Výsledková listina Chomutovský půlmaraton
29. 8. 2020

hlavní závod Kategorie Ženy B

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Bulecová PetraHopman team#14#F1.01:31:50Detail
2. Kohlová DesislavaMaraton Klub Kladno#93#F10.01:47:12+00:29:25.2001:47:10.64Detail
3. Brožova Kateřina Proffa #12#F11.01:47:45+00:29:58.2001:47:32.64Detail
4. Longauerová Lenka Rozběhej Litvínov #128#F12.01:48:08+00:30:21.2001:48:01.14Detail
5. Plevová ŽanetaOsek#172#F14.01:52:35+00:34:48.2001:52:23.33Detail
6. Kalčeva RenataSTG Chomutov#82#F19.01:55:12+00:37:25.2001:54:56.43Detail
7. Boříková MonikaBlažim#11#F20.01:55:16+00:37:29.2001:55:05.67Detail
8. Prchlíková BarboraBenešovský běžecký klub#178#F21.01:55:58+00:38:11.2001:55:42.92Detail
9. Tučáková OlgaPlzeň#219#F32.02:03:55+00:46:08.2002:03:36.27Detail
10. Nádaská RenataDroužkovice#147#F33.02:04:14+00:46:27.2002:03:51.05Detail
11. Filipová OlgaÚdlice#39#F38.02:07:50+00:50:03.2002:07:39.04Detail
12. Hodková MartinaProstě běž! #56#F41.02:08:46+00:50:59.2002:08:30.16Detail
13. Kratochvílová PavlínaTiger Relax Club Chomutov#112#F43.02:09:15+00:51:28.2002:09:01.61Detail
14. Pašková LucieLouny#159#F48.02:11:03+00:53:16.2002:10:46.12Detail
15. Burešová Metznerová Helena#17#F51.02:11:36+00:53:49.2002:11:13.08Detail
16. Vrbová AndreaStg Chomutov#249#F52.02:12:10+00:54:23.2002:12:06.20Detail
17. Buňatová KateřinaSweep ultimate gym#15#F54.02:13:56+00:56:09.2002:13:35.85Detail
18. Machovičová MichaelaPraha 3#130#F57.02:14:44+00:56:57.2002:14:28.10Detail
19. Vejrová Ilona Borohrádek #231#F64.02:18:11+01:00:24.2002:17:44.47Detail
20. Hennlichová JanaChomutov#54#F67.02:20:02+01:02:15.2002:19:38.76Detail
21. Faiglová Lenka Droužkovice #32#F68.02:22:13+01:04:26.2002:21:50.04Detail
22. Manertová Radka Rozběhej Litvínov #133#F69.02:22:15+01:04:28.2002:21:51.84Detail
23. Pavlínská Miluše#265#F75.02:30:57+01:13:10.2002:30:42.03Detail
24. Knorová JiřinaVelemyšleves#90#F79.02:34:12+01:16:25.2002:33:44.68Detail
25. Ertlová Lada#31#F80.02:34:12+01:16:25.2002:33:45.16Detail
26. Müllerová SoňaÚdlice#145#F81.02:46:55+01:29:08.2002:46:40.86Detail
27. Svobodová MartinaÚstí nad Labem #198#F82.02:49:17+01:31:30.2002:48:57.75Detail
28. Kottová Barbora#107#F83.02:49:17+01:31:30.2002:48:58.50Detail
DNS Fílová MiladaTeplice#257#FDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz