Oficiální Výsledková listina Kladenský maratón 2020
12. 9. 2020

muži

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Bordignon FedericoVicenza Marthon#28#M1 (18-39)1.02:36:42
22:14, 18:16, 18:22, 18:27, 18:46, 19:01, 19:17, 19:38, 02:38, Detail
2. Brunner RadekSK Babice#36#M2 (40-49)1.02:41:36+00:04:54.72
22:51, 19:01, 19:05, 19:05, 19:03, 19:19, 19:50, 20:23, 02:54, Detail
3. Procházka MichalPerňa System#111#M1 (18-39)2.02:42:10+00:05:28.72
22:50, 19:01, 19:05, 19:06, 19:16, 19:37, 20:01, 20:23, 02:46, Detail
4. Čada RadimSokol Unhošť#95#M2 (40-49)2.02:52:25+00:15:43.72
26:04, 21:19, 21:15, 20:35, 20:03, 19:50, 19:35, 20:50, 02:49, Detail
5. Kárník JanT. J. Sokol Unhošť #75#M2 (40-49)3.02:56:04+00:19:22.72
25:26, 19:47, 19:45, 20:00, 20:24, 21:16, 22:29, 23:47, 03:05, Detail
6. Pálka PavelMaratón klub Kladno#29#M2 (40-49)4.03:03:48+00:27:06.72
26:01, 21:04, 21:10, 21:15, 21:14, 21:36, 23:19, 24:52, 03:10, Detail
7. Jirásek MarekTJ Sokol Kbely#82#M2 (40-49)5.03:06:12+00:29:30.72
25:53, 21:21, 21:42, 22:10, 22:24, 22:46, 23:11, 23:30, 03:09, Detail
8. Havlásek PetrMaratón klub Kladno#109#M1 (18-39)3.03:08:07+00:31:25.72
26:50, 21:43, 21:44, 22:04, 22:06, 22:34, 24:02, 24:07, 02:51, Detail
9. Homola Jiří10. ZŠ Kladno#57#M2 (40-49)6.03:10:36+00:33:54.72
25:52, 21:12, 21:19, 21:49, 22:16, 22:45, 24:59, 26:41, 03:39, Detail
10. Kohout Paveladidas Runners Prague#120#M2 (40-49)7.03:11:55+00:35:13.72
26:02, 21:35, 22:03, 22:38, 23:16, 24:00, 24:40, 24:32, 03:05, Detail
11. Fanta LadislavMaratón klub Kladno#3#M3 (50-59)1.03:16:26+00:39:44.72
25:30, 21:21, 21:48, 22:45, 23:52, 25:01, 26:08, 26:35, 03:22, Detail
12. Švanda PetrMaratón klub Kladno + iThinkBeer#73#M3 (50-59)2.03:18:22+00:41:40.72
29:21, 24:01, 23:45, 23:14, 23:15, 23:31, 24:00, 24:02, 03:09, Detail
13. Schalek PetrMaratón klub Kladno#35#M3 (50-59)3.03:19:22+00:42:40.72
28:06, 23:13, 23:37, 23:41, 23:20, 23:34, 24:45, 25:34, 03:28, Detail
14. Koubek JiříSpartak Praha 4#126#M1 (18-39)4.03:20:28+00:43:46.72
26:50, 21:43, 21:45, 22:15, 23:34, 25:17, 27:16, 28:15, 03:27, Detail
15. Pilík SlávaPanský mlýn Rakovník#70#M5 (70plus)1.03:20:55+00:44:13.72
27:32, 23:04, 23:42, 23:57, 24:09, 24:52, 24:50, 25:21, 03:21, Detail
16. Lambert MilošBříství#85#M3 (50-59)4.03:21:26+00:44:44.72
27:13, 23:10, 23:28, 23:36, 23:41, 24:16, 25:16, 26:52, 03:49, Detail
17. Čadek Ondřej TJ Sokol Unhošť #65#M1 (18-39)5.03:24:07+00:47:25.72
25:29, 20:17, 20:14, 20:06, 20:38, 23:18, 41:39, 29:03, 03:18, Detail
18. Korecký AdamTeam Jumbo Visma #21#M1 (18-39)6.03:24:15+00:47:33.72
29:00, 24:09, 24:14, 24:36, 25:10, 25:24, 25:27, 23:33, 02:36, Detail
19. Kaščák PeterTrenčín#22#M3 (50-59)5.03:25:58+00:49:16.72
28:22, 24:09, 24:08, 24:26, 24:52, 25:21, 26:08, 26:59, 01:28, Detail
20. Drábek MatějMaratón klub Kladno#93#M1 (18-39)7.03:26:06+00:49:24.72
27:36, 22:54, 22:49, 22:43, 23:19, 25:16, 28:58, 29:01, 03:25, Detail
21. Schultheis ChristianDASH Researcheries#69#M1 (18-39)8.03:27:18+00:50:36.72
30:25, 23:44, 24:19, 24:10, 24:42, 25:22, 25:33, 25:41, 03:18, Detail
22. Hlavsa MartinTuchlovice#18#M2 (40-49)8.03:27:32+00:50:50.72
26:11, 21:13, 21:22, 21:51, 23:14, 29:47, 29:51, 30:20, 03:39, Detail
23. Hart RadekHorní Bříza#9#M2 (40-49)9.03:28:55+00:52:13.72
27:25, 22:58, 23:30, 23:56, 24:55, 26:18, 27:27, 28:24, 03:56, Detail
24. Kubín MatyášUltrasPraha#46#M1 (18-39)9.03:30:02+00:53:20.72
30:46, 24:40, 24:31, 24:38, 24:48, 25:38, 26:24, 27:08, 01:23, Detail
25. Écorchard Gaël#97#M2 (40-49)10.03:30:23+00:53:41.72
29:00, 24:09, 23:55, 23:22, 23:47, 25:30, 27:29, 28:52, 04:14, Detail
26. Jurásek JaroslavMaratón klub Kladno#52#M3 (50-59)6.03:33:30+00:56:48.72
29:00, 24:24, 24:56, 25:14, 25:36, 25:51, 26:48, 28:05, 03:33, Detail
27. Koubík JanBIKE HERO (www.bikehero.cz)#40#M2 (40-49)11.03:34:02+00:57:20.72
28:59, 24:24, 24:57, 25:13, 25:36, 25:51, 26:48, 28:05, 04:03, Detail
28. Pýcha ZdeněkTriatlon Slaný#48#M2 (40-49)12.03:35:49+00:59:07.72
30:44, 25:22, 25:29, 24:36, 24:53, 25:37, 27:10, 28:17, 03:37, Detail
29. Fiala TheodorM.U.F. Roztoky#67#M2 (40-49)13.03:35:51+00:59:09.72
28:08, 23:13, 23:50, 24:08, 25:20, 27:20, 28:38, 30:56, 04:15, Detail
30. Tománek RomanGallak Slavičín#26#M4 (60-69)1.03:36:33+00:59:51.72
28:55, 24:00, 24:04, 24:21, 24:36, 26:12, 28:39, 31:19, 04:22, Detail
31. Hlavsa JirkaRynholec#19#M2 (40-49)14.03:36:56+01:00:14.72
27:38, 22:58, 23:16, 23:59, 25:13, 28:34, 30:13, 31:22, 03:38, Detail
32. Jílek Ondřej#106#M2 (40-49)15.03:40:22+01:03:40.72
29:15, 23:26, 23:18, 23:34, 24:42, 25:37, 27:15, 38:22, 04:48, Detail
33. Florián JanKladno#91#M1 (18-39)10.03:41:13+01:04:31.72
26:01, 22:42, 23:20, 23:43, 24:25, 26:19, 30:16, 39:17, 05:05, Detail
34. Šťastný JaroslavMaratón klub Kladno#118#M4 (60-69)2.03:41:38+01:04:56.72
29:33, 24:36, 24:36, 24:36, 25:58, 27:58, 30:58, 29:30, 03:49, Detail
35. Balaz MichalVranov#133#M1 (18-39)11.03:43:13+01:06:31.72
30:31, 24:54, 26:22, 27:55, 26:37, 26:16, 28:35, 28:32, 03:27, Detail
36. Kucko MiroslavLiberec#92#M4 (60-69)3.03:44:12+01:07:30.72
30:25, 25:38, 26:03, 26:35, 27:08, 27:57, 28:01, 28:45, 03:37, Detail
37. Laborn KarstenBSG Berliner Bank#100#M3 (50-59)7.03:45:49+01:09:07.72
29:37, 24:56, 24:19, 24:42, 26:26, 28:24, 30:30, 31:36, 05:13, Detail
38. Kamenik JaroslavLuzna#127#M1 (18-39)12.03:47:29+01:10:47.72
27:37, 23:42, 25:58, 26:45, 30:01, 30:02, 32:25, 27:48, 03:07, Detail
39. Černý AntonínMaratón klub Kladno#102#M3 (50-59)8.03:52:09+01:15:27.72
27:36, 23:19, 24:13, 25:55, 32:57, 28:54, 32:42, 32:25, 04:04, Detail
40. Sedlák PavelMK Seitl Ostrava#116#M2 (40-49)16.03:52:46+01:16:04.72
30:07, 26:03, 27:12, 26:49, 27:58, 27:59, 31:09, 31:13, 04:10, Detail
41. Tlustý TomášMaratón klub Kladno#122#M1 (18-39)13.03:52:51+01:16:09.72
29:01, 24:13, 24:40, 25:45, 26:52, 30:17, 34:13, 33:52, 03:53, Detail
42. Súkenník PeterLSG Karlsruhe#42#M2 (40-49)17.03:53:37+01:16:55.72
31:56, 26:05, 26:04, 26:07, 26:41, 28:10, 31:05, 33:07, 04:18, Detail
43. Dlouhý Vladimír Dlouháni Roudnice#84#M4 (60-69)4.03:58:06+01:21:24.72
31:58, 27:06, 26:59, 27:26, 28:48, 29:07, 31:20, 31:26, 03:50, Detail
44. Patera MiroslavBK Louny#129#M3 (50-59)9.03:59:11+01:22:29.72
30:00, 25:08, 25:08, 25:53, 27:49, 29:28, 35:20, 36:20, 04:00, Detail
45. Nejedlý PetrPraha 5#121#M2 (40-49)18.03:59:33+01:22:51.72
31:32, 26:29, 26:47, 27:47, 28:16, 29:44, 32:25, 32:36, 03:54, Detail
46. Zámiš LukášKladno#103#M1 (18-39)14.04:00:18+01:23:36.72
27:22, 23:37, 24:19, 24:55, 26:41, 31:38, 35:09, 42:29, 04:03, Detail
47. Reichl JanMaratón klub Kladno#44#M3 (50-59)10.04:00:40+01:23:58.72
29:01, 24:19, 25:01, 28:45, 31:58, 32:07, 31:57, 33:37, 03:49, Detail
48. Ouda MartinT5 Kladno#50#M2 (40-49)19.04:01:33+01:24:51.72
31:57, 26:05, 26:04, 26:08, 26:40, 28:11, 32:01, 39:29, 04:53, Detail
49. Švarcbach JanPůlpáni Kladno#10#M3 (50-59)11.04:02:11+01:25:29.72
26:53, 22:23, 23:27, 24:27, 26:27, 30:39, 43:35, 39:19, 04:56, Detail
50. Výborný MichalGP Kolín#112#M1 (18-39)15.04:05:07+01:28:25.72
29:20, 24:57, 27:04, 26:52, 28:33, 31:06, 34:16, 38:07, 04:48, Detail
51. Peremský PetrUnhošť#49#M1 (18-39)16.04:08:51+01:32:09.72
35:49, 27:44, 26:50, 26:58, 27:20, 29:03, 34:35, 36:47, 03:40, Detail
52. Osvald RenéFit Effect Kladno#115#M2 (40-49)20.04:10:01+01:33:19.72
31:04, 26:23, 27:36, 29:39, 30:05, 32:41, 32:30, 35:04, 04:54, Detail
53. Krejčí RobertMP Neratovice#72#M2 (40-49)21.04:10:04+01:33:22.72
31:34, 26:18, 26:37, 27:57, 30:17, 34:12, 36:04, 33:45, 03:15, Detail
54. Doležal OndřejKladno#74#M2 (40-49)22.04:10:16+01:33:34.72
27:26, 22:55, 24:27, 27:14, 28:35, 31:29, 39:52, 44:12, 04:01, Detail
55. Kyselý PetrTJ Zduchovice#32#M3 (50-59)12.04:11:55+01:35:13.72
35:56, 30:10, 29:53, 30:00, 30:42, 30:36, 31:03, 29:57, 03:33, Detail
56. Grohmann HenryBerlin#98#M3 (50-59)13.04:13:12+01:36:30.72
34:15, 29:08, 30:14, 29:43, 29:24, 30:07, 31:16, 34:26, 04:36, Detail
57. Pelán StanislavTriatlon Slaný, Maratón klub Kladno#68#M3 (50-59)14.04:13:32+01:36:50.72
31:09, 27:07, 27:49, 28:25, 29:58, 31:57, 31:33, 40:01, 05:27, Detail
58. Frauendienst Gerald100 Marathon Club Austria#7#M3 (50-59)15.04:13:36+01:36:54.72
36:14, 29:14, 29:49, 29:14, 30:03, 31:29, 31:52, 31:32, 04:05, Detail
59. Háva JaroslavHS Šneci#59#M3 (50-59)16.04:14:22+01:37:40.72
37:13, 28:47, 29:48, 28:15, 29:23, 30:38, 32:01, 33:56, 04:15, Detail
60. Klos VáclavMaratón klub Kladno#60#M4 (60-69)5.04:15:09+01:38:27.72
29:37, 24:40, 24:59, 25:59, 27:55, 33:06, 37:18, 47:04, 04:25, Detail
61. Kouřil LukášVelké Opatovice#78#M1 (18-39)17.04:15:10+01:38:28.72
30:24, 23:34, 23:51, 24:12, 27:26, 36:38, 39:05, 45:13, 04:43, Detail
62. Kovařovic LukášMaratón klub Kladno#87#M2 (40-49)23.04:15:59+01:39:17.72
30:41, 26:15, 27:28, 30:41, 33:49, 35:36, 32:59, 34:27, 03:59, Detail
63. Bartoš MiroslavBK Louny#128#M4 (60-69)6.04:17:39+01:40:57.72
31:34, 26:41, 28:00, 28:19, 29:42, 31:35, 36:53, 39:53, 04:56, Detail
64. Hamták OtakarHS Šneci#61#M3 (50-59)17.04:21:38+01:44:56.72
37:13, 29:37, 29:37, 30:10, 30:30, 32:05, 34:08, 33:58, 04:14, Detail
65. Štika MartinSTIKAman#131#M1 (18-39)18.04:22:20+01:45:38.72
32:54, 27:14, 27:12, 27:43, 29:37, 32:39, 38:40, 40:55, 05:23, Detail
66. Zýka VítPraha#63#M2 (40-49)24.04:23:34+01:46:52.72
31:07, 26:44, 27:10, 27:47, 30:40, 36:22, 40:49, 37:46, 05:04, Detail
67. Říha JiříKladno#66#M2 (40-49)25.04:23:54+01:47:12.72
36:46, 30:40, 30:40, 30:06, 30:47, 32:46, 34:51, 33:14, 03:58, Detail
68. Hora HonzaAktuář Hořovice#27#M2 (40-49)26.04:24:58+01:48:16.72
29:36, 25:48, 26:56, 27:46, 34:15, 38:02, 37:13, 40:32, 04:44, Detail
69. Jenčík PetrPraha9#51#M2 (40-49)27.04:27:59+01:51:17.72
35:34, 29:33, 29:33, 30:27, 32:13, 34:40, 35:24, 35:55, 04:36, Detail
70. Szász PetrK10 Sport Sokolov#55#M4 (60-69)7.04:31:32+01:54:50.72
33:58, 28:45, 29:50, 30:36, 32:38, 34:41, 37:55, 38:23, 04:43, Detail
71. Štilip JanKISORO#117#M1 (18-39)19.04:33:32+01:56:50.72
36:24, 30:13, 30:41, 29:59, 31:49, 33:58, 34:29, 40:16, 05:39, Detail
72. Gregořica MiroslavPříbram#83#M3 (50-59)18.04:39:52+02:03:10.72
36:23, 30:38, 29:56, 30:14, 31:40, 35:17, 39:59, 41:02, 04:40, Detail
73. Doubek ZdeněkDoubek Team#43#M4 (60-69)8.04:40:56+02:04:14.72
36:58, 31:12, 32:00, 33:41, 33:21, 34:29, 36:07, 38:06, 04:56, Detail
74. Novák MichalCFC Kladno#24#M3 (50-59)19.04:41:51+02:05:09.72
34:05, 28:55, 31:03, 34:51, 38:15, 39:06, 36:46, 34:42, 04:03, Detail
75. Kratina PavelKladno 4#105#M3 (50-59)20.04:43:17+02:06:35.72
30:37, 26:08, 26:25, 27:37, 28:31, 36:21, 50:22, 57:13, Detail
76. Vokrouhlík Tomáš Senkov#47#M2 (40-49)28.04:44:02+02:07:20.72
38:54, 31:41, 31:19, 30:58, 31:21, 32:57, 38:25, 48:21, Detail
77. Holub MichalPraha 6#14#M3 (50-59)21.04:44:17+02:07:35.72
36:22, 32:10, 33:04, 34:02, 35:34, 37:04, 36:55, 39:01, Detail
78. Ambroż Vítězslav Mladá Boleslav#13#M3 (50-59)22.04:44:17+02:07:35.72
31:54, 26:17, 27:42, 29:28, 33:03, 40:01, 46:54, 48:54, Detail
79. Zeman VladimírSokol Kolín#64#M4 (60-69)9.04:44:33+02:07:51.72
35:48, 28:18, 29:11, 31:27, 33:14, 35:11, 48:21, 42:59, Detail
80. Mařík ZdeněkKladno#38#M3 (50-59)23.04:51:35+02:14:53.72
35:48, 28:13, 28:51, 28:38, 30:14, 34:54, 49:11, 55:43, Detail
81. Koller PavelBezdědice#58#M3 (50-59)24.04:53:56+02:17:14.72
42:07, 30:36, 29:08, 32:32, 34:40, 34:55, 41:06, 48:48, Detail
82. Rezek MichalPIM Kings#119#M3 (50-59)25.04:54:31+02:17:49.72
42:22, 34:45, 35:17, 35:46, 35:48, 35:30, 35:30, 39:29, Detail
83. Ledvinka JosefPřibyslav#123#M2 (40-49)29.04:55:02+02:18:20.72
35:43, 29:48, 29:57, 31:41, 37:35, 42:03, 43:06, 45:05, Detail
84. Turzynski MichaelHannover / Nemcy#8#M3 (50-59)26.04:55:27+02:18:45.72
38:13, 31:45, 32:01, 33:27, 35:07, 37:24, 39:53, 47:32, Detail
85. Uxa TomášSokol Unhošť B#114#M3 (50-59)27.04:58:09+02:21:27.72
31:54, 27:49, 28:12, 30:37, 36:43, 44:16, 48:02, 50:31, Detail
86. Vostrý MiroslavMaratón klub Kladno#25#M2 (40-49)30.04:58:50+02:22:08.72
35:42, 31:29, 33:23, 36:50, 36:36, 39:14, 39:18, 46:14, Detail
87. Orlinger Herbert EmilGoldenRunnersClub LinzMarathon#5#M4 (60-69)10.05:00:42+02:24:00.72
38:14, 33:22, 34:26, 36:37, 37:47, 38:55, 39:09, 42:06, Detail
88. Fatura KarelLoučovice#81#M1 (18-39)20.05:03:33+02:26:51.72
34:08, 28:32, 30:32, 33:18, 36:54, 45:20, 45:01, 49:43, Detail
89. Šandera MartinBONBON, TJ Sokol Praha-Krč, Jičín#76#M2 (40-49)31.05:13:58+02:37:16.72
38:31, 33:52, 33:34, 33:53, 35:46, 36:23, 44:13, 57:43, Detail
90. Beránek JosefMaratón klub Kladno#12#M4 (60-69)11.05:23:24+02:46:42.72
33:49, 28:37, 29:36, 32:56, 35:53, 47:59, 56:11, 58:19, Detail
91. Zejda IvoMoravská Slávia Brno#56#M4 (60-69)12.05:27:28+02:50:46.72
38:24, 31:40, 32:33, 34:12, 39:54, 46:59, 50:16, 53:26, Detail
92. Ulma TomášPraha #86#M3 (50-59)28.05:32:16+02:55:34.72
45:00, 39:09, 40:14, 40:20, 40:41, 40:18, 26:30, Detail
93. Simmons AaronPraha 6#53#M2 (40-49)32.05:47:10+03:10:28.72
42:24, 36:48, 39:48, 40:54, 41:53, 46:23, 38:56, Detail
94. Reiter AntonVienna/Wien#11#M4 (60-69)13.05:54:21+03:17:39.72
44:15, 38:42, 41:07, 44:48, 47:53, 48:12, 29:21, Detail
DNF Holý MiroslavMaratón klub Kladno#54#M1 (18-39)DNF
28:07, 23:10, 23:40, 24:00, 27:03, 31:21, 31:44, Detail
DNF Křížek MartinToBi Team#31#M2 (40-49)DNF
26:51, 21:58, 22:25, 22:41, 23:20, 28:12, Detail
DNF Nič MiloslavMaratón klub Kladno#37#M3 (50-59)DNF
28:06, 23:14, 23:36, 23:42, 23:41, 24:42, Detail
DNF Katsiedl MichalAC PRAHA 1890#15#M1 (18-39)DNF
27:22, 23:00, 23:32, 24:46, 26:53, 28:48, Detail
DNF Svoboda MartinPraha#39#M2 (40-49)DNF
33:38, 27:22, 28:14, 29:00, 32:25, 43:46, Detail
DNF Engliš VítKladno#4#M3 (50-59)DNF
41:10, 35:36, 38:20, 38:53, 39:31, 43:32, Detail
DNF Fingerhut JiříMaratón klub Kladno#107#M4 (60-69)DNF
34:06, 28:38, 28:36, 28:50, 29:56, Detail
DNF Hladík JiříPraha#132#M3 (50-59)DNF
36:24, 30:13, 30:18, 30:27, 32:28, Detail
DNF Plšek FrantišekAC Tepo Kladno#99#M1 (18-39)DNF
36:24, 30:31, 31:11, 32:23, 34:53, Detail
DNF Lysenko VladimírPraha 4 - Bráník#23#M2 (40-49)DNF
34:57, 29:24, 30:17, 33:42, 42:24, Detail
DNF Bodnar PavelMaratón klub Kladno#77#M2 (40-49)DNF
30:28, 25:36, 25:29, 29:38, Detail
DNF Švejkovský JanMaratón klub Kladno#124#M3 (50-59)DNF
33:18, 28:27, 29:19, 30:38, Detail
DNF Davídek MiroslavLhota#89#M2 (40-49)DNF
31:58, 24:37, 23:02, Detail
DNS Neruda ZdeněkAtletika Tábor#1#M1 (18-39)DNS
Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz