Průběžná Výsledková listina ŘepoRun
12. 6. 2021

děti 600 m (7-10 let)

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Osladil MíraSK Aktis#123#M1.00:02:33Detail
2. Bohdaň Adam Řeporyje#102#M2.00:02:36+00:00:03.82Detail
3. Naxera AdamDUKLA Praha#122#M3.00:02:36+00:00:03.82Detail
4. Školoud NatanaelSK Aktis#132#M4.00:02:37+00:00:04.82Detail
5. Špačková LauraSK Aktis Praha#137#F1.00:02:39+00:00:06.82Detail
6. Fiala TobiášFialky crew#105#M5.00:02:43+00:00:10.82Detail
7. Kotroušová Eliška#116#F2.00:02:43+00:00:10.82Detail
8. Fialová JohankaFialky crew#106#F3.00:02:47+00:00:14.82Detail
9. Loskot AntonínSK Aktis#213#M6.00:02:53+00:00:20.82Detail
10. Školoud JosefSK Aktis#131#M7.00:03:01+00:00:28.82Detail
11. Reiterová TerezaSK Aktis#127#F4.00:03:06+00:00:33.82Detail
12. Honzák TobiášPraha 5#108#M8.00:03:09+00:00:36.82Detail
13. Dušta LukášSK Aktis#104#M9.00:03:09+00:00:36.82Detail
14. Pospíšilová Anna#911#F5.00:03:10+00:00:37.82Detail
15. Albrecht DenisPraha 5#100#M10.00:03:16+00:00:43.82Detail
16. Beran MatyášSK Aktis#101#M11.00:03:23+00:00:50.82Detail
17. Kaplan MatyášFK Motorlet#113#M12.00:03:24+00:00:51.82Detail
18. Osladilová SáraSK Aktis#124#F6.00:03:24+00:00:51.82Detail
19. Křepela MatyášPraha#118#M13.00:03:25+00:00:52.82Detail
20. Svoboda VáclavŘeporyje#129#M14.00:03:25+00:00:52.82Detail
21. Sternová EmaPraha 13#128#F7.00:03:27+00:00:54.82Detail
22. Chromík MatyášPraha#111#M15.00:03:31+00:00:58.82Detail
23. Zala Aron#138#M16.00:03:36+00:01:03.82Detail
24. Matějů AgátaPraha#120#F8.00:03:39+00:01:06.82Detail
25. Crcul Leyema#907#F9.00:03:42+00:01:09.82Detail
26. Zala Jasmin#139#F10.00:03:42+00:01:09.82Detail
27. Folejtar AdamPraha#107#M17.00:03:44+00:01:11.82Detail
28. Tajcnerová AnnaPraha 5#133#F11.00:03:47+00:01:14.82Detail
29. Loskotová AndreaSK Aktis#119#F12.00:03:47+00:01:14.82Detail
30. Ivanovský Mikukáš#112#M18.00:03:51+00:01:18.82Detail
31. Cendelín MatyášPraha-Zadní Kopanina#103#M19.00:03:53+00:01:20.82Detail
32. Husaříková IsabelPraha#109#F13.00:03:53+00:01:20.82Detail
33. Kratochvílová AnetaSK Aktis#117#F14.00:03:57+00:01:24.82Detail
34. Kníže Matyáš MiroslavPraha-Řeporyje#115#M20.00:03:57+00:01:24.82Detail
35. Matějů AnetaPraha#121#F15.00:03:57+00:01:24.82Detail
36. Husaříková Zoepraha#110#F16.00:04:04+00:01:31.82Detail
37. Kašparová Áďa#114#F17.00:04:16+00:01:43.82Detail
Vajter Jakub#134#M00:00:00Detail
Šilhánek Václav Praha#130#M00:00:00Detail
Panuška AdamPraha 5#125#M00:00:00Detail
Panuška DavidPraha 5#126#M00:00:00Detail
Vancl FilipFK Řeporyje#135#M00:00:00Detail
Vancl LukášFK Řeporyje#136#M00:00:00Detail
DNS Popkoděcká Vivian#908#FDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz