Oficiální Výsledková listina Zručský adventní běh
11. 12. 2021

5500 m

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Šibrava StanislavJiskra Zruč n.S.#124#M1.00:20:58DetailDiplom
2. Vencl LiborEleven Black.et team#162#M2.00:21:18+00:00:20.36DetailDiplom
3. Jandus DanielZbraslavice#50#M3.00:21:20+00:00:22.36DetailDiplom
4. Jánošík RudolfBěžíme za Vlašim#52#M4.00:21:33+00:00:35.36DetailDiplom
5. Rabinovich IljaMy Way#163#M5.00:21:47+00:00:49.36DetailDiplom
6. Hoskovec LukášSDH Zruč nad Sázavou#46#M6.00:21:47+00:00:49.36DetailDiplom
7. Kubičková VeronikaŠtefko Running Team#69#F1.00:22:11+00:01:13.36DetailDiplom
8. Maštalíř MarekZruč nad Sázavou #78#M7.00:22:18+00:01:20.36DetailDiplom
9. Novák LubošAmcykl Humpolec#90#M8.00:22:29+00:01:31.36DetailDiplom
10. Jánošík DominikAtletika Vlašim / DoNik#51#M9.00:22:41+00:01:43.36DetailDiplom
11. Bielik OndřejMladá Vožice#7#M10.00:22:41+00:01:43.36DetailDiplom
12. Šperker RomanKalparta M-Team#132#M11.00:22:52+00:01:54.36DetailDiplom
13. Vorlíček VáclavNezávislý Podmelechovský spolek#148#M12.00:22:58+00:02:00.36DetailDiplom
14. Klouda MiroslavSK Třebešice#65#M13.00:23:19+00:02:21.36DetailDiplom
15. Silvey OliviaSokol Senohraby#107#F2.00:23:28+00:02:30.36DetailDiplom
16. Grusz FilipPodej mi pivo#160#M14.00:23:35+00:02:37.36DetailDiplom
17. Gabko MatějTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#35#M15.00:23:38+00:02:40.36DetailDiplom
18. Pojmon OndřejJiskra Zruč nad Sázavou#99#M16.00:23:46+00:02:48.36DetailDiplom
19. Adamcová Andrea Běžíme za Vlašim #1#F3.00:23:54+00:02:56.36DetailDiplom
20. Prchal PavelGP Kolín#106#M17.00:24:00+00:03:02.36DetailDiplom
21. Hájek LukášTJ Jiskra Zruč nad Sázavou / Babi a Děda#39#M18.00:24:09+00:03:11.36DetailDiplom
22. Hach Lukᚊtefko Running Team#38#M19.00:24:30+00:03:32.36DetailDiplom
23. Fišer RadekZruč Nad Sázavou#32#M20.00:24:38+00:03:40.36DetailDiplom
24. Polívka PetrČáslav#101#M21.00:24:39+00:03:41.36DetailDiplom
25. Foller MiroslavEFA Tým#157#M22.00:24:55+00:03:57.36DetailDiplom
26. Tůma JiříVlašim / Obchodní akademie Vlašim#142#M23.00:24:57+00:03:59.36DetailDiplom
27. Jelínek FrantišekTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#53#M24.00:25:04+00:04:06.36DetailDiplom
28. Troller Tomáš Sokol Jinonice#140#M25.00:25:08+00:04:10.36DetailDiplom
29. Krchňák RomanBěžíme za Vlašim#159#M26.00:25:09+00:04:11.36DetailDiplom
30. Novák MartinAMCYKL Humpolec#91#M27.00:25:18+00:04:20.36DetailDiplom
31. Petrásková NikolZruč nad Sázavou / DoNik#96#F4.00:25:22+00:04:24.36DetailDiplom
32. Stejskalová AdélaLitomyšl#161#F5.00:25:47+00:04:49.36DetailDiplom
33. Jiroušková HanaZnosim / Obchodní akademie Vlašim#59#F6.00:25:49+00:04:51.36DetailDiplom
34. Hájková JanaOlympia Spartan training KH #40#F7.00:25:56+00:04:58.36DetailDiplom
35. Novotný RadekAmelie#92#M28.00:25:58+00:05:00.36DetailDiplom
36. Skotnicová AnitaŠtefko Running Team#108#F8.00:25:59+00:05:01.36DetailDiplom
37. Lapáčková TerezaAC Čáslav#71#F9.00:26:04+00:05:06.36DetailDiplom
38. Popelák Kamil MMA BROTHERSGYM PODĚBRADY #103#M29.00:26:08+00:05:10.36DetailDiplom
39. Drbal LubošTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#25#M30.00:26:30+00:05:32.36DetailDiplom
40. Dvořáková RenátaZnosim#156#F10.00:27:00+00:06:02.36DetailDiplom
41. Novák Josef NoDi Runners Humpolec / BaJo Team#89#M31.00:27:02+00:06:04.36DetailDiplom
42. Jonáš LubošTJ Kozlov u Jihlavy#60#M32.00:27:11+00:06:13.36DetailDiplom
43. Dubják Ondřej TJ Jiskra Zruč nad Sázavou / Jiskra Siblings...#26#M33.00:27:20+00:06:22.36DetailDiplom
44. Bulíčková HanaAmcykl Humpolec#21#F11.00:27:20+00:06:22.36DetailDiplom
45. Uttl LiborAC Šakalík#143#M34.00:27:22+00:06:24.36DetailDiplom
46. Závorka MilanSDH Chabeřice#151#M35.00:27:26+00:06:28.36DetailDiplom
47. Šíma JiříBenešov#125#M36.00:27:27+00:06:29.36DetailDiplom
48. Somrová NellySK Třebešice#112#F12.00:27:27+00:06:29.36DetailDiplom
49. Šimková Tereza#129#F13.00:27:40+00:06:42.36DetailDiplom
50. Tremmel JiříOlympia Spartan Training Kutná Hora #137#M37.00:28:00+00:07:02.36DetailDiplom
51. Bakus AlbertPraha#5#M38.00:28:09+00:07:11.36DetailDiplom
52. Anděl JaroslavChabeřice#2#M39.00:28:23+00:07:25.36DetailDiplom
53. Heřmánková PavlaKladruby#158#F14.00:28:43+00:07:45.36DetailDiplom
54. Maxa AntonínTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #81#M40.00:28:51+00:07:53.36DetailDiplom
55. Šperkerová VendulaKalparta M-Team#133#F15.00:28:56+00:07:58.36DetailDiplom
56. Kořínková PavlaTrhový Štěpánov#66#F16.00:29:09+00:08:11.36DetailDiplom
57. Závorková VendulaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou / Babi a Děda#152#F17.00:29:19+00:08:21.36DetailDiplom
58. Jelínek ZdeněkAtletika Zruč nad Sázavou#54#M41.00:29:43+00:08:45.36DetailDiplom
59. Pražák VojtěchTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#105#M42.00:30:01+00:09:03.36DetailDiplom
60. Klečák RadimKutná Hora#64#M43.00:30:04+00:09:06.36DetailDiplom
61. Maštalířová VěraTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#79#F18.00:30:10+00:09:12.36DetailDiplom
62. Šafrová LuckaAtletika Zruč nad Sázavou#121#F19.00:30:12+00:09:14.36DetailDiplom
63. Šafrová KlárkaAtletika Zruč nad Sázavou#120#F20.00:30:14+00:09:16.36DetailDiplom
64. Andělová MonikaOlympia Spartan Training KH#3#F21.00:30:22+00:09:24.36DetailDiplom
65. Boček JakubDolní Jirčany#14#M44.00:30:23+00:09:25.36DetailDiplom
66. Malá JanaZruč nad Sázavou#75#F22.00:30:35+00:09:37.36DetailDiplom
67. Pavlicová EmaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #94#F23.00:30:42+00:09:44.36DetailDiplom
68. Svoboda MatějTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#115#M45.00:30:52+00:09:54.36DetailDiplom
69. Trnková LadaKateřinky#138#F24.00:30:53+00:09:55.36DetailDiplom
70. Kříž Prokop Vlašim#68#M46.00:31:18+00:10:20.36DetailDiplom
71. Doksanský FilipBenešov#24#M47.00:31:19+00:10:21.36DetailDiplom
72. Dubják PetrTJ Jiskra Zruč nad Sázavou / Dubínci#27#M48.00:31:20+00:10:22.36DetailDiplom
73. Kotěrová IvaMedlešice#67#F25.00:31:24+00:10:26.36DetailDiplom
74. Slavíček JindřichTJ Jiskra Zruč nad Sázavou / Slavíci z Madrid...#110#M49.00:31:31+00:10:33.36DetailDiplom
75. Fialová Zuzana Vlašim #30#F26.00:31:33+00:10:35.36DetailDiplom
76. Popeláková Lenka MMA BROTHERSGYM PODĚBRADY #104#F27.00:31:37+00:10:39.36DetailDiplom
77. Klečák MichalKutná Hora#63#M50.00:31:42+00:10:44.36DetailDiplom
78. Kaprálová ŽofieVlašim#62#F28.00:31:43+00:10:45.36DetailDiplom
79. Jelínek ml. ZdeněkTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#55#M51.00:31:48+00:10:50.36DetailDiplom
80. Maxová PetraTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #83#F29.00:31:57+00:10:59.36DetailDiplom
81. Otava MilošTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#93#M52.00:32:03+00:11:05.36DetailDiplom
82. Horváthová AdrianaČáslav#45#F30.00:32:46+00:11:48.36DetailDiplom
83. Jenčová BarboraAmcykl Humpolec / BaJo Team#57#F31.00:32:48+00:11:50.36DetailDiplom
84. Jirkovská MarkétaPetrovice I#58#F32.00:32:52+00:11:54.36DetailDiplom
85. Lejnar MartinTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#72#M53.00:32:59+00:12:01.36DetailDiplom
86. Malinová VeronikaDolní Kralovice / Maliňáci#77#F33.00:33:17+00:12:19.36DetailDiplom
87. Malina PetrDolní Kralovice / Maliňáci#76#M54.00:33:18+00:12:20.36DetailDiplom
88. Toula RadimVlašim#136#M55.00:33:33+00:12:35.36DetailDiplom
89. Blažek PřemyslVlašim#12#M56.00:33:35+00:12:37.36DetailDiplom
90. Svobodová EliškaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#116#F34.00:33:59+00:13:01.36DetailDiplom
91. Svobodová LucieZruč nad Sázavou#117#F35.00:34:00+00:13:02.36DetailDiplom
92. Vávrová LindaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#144#F36.00:34:05+00:13:07.36DetailDiplom
93. Vilímek StanislavBenešovský běžecký klub#145#M57.00:34:15+00:13:17.36DetailDiplom
94. Gabková AdélaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #36#F37.00:34:20+00:13:22.36DetailDiplom
95. Gabko LukášTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#34#M58.00:34:21+00:13:23.36DetailDiplom
96. Mudra JiříVrchaři Vrchlabí / Pivo za odměnu#88#M59.00:34:25+00:13:27.36DetailDiplom
97. Bouma JaroslavZruč nad Sázavou / Boumovi#19#M60.00:34:35+00:13:37.36DetailDiplom
98. Blažejovská VeronikaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#10#F38.00:34:51+00:13:53.36DetailDiplom
99. Blažejovská MartinaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#9#F39.00:35:13+00:14:15.36DetailDiplom
100. Hlavinková BarboraKutná Hora#42#F40.00:35:53+00:14:55.36DetailDiplom
101. Švejnohová Markéta Kutná Hora / Švejpacky#135#F41.00:36:56+00:15:58.36DetailDiplom
102. Vyskočilová MartinaKutná Hora#150#F42.00:36:56+00:15:58.36DetailDiplom
103. Bakusová GabrielaPraha#6#F43.00:37:12+00:16:14.36DetailDiplom
104. Jelínková IvetaZruč n. S.#56#F44.00:37:44+00:16:46.36DetailDiplom
105. Švejnoha PetrKutná Hora / Švejpacky#134#M61.00:37:52+00:16:54.36DetailDiplom
106. Stejskalová SvatavaSDH Zruč nad Sázavou / Pivo za odměnu#113#F45.00:38:03+00:17:05.36DetailDiplom
107. Trollerová LucieChabrus tým#141#F46.00:38:17+00:17:19.36DetailDiplom
108. Hakr JanChabrus tým#41#M62.00:38:19+00:17:21.36DetailDiplom
109. Böhm ViktorieJesenice#17#F47.00:38:20+00:17:22.36DetailDiplom
110. Böhm FilipJesenice#15#M63.00:38:52+00:17:54.36DetailDiplom
111. Trojanová JitkaZruč nad Sázavou#139#F48.00:39:23+00:18:25.36DetailDiplom
112. Boumová DitaZruč nad Sázavou / Boumovi#20#F49.00:40:07+00:19:09.36DetailDiplom
113. Šibrava PatrikJiskra Zruč n.S.#123#M64.00:40:34+00:19:36.36DetailDiplom
114. Horálek LubošČáslav#43#M65.00:40:53+00:19:55.36DetailDiplom
115. Merašická DagmarVlašim#84#F50.00:44:36+00:23:38.36DetailDiplom
116. Červová ZuziMSF Vlašim#155#F51.00:45:08+00:24:10.36DetailDiplom
117. Pavlicová StelaZruč nad Sázavou#95#F52.00:48:07+00:27:09.36DetailDiplom
118. Syrůček MatějDobřeň / Syrůčkovi#118#M66.00:48:07+00:27:09.36DetailDiplom
119. Syrůčková PetraDobřeň / Syrůčkovi#119#F53.00:50:46+00:29:48.36DetailDiplom
120. Blažejovská JanaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#8#F54.00:52:20+00:31:22.36DetailDiplom
121. Slavíčková AlenaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou / Slavíci z Madrid...#111#F55.00:52:51+00:31:53.36DetailDiplom
122. Dubjáková BohumilaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou / Dubínci#28#F56.00:53:15+00:32:17.36DetailDiplom
123. Gabková PetraTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #37#F57.00:53:15+00:32:17.36DetailDiplom
124. Maxa VojtěchTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #82#M67.00:53:16+00:32:18.36DetailDiplom
125. Maxa AlešTJ Jiskra Zruč nad Sázavou #80#M68.00:53:16+00:32:18.36DetailDiplom
126. Černá ŠárkaMetalcom Kutná Hora / Fredikovi#23#F58.00:53:52+00:32:54.36DetailDiplom
127. Zeman VladimírKolín / Fredikovi#153#M69.00:53:55+00:32:57.36DetailDiplom
128. Vlková LudmilaZruč nad Sázavou#146#F59.00:54:34+00:33:36.36DetailDiplom
129. Augustovová MarkétaZruč nad Sázavou#4#F60.00:54:34+00:33:36.36DetailDiplom
DNS Zoufalá StáňaČHJ Korotice#154#FDetail
DNS Poledňáková OlgaTrhový Štěpánov#100#FDetail
DNS Dubjáková KateřinaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou / Jiskra Siblings...#29#FDetail
DNS Franclová HelenaZruč nad Sázavou #33#FDetail
DNS Milek RadekŠtefko Running Team#85#MDetail
DNS Blažek JanGenerali Česká Vysočina#11#MDetail
DNS Jandl Petr Kolín#49#MDetail
DNS Peukert JiříZruč nad Sázavou#97#MDetail
DNS Majorová KateřinaRozběháme Pardubice#74#FDetail
DNS Vyhnalová KateřinaZruč nad Sázavou#149#FDetail
DNS Špalková KateřinaKutná Hora#131#FDetail
DNS Šimánková KamilaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#127#FDetail
DNS Šimánková ElenTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#126#FDetail
DNS Šimánková TerezaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#128#FDetail
DNS Kunstová AdélaČáslav#70#FDetail
DNS Blažková AliceVlašim#13#FDetail
DNS Ishchuk DariaŠtefko Running Team#48#FDetail
DNS Ševců PetrTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#122#MDetail
DNS Böhm JiříJesenice#16#MDetail
DNS Sládková SandraMichle#109#FDetail
DNS Cihlář Petr#22#MDetail
DNS Pilc TomášOlympia Spartan Training Kutná Hora#98#MDetail
DNS Kakos FilipChlum #61#MDetail
DNS Vánoční StromečekJiskra Zruč nad Sázavou#114#FDetail
DNS Popek MilošKožlí#102#MDetail
DNS Filipová LindaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#31#FDetail
DNS Miřejovský TomášSABZO Praha#86#MDetail
DNS Vojtíšková Pavlína#147#FDetail
DNS Lhotka David Vlašim#73#MDetail
DNS Horváth TomášČáslav#44#MDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz