Průběžná Výsledková listina ML Tuning Tour de Ralsko 2021
17. 7. 2021

Hlavní závod

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Bubílek MichalKross Bikeranch Team#273#M1.M391.01:36:49Detail
2. Matoušek JanCYKLO-SPINN Česká Lípa#353#M2.M392.01:37:54+00:01:05.80Detail
3. Polman DanielUltra Paka Racing Team#305#M3.M491.01:39:28+00:02:39.80Detail
4. Fatka MarekUNLIMITED KM TRADING#232#M4.M393.01:42:57+00:06:08.80Detail
5. Špaček JakubBike Point#334#M5.M291.01:44:56+00:08:07.80Detail
6. Rothe MatějUnlimited KM TRADING CZ#293#M6.M292.01:46:00+00:09:11.80Detail
7. Neubauer RadimHAVEN TEAM#365#M7.M492.01:46:05+00:09:16.80Detail
8. Lisičan PetrUnlimited KM Trading CZ#363#M8.M394.01:46:12+00:09:23.80Detail
9. Škoda JakubSlavia Liberec Orienteering#338#M9.M395.01:46:13+00:09:24.80Detail
10. Toman Lubošcarla.kupkolo.cz#350#M10.M591.01:46:13+00:09:24.80Detail
11. Knejzlik MarekTri club Česká Lípa#304#M11.M493.01:46:29+00:09:40.80Detail
12. Švandrlík FrantišekELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM#347#M12.M191.01:46:45+00:09:56.80Detail
13. Pavlů KarelLiberec#31#M13.M494.01:47:11+00:10:22.80Detail
14. Váňa MarekMM AUTO mtb Team#136#M14.M592.01:47:32+00:10:43.80Detail
15. Svoboda JaromírKUCHYNĚ LÍPA#275#M15.M293.01:47:36+00:10:47.80Detail
16. Berka MichalCycology North bike club#306#M16.M495.01:49:48+00:12:59.80Detail
17. Bajer JanBAKAKO Nová Paka#315#M17.M192.01:49:53+00:13:04.80Detail
18. Duchek JiříKL Sport Most#96#M18.M496.01:49:55+00:13:06.80Detail
19. Kolařík MartinTMC66/Hope Studio#131#M19.M497.01:49:57+00:13:08.80Detail
20. Funke MathiasDIE FAHRRAD-KETTE#153#M20.M498.01:49:58+00:13:09.80Detail
21. Šrůta MilanKSM Hrádek#228#M21.M499.01:50:45+00:13:56.80Detail
22. Francke JanHaven Team#369#M22.M396.01:51:40+00:14:51.80Detail
23. Václavík LukášMTB Spartak Vrchlabí#123#M23.M294.01:53:10+00:16:21.80Detail
24. Drahoňovský RadekSNOW SPORTS Academy#362#M24.M4910.01:53:54+00:17:05.80Detail
25. Kubelka JiříHusky Racing Team#364#M25.M4911.01:54:30+00:17:41.80Detail
26. Kubát TomášCK KOLOKRÁM#160#M26.M4912.01:54:50+00:18:01.80Detail
27. Loukotka RadekSAC Bělá pod Bezdězem#148#M27.M593.01:54:54+00:18:05.80Detail
28. Karko JanCyklo-spinn#324#M28.M295.01:55:08+00:18:19.80Detail
29. Wendler MartinSK Žizníkov#208#M29.M4913.01:55:13+00:18:24.80Detail
30. Masařík JanCYKLOSPORT M#321#M30.M4914.01:55:58+00:19:09.80Detail
31. ZDENĚK RichardKBELY CYCLING TEAM#288#M31.M594.01:57:08+00:20:19.80Detail
32. Peroutka MartinKSM HRÁDEK#173#M32.M4915.01:57:10+00:20:21.80Detail
33. Weimling Thomas#352#M33.M4916.01:57:15+00:20:26.80Detail
34. Veselý JanProjekt CFL - Cycling For Life#243#M34.M397.01:57:21+00:20:32.80Detail
35. Hájek MiroslavKrálův Dvůr#155#M35.M398.01:57:27+00:20:38.80Detail
36. Šípek Michal#122#M36.M296.01:57:28+00:20:39.80Detail
37. Böhm TeodorStráž pod Ralskem#274#M37.M193.01:57:28+00:20:39.80Detail
38. Stránský VítězslavFRUIT BIKE FACTORY#312#M38.M399.01:57:34+00:20:45.80Detail
39. Bisová ŠtěpánkaEleven Head Cyklolive team#327#F1.Z291.01:57:38+00:20:49.80Detail
40. Vlček Jaroslav#150#M39.M595.01:57:48+00:20:59.80Detail
41. Sláma OndřejBohemie Nový Bor#291#M40.M4917.01:57:54+00:21:05.80Detail
42. Hladík VáclavProvodín#330#M41.M297.01:59:05+00:22:16.80Detail
43. Baráková MarkétaKola Víšek#303#F2.Z292.01:59:50+00:23:01.80Detail
44. Foltýn MarekBakako Nová Paka#286#M42.M194.02:01:29+00:24:40.80Detail
45. Peterka JiříCyklo Faltýnek#29#M43.M596.02:01:38+00:24:49.80Detail
46. Nevole VladimírHmyzáci Česká Lípa#144#M44.M298.02:01:40+00:24:51.80Detail
47. Koláček JaroslavVELOCOACHCZ TEAM#270#M45.M3910.02:01:48+00:24:59.80Detail
48. Příhoda RobinMimoň#70#M46.M299.02:01:50+00:25:01.80Detail
49. Křena Martin#145#M47.M3911.02:01:55+00:25:06.80Detail
50. Zadina PetrKABA-SPORT Chotěboř#125#M48.M597.02:01:56+00:25:07.80Detail
51. Hochmut JaroslavHaven Team#336#M49.M4918.02:01:59+00:25:10.80Detail
52. Sedláček KarelÚstí nad Labem#322#M50.M3912.02:02:00+00:25:11.80Detail
53. Trnka ZbyněkLiberec#269#M51.M4919.02:02:03+00:25:14.80Detail
54. Šaník LuděkKC Pivovar Vratislavice#348#M52.M60+1.02:02:18+00:25:29.80Detail
55. Somr Jaroslav#341#M53.M4920.02:02:33+00:25:44.80Detail
56. Plechač RadekSeverní Větry#17#M54.M3913.02:02:41+00:25:52.80Detail
57. Loukotka MilanSAC Bělá pod Bezdězem#263#M55.M4921.02:02:49+00:26:00.80Detail
58. Henrych KarelMedvědi Roztoky#340#M56.M3914.02:02:54+00:26:05.80Detail
59. Péč Petr#195#M57.M4922.02:02:54+00:26:05.80Detail
60. Barák VáclavMondraker racing team#302#M58.M3915.02:03:02+00:26:13.80Detail
61. Lochman JiříErgo Liberec#142#M59.M598.02:03:28+00:26:39.80Detail
62. Horký RomanCK 1967 Česká Kamenice#236#M60.M4923.02:03:46+00:26:57.80Detail
63. KUDRNÁČ MILOSLAVLOKOMOTIVA NYMBURK#281#M61.M60+2.02:03:56+00:27:07.80Detail
64. Matějíček MichalKV Final s.r.o.#115#M62.M3916.02:04:40+00:27:51.80Detail
65. Havran JiříOCK OSÍK#104#M63.M3917.02:05:06+00:28:17.80Detail
66. Šebek AloisChomutov#301#M64.M4924.02:05:19+00:28:30.80Detail
67. Dörner JardaHaven team#358#M65.M2910.02:05:34+00:28:45.80Detail
68. Beran RadekBronec sport team#152#M66.M4925.02:05:35+00:28:46.80Detail
69. Wild VáclavASC#206#M67.M3918.02:05:36+00:28:47.80Detail
70. Šťovíček PavelRH Valdice#259#M68.M599.02:05:37+00:28:48.80Detail
71. Bárta Lukáš#226#M69.M2911.02:07:14+00:30:25.80Detail
72. Karaba ZdeněkKABA SPORT Chotěboř#128#M70.M5910.02:07:36+00:30:47.80Detail
73. Salát Petr#247#M71.M3919.02:07:58+00:31:09.80Detail
74. Zůna Jan#287#M72.M195.02:08:30+00:31:41.80Detail
75. Šindelář JiříMost#346#M73.M4926.02:08:45+00:31:56.80Detail
76. Vosáhlo PavelBělá pod Bezdězem#308#M74.M4927.02:08:48+00:31:59.80Detail
77. Spejchal TomášNový Bor#207#M75.M3920.02:08:57+00:32:08.80Detail
78. Neumann JiříBike Mšeno#127#M76.M4928.02:09:04+00:32:15.80Detail
79. Tauchman MichalRock Machine Cyklomax#249#M77.M5911.02:09:15+00:32:26.80Detail
80. Kubínová RomanaTJ Slovan Karlovy Vary#339#F3.Z293.02:09:19+00:32:30.80Detail
81. Řeháček VladimírLithium Cycling Crew#229#M78.M5912.02:09:20+00:32:31.80Detail
82. Píša LukášHostinné#9#M79.M3921.02:09:25+00:32:36.80Detail
83. Šída Martin#52#M80.M5913.02:09:26+00:32:37.80Detail
84. Škrabálek DavidNulová Šance - Jablonec#354#M81.M3922.02:09:32+00:32:43.80Detail
85. Šimek Aleš#280#M82.M4929.02:09:40+00:32:51.80Detail
86. Hajný MichalMTB HELLFISH MOST#298#M83.M4930.02:09:43+00:32:54.80Detail
87. Cimerman LadislavMeziboří#197#M84.M3923.02:10:01+00:33:12.80Detail
88. Hobrlant PavelKSM HRÁDEK#307#M85.M4931.02:10:05+00:33:16.80Detail
89. Zobal ZdeněkSeverní Větry - Lídři chvostu startovního pol...#215#M86.M3924.02:10:09+00:33:20.80Detail
90. VENCL JIŘÍKC PIVOVAR VRATISLAVICE#292#M87.M4932.02:10:30+00:33:41.80Detail
91. Petrovič LadislavMalečov#65#M88.M5914.02:10:55+00:34:06.80Detail
92. Novotný JiříČeská Lípa#355#M89.M2912.02:11:04+00:34:15.80Detail
93. Turek Vít#311#M90.M4933.02:11:12+00:34:23.80Detail
94. Kopecký RadekDolnohbitský tvrďák#94#M91.M4934.02:11:14+00:34:25.80Detail
95. Vladimír VodochodskýKadaň#216#M92.M4935.02:12:24+00:35:35.80Detail
96. Dudek VladislavNymburk#313#M93.M4936.02:12:31+00:35:42.80Detail
97. Šípková Michaela#121#F4.Z294.02:12:34+00:35:45.80Detail
98. Šrajer PetrKSM Hradek#297#M94.M4937.02:12:58+00:36:09.80Detail
99. Foltýn MarekBakako Nová Paka#285#M95.M4938.02:13:12+00:36:23.80Detail
100. Bradáč JanKoloshop Teplice#246#M96.M5915.02:13:14+00:36:25.80Detail
101. Bajer JiříBAKAKO Nová Paka#314#M97.M4939.02:13:15+00:36:26.80Detail
102. Knedlík PavelÚstí nad Labem#80#M98.M5916.02:13:20+00:36:31.80Detail
103. Vyčítalová PavlaDolnohbitský tvrďák#93#F5.Z40+1.02:13:26+00:36:37.80Detail
104. Tošil MarekPraha 5#186#M99.M3925.02:13:35+00:36:46.80Detail
105. Beránek MichalJe-Be-Ti, Aussig#64#M100.M5917.02:13:37+00:36:48.80Detail
106. Kubíček ZdeněkEleven HEAD CYKLOLIVE team#101#M101.M4940.02:13:43+00:36:54.80Detail
107. Stárek Vojtěch#282#M102.M196.02:13:45+00:36:56.80Detail
108. Simane Jaromir#5#M103.M3926.02:13:47+00:36:58.80Detail
109. Horáková Ines#169#F6.Z391.02:13:48+00:36:59.80Detail
110. Kubín RobertBeton Bike Litvínov#198#M104.M4941.02:14:11+00:37:22.80Detail
111. Klima JiříBMV team#201#M105.M60+3.02:14:25+00:37:36.80Detail
112. Sukup DušanVrdy#105#M106.M4942.02:14:46+00:37:57.80Detail
113. Nepraš LadislavSázava#335#M107.M60+4.02:15:05+00:38:16.80Detail
114. Valášek MilanBMV bike team#265#M108.M5918.02:15:20+00:38:31.80Detail
115. Otahal Pavel#343#M109.M4943.02:15:51+00:39:02.80Detail
116. Cutych ZdeněkPohodáři#171#M110.M4944.02:15:52+00:39:03.80Detail
117. Jungvirt AlešTeplice#78#M111.M4945.02:15:56+00:39:07.80Detail
118. Eliška OldaMladá Boleslav#189#M112.M2913.02:16:02+00:39:13.80Detail
119. Rollinger DavidAisan Racing team#205#M113.M3927.02:16:09+00:39:20.80Detail
120. Kafka TomášMalečov#446#M114.M4946.02:16:14+00:39:25.80Detail
121. Vyhnánek MartinUhlířské Janovice#218#M115.M2914.02:16:37+00:39:48.80Detail
122. Vaszily LumirSK Skivelo neslysicich Olomouc#356#M116.M3928.02:16:48+00:39:59.80Detail
123. Haluška LadislavMačetasrew#132#M117.M4947.02:18:24+00:41:35.80Detail
124. Kubát AlešMimoň#69#M118.M4948.02:18:51+00:42:02.80Detail
125. Selleová KateřinaCK Kolokrám#361#F7.Z392.02:18:53+00:42:04.80Detail
126. Luňáček JanVelké Březno#77#M119.M4949.02:18:53+00:42:04.80Detail
127. Roud OldřichCyklisticky klub Litvinov, z.s.#244#M120.M2915.02:18:54+00:42:05.80Detail
128. Šorf PavelSK Svojkov#344#M121.M4950.02:19:16+00:42:27.80Detail
129. Friš JaroslavMácháč Team Bike#147#M122.M5919.02:19:34+00:42:45.80Detail
130. Zeisek JiříDěčín#309#M123.M2916.02:19:36+00:42:47.80Detail
131. Müller JanMělník Sky#241#M124.M197.02:19:41+00:42:52.80Detail
132. Goga MartinŠpinavý zada#253#M125.M3929.02:19:45+00:42:56.80Detail
133. Bělohlávek VladimírPraha 9 - Miškovice#89#M126.M60+5.02:19:57+00:43:08.80Detail
134. Valenta OtoASC#237#M127.M4951.02:20:12+00:43:23.80Detail
135. Punda VaclavMTB Modřany#256#M128.M60+6.02:20:30+00:43:41.80Detail
136. Zábranský OndřejCC Varnsdorf#109#M129.M4952.02:20:47+00:43:58.80Detail
137. Kotúček Pavel#233#M130.M60+7.02:21:35+00:44:46.80Detail
138. Pröller MiroslavUNLIMITED KM TRADING CZ#126#M131.M5920.02:21:36+00:44:47.80Detail
139. Kuběna PetrKrocani Brniště#35#M132.M4953.02:22:12+00:45:23.80Detail
140. Caletka JanAndělská Hora#283#M133.M3930.02:22:40+00:45:51.80Detail
141. Duzik Jan#4#M134.M3931.02:22:50+00:46:01.80Detail
142. Michálek MiloslavSázava#200#M135.M60+8.02:23:04+00:46:15.80Detail
143. Ippoldtová ZdeňkaVelké Březno#111#F8.Z40+2.02:23:14+00:46:25.80Detail
144. Slavík OtomarMercedes Eleven Blacknet#100#M136.M60+9.02:23:20+00:46:31.80Detail
145. Houžvička MilanLysá nad Labem#156#M137.M5921.02:23:20+00:46:31.80Detail
146. Beneš PetrCycology North Bike Club#19#M138.M4954.02:23:28+00:46:39.80Detail
147. Prouza JaroslavHronovský s.r.o.#165#M139.M4955.02:24:24+00:47:35.80Detail
148. Pospíšil VladimírÚstí nad Labem#33#M140.M4956.02:24:25+00:47:36.80Detail
149. Horáček Jakub#168#M141.M198.02:25:03+00:48:14.80Detail
150. Slavíček PetrSPORTICUS team#62#M142.M4957.02:26:17+00:49:28.80Detail
151. Stránský VladimírSlimáci Žizníkov#316#M143.M60+10.02:26:26+00:49:37.80Detail
152. Bačovský MartinMělník#223#M144.M4958.02:26:34+00:49:45.80Detail
153. Šolcová MichaelaCyklolive Cycling Team#357#F9.Z393.02:26:37+00:49:48.80Detail
154. Horáček Vítek#167#M145.M4959.02:27:04+00:50:15.80Detail
155. Fidrant FrantišekČeská Lípa#53#M146.M199.02:27:29+00:50:40.80Detail
156. Soják Tomáš#345#M147.M4960.02:28:08+00:51:19.80Detail
157. Velebil AntonínVyžlovka#187#M148.M4961.02:28:09+00:51:20.80Detail
158. Hauser PetrDycky Most#151#M149.M60+11.02:28:15+00:51:26.80Detail
159. Fillinger FrantaSki Polevsko#21#M150.M4962.02:28:21+00:51:32.80Detail
160. Nevařil MichalJitrava#63#M151.M3932.02:29:21+00:52:32.80Detail
161. Bejda ZdeněkBMV KOLÍN#227#M152.M60+12.02:29:28+00:52:39.80Detail
162. dvořák zdeněkSki Polevsko#7#M153.M4963.02:29:43+00:52:54.80Detail
163. Očenášek TomášÚstí nad Labem#23#M154.M4964.02:30:33+00:53:44.80Detail
164. Votápek Stanislav#295#M155.M3933.02:30:53+00:54:04.80Detail
165. Libich RobertCyklistika pro radost#86#M156.M4965.02:31:11+00:54:22.80Detail
166. Musal FilipELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM#319#M157.M2917.02:31:22+00:54:33.80Detail
167. Kutr MilanTeplice#85#M158.M4966.02:31:32+00:54:43.80Detail
168. Hylský JiříTřebenice#204#M159.M3934.02:31:52+00:55:03.80Detail
169. Marek JiříKC Kutná Hora#140#M160.M1910.02:32:12+00:55:23.80Detail
170. marek davidkc kutná hora#139#M161.M4967.02:32:12+00:55:23.80Detail
171. Kovářová JanaHERBY SERVIS#110#F10.Z40+3.02:32:50+00:56:01.80Detail
172. Svoboda JanKolín 2#310#M162.M4968.02:33:07+00:56:18.80Detail
173. Gažur PavelBeton Bike Litvínov#331#M163.M5922.02:33:19+00:56:30.80Detail
174. Bernadič ErikProvodín#98#M164.M60+13.02:33:20+00:56:31.80Detail
175. Slípka KarelVědomice#92#M165.M5923.02:33:40+00:56:51.80Detail
176. Macíková Bohdana#193#F11.Z40+4.02:33:55+00:57:06.80Detail
177. Hulín AlešZabrušny#68#M166.M2918.02:34:28+00:57:39.80Detail
178. Holubka JosefVidhostice#318#M167.M60+14.02:35:47+00:58:58.80Detail
179. Vonšovský JiříKola Brabec#260#M168.M3935.02:35:58+00:59:09.80Detail
180. Kubín JiříČermná v Podkrkonoší#242#M169.M4969.02:35:59+00:59:10.80Detail
181. Sliacký Jan#66#M170.M4970.02:36:09+00:59:20.80Detail
182. Krupka OndřejBEST Krupka#349#M171.M3936.02:36:21+00:59:32.80Detail
183. Bechtin Libor#113#M172.M4971.02:36:23+00:59:34.80Detail
184. Vedral MilošBikeparts.cz#332#M173.M60+15.02:36:33+00:59:44.80Detail
185. Žváček Petr#231#M174.M4972.02:36:35+00:59:46.80Detail
186. Bodláková Linda#8#F12.Z394.02:36:36+00:59:47.80Detail
187. Kadleček PetrMácháč bike team, Doksy#55#M175.M5924.02:36:57+01:00:08.80Detail
188. Tamchyna KarelMácháč bike team Doksy#184#M176.M5925.02:36:58+01:00:09.80Detail
189. Maděra Roman#91#M177.M4973.02:37:19+01:00:30.80Detail
190. Bubák Robert#234#M178.M4974.02:37:21+01:00:32.80Detail
191. Hejda JakubMimoň#262#M179.M3937.02:37:42+01:00:53.80Detail
192. Souček Lukáš#178#M180.M2919.02:37:47+01:00:58.80Detail
193. Pokorný Karelznouzetým Teplice#49#M181.M4975.02:38:15+01:01:26.80Detail
194. Pangrác RadekAfganec#329#M182.M4976.02:38:29+01:01:40.80Detail
195. Procházka VáclavPohodáři Rooudnice nad Labem#108#M183.M5926.02:38:58+01:02:09.80Detail
196. Lank DavidGEMA VDF#449#M184.M4977.02:39:10+01:02:21.80Detail
197. Novotný OndřejKorejtko Crew#351#M185.M3938.02:39:13+01:02:24.80Detail
198. Krátký JanTrutnov#112#M186.M4978.02:39:25+01:02:36.80Detail
199. Průša ZdeněkOpočno#296#M187.M4979.02:40:15+01:03:26.80Detail
200. Vedral MaxČED bike tým#333#M188.M1911.02:40:18+01:03:29.80Detail
201. Siročák MarekPraha Kbely#188#M189.M4980.02:40:22+01:03:33.80Detail
202. Goliney MaryanaCarla.kupkolo.cz#342#F13.Z295.02:40:39+01:03:50.80Detail
203. Seifert PetrDěčín#99#M190.M4981.02:40:40+01:03:51.80Detail
204. Rinn PetrContinental Adršpach#61#M191.M5927.02:40:50+01:04:01.80Detail
205. Hyan Jiří#81#M192.M1912.02:41:30+01:04:41.80Detail
206. Pudil LukášCalabrone#261#M193.M3939.02:41:42+01:04:53.80Detail
207. Stejskalová MiryReTOS Varnsdorf#90#F14.Z40+5.02:42:10+01:05:21.80Detail
208. Durajová ZuzanaPoprvé na kole#267#F15.Z40+6.02:42:42+01:05:53.80Detail
209. Lehman DanielVšetaty#143#M194.M3940.02:43:05+01:06:16.80Detail
210. Tér LiborHronov#114#M195.M5928.02:43:07+01:06:18.80Detail
211. Hoffman LadislavTeplice#71#M196.M5929.02:43:08+01:06:19.80Detail
212. Muláček RudolfDynaman team#57#M197.M3941.02:43:11+01:06:22.80Detail
213. Pucarevič VladanÚstí nad Labem#24#M198.M4982.02:43:45+01:06:56.80Detail
214. Romančik HynekMetal Bike#135#M199.M3942.02:43:47+01:06:58.80Detail
215. Vicha Josef#213#M200.M4983.02:45:16+01:08:27.80Detail
216. Zemanová TerezaCK 1967 Česká Kamenice#328#F16.Z296.02:46:43+01:09:54.80Detail
217. Drábik Milan#192#M201.M5930.02:46:55+01:10:06.80Detail
218. havara ZdenekBozikov#45#M202.M3943.02:47:26+01:10:37.80Detail
219. Ježek SlavomirŠnekendorf#22#M203.M4984.02:47:27+01:10:38.80Detail
220. Strnad JosefTátovi holky#154#M204.M4985.02:47:28+01:10:39.80Detail
221. Gergel JiříVořešpruti#220#M205.M4986.02:47:45+01:10:56.80Detail
222. Bačovský MartinDubá#224#M206.M1913.02:48:56+01:12:07.80Detail
223. Mucha LukášPraha#120#M207.M3944.02:49:10+01:12:21.80Detail
224. Streubel LeoÚstí nad Labem#203#M208.M60+16.02:49:21+01:12:32.80Detail
225. Jirout martinLukašov Jablonec nad Nisou#75#M209.M4987.02:50:10+01:13:21.80Detail
226. Fettr Matěj#290#M210.M2920.02:50:15+01:13:26.80Detail
227. Schick JiříVořešpruti#219#M211.M4988.02:50:27+01:13:38.80Detail
228. Bikarová VlaďkaNový Bor#161#F17.Z395.02:51:27+01:14:38.80Detail
229. Pavel Pilous#447#M212.M4989.02:52:18+01:15:29.80Detail
230. Březina MartinBmv bike team#289#M213.M5931.02:52:51+01:16:02.80Detail
231. Houda Filip#14#M214.M2921.02:53:18+01:16:29.80Detail
232. Rusý Adam#25#M215.M4990.02:55:54+01:19:05.80Detail
233. Krpeš MichalBrniště#300#M216.M2922.02:56:13+01:19:24.80Detail
234. Kotrbatý TomášČeská Lípa#106#M217.M3945.02:58:00+01:21:11.80Detail
235. Bunda MartinSoalny#28#M218.M3946.02:58:22+01:21:33.80Detail
236. Holub PavelLouny#27#M219.M3947.02:58:25+01:21:36.80Detail
237. Tydlačka PetrLázně Bohdaneč#278#M220.M5932.02:58:32+01:21:43.80Detail
238. Vojtášek Daniel#284#M221.M3948.03:01:01+01:24:12.80Detail
239. Bavor Jiří#134#M222.M5933.03:01:16+01:24:27.80Detail
240. Chloupek Stanislav#445#M223.M4991.03:03:23+01:26:34.80Detail
241. Aron DavidDěčín#20#M224.M2923.03:03:50+01:27:01.80Detail
242. Horaisová JanaKravaře#175#F18.Z396.03:03:57+01:27:08.80Detail
243. Folprecht MiroslavKosmonosy- Veterán#130#M225.M60+17.03:04:38+01:27:49.80Detail
244. Šorm JaroslavKolo ŠÍR LB#76#M226.M5934.03:04:43+01:27:54.80Detail
245. kasparek Petr#119#M227.M4992.03:05:13+01:28:24.80Detail
246. Sládeček Jaroslav#129#M228.M5935.03:05:29+01:28:40.80Detail
247. goga IvanŠpinavý zada#279#M229.M60+18.03:05:57+01:29:08.80Detail
248. Wurmová IlonaPohodáři#272#F19.Z40+7.03:06:05+01:29:16.80Detail
249. Javorský PetrVořešpruti#217#M230.M5936.03:06:20+01:29:31.80Detail
250. Doboš RomanVořešpruti#337#M231.M3949.03:06:21+01:29:32.80Detail
251. Žižka Petr#42#M232.M4993.03:07:03+01:30:14.80Detail
252. Jachek Tomáš#97#M233.M4994.03:07:30+01:30:41.80Detail
253. Jungmann PetrKV Final s.r.o.#181#M234.M5937.03:07:37+01:30:48.80Detail
254. Vodička Ladislav#2#M235.M4995.03:07:39+01:30:50.80Detail
255. Tampa Ladislav#222#M236.M4996.03:08:02+01:31:13.80Detail
256. Valapková BarboraMailprofiler#366#F20.Z397.03:08:15+01:31:26.80Detail
257. Hamřík JiříKV Final s.r.o.#176#M237.M3950.03:08:57+01:32:08.80Detail
258. Neuwirth ZdeněkMailprofiler#367#M238.M4997.03:10:13+01:33:24.80Detail
259. Křížek LukášKV Final s.r.o.#164#M239.M3951.03:11:00+01:34:11.80Detail
260. Bajer Daniel#360#M240.M4998.03:12:34+01:35:45.80Detail
261. Řepa VáclavZÁKUPY NÁDRAŽNÍ 264#172#M241.M4999.03:14:50+01:38:01.80Detail
262. Kopecký PavelRynoltice#248#M242.M3952.03:15:31+01:38:42.80Detail
263. Saidl PavelHronov#163#M243.M5938.03:15:40+01:38:51.80Detail
264. Kuběna LukášZákupy#3#M244.M3953.03:16:33+01:39:44.80Detail
265. Mulačová MarieSeverní Větry#13#F21.Z398.03:17:46+01:40:57.80Detail
266. Studénka René#317#M245.M60+19.03:17:52+01:41:03.80Detail
267. Mlejnek Martin#245#M246.M49100.03:17:54+01:41:05.80Detail
268. Šach MarekPraha 4#238#M247.M49101.03:18:37+01:41:48.80Detail
269. Wollmann JaroslavKV Final s.r.o.#116#M248.M49102.03:18:53+01:42:04.80Detail
270. Janák PetrLažany u Turnova#182#M249.M5939.03:19:09+01:42:20.80Detail
271. Prokop LuděkBeton Bike Litvínov#277#M250.M3954.03:19:13+01:42:24.80Detail
272. Pribyl MiroslavČachovice#174#M251.M3955.03:20:05+01:43:16.80Detail
273. Mana Jirka#258#M252.M5940.03:20:17+01:43:28.80Detail
274. Kunc LuděkKV Final s.r.o.#209#M253.M5941.03:21:00+01:44:11.80Detail
275. Moravec Martin#170#M254.M49103.03:21:37+01:44:48.80Detail
276. Vlček Kryštof#264#M255.M1914.03:22:30+01:45:41.80Detail
277. Esquer Oliver#254#M256.M1915.03:22:34+01:45:45.80Detail
278. Friml MarekHlavně se nezrakvit#359#M257.M3956.03:23:23+01:46:34.80Detail
279. Libichová AnnaCyklistika pro radost#87#F22.Z399.03:28:34+01:51:45.80Detail
280. Bárta JosefDobrovice#72#M258.M3957.03:28:37+01:51:48.80Detail
281. Žirovnický JanNový Bor#190#M259.M3958.03:29:52+01:53:03.80Detail
282. Michovová TerezaŠnekendorf#47#F23.Z297.03:34:01+01:57:12.80Detail
283. Kuncová MarcelaKV Final s.r.o.#210#F24.Z40+8.03:34:19+01:57:30.80Detail
284. Kuběna Jan#10#M260.M49104.03:34:21+01:57:32.80Detail
285. Valakapka JanMailprofiler#368#M261.M3959.03:38:06+02:01:17.80Detail
286. Houda VojtěchK.C. Vpřed Praha#51#M262.M1916.03:38:24+02:01:35.80Detail
287. Jirková Lucie#18#F25.Z3910.03:39:00+02:02:11.80Detail
288. Vítková KateřinaČeská Lípa#185#F26.Z3911.03:39:05+02:02:16.80Detail
289. Houda PavelK.C. Vpřed Praha#50#M263.M5942.03:40:46+02:03:57.80Detail
290. Kořínková LucieSnowbeasts#251#F27.Z298.03:43:32+02:06:43.80Detail
291. Kořínek MilanHrádek nad Nisou#250#M264.M49105.03:43:33+02:06:44.80Detail
292. Zajíček JosefŠnekendorf#46#M265.M2924.03:46:15+02:09:26.80Detail
293. Pech JiříČeská Lípa#199#M266.M5943.03:47:20+02:10:31.80Detail
294. Gyečuk MilošDynaman team#56#M267.M49106.03:49:15+02:12:26.80Detail
295. Opl Radek#83#M268.M49107.03:50:05+02:13:16.80Detail
296. Mít VratislavŠpinavý záda#239#M269.M3960.03:51:40+02:14:51.80Detail
297. Sedláček JiříOstrov#194#M270.M60+20.03:53:22+02:16:33.80Detail
298. Krizova AnetaTeam Strong#252#F28.Z3912.03:54:55+02:18:06.80Detail
299. Ryšavá AdélaJablonné v Podj.#266#F29.Z299.03:55:31+02:18:42.80Detail
300. Ryšavý PavelJablonné v Podještědí#137#M271.M49108.03:55:33+02:18:44.80Detail
Vinš MichalLuhov#40#MM4900:00:00Detail
Štefan JanPeklo#12#MM4900:00:00Detail
Novák JanLokomotiva Nymburk#41#MM4900:00:00Detail
AMRICH Jozef#15#MM4900:00:00Detail
Susík Petr#32#MM3900:00:00Detail
Beyr LubošKoloshop Teplice#58#MM60+00:00:00Detail
Rutterle PavelJachymov team#82#MM4900:00:00Detail
Bavor Albert#16#MM1900:00:00Detail
Peterková Kateřina#30#FZ40+00:00:00Detail
Bydžovská IvetaALI, Roudnice nad Labem#37#FZ40+00:00:00Detail
Bydžovský TomášALIT, Roudnice nad Labem#38#MM4900:00:00Detail
Tichý TomášJe-Be-Ti, Aussig#43#MM5900:00:00Detail
Peterka JanKrupka#39#MM4900:00:00Detail
havara LukasBozikov#44#MM3900:00:00Detail
Zborka Ronnie#60#MM4900:00:00Detail
Pištínková Monika#88#FZ40+00:00:00Detail
Bártová RenataDobrovice#73#FZ3900:00:00Detail
Pícha Jindřich#74#MM5900:00:00Detail
Zíma JaroslavLoučeň#95#MM3900:00:00Detail
Málek LubošKABA-SPORT CHOTĚBOŘ#124#MM4900:00:00Detail
Hoffman Martin#157#MM3900:00:00Detail
Večeř Jakub#159#MM3900:00:00Detail
Sukdolák RobertRegal bike Teplice#162#MM5900:00:00Detail
Ecler JanUNLIMITED KM TRADING CZ#202#MM3900:00:00Detail
Komárek KarelKladno#183#MM4900:00:00Detail
Žirovnický PetrNový Bor#191#MM3900:00:00Detail
Janda VladimírLysá nad Labem#196#MM5900:00:00Detail
Fišer JiříČeská Lípa#211#MM4900:00:00Detail
Šollar DavidLiberec#230#MM5900:00:00Detail
Rýdl JíříJablonné V Podještědí - Pardálové#235#MM5900:00:00Detail
Manová Taťána#268#FZ40+00:00:00Detail
Mucha Jaroslav#271#MM5900:00:00Detail
Lochman JaromírML TUNING#320#MM5900:00:00Detail
Čermáková Eliška#448#FZ2900:00:00Detail
Zrzavá Nikola#450#FZ2900:00:00Detail
DNF Taneček LuděkÚstí nad Labem#26#MM49DNF Detail
DNF Tučková DagmarSporticus#36#FZ39DNF Detail
DNF Homolka DaliborBohemie Nový Bor#102#MM60+DNF Detail
DNF Kozmová Ivana-#166#FZ29DNF Detail
DNF Krajicek MartinSokol Veltez#257#MM39DNF Detail
DNS Aleš TomekBeneš a Lát Mimoň#323#MM49DNS Detail
DNS Litresits OndraNaZávody.cz#1#MM39DNS Detail
DNS Vaněk MartinNový Bor#6#MM49DNS Detail
DNS Kuchciak RobertSIENIAWKA TEAM#11#MM59DNS Detail
DNS Beka JosefInstatop Kosmonosy#34#MM60+DNS Detail
DNS Hrnčíř MartinGapp System-Kolofix#48#MM59DNS Detail
DNS Kadlečková ZuzanaMácháč bike team, Doksy#54#FZ29DNS Detail
DNS Vaněk PetrMimoň#59#MM49DNS Detail
DNS Naděje PetrJílové u Prahy#67#MM49DNS Detail
DNS Pekárek PavelNení problém bike team Česká Lípa#103#MM49DNS Detail
DNS Schwetz Michal#79#MM29DNS Detail
DNS Abrt JanELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM#84#MM49DNS Detail
DNS Aska VaclavTeam Duratec#107#MM39DNS Detail
DNS Kašťák JanKV Final s.r.o.#118#MM39DNS Detail
DNS Foit Filip#133#MM39DNS Detail
DNS Trenda TomášP.B.L.B#138#MM39DNS Detail
DNS Kučera RadekKSM HRÁDEK TEAM#141#MM49DNS Detail
DNS Klepetko JiříSKP HB#149#MM39DNS Detail
DNS Szabó Štefan#146#MM59DNS Detail
DNS Janků VladimírKV Final s.r.o.#177#MM49DNS Detail
DNS Kačírek DavidNová Ves I-Ohrada#180#MM49DNS Detail
DNS Bednařík JanKross Bikeranch Team#179#MM49DNS Detail
DNS Siroky RomanReality-Široký#276#MM59DNS Detail
DNS Hlaváč PavelTřebíč#221#MM49DNS Detail
DNS PIETSCHMANN OldaRumburk#212#MM60+DNS Detail
DNS Salák JanKV Final s.r.o.#214#MM49DNS Detail
DNS Nosek DanielMK - Cyklo Děčín#225#MM49DNS Detail
DNS Kuna LadislavBrandýs nad Labem#240#MM39DNS Detail
DNS Volák JanTJ Okrouhlo Bike#255#MM49DNS Detail
DNS Geisler MaximilianSebnitzer RV 1897e.V.#325#MM19DNS Detail
DNS Janouš PetrKC Pivovar Vratislavice#299#MM59DNS Detail
DNS Dudek Michal100% MD#326#MM39DNS Detail
DNS Kučera JanKC Slavia Praha#294#MM59DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz