Neoficiální Výsledková listina MTB Maraton města Chýnov
8. 8. 2020

47 km Kategorie MA40-49

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Tomeček ZdeněkGS cyklo team Jistebnice#39#01:45:19.25Detail
2. Zavadil LiborCyklo Atom cyling team #91#01:48:58.02+00:06:32.62Detail
3. Vopálenský MartinJH Cycling#27#01:51:52.28+00:09:26.88Detail
4. Šolar PavelBenešov#96#01:52:10.78+00:09:45.38Detail
5. Plechata RadekVelo club Tábor#76#01:52:35.25+00:10:09.85Detail
6. Pasák JanPrachatice#45#01:54:15.98+00:11:50.58Detail
7. Kalaš JanBikePart.cz#103#01:55:59.99+00:13:34.59Detail
8. Mareš VojtěchČistý Sport Racing team 1#16#01:56:00.60+00:13:35.20Detail
9. Štrosmajer RadekVelosport Valenta Scott team#79#01:58:13.20+00:15:47.80Detail
10. Benda JanSK FIT Tabor#101#01:59:43.51+00:17:18.11Detail
11. Jedlička MichalSK FIT Tábor#102#01:59:43.91+00:17:18.51Detail
12. Karabaš MilanMTB Šumava Riders#47#02:02:48.97+00:20:23.57Detail
13. Bloch FilipČISTY SPORT#9#02:02:48.99+00:20:23.59Detail
14. Jehně VáclavCykloklub Chýnov#6#02:02:58.91+00:20:33.51Detail
15. Kubálek FilipÚstrašice#111#02:03:09.94+00:20:44.54Detail
16. Hrnčíř MartinGAPP System-Kolofix#136#02:04:21.67+00:21:56.27Detail
17. Stádník MarekDexter Cycling#8#02:04:54.97+00:22:29.57Detail
18. Viktora JanPRODOLI Racing team#48#02:06:25.77+00:24:00.37Detail
19. Zeman ZdeněkSK FIT Tábor#77#02:06:36.02+00:24:10.62Detail
20. Štědrý AdamMTB Ježíšek tým#142#02:06:43.43+00:24:18.03Detail
21. Budín JanBikespace#141#02:07:32.36+00:25:06.96Detail
22. Svoboda JosefExtrem Team Vystrkov#71#02:07:38.99+00:25:13.59Detail
23. Babáček MartinCykloklub Chýnov#5#02:07:58.10+00:25:32.70Detail
24. Marek LiborMTB Šumava Riders#46#02:08:35.17+00:26:09.77Detail
25. Weber TomášHangover team#117#02:08:53.25+00:26:27.85Detail
26. Florián PetrSK FIT Tábor#68#02:13:30.80+00:31:05.40Detail
27. Lebeda FrantišekVelo Dvořák#69#02:14:46.84+00:32:21.44Detail
28. Beňo LadislavRESOLUTION TEAM#132#02:15:09.98+00:32:44.58Detail
29. Prošek LukášVyškov#38#02:15:12.87+00:32:47.47Detail
30. Hynšt FrantišekGS cyklo team Jistebnice #74#02:15:58.66+00:33:33.26Detail
31. Pokorný MartinČistý sport racing team#121#02:17:41.05+00:35:15.65Detail
32. Eliášek MartinBiketime Bulls Písek#55#02:18:03.14+00:35:37.74Detail
33. Recman JanPlana nad Luznici#114#02:20:14.40+00:37:49.00Detail
34. Laňka PetrČistý sport #15#02:20:49.58+00:38:24.18Detail
35. Janů VáclavFBT Nuzbely#7#02:21:36.26+00:39:10.86Detail
36. Smitka LiborCykloklub Chýnov#105#02:22:08.17+00:39:42.77Detail
37. Dvořák JiříHasiči Tábor#120#02:24:26.41+00:42:01.01Detail
38. Picha JosefG.Benedikt Svec cykloteam Zelec#85#02:27:13.91+00:44:48.51Detail
39. Kadlec PetrHangover Sezimovo Ústí#124#02:28:37.77+00:46:12.37Detail
40. Hernych QuidoApex Bike Tábor#126#02:28:38.26+00:46:12.86Detail
41. Hlaváč JanCBC Team#43#02:31:50.71+00:49:25.31Detail
42. Grošek LiborPK sport#67#02:32:40.07+00:50:14.67Detail
43. Hondlík DavidAtletiko Frymburk#144#02:32:48.06+00:50:22.66Detail
44. Hruška PavelSPLAŠNÝ HRUŠKY#107#02:36:04.99+00:53:39.59Detail
45. Kašpar MiroslavBenátky nad Jizerou#90#02:37:56.22+00:55:30.82Detail
46. Hanták VladimírApex Bike Tábor#127#02:39:35.38+00:57:09.98Detail
47. Sobol JiříHradešín#109#02:43:33.92+01:01:08.52Detail
48. Příplata ZdeněkTábor#125#02:44:21.78+01:01:56.38Detail
49. Pexa MartinCYKLO JIŘIČKA#3#02:57:42.68+01:15:17.28Detail
DNF Girstl AlešČistý sport#24#DNF Detail
DNF Babický JosefČistý Sport Racing team 1#22#DNF Detail
DNF Lapihuska MichalČistý sport Racing team 2#25#DNF Detail
DNF Ambruš LuděkOne Cycling Team#78#DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz