Oficiální Výsledková listina Titan RACE 9. 10. 2021
9. 10. 2021

Hlavní závod

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Mičke BiankaFlyingpower_cze#127#5127Z17-241.00:30:46.68Detail
2. Macanová ZuzanaReady 2 Win#119#2119Z25-351.00:31:59.15+00:01:12.46Detail
3. Bernardová TerezieNáchod#123#5123Z17-242.00:33:40.85+00:02:54.16Detail
4. Pojezdná Anna#268#2268Z17-243.00:33:55.18+00:03:08.49Detail
5. Lomnická TerezaChallenger #124#5124Elite ženy1.00:35:09.02+00:04:22.33Detail
6. Rampírová PetraDiversity Beasts#110#2110Elite ženy2.00:38:18.59+00:07:31.90Detail
7. Varcholová VeronikaPredator Workout Děčín #77#2077Z17-244.00:39:44.52+00:08:57.83Detail
8. Kovaříková Gabriela Spartan training group Lišov #251#2251Z17-245.00:40:38.08+00:09:51.39Detail
9. Jiroušková BarboraPraha 4#247#2247Z25-352.00:42:27.16+00:11:40.47Detail
10. Štírková LuciePredator Workout Děčín#242#2242Z25-353.00:42:28.01+00:11:41.32Detail
11. Mezerová Jitka OCR Brtnice#93#2093Z25-354.00:43:06.90+00:12:20.21Detail
12. Burčková Kateřina#241#2241Z36p1.00:45:41.48+00:14:54.79Detail
13. Bažantová Iveta#121#5121Z25-355.00:46:45.06+00:15:58.37Detail
14. Badalová Jitka#74#2074Z36p2.00:49:28.65+00:18:41.96Detail
15. Vokůrková Vladimíra4Vokurky#248#2248Z25-356.00:52:02.64+00:21:15.95Detail
16. Krumbholzová Ála Bohušovice nad Ohří#101#2101Z36p3.00:52:03.76+00:21:17.07Detail
17. Šornová Aneta#117#2117Z25-357.00:53:26.22+00:22:39.53Detail
18. Valíčková VendulaOCR Spartans Vyškov / STG#13#2013Z17-246.00:54:45.88+00:23:59.19Detail
19. Rusnakova JanaPraha#71#2071Z25-358.00:57:08.99+00:26:22.30Detail
20. Žáčková JanaPlzeň#120#2120Z25-359.01:04:57.69+00:34:11.00Detail
21. Adámková Andrea Team Ironman#80#2080Z25-3510.01:04:58.45+00:34:11.76Detail
22. Novotná Anna#GLADIATORRACETEAM#256#2256Z17-247.01:04:58.73+00:34:12.04Detail
23. Houfová IvaŘečany nad Labem#58#2058Z36p4.01:09:23.04+00:38:36.35Detail
24. Svibová Monika #260#2260Z25-3511.01:10:57.53+00:40:10.84Detail
25. Kalašová Veronika#125#5125Z36p5.01:12:01.87+00:41:15.18Detail
26. Kubecová Iveta#259#2259Z25-3512.01:17:03.71+00:46:17.02Detail
27. Crhová TerezaPraha#262#2262Z25-3513.01:17:04.91+00:46:18.22Detail
28. Strachotova AnnaPraha#258#2258Z25-3514.01:21:51.43+00:51:04.74Detail
29. Vylítová DenisaSRTG PRAHA#253#2253Z17-248.01:23:26.70+00:52:40.01Detail
30. Spudilová Adéla Praha#254#2254Z17-249.01:23:26.85+00:52:40.16Detail
31. Šeborová Klára#111#2111Z17-2410.01:30:57.56+01:00:10.87Detail
32. Zemanová Tereza#GLADIATORRACETEAM#112#2112Z17-2411.01:30:59.73+01:00:13.04Detail
Kuropatnická Zuzana Čáslav #245#2245Z25-35Detail
DNF Volšická BarboraAtom Kids Praha#85#2085Z25-35Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz