Výsledková listina Chomutovský půlmaraton
29. 8. 2020

hlavní závod Kategorie Ženy A

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Mirvaldová KláraSportRaces#141#F2.01:32:38Detail
2. Vávrů IvanaTJ VTŽ Chomutov #229#F3.01:33:26+00:15:39.20Detail
3. Trousilová NikolaSurikata Team#218#F4.01:34:43+00:16:56.2001:34:32.60Detail
4. Kurková Gabriela#261#F5.01:36:09+00:18:22.2001:36:06.65Detail
5. Chylová HanaJirkov#69#F6.01:36:44+00:18:57.2001:36:37.84Detail
6. NEDASHKIVSKA NINAUKR#148#F7.01:41:48+00:24:01.2001:41:46.51Detail
7. Kroupová KarolínaChomutov#115#F8.01:46:21+00:28:34.2001:46:02.73Detail
8. Šebestová Jaroslava Chomutov#201#F9.01:46:58+00:29:11.2001:46:48.56Detail
9. Radimcová Natalie Chomutov#181#F13.01:50:08+00:32:21.2001:49:55.57Detail
10. Nováková Valérie Levharti Chomutov #156#F15.01:52:43+00:34:56.2001:52:20.76Detail
11. Filipová BarboraSTG Chomutov#38#F17.01:54:28+00:36:41.2001:54:19.65Detail
12. Nesvadbová EliškaŽatec#151#F18.01:54:39+00:36:52.2001:54:25.65Detail
13. Blailová JanaKK CHomutov#9#F22.01:56:37+00:38:50.2001:56:25.52Detail
14. Yonová LenkaTakaNoDan#252#F23.01:57:53+00:40:06.20Detail
15. Nováková JanaHradec Králové#155#F24.01:58:07+00:40:20.2001:58:00.92Detail
16. Mládková IvanaRozběháme Most#142#F25.01:58:13+00:40:26.2001:57:56.81Detail
17. Pavlínská Jana#264#F26.01:58:35+00:40:48.2001:58:29.50Detail
18. Jelínková JanaBáječné ženy v běhu#74#F28.01:59:21+00:41:34.2001:59:06.06Detail
19. Šindelářová Lucie#203#F29.02:00:43+00:42:56.2002:00:22.74Detail
20. Hrdličková ZdeňkaMost#66#F30.02:00:50+00:43:03.2002:00:34.56Detail
21. Kratochvílová LucieTempo Makers#111#F31.02:02:05+00:44:18.2002:01:51.32Detail
22. Foukalová IrenaKlášterec nad Ohří#256#F34.02:04:30+00:46:43.2002:04:08.75Detail
23. Grossmanová GabrielaBílinská (j)Elita#49#F35.02:04:52+00:47:05.2002:04:46.15Detail
24. Píšová LindaSurikata Team#171#F36.02:06:13+00:48:26.2002:06:02.26Detail
25. Hennlichová MarcelaPraha#55#F39.02:08:06+00:50:19.2002:07:49.13Detail
26. Pánková JanaBěžci Chomutov#158#F40.02:08:21+00:50:34.2002:07:55.55Detail
27. Kokšálová MichaelaPardubice#95#F42.02:09:09+00:51:22.2002:09:03.39Detail
28. Formanová NikolaChomutov#42#F44.02:09:41+00:51:54.2002:09:19.67Detail
29. Dudová KamilaKNH Chomutov#27#F45.02:10:16+00:52:29.2002:09:51.72Detail
30. Bláhová IvanaKNH Chomutov#8#F46.02:10:16+00:52:29.2002:09:52.99Detail
31. Hrdličková Adéla#65#F47.02:10:37+00:52:50.2002:10:11.22Detail
32. Berkyová PavlaMost#7#F49.02:11:15+00:53:28.2002:11:10.22Detail
33. Gaube JitkaGaube's Run#45#F50.02:11:22+00:53:35.2002:11:05.52Detail
34. Graslová Kateřina#48#F53.02:13:30+00:55:43.2002:13:20.18Detail
35. Zoulova Andrea#255#F55.02:14:20+00:56:33.2002:14:02.29Detail
36. Vrbová PetraChomutov#250#F56.02:14:38+00:56:51.2002:14:34.44Detail
37. Presslova Kristyna Litvínov#177#F58.02:14:56+00:57:09.2002:14:52.16Detail
38. Karlík Fišrová LídaBeethoven DC Chomutov#85#F59.02:15:09+00:57:22.2002:14:45.70Detail
39. Volínová Puchalik BarbaraKlášterec nad Ohří#242#F60.02:15:49+00:58:02.2002:15:25.39Detail
40. Staňková ŽanetaMost#193#F61.02:16:13+00:58:26.2002:16:09.27Detail
41. Houskova JitkaAireye Chomutov #62#F62.02:16:48+00:59:01.2002:16:34.98Detail
42. Rychtaříková Livia#98#F63.02:18:07+01:00:20.2002:17:44.20Detail
43. Gloserova Zdeňka #47#F66.02:19:56+01:02:09.2002:19:31.17Detail
44. Jílková EvaKlášterec nad Ohří#76#F70.02:24:44+01:06:57.2002:24:21.12Detail
45. Paterová MiroslavaStg Chomutov#161#F72.02:30:10+01:12:23.2002:30:05.78Detail
46. Pelcová DenisaGeodézie Chomutov#166#F73.02:30:24+01:12:37.2002:29:58.19Detail
47. Moravcová JanaSTG Strupčice#25#F74.02:30:49+01:13:02.2002:30:31.35Detail
48. Vostracká Adéla#245#F77.02:32:33+01:14:46.2002:32:11.46Detail
49. Tvrdá Ivana #221#F78.02:33:34+01:15:47.2002:33:09.52Detail
Hossnerová Denisa#61#F00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz