.2603:29:41.48Detail
6. Šináglová LenkaBenešovský běžecký klub#780#F12.03:34:40+00:22:11.2603:34:23.08Detail
7. Málková Želechovská Jana#476#F17.03:39:47+00:27:18.2603:39:32.14Detail
8. Ekrtová ZuzanaKladno#140#F20.03:41:30+00:29:01.2603:41:17.79Detail
9. Doubková Kateřina#112#F23.03:44:27+00:31:58.2603:44:01.38Detail
10. Šinačířková Gabriela#998#F25.03:45:02+00:32:33.2603:44:37.25Detail
11. Řezníčková JanaMP4 2020 - Maraton s Milošem a Salmingem pod ...#694#F29.03:46:43+00:34:14.2603:46:24.33Detail
12. Haplová LeonaKarpatské Naděje#198#F33.03:48:23+00:35:54.2603:48:10.42Detail
13. Milnerová ZuzanaKb Kapslovna#516#F35.03:49:15+00:36:46.2603:48:57.61Detail
14. Lukášová KateřinaToBi Team#465#F37.03:50:04+00:37:35.2603:49:25.43Detail
15. Nenadálová HankaMTB R2 Team#2022#F38.03:50:27+00:37:58.2603:50:00.70Detail
16. Nachtneblová Kristina#538#F39.03:51:01+00:38:32.2603:50:43.25Detail
17. Svobodová PetraBáječné ženy v běhu#766#F41.03:51:45+00:39:16.2603:51:15.26Detail
18. Otrubová IvonaTJ Sokol Plumlov#588#F43.03:53:50+00:41:21.2603:53:22.24Detail
19. Lorencová LindaSokol Plumlov#463#F44.03:55:04+00:42:35.2603:54:36.62Detail
20. Čermáková Veronika#92#F45.03:55:07+00:42:38.2603:54:37.98Detail
21. Smažíková AlenaTábor#729#F51.03:58:30+00:46:01.2603:57:46.34Detail
22. Winkelhőferová Dana#921#F54.04:00:09+00:47:40.2603:59:35.03Detail
23. Kloudová OldřiškaU rohlíčku aneb Mattoni už není!#344#F55.04:00:31+00:48:02.2603:59:39.83Detail
24. Burkart VěroslavaRozběháme Česko#77#F57.04:01:11+00:48:42.2604:00:44.34Detail
25. Skořepová TerezaTýniště nad Orlicí#717#F58.04:02:59+00:50:30.2604:02:06.80Detail
26. Nesnídalová PetraPenzion HAVELKA#548#F59.04:03:57+00:51:28.2604:03:12.67Detail
27. Dronski KateřinaPro Matěje#119#F61.04:05:14+00:52:45.26Detail
28. Svěchotová HanaSpartak Praha 4#762#F62.04:06:33+00:54:04.2604:06:22.87Detail
29. Škaldová Hana#782#F67.04:11:26+00:58:57.2604:10:33.54Detail
30. Rychlá Renáta#688#F70.04:12:57+01:00:28.2604:12:02.04Detail
31. Záveská Michaela#933#F71.04:13:16+01:00:47.2604:12:29.90Detail
32. Kopencová Jana#tymdejvid#380#F74.04:15:37+01:03:08.2604:14:51.14Detail
33. Pecková HanaProstě běž!#609#F79.04:16:53+01:04:24.2604:16:05.42Detail
34. Poloková Jana#tymdejvid#637#F80.04:18:03+01:05:34.2604:17:17.77Detail
35. Drozdová MartinaRunBo Team Liberec#121#F81.04:18:07+01:05:38.2604:17:06.62Detail
36. Šturmová JanaVelosport Domažlice#811#F82.04:19:03+01:06:34.2604:18:21.03Detail
37. Klimešová MirkaTým dejvid#342#F83.04:19:08+01:06:39.2604:18:23.75Detail
38. Nehonská Jana#542#F84.04:20:46+01:08:17.2604:20:03.27Detail
39. Zoubková ErikaERIKA COPY SHOP#991#F86.04:22:45+01:10:16.2604:21:43.77Detail
40. Tillnerová Jiřina#2498#F87.04:22:49+01:10:20.2604:22:02.08Detail
41. Kolárová BarboraKaM#364#F90.04:24:11+01:11:42.2604:23:33.67Detail
42. Leušin Mudrová Alžběta#453#F92.04:24:32+01:12:03.2604:23:40.78Detail
43. Zelená IrenaOREL Moravské Budějovice#938#F95.04:29:00+01:16:31.2604:28:20.12Detail
44. Kramlová Hanarundime.cz#398#F97.04:31:24+01:18:55.2604:30:30.25Detail
45. Kalová EmilieMěCKP#981#F99.04:32:28+01:19:59.2604:31:40.98Detail
46. Pojarová AndreaSlovan Cerný Dub#633#F101.04:33:08+01:20:39.2604:32:13.45Detail
47. Procházková IvonaBlatná#646#F104.04:36:00+01:23:31.2604:35:29.98Detail
48. Budková Ivana#70#F108.04:40:22+01:27:53.2604:39:24.87Detail
49. Polanská Lenka#636#F113.04:49:55+01:37:26.2604:48:58.63Detail
50. Kupsová Eva#430#F115.04:50:36+01:38:07.2604:49:33.73Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz
Další