Výsledková listina Chomutovský půlmaraton
29. 8. 2020

hlavní závod Kategorie Muži B

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Šupol MichalSWEEP Ultimate sport#212#M6.01:25:02Detail
2. Student MartinSport Races#270#M7.01:25:28+00:00:26.64Detail
3. Hochmann Martin#57#M8.01:26:06+00:01:04.64Detail
4. Doležal LadislavChomutov#24#M9.01:26:12+00:01:10.64Detail
5. Toth VáclavKynšperk nad Ohří#216#M10.01:28:21+00:03:19.6401:28:18.77Detail
6. Macháček MarekTriatlet Karlovy Vary#21#M11.01:28:32+00:03:30.6401:28:29.99Detail
7. Wolf AndreATSV Gebirgen #272#M12.01:30:12+00:05:10.64Detail
8. Müller Marco#277#M14.01:31:27+00:06:25.6401:31:25.68Detail
9. Nový JaroslavUSK Akademik Cheb#157#M15.01:32:08+00:07:06.6401:31:56.53Detail
10. Jahoda ZdeněkBK BĚKODO TEPLICE#71#M16.01:32:34+00:07:32.64Detail
11. Pelc JaroslavBěžci Chomutov#165#M22.01:36:12+00:11:10.64Detail
12. Dobiaš Vladimír Droužkovice #23#M28.01:37:31+00:12:29.64Detail
13. Škota JanSpořice#262#M29.01:38:12+00:13:10.6401:38:08.98Detail
14. Kochlofl MartinChomutov #94#M31.01:38:59+00:13:57.6401:38:49.19Detail
15. Fialka FrantišekBěžci Chomutov#35#M33.01:39:25+00:14:23.6401:39:19.95Detail
16. Stumpf MichalM.E.N. run team#40#M35.01:39:42+00:14:40.64Detail
17. Kujíček MichalBěžecký klub Spořice#122#M37.01:39:52+00:14:50.64Detail
18. Vošahlík MartinCzech Tri Works Team#246#M40.01:40:35+00:15:33.6401:40:33.41Detail
19. TAPŠÍK ZdeněkBílinská (j)Elita#214#M41.01:41:12+00:16:10.6401:41:08.24Detail
20. Martiník PetrBěhám pro hospic v Mostě#135#M42.01:41:20+00:16:18.6401:41:12.33Detail
21. Kudrna PavelSportRaces#121#M47.01:42:31+00:17:29.6401:42:22.44Detail
22. Koubek MiroslavJirkov#108#M48.01:42:36+00:17:34.6401:42:29.49Detail
23. Skoupý JanREFUEL#190#M52.01:43:17+00:18:15.6401:42:56.77Detail
24. Dřevikovský JaroslavJirkovan on the run!#26#M57.01:45:04+00:20:02.6401:44:56.47Detail
25. Patroch PavelKULTURA A SPORT CHOMUTOV #162#M58.01:45:04+00:20:02.6401:45:00.32Detail
26. Malínský Bronislav #131#M60.01:45:09+00:20:07.6401:44:59.45Detail
27. Lehrl JosefBěžci Chomutov#125#M61.01:45:14+00:20:12.6401:45:02.29Detail
28. Bajer JosefSEA Chomutov#1#M63.01:45:58+00:20:56.6401:45:49.31Detail
29. Mašát Martin#136#M64.01:46:14+00:21:12.6401:46:01.61Detail
30. Veselý MartinSEA Chomutov#232#M68.01:47:43+00:22:41.6401:47:29.84Detail
31. Rychnovský MilanÚstí nad Labem#186#M69.01:48:00+00:22:58.6401:47:51.76Detail
32. Bäumelt Karel Chomutov#6#M73.01:48:13+00:23:11.6401:48:05.55Detail
33. Volf Miroslav Běžci Chomutov #241#M75.01:48:47+00:23:45.6401:48:37.64Detail
34. Vondrouš JiříTeplice#244#M79.01:49:09+00:24:07.6401:49:02.43Detail
35. Jiřiště MiroslavChomutov#79#M81.01:49:19+00:24:17.6401:49:10.74Detail
36. Vidim Pavel Chomutov#233#M87.01:50:44+00:25:42.6401:50:22.95Detail
37. Švarc JiříKrakov#213#M89.01:51:47+00:26:45.6401:51:36.94Detail
38. Kaisr Zdeněk Chomutov #80#M97.01:53:37+00:28:35.6401:53:29.86Detail
39. Klouček MartinŽatec#89#M100.01:54:07+00:29:05.6401:53:51.54Detail
40. Vokrouhlík TomášSenkov#240#M101.01:54:21+00:29:19.6401:54:10.60Detail
41. Polanský PetrMost#174#M104.01:55:18+00:30:16.6401:55:04.31Detail
42. Bureš JaroslavÚdlice#16#M112.01:57:48+00:32:46.6401:57:36.30Detail
43. Kunc MiroslavPro štěstí a radost Nejdek#123#M114.01:57:57+00:32:55.6401:57:44.72Detail
44. Varga RomanJirkov#228#M120.02:00:42+00:35:40.6402:00:30.32Detail
45. Ďurčo FilipKADAŇ#28#M123.02:02:45+00:37:43.6402:02:23.57Detail
46. Segeč KarolŽatec#188#M124.02:02:48+00:37:46.6402:02:21.84Detail
47. Vlček Martin Běžci Chomutov #237#M126.02:02:50+00:37:48.6402:02:28.59Detail
48. Fiala Jakub Čakovice v pohybu#34#M128.02:03:16+00:38:14.6402:03:08.83Detail
49. Uldrich Tomáš#222#M129.02:03:37+00:38:35.6402:03:17.85Detail
50. Neugebauer JosefChomutov#152#M136.02:06:50+00:41:48.6402:06:28.73Detail
51. Drdel MilanSweep ultimate gym Hahn Team #258#M141.02:08:14+00:43:12.6402:07:50.58Detail
52. Riemer TomasSvazarm Merklin#182#M142.02:08:53+00:43:51.6402:08:25.95Detail
53. Dibelka VlastimilChomutov#22#M145.02:11:36+00:46:34.6402:11:28.87Detail
54. Hendrych JiříMost#53#M146.02:11:49+00:46:47.6402:11:29.12Detail
55. Kubovič DanielDUKLA Zátiší#119#M149.02:15:37+00:50:35.6402:15:27.54Detail
56. Vlach Michal#274#M151.02:16:20+00:51:18.6402:15:56.56Detail
57. Vondráček LadislavPesvice#243#M152.02:16:20+00:51:18.6402:16:00.68Detail
58. Novotný RadimRunCzech team#267#M155.02:18:09+00:53:07.6402:17:45.32Detail
59. Krotký JiříVostrý kluci LEVin#114#M156.02:18:16+00:53:14.6402:17:47.38Detail
60. Němec MarekJirkov#149#M159.02:20:14+00:55:12.6402:19:51.69Detail
61. Ćervený Ladislav kk chomutov#18#M161.02:23:07+00:58:05.6402:22:54.37Detail
62. Konopásek TomášChomutov#101#M163.02:23:15+00:58:13.6402:22:56.38Detail
63. Šizling Petr BeBack#204#M177.02:41:09+01:16:07.6402:40:44.47Detail
Pavel FaiglProffa #163#M00:00:00Detail
Pochman Tomas Aisan Racing Team#173#M00:00:00Detail
DNS Stenzl Libor#196#MDNS Detail
DNS Niebauer MiroslavPodbořany#153#MDNS Detail
DNS Vrána JanChomutov#248#MDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz