Oficiální Výsledková listina Chomutovský půlmaraton
29. 8. 2020

hlavní závod Kategorie Muži B


Notice: Undefined index: level in /home/www/irontime.cz/www/irontime.cz/a/function/show.php on line 12
MužiŽeny
#Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas
1.ŠupolMichalSWEEP Ultimate sport#212#M6.01:25:01Detail
2.StudentMartinSport Races#270#M7.01:25:27+00:00:25Detail
3.HochmannMartin#57#M8.01:26:05+00:01:03Detail
4.Doležal LadislavChomutov#24#M9.01:26:11+00:01:09Detail
5.TothVáclavKynšperk nad Ohří#216#M10.01:28:20+00:03:1801:28:17.82Detail
6.MacháčekMarekTriatlet Karlovy Vary#21#M11.01:28:31+00:03:2901:28:29.00Detail
7.WolfAndreATSV Gebirgen #272#M12.01:30:11+00:05:09Detail
8.MüllerMarco#277#M14.01:31:26+00:06:2401:31:25.26Detail
9.NovýJaroslavUSK Akademik Cheb#157#M15.01:32:07+00:07:0501:31:56.44Detail
10.JahodaZdeněkBK BĚKODO TEPLICE#71#M16.01:32:33+00:07:31Detail
11.PelcJaroslavBěžci Chomutov#165#M22.01:36:11+00:11:09Detail
12.DobiašVladimír Droužkovice #23#M28.01:37:30+00:12:28Detail
13.ŠkotaJanSpořice#262#M29.01:38:11+00:13:0901:38:08.69Detail
14.KochloflMartinChomutov #94#M31.01:38:58+00:13:5601:38:49.17Detail
15.FialkaFrantišekBěžci Chomutov#35#M33.01:39:24+00:14:2201:39:19.10Detail
16.StumpfMichalM.E.N. run team#40#M35.01:39:41+00:14:39Detail
17.KujíčekMichalBěžecký klub Spořice#122#M37.01:39:51+00:14:49Detail
18.VošahlíkMartinCzech Tri Works Team#246#M40.01:40:34+00:15:3201:40:33.13Detail
19.TAPŠÍKZdeněkBílinská (j)Elita#214#M41.01:41:11+00:16:0901:41:07.73Detail
20.Martiník PetrBěhám pro hospic v Mostě#135#M42.01:41:19+00:16:1701:41:12.26Detail
21.KudrnaPavelSportRaces#121#M47.01:42:30+00:17:2801:42:21.86Detail
22.KoubekMiroslavJirkov#108#M48.01:42:35+00:17:3301:42:29.38Detail
23.SkoupýJanREFUEL#190#M52.01:43:16+00:18:1401:42:56.30Detail
24.DřevikovskýJaroslavJirkovan on the run!#26#M57.01:45:03+00:20:0101:44:55.49Detail
25.PatrochPavelKULTURA A SPORT CHOMUTOV #162#M58.01:45:03+00:20:0101:45:00.03Detail
26.Malínský Bronislav #131#M60.01:45:08+00:20:0601:44:58.48Detail
27.LehrlJosefBěžci Chomutov#125#M61.01:45:13+00:20:1101:45:01.76Detail
28.BajerJosefSEA Chomutov#1#M63.01:45:57+00:20:5501:45:48.53Detail
29.MašátMartin#136#M64.01:46:13+00:21:1101:46:00.87Detail
30.VeselýMartinSEA Chomutov#232#M68.01:47:42+00:22:4001:47:29.39Detail
31.RychnovskýMilanÚstí nad Labem#186#M69.01:47:59+00:22:5701:47:51.09Detail
32.BäumeltKarel Chomutov#6#M73.01:48:12+00:23:1001:48:04.92Detail
33.Volf Miroslav Běžci Chomutov #241#M75.01:48:46+00:23:4401:48:37.50Detail
34.VondroušJiříTeplice#244#M79.01:49:08+00:24:0601:49:01.50Detail
35.JiřištěMiroslavChomutov#79#M81.01:49:18+00:24:1601:49:09.90Detail
36.VidimPavel Chomutov#233#M87.01:50:43+00:25:4101:50:22.92Detail
37.ŠvarcJiříKrakov#213#M89.01:51:46+00:26:4401:51:36.01Detail
38.Kaisr Zdeněk Chomutov #80#M97.01:53:36+00:28:3401:53:29.35Detail
39.KloučekMartinŽatec#89#M100.01:54:06+00:29:0401:53:50.74Detail
40.VokrouhlíkTomášSenkov#240#M101.01:54:20+00:29:1801:54:10.30Detail
41.PolanskýPetrMost#174#M104.01:55:17+00:30:1501:55:03.64Detail
42.BurešJaroslavÚdlice#16#M112.01:57:47+00:32:4501:57:35.33Detail
43.KuncMiroslavPro štěstí a radost Nejdek#123#M114.01:57:56+00:32:5401:57:44.69Detail
44.VargaRomanJirkov#228#M120.02:00:41+00:35:3902:00:30.04Detail
45.ĎurčoFilipKADAŇ#28#M123.02:02:44+00:37:4202:02:23.16Detail
46.SegečKarolŽatec#188#M124.02:02:47+00:37:4502:02:21.32Detail
47.Vlček Martin Běžci Chomutov #237#M126.02:02:49+00:37:4702:02:28.41Detail
48.Fiala Jakub Čakovice v pohybu#34#M128.02:03:15+00:38:1302:03:07.95Detail
49.UldrichTomáš#222#M129.02:03:36+00:38:3402:03:16.93Detail
50.NeugebauerJosefChomutov#152#M136.02:06:49+00:41:4702:06:27.91Detail
51.DrdelMilanSweep ultimate gym Hahn Team #258#M141.02:08:13+00:43:1102:07:49.83Detail
52.RiemerTomasSvazarm Merklin#182#M142.02:08:52+00:43:5002:08:25.47Detail
53.DibelkaVlastimilChomutov#22#M145.02:11:35+00:46:3302:11:28.43Detail
54.HendrychJiříMost#53#M146.02:11:48+00:46:4602:11:28.87Detail
55.KubovičDanielDUKLA Zátiší#119#M149.02:15:36+00:50:3402:15:26.99Detail
56.VlachMichal#274#M151.02:16:19+00:51:1702:15:55.60Detail
57.VondráčekLadislavPesvice#243#M152.02:16:19+00:51:1702:16:00.42Detail
58.NovotnýRadimRunCzech team#267#M155.02:18:08+00:53:0602:17:44.56Detail
59.KrotkýJiříVostrý kluci LEVin#114#M156.02:18:15+00:53:1302:17:47.20Detail
60.NěmecMarekJirkov#149#M159.02:20:13+00:55:1102:19:50.89Detail
61.ĆervenýLadislav kk chomutov#18#M161.02:23:06+00:58:0402:22:54.13Detail
62.KonopásekTomášChomutov#101#M163.02:23:14+00:58:1202:22:56.14Detail
63.Šizling Petr BeBack#204#M177.02:41:08+01:16:0602:40:43.81Detail
Pavel FaiglProffa #163#M00:00:00Detail
PochmanTomas Aisan Racing Team#173#M00:00:00Detail
DNSStenzlLibor#196#MDetail
DNSNiebauerMiroslavPodbořany#153#MDetail
DNSVránaJanChomutov#248#MDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo