Oficiální Výsledková listina 7 pohoří Krkonoše
21. 8. 2021

20+ km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Charbuský JiříPardubice#136#M391.02:13:40Detail
2. Páral MarekSK Tricyklochlubna#29#M392.02:15:41+00:02:01.07Detail
3. Mazal PetrPolička#21#M40plus1.02:21:00+00:07:20.07Detail
4. Metelková TáňaHradec Králové#93#Ž40plus1.02:22:58+00:09:18.07Detail
5. Groh RadoslavHorská služba Špindlerův mlýn#23#M393.Horská služba1.02:24:02+00:10:22.07Detail
6. Barcal RichardLos amigos#144#M40plus2.02:25:14+00:11:34.07Detail
7. Churaňová RadkaTJ Lokomotiva Trutnov#116#Ž40plus2.02:25:58+00:12:18.07Detail
8. Šulej MarcelNelahozeves#4#M40plus3.02:26:45+00:13:05.07Detail
9. Vrbský MichalAxit Bikes Náchod#87#M40plus4.02:28:38+00:14:58.07Detail
10. Mastnik Leoswww.onewayticket.team#39#M394.02:30:00+00:16:20.07Detail
11. Uhlířová HelenaHradec Králové#135#Ž391.02:34:33+00:20:53.07Detail
12. Trávníček MarekHradec Kralove#14#M40plus5.02:35:53+00:22:13.07Detail
13. Mervartová KristýnaVlčí smečka#132#Ž392.02:36:05+00:22:25.07Detail
14. Jukl PetrDvůr Králové nad Labem#78#M395.02:36:38+00:22:58.07Detail
15. Uherova JanaPřibyslav#152#Ž40plus3.02:37:00+00:23:20.07Detail
16. Dvořák PetrPůl motorové pily#53#M40plus6.02:37:23+00:23:43.07Detail
17. Švec Jiří#17#M396.02:37:40+00:24:00.07Detail
18. Uher JurajPřibyslav#151#M40plus7.02:39:34+00:25:54.07Detail
19. Hrdinka JirkaRun4fun#115#M397.02:42:41+00:29:01.07Detail
20. Číhař TomášChvojenec#1#M40plus8.02:44:00+00:30:20.07Detail
21. Soukup PetrBOOTCAMPS#122#M40plus9.02:46:15+00:32:35.07Detail
22. Pospíšil VojtěchTJ Sokol Stará Paka#97#M398.02:46:25+00:32:45.07Detail
23. Chadima AdamInterní oddělení Litomyšl#47#M399.02:50:20+00:36:40.07Detail
24. Czagan JanSDH Dědek#65#M40plus10.02:50:36+00:36:56.07Detail
25. Pešta LukášRadvánovice#69#M40plus11.02:51:05+00:37:25.07Detail
26. Veselý Petr TFRUN#119#M40plus12.02:52:35+00:38:55.07Detail
27. Švagr Lukášadidas Runners Prague#9#M3910.02:53:30+00:39:50.07Detail
28. Chwaszcz OndřejCH-team#71#M3911.02:56:57+00:43:17.07Detail
29. Březina DavidVšenory#84#M3912.02:57:48+00:44:08.07Detail
30. Keka LadislavRakovník#12#M3913.03:02:37+00:48:57.07Detail
31. Nedorostová Tereza Rozběháme Neratovice #94#Ž393.03:03:01+00:49:21.07Detail
32. Schwarz VáclavKutná Hora#63#M3914.03:12:45+00:59:05.07Detail
33. Palán ZdeněkHS Harrachov#70#M40plus13.Horská služba2.03:16:21+01:02:41.07Detail
34. Siročák PetrTři křižky Ostrava#79#M40plus14.03:27:17+01:13:37.07Detail
35. Nespěšná Petra#66#Ž394.03:27:41+01:14:01.07Detail
36. Kotherová HedvikaMetylovice#44#Ž395.03:30:00+01:16:20.07Detail
37. Balážová Sabinaadidas Runners Prague#60#Ž396.03:31:44+01:18:04.07Detail
38. Patková LenkaSemily#2#Ž397.03:32:07+01:18:27.07Detail
39. Žák JiříJablonec nad Nisou#58#M40plus15.03:32:38+01:18:58.07Detail
40. Veselý LukášVestec#51#M40plus16.03:35:59+01:22:19.07Detail
41. Kubicová Lydieadidas Runners Prague#74#Ž398.03:36:37+01:22:57.07Detail
42. Binder Václavtaꓘleť#54#M40plus17.03:37:54+01:24:14.07Detail
43. Špryňan PavelHradec Králové#133#M40plus18.03:38:56+01:25:16.07Detail
44. Boudný HonzaZdravotník Praha#80#M40plus19.03:40:32+01:26:52.07Detail
45. Zumrová VandaPraha 2#95#Ž40plus4.03:42:14+01:28:34.07Detail
46. Klvaňová LenkaOstrava#117#Ž399.03:42:56+01:29:16.07Detail
47. Drahokoupil Jakub#16#M3915.03:45:46+01:32:06.07Detail
48. Doleželová Kateřina Litomyšl #48#Ž40plus5.03:45:47+01:32:07.07Detail
49. Moravcová TerezaPraha#35#Ž3910.03:45:55+01:32:15.07Detail
50. Šlechtová MarieZtracenej čip Jaroměř#76#Ž40plus6.03:46:50+01:33:10.07Detail
51. Pokorná KamilaSmrk#100#Ž3911.03:49:50+01:36:10.07Detail
52. Worková MagdalenaBystřice#125#Ž3912.03:55:13+01:41:33.07Detail
53. Ulrych TomasJablonec nad Nisou#138#M3916.03:56:13+01:42:33.07Detail
54. Šulejová Šárka #25#Ž3913.04:01:46+01:48:06.07Detail
55. Horová BarboraNemojov#143#Ž3914.04:11:15+01:57:35.07Detail
56. Jelínek MarekŽamberk#43#M3917.04:11:16+01:57:36.07Detail
DNS Karlík Radomír#37#M40plusDetail
DNS Grätz OndřejÚstí nad Orlicí#26#M39Detail
DNS Rusková ZuzanaJasenice#40#Ž39Detail
DNS Pěnkava OldřichRybí#90#M39Detail
DNS Kymlička JanÚstí nad Labem#57#M39Detail
DNS Nohýnek JosefBrno#85#M40plusDetail
DNS Kautský JiříOK Sparta Praha#118#M39Detail
DNS Dubová MonikaPraha#81#Ž39Detail
DNS Bednář BřetislavRýmařov#19#M40plusDetail
DNS Navrátilová VeronikaJemnice#107#Ž39Detail
DNS Třísková KatarínaPraha#62#Ž40plusDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz